Opciju līgumu pārdošana Huobi nākotnes atvasināto instrumentu biržā

Nepastāvība, kas saistīta ar tādām kriptovalūtām kā Bitcoin (BTC), visā tirgū steidz tirgotāju riska ierobežošanas iespēju izveidi. Kripto iespējas pieaug kā optimāla riska pārvaldības stratēģija, tirgotājiem izvēloties pirkt vai pārdot šīs iespējas, lai ierobežotu savas pozīcijas.

Opcija attiecas uz atvasinātu finanšu instrumentu, kas dod pircējam iespēju (bet ne pienākumu) pirkt vai pārdot aktīvu iepriekš noteiktā laikā. Ir divas galvenās iespēju klases – pirkšanas un pārdošanas – pirmās, dodot īpašniekam iespēju (nevis pienākumu) iegādāties konkrētu aktīvu par iepriekš noteiktu laiku un cenu (sākotnējā cena), bet otrais piedāvā iespēju pārdot.

Opciju pircēji un pārdevēji

Katrā tirdzniecībā ir vismaz divas puses – pircēji un pārdevēji. Kripto iespēju tirgū ir iesaistīti arī pircēji un pārdevēji, atkarībā no tirgotāju izvēlētās stratēģijas. Ja bullish, tirgotāji izvēlas pirkt zvanus un pārdot akcijas, turpretī lācīgi tirgotāji pārdod zvanus un pērk akcijas.

Slavens teiciens opciju tirgū – “iespējas tiek pārdotas” – sasaucas ar lielāko daļu tirgotāju, jo opcijas mēdz dot priekšroku opciju pārdevējam. Rakstā ir izskaidrotas pārdošanas iespējas un daži riski, kas saistīti ar iespēju pārdošanu.

Kāpēc daži cilvēki ir gatavi pārdot iespējas?

Opciju pirkšana dod tirgotājam ierobežotu riska potenciālu un neierobežotu peļņas iespēju. Neskatoties uz opciju pirkšanas tendencēm, akciju un kriptogrāfijas tirgū iesakņojas opciju pārdošana, un tas viena iemesla dēļ – laika sabrukums.

Tuvojoties opciju līgumu derīguma termiņam, opciju vērtība galu galā kļūst bezvērtīga, strādājot par labu opciju pārdevējam. Laika samazināšanās laikā investori nebūtu gatavi iegādāties opciju, jo samazinās iespējas to izmantot, atrodoties naudā (peļņā).

“Laika samazināšanās, kas pazīstama arī kā teta, ir tikai opcijas prēmijas vērtības samazināšanās ātrums laika gaitā. Laika sabrukšana paātrinās, kad laiks tuvojas beigām. ” – Investopedia paskaidro.

Kā paskaidrots iepriekš, pirkšanas iespējas ir negatīva teta tirdzniecība, jo laika gaitā opcijas vērtība samazinās. Zvanu un zvanu pārdošana ir pozitīva teta tirdzniecība. Tas nozīmē, ka opcijas pārdevējs nopelna lielāku peļņu no līguma, jo laika samazināšanās paātrinās.

Ja cena joprojām virzās uz derīguma termiņu vai, vēl sliktāk, joprojām lēnām virzās pareizajā virzienā, bet nevar pārspēt negatīvo teta, opcijas pircējs zaudēs naudu, kamēr pārdevēji iegūs opcijas cenu (prēmija).

Kāpēc opciju pārdošana ir izdevīga

Pēc tam, kad esam sapratuši, kāpēc iespēju pārdošana ir rentabla, šajā sadaļā mēs izceļam dažus iemeslus un gadījumus, kas dod iespēju pārdot iespējas.

  • Plakans tirgus: Ja uzskatāt, ka pamata aktīva cena saglabāsies nemainīga vai ja jums ir ļoti zema svārstība, varat pārdot opcijas, lai nopelnītu prēmiju.
  • Pozitīva teta tirdzniecība: Kā jau minēts, pārdošanas iespējas piedāvā pozitīvu teta tirdzniecību, kad, tuvojoties līguma termiņam, palielinās iespēja saņemt samaksāto prēmiju. Netiešā nepastāvība arī samazinās, un laiks beidzas, dodot priekšroku pārdevējiem.
  • Tirdzniecības stratēģiju veidošana: Pārdošanas iespējas piedāvā arī elastīgas stratēģiju kombinācijas, piemēram, pārdodot nodrošināto zvanu iespēju, kā paskaidrots šeit.

Pēc tam, kad esat ieguvis sulu ar priekšrocībām, kuras bauda opciju pārdevēji, tālāk mēs koncentrējamies uz labāko apmaiņu, lai pirktu un pārdotu kriptovalūtas opcijas.


Pārdošanas iespējas Huobi biržā

Pārdošanas iespējas var būt dārgs vai nodevīgs ceļš kā tirdzniecības stratēģija – it īpaši kriptogrāfijā, kas ir ļoti nestabila. Tomēr Huobi Futures piedāvā efektīvu un rentablu platformu iespēju pirkšanai un pirkšanai. Lietotāji var tirgot Huobi opcijas jebkurā laikā un vietā, izmantojot APP, Web un API. Birža pārspēj savus vienaudžus dažādos faktoros, tostarp:

  • Zema iekļūšanas barjera: Huobi Bitcoin (BTC) un Ethereum (ETH) opciju nominālvērtība ir noteikta attiecīgi 0,001 BTC un 0,01 ETH;
  • USDt kotēts: Huobi iespējas ir citētas Tether’s stablecoin, USDt. Tas piedāvā tirgotājam ērtības, jo viņi var tirgot vairākus kriptotipus, izmantojot USDt. Turklāt USDt kotētie peļņas un zaudējumu pārskati atvieglo tirgotājiem savu darījumu uzskaiti vienā mirklī;
  • Nav ierobežojumu: Atšķirībā no lielākās daļas lielāko kriptogrāfijas biržu, Huobi nav nekādu ierobežojumu opciju pārdošanai. Lielākā daļa no šīm kriptogrāfisko atvasinājumu biržām lūdz tirgotāju pieteikties īpašai kvalifikācijai opciju pārdošanai
  • Preferenciālā maksas likme: Huobi Futures nodrošina VIP programma un Market Maker programma, ar kuru ražotāja maksas atlaide ir tik augsta kā 0,003 USDT par līgumu BTC opcijām.

Šķiršanās šāviens

Opciju pārdošana lietotājiem piedāvā izeju, kad viņi domā, ka cenu svārstīgums īstermiņā saglabāsies zems. Huobi piedāvā lietotājiem viegli lietojamu un ierobežotu platformu pirkšanai un pārdošanai, lai veicinātu tirdzniecības stratēģijas svārstīgajā kriptogrāfijas tirgū..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector