Otrais vilnis: jauna rītausma Bitcoin un kriptovalūtu tirgum

Jaunas desmitgades sākums katram Bitcoin (BTC) turētājam beidzas nevainojamā stilā, jo 2020. gada 28. novembrī cena tika uzstādīta visu laiku augstākajā līmenī – 19 788 ASV dolāri, vēlreiz paaugstinot pasaules uzmanību kopš tās 2017. gada varonības. Tomēr šoreiz ceļojums uz augšu bija ļoti atšķirīgs no 2017. gada, ņemot vērā to, ka tirgi jau ir nobrieduši un iestādes sāk pievienoties.

Runājot ar Biznesa iekšējā informācija, Oanda vecākais tirgus analītiķis Kreigs Erlams uzslavēja pretestību, ko izrādīja BTC buļļi,

“Pārcelšanās uz nezināmu teritoriju un psiholoģiskais stimuls, kas nāk ar šādu pārvietošanos, varētu virzīt Bitcoin agresīvi augstāk.”

Altcoins arī piedzīvoja spēcīgu izaugsmes periodu visā 2020. gadā – lielākais no tiem, Ethereum (ETH), reģistrējot vairāk nekā 3 reizes lielāku izaugsmi – galvenokārt pateicoties straujajam DeFi tirgum.

Šajā rakstā mēs koncentrējamies uz nikno kriptogrāfijas buļļu tirgu, Bitcoin visu laiku augstāko rādītāju, prognozēm par nākotnes cenām 2021. gadā un kopējo tirgus stāvokli nākotnē.

Jauna rītausma Bitcoin: vai šis rallijs var ilgt?

12. martā kopējais kriptogrāfijas tirgus dienas procentuālais kritums bija vissliktākais, jo BTC samazinājās līdz zemākam par 3500 USD, jo kritiķi pareģoja BTC nāvi. Tomēr visu gadu BTC tirgi palika elastīgi kopš Melnās ceturtdienas avārijas, neskatoties uz to, ka tīkls piedzīvo uz pusi un globālā pandēmija maina investoru dzīvesveidu.

Zemāk mēs aplūkojam dažādus iemeslus, kas izraisīja pieaugumu Bitcoin cena līdz rekordaugstam līmenim – 19 907 USD, saskaņā ar datiem, kas savākti no Phemex apmaiņa.

      Institucionālais buļļa impulss

Atšķirībā no 2017. gada kriptogrāfijas buļļa, kuru galvenokārt izraisīja mazumtirdzniecības ieguldītāju FOMO ienākšana tirgū, šoreiz šķiet, ka šo procesu lielā mērā ietekmēja institucionālie investori. Grayscale, digitālo aktīvu institucionālā ieguldījumu sabiedrība, 4. decembrī paziņoja, ka kopējie pārvaldībā esošie Bitcoin aktīvi tagad ir USD 10,5 miljardi, pēc tam, kad dienā kasē ir pievienoti vairāk nekā 7000 BTC.

12/03/20 ATJAUNINĀJUMS: Pārvaldītie neto aktīvi, turējumi uz akciju un mūsu ieguldījumu produktu tirgus cena par akciju.

Kopējais AUM: 12,6 miljardi ASV dolāru$ BTC $ BCH $ ETH $ ETC $ ZEN $ LTC XLM $ XRP $ ZEC pic.twitter.com/zse0K5NbZY

– Pelēktoņi (@Grayscale) 2020. gada 3. decembris

Tas līdztekus nesenajiem BTC pirkumiem, ko veica PayPal (kurš sāka pirkt un pārdot kriptogrāfiju savā platformā) un Square (kurš integrēja Bitcoin pirkumus Cash App), tiek parādīta iestāžu ietekme niknā Bitcoin buļļu tirgus veidošanā.


      Miljardiera fantāzija

Uzņemās ne tikai lielās korporācijas un iestādes, bet arī cilvēki ar lielu tīro vērtību. Viens plaši izplatīts stāsts par Bitcoin pirkumiem ir Michael Saylor, MicroStrategy izpilddirektors, kurš iegādājās vairāk nekā 275 miljonus USD Bitcoin, vienlaikus ietekmējot lielu daļu sava uzņēmuma, kas BTC turēja kā Valsts kases rezerves aktīvu.

Pēc 475 miljonu ASV dolāru nopirkšanas Bitcoin oktobrī MicroStrategy nesen paziņoja par plāniem piesaistīt a 400 miljonu dolāru vērta konvertējama parādzīme no Fed, lai papildinātu savas valsts kases rezerves – pirmais šāda veida mega solis.

      DeFi pārspriegums

Visbeidzot, kriptogrāfijas nozare arī piedzīvoja decentralizētās finanšu (DeFi) ekosistēmas absurdo izaugsmi, kas spēlēja savu lomu kriptogrāfijas tirgus veicināšanā. Saskaņā ar DeFi Pulse datiem, DeFi telpā 2020. gadā bija vērojams milzīgs pieaugums, pārsniedzot 2500%, un kopējā aktīvu vērtība bija bloķēta (TVL), pieaugot no zemākā līmeņa USD 559 miljoniem 13. martā līdz gandrīz USD 15 miljardiem decembra sākumā.

Ethereum ir lielākais ieguvējs no DeFi uzplaukuma, ņemot vērā, ka lielākā daļa lietojumprogrammu tiek veidotas virs blokķēdes. Otrs lielākais marķieris novembrī šķērsoja 600 ASV dolāru atzīmi, saskaņā ar Phemex apmaiņas datiem nosakot trīs gadu maksimumu 635 USD apmērā.

Tirdzniecības apjomu kāpums centralizētās biržās

Novembra mēneša pārskatā līdz Koingecko, tirdzniecība ar lielāko daļu centralizēto kriptogrāfijas apmaiņa reģistrēti gada maksimumi pēc kriptogrāfijas pieprasījuma pieauguma visā tirgū. Neskatoties uz to, 2020. gada 4. ceturksnī kriptogrāfijas kopiena atzinīgi novērtēja tādu decentralizētu apmaiņu izmantošanu kā Uniswap, Sushiswap un Paraswap.

Ikmēneša centrālās un decentralizētās biržas mēneša tirdzniecības apjoma pieauguma temps bija 97,8%, kas tūlītēju tirdzniecības apjomu noteica jaunu augstāko līmeni – 348 miljardus USD. Pieaugošā paisuma laikā bija arī mazākas biržas, savukārt citi, piemēram, Phemex birža, novembrī palielināja tirdzniecības apjomus. Singapūras biržā 30. novembrī BTCUSD pāra tirdzniecības apjomos reģistrēts 109% pieauguma temps salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi., Koingecko dati rāda. ETHUSD tirdzniecības apjomi biržā piedzīvoja vēl iespaidīgāku pieaugumu – salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi pieauga par 150% līdz 3.96 miljoniem ASV dolāru.

Nepārtraukts buļļu tirgus Bitcoin?

Pēc tam, kad ir sasniegts visu laiku augstākais līmenis, Bitcoin straujš tirgus impulss ir palēninājies – cenai stabilizējoties zem 18 500 dolāru atzīmes. Tomēr vairāki analītiķi joprojām prognozē bullish impulsa turpināšanos, lai cena būtu augstāka par USD 20 K psiholoģisko līmeni. Pēc Bloomberg analītiķi, BTC cena nākamajā bullīšu skrējienā 2021. gadā varētu sasniegt 50 000 USD, kas nozīmē triljonu dolāru tirgus ierobežojumu kriptonauda.

Kopumā, tā kā kriptogrāfijas tirgi apdraud iespējamo buļļu darbību 2021. gadā, investori, iestādes un lietotāji cenšas panākt jaunākus Bitcoin un kriptogrāfijas tirgus augstākos līmeņus.

Izmantojot nākamo vēršu skrējiena priekšrocības

Ja notiek vēl viens vēršu skrējiens (vai mēs joprojām esam vienā), jums tam jābūt labi sagatavotam. Izpratne par tūlītējo un nākotnes tirgu, droša seifa atrašana, lietotājam draudzīgas un labi regulētas biržas atrašana un zemu izmaksu tirdzniecības maksas ir izšķirošas, lai ienesīgs ceļojums kriptogrāfijā. Phemex piedāvā visas šīs īpašības un citas funkcijas, lai padarītu jūsu kriptogrāfisko tirdzniecību pēc iespējas vienmērīgāku.

Phemex kā pilnībā regulēts Naudas pakalpojumu biznesa (MSB) nodrošinātājs ar Finanšu noziegumu apkarošanas tīkla departamentu ļauj gan privātajiem, gan institucionālajiem investoriem tirgot vairākus kriptogrāfijas un citus finanšu instrumentus. Birža piedāvā trīs galvenos tirdzniecības tirgus – spot tirdzniecība, līgumu tirdzniecība (ar līdz pat 100X sviru), un imitēta tirdzniecība (demonstrācijas versija, lai palīdzētu iemācīties tirgoties).

Vairāk par tirdzniecību platformā varat atrast šeit. Tirdzniecības maksas un noteikumi ir izskaidroti arī šajā lapā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector