Vai New Age decentralizētās biržas var izbeigt centralizēto biržu pārākumu?

Kriptovalūtas un blokķēdes tiek uzskatītas par instrumentiem, kas varētu palīdzēt decentralizēt pasauli un padarīt to neuzticamu. Neuzticama pasaule ir tāda, kurā nav atkarības no centralizētajām bankām vai iestādēm. Kad centralizētās biržas un iestādes ir lielākais un vissvarīgākais nozares elements, šai neuzticamajai pasaulei ir jānāk drīz. Tradicionālā kriptovalūtas apmaiņa tā lietotāju vidū nav radījusi uzticību un drošības sajūtu. Centralizētās apmaiņas situācija ir bijusi tāda, ka Vitāliks Buterins – Ethereum līdzdibinātājs – bija kritizējis viņus par “sadegšanu ellē”.

Centralizētās apmaiņas problēmas 

Centralizētajām biržām pašlaik pieder kriptogrāfijas pasaules labākās vietas. Pat ja šīs kriptogrāfijas biržas nodarbojas ar decentralizētiem digitālajiem aktīviem, lielākoties šīs apmaiņas saskaras ar tādiem pašiem jautājumiem kā citas centralizētas biržas, kas tirgo finanšu instrumentus. Patiesībā pusaudžu vecuma dēļ pat centralizētajai apmaiņai ir taisnīga daļa problēmu. Gandrīz visas biržas, kas darbojas šifrēšanas telpā, nav spējušas nodrošināt komersanta vai ieguldītāja komfortu un nav izpildījušas šādus parametrus:

  • Personīgie dokumenti: Lai veiktu depozītu vai izņemtu naudu savā platformā, centralizētai apmaiņai bieži nepieciešama personiska informācija un identitātes apliecinājums (IE: pase, pašbilde)..
  • Drošība: Lielākajai daļai centralizēto centrāļu ir viens serveris vai viens ieejas punkts, kas ļauj hakeriem viegli uzbrukt un izlaupīt digitālos aktīvus, kas atrodas šo centrāļu karstajos makos. Jebkurš drošības termiņš zaudē spēku, un birža zaudēs visus aktīvus.
  • Augstas tirdzniecības maksas: Daudzas labi zināmas kriptogrāfijas biržas iekasē maksu no 0,25% līdz 3%, kas ir daudz augstākas nekā DEX.
  • Uzticēšanās: Tāpat kā citus centralizētos uzņēmumus, arī centralizēto apmaiņu vada personas, kurām ir ērta piekļuve datiem un kuras jebkurā brīdī var manipulēt ar ievadītajiem datiem. Tāpēc centralizētai apmaiņai ir grūti attīstīt lietotāju uzticību

Lai gan šie ir tikai daži jautājumi, ir bijuši dažādi paskaidrojumi, kāpēc daudzu biržu pašreizējie uzņēmējdarbības modeļi nešķiet patiesi biržas, bet vairāk kā ForExs, piemēram, Travelex. Tā kā šīs apmaiņas tikai aizpilda nepilnības, pagaidām tās varētu viegli nomainīt, tiklīdz būs reāla apmaiņa, kas uzplauks par augstākām tehnoloģijām, ātrumu un izplatīšanu.

Starpplanētu kripto žetonu apmaiņa (ICTE.io) – spēļu maiņa

Izprotot mūsdienu nozarē pastāvošos jautājumus, ICTE dibinātāji apvienojās, lai izveidotu decentralizētu un sadalītu apmaiņas tīklu, kas lietotājiem nodrošina piekļuvi globālai likviditātei. Viņi izveidoja procedūru, lai to visu izdarītu, izmantojot 10 minūšu automatizētu pakalpojumu, kas lietotājiem nodrošina apmaiņas tehnoloģiju un viegli personalizējamu vietni un mobilo lietotni..

ICTE ir diezgan vienkāršs modelis: lai apvienotu likviditāti, ICTE ir sadalījusi to biržas dažādos veidos, piemēram, alfa biržās un satelītu biržās. Alfa ir liela, reģionāla, apmaiņas organizācija un ir ICTE tiešie partneri. Satelītu biržas ir mazākas biržas, kuras kā lielākas apmaiņas dalībnieces uzņemtu ICTE Alphas. Saskaņā ar šo modeli Alphas būs atbildīgs par satelītu centrāļu (to grupas dalībnieku) pārvaldību.

Alfs apkopo savu biedru sniegumu un saņem atlaides par viņu ieguldījumu, ko viņi izplata dalībniekiem, pamatojoties uz sniegumu. Ar šo ICTE ļaus apkopot savu dalībnieku rezultātus un saņemt atlaides par viņu ieguldījumu, ko viņi izplata dalībniekiem, pamatojoties uz sniegumu.

ICTE plāno aizpildīt esošo trūkumu mūsdienu apmaiņā un diferencēt sevi, pamatojoties uz:

  • Platformas ātrums: ICTE plāno ieviest zemu latentumu globālo pasūtījumu apstrādi, izmantojot savas iekšējās ziņojumapmaiņas sistēmas, mākoņdatošanas tehnoloģiju un blokķēdes arhitektūras patentētu maisījumu, kas ļauj salīdzināt globālos apmaiņas mezglus ICTE platformā – platforma ir daudz ātrāka nekā pašlaik esošās kriptogrāfijas apmaiņas.
  • Augstākā drošība: ICTE plāno glabāt apmaiņas datus ļoti konfidenciālu – pat prom no saviem darbiniekiem, tāpēc apmaiņas operācijās un datos netiek traucēta. Apmaiņas vietā ir izvietota augsti profesionāla drošības komanda, kas neatlaidīgi pārbauda hakeru mēģinājumus.
  • Augsta likviditāte: ICTE ir strādājusi, izveidojot biržu ekosistēmu, kurā ir viena un globāla likviditātes grāmata. Ar vairākām biržām, sazinoties un daloties ar likviditātes vajadzībām, ICTE spētu piedāvāt labākās cenas un apvienot vislabāko likviditāti katram dalībniekam.
  • Aizbildnība: ICTE ir izveidota, lai apstrādātu vairāku bloku ķēdes saskaņošanu, vienādranga seifu tirdzniecību un tirdzniecību turētāja vai premjerministru vārdā. ICTE atbalsta vairākus rīkojumu veidus, algoritmisko un institucionālo tirdzniecību.
  • Ekonomisks: ICTE iekasē nelielu daļu no maksām, kuras šodien iekasē lielākā daļa centralizēto biržu.

ICTE tirgo tirgus ar izcilu plānu un dažām galvenajām īpašībām, kas tos atšķir no konkurences. Ja ICTE spēj veiksmīgi izpildīt iecerēto, tā var piesaistīt galveno tirgu no vadošajām centralizētajām biržām un izveidot patiesi neuzticamu ekosistēmu, kas ir ātra, droša, likvīda un ļoti ekonomiska..

 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector