Labākās tirdzniecības platformas ar alternatīviem ieņēmumu avotiem 2020. gadā

Pareizas tirdzniecības platformas izvēle ir pietiekami grūts, taču pareizā izvēle, kurā ir arī alternatīvas ieņēmumu plūsmas, piemēram, novirzīšanas programmas vai filiāļu piedāvājumi, ir kā adatas atrašana siena kaudzē..

Tur ir desmitiem un desmitiem platformu, tāpēc, lai labāk sašaurinātu nepieciešamo meklēšanu un nepieciešamo laiku, lai atklātu visus svarīgākos katras platformas piedāvātos ieguvumus, mēs esam izveidojuši šo labāko tirdzniecības platformu sarakstu ar alternatīviem ienākumiem avotiem 2020. gadā.

Katra iekļautā platforma ir ne tikai stabila tirdzniecības platforma, kas piedāvā uzticamu pieredzi, nozares standarta rīkus, dažādus instrumentus un daudz ko citu, tā var nodrošināt tirgotājiem vēl vairāk ienākumu, apvienojot tirdzniecības peļņu ar ieņēmumu plūsmu, ko rada visas piedāvātās novirzīšanas programmas. pie katras platformas.

Šeit ir populārākās platformas ar saistītajām vai novirzīšanas programmām 2020. gadā, kas var veicināt papildu ieņēmumu plūsmu ārpus tikai tirdzniecības.

IQ variants

IQ variants ir pionieru foruma valūtu, krājumu, izejvielu un daudz ko citu tirdzniecības platforma, kas ir vienlīdz pazīstama gan ar uzticamu tirdzniecības pieredzi, gan ar tās novirzīšanas programmu.

Lietotāji var izmantot divus unikālus piedāvājumus. Pirmais piedāvā līdz pat 50% komisijas maksu par visiem tirgotājiem, kuri kopīgi atsaucas uz platformu. Otrais piedāvājums tā vietā nopelna tikai 40%, tomēr tas katru tirgotāju sadala atsevišķi, neļaujot kopējam vidējam rādītājam kavēt ieņēmumu pieaugumu.

Ir zināms, ka abas iespējas rada atsevišķu ienākumu plūsmu, kas neietver pašu tirdzniecību, padarot platformu vēl interesantāku no peļņas potenciāla viedokļa.

Binance 

Binance, populāra kriptovalūtu tirdzniecības platforma, kas piedāvā altkoinu, Bitcoin nākotnes līgumu, kriptogrāfiskās rezerves tirdzniecību un to, ko viņi sauc par Friend Commission Kickback, tūlītēju tirdzniecību.

Lietotāji var sadalīt visus ieņēmumus ar tiem, uz kuriem viņi atsaucas. Tas ļauj tirgotājiem veikt bartera pakalpojumus un piedāvāt stimulus viņu sociālajā tīklā un personīgajā lokā reģistrēties platformā.

Pats sadalījums ir sadalīts pa 20%, sadalot līdz 10/10 vai 15/5. Turpmāk spēlējot par drauga tēmu, Binance ietver dažādus veidus, kā viegli kopīgot savu novirzīšanas saiti ar draugiem, tostarp sociālo tīklu pogas un daudz ko citu..

Binance papildus atalgo lietotājus, kuriem ir viņu lietderības marķieris Binance Coin. Tie, kuriem ir vairāk nekā 500 BNB Binance, saņems papildu 20%, lai sadalītos starp saviem draugiem, tādējādi palielinot komisijas maksu līdz 40% un sadalot līdz 20/20.

Savā ziņā Binance Coin turēšana var dot tirgotājiem ienākumus, ja vērtība paaugstinās, tomēr tā vērtība var arī samazināties.


PrimeXBT

Veidots no pamatiem, lai gūtu peļņu, PrimeXBT nodošanas programma un CPA piedāvājumi ir gandrīz tikpat ienesīgi kā tirdzniecības rīki, ko platforma piedāvā aktīviem tirgotājiem.

Tirgotāji sev nopelnīs 20% no komisijas maksas par tiešajiem ieteikumiem. Tomēr visi jaunie lietotāji, uz kuriem atsaukšanās atsaucas nākotnē, arī nopelnīs sākotnējo referenta papildu ienākumus no komisijas, pārvēršot dažas sākotnējās reģistrācijas par masveida ienākumu radošu tīklu. Lielākajiem pelnītājiem jau ir vairāk nekā 50 BTC, lai parādītu savus centienus, liecina vietņu līderu saraksts.

CPA programma tiek piedāvāta arī profesionāliem tirgotājiem, piemēram, vietņu īpašniekiem, ietekmētājiem un citiem. CPA piedāvājumā ir paredzētas izmaksas no USD 40 par pirmreizējiem noguldījumiem, līdz USD 1 250 aktīviem tirgotājiem.

Individuālās likmes tiek piedāvātas arī visprogresīvākajiem partneriem, sākot no 60 USD katram partnerim, kurš ir parakstījis vairāk nekā 100 pirmreizējos depozītus, līdz 80 USD partneriem ar vairāk nekā 200 pirmreizējiem depozītiem.

Turklāt profesionālajai tirdzniecības aprindām tiek piedāvāts ieņēmumu daļas modelis, kas ļauj partneriem gūt pasīvus ienākumus ar komisijas maksu no 40% līdz 70% visu kontu darbības laikā.

Huobi Global

Huobi Global  ir vēl viens liels spēlētājs globālajā kriptovalūtu telpā ar spēcīgu reputāciju un tirdzniecības produktu daudzveidību. 

Novirzīšanas programma ir ārkārtīgi vienkāršs piedāvājums: līdz pat 30% atmaksas par visiem darījumiem visa tirgotāja dzīves laikā, kas tiek izmaksāts, izmantojot Huobi žetonus vai USDT.

Lai arī vienkāršība ir apsveicama, platformai trūkst papildu komisijas līmeņu partneriem ar vislabāko sniegumu.

Bitfinex

Bitfinex piedāvā komisijas maksas līdz 38%, kad lietotāji izpilda dažādus nosacījumus. Pirmās pakāpes lietotāji nopelna 18%, bet otrā un trešā – attiecīgi 6% un 2%.

Pavairotāji var vēl vairāk palielināt ieņēmumus un tiek pievienoti, kad lietotāji nokārto katru KYC verifikācijas līmeni, savieno savus sociālo mediju kontus vai platformā ir konts ar UNES SED LEO, kas ir šīs platformas lietderības marķieris. Tomēr tie, kas vērtē savu privātumu, var vēlēties no tā izvairīties.

Tāpat kā Binance, arī pats marķieris var dot ienākumus, tomēr arī samazināšanās ir iespējama, un tā ir jāņem vērā, turot aktīvu.

eToro

Izlasot Bitfinex mulsinošo komisijas struktūru, vienkāršība eToro var nākt kā svaiga gaisa elpa.

eToro piedāvā samazinātu un sausu komisijas maksu 50 USD apmērā par katru reģistrēšanos, kas tiek nogādāta platformā. Ne tikai tas, bet platforma piedāvās 50 USD arī jaunajam lietotājam, ļaujot sākotnējam lietotājam reklamēt bezmaksas $ 50 draugiem un ģimenei, lai mudinātu viņus reģistrēties.

Tas padara ieņēmumu palielināšanu par eToro vieglu pārdošanu, jo jūs varat vienkārši piedāvāt bezmaksas $ 50 ikvienam un ikvienam interesentam kopā ar savu novirzīšanas saiti. Jūs nopelnīsit 50 ASV dolārus, tāpat kā viņi, tas ir abpusēji izdevīgs.

OKEx

eToro ir viegli pārdodams, bet OKEx, ne tik daudz. Ja jums ir plašs tirgotāju ar lielu bagātību tīkls, tad ar platformas novirzīšanas programmu var nopelnīt bagātību, taču citādi tā var būt cīņa, lai sāktu nopelnīt.

OKEx ir divi dažādi līmeņi, otrais tiek atbloķēts pēc noteiktu nosacījumu izpildes.

Pirmajā līmenī ir nepieciešami visi novirzīšanas gadījumi, lai nokārtotu KYC procesu un pārdotu darījumus vairāk nekā 16 000 USD vērtībā 180 dienu laikā pēc reģistrācijas. Pēc tam, kad norādītais lietotājs ir veicis nepieciešamās darbības, referents nopelna USD 10 USD 10.

Otrais līmenis tiek atbloķēts tikai pēc tam, kad ir pabeigti desmit 1. līmeņa līmeņi. Jaunā iestatīšana maksā 30% komisijas maksu par katru novirzīšanu. Lai pārskaitītu, ir jāatbilst tiem pašiem nosacījumiem kā pirmajā līmenī. Tomēr nozveja ir tāda, ka ienākumi ir ierobežoti tikai 100 ASV dolāru nedēļā, kas nav daudz, ja pirmajos sešos mēnešos pēc reģistrēšanās platformai piesaistīja vairāk nekā 160 000 USD.

BitMEX

Tāpat kā eToro, BitMEX  bieži ir viegli pārdodams, jo tas ļauj lietotājiem sazināties ar citiem, izmantojot pašu piedāvājumu: tirdzniecība ar atlaidi par 10% par visiem pirmajiem sešiem tirdzniecības mēnešiem pēc reģistrēšanās, izmantojot atsauces saiti.

Pievienojiet to platformas popularitātei, un jūs esat ieguvis ātru reģistrēšanos recepti. Vienīgā problēma ir tā, ka novirzītajiem lietotājiem būs jāreģistrējas steigā, jo novirzīšana tiek skaitīta tikai tad, ja viņi reģistrējas pirmo septiņu dienu laikā pēc noklikšķināšanas uz saites.

Likmes palielinās līdz 20%, un to sasniegšanai nepieciešams vairāk nekā 10 000 BTC apgrozījums. Saprātīgāks 1000 BTC līdz 10 000 BTC ir tikai 15%, un zemākais līmenis piedāvā tikai 10% komisijas maksu par visu, kas ir mazāks par 1000 BTC.

Apkopojot to visu: kura platforma piedāvā vislielāko ieņēmumu potenciālu?

Labākā platforma kopējo ieņēmumu palielināšanai ir arī tirdzniecības platforma, kas piedāvā labākos rīkus, visuzticamāko pieredzi, lielāko daļu līdzekļu un izcilākās funkcijas – starp vispievilcīgākajām funkcijām ir alternatīvas ieņēmumu plūsmas, izmantojot novirzīšanas programmas un CPA piedāvājumus..

Šajā sarakstā ir izklāstīti dažādi tirgotājiem pieejamie piedāvājumi un sniegts zināms virziens, kas jums varētu būt piemērots. Galu galā platformas izvēle, kas vislabāk atbilst jūsu unikālajām individuālajām vajadzībām, ir tas, kas jūs padarīs visveiksmīgākos.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector