Kāpēc kripto tirdzniecība Eiropā pieaug?

Ilgu laiku kriptovalūtu tirdzniecības nozari kavēja nepareizs uzskats, ka kriptovalūtu tirdzniecība ikdienas ieguldītājiem bija pārāk sarežģīta un pārāk dārga tiem, kas tikai vēlas iegremdēt kājas tirgū..

Bet līdz ar intuitīvāku tirdzniecības platformu parādīšanos un neseno straujo izaugsmi kriptovalūtu tirgos, vairāk eiropiešu nekā jebkad agrāk tagad pievēršas kriptovalūtu tirdzniecībai kā veidam, kā papildināt savus ienākumus.

Tirdzniecība kļūst arvien pieejamāka

Straujā nozares attīstība apvienojumā ar arvien novatoriskāku un pieejamāku tirdzniecības platformu ieviešanu ir uzskatījusi, ka kriptovalūtu tirdzniecība ir kļuvusi par populāru laika pavadīšanu daudziem eiropiešiem, savukārt daži to pārceļ uz nākamo līmeni un no tā dzīvo.

Neapšaubāmi vislielākā nepieejamība attīstībai ir bijusi biržām, kas pieņem noguldījumus visdažādākajām fiat valūtām, ļaujot investoriem viegli iekļūt tirgū, izmantojot savu debetkarti vai kredītkarti. Pēc tam Fiat noguldījumus var tirgot, izmantojot dažādus tirdzniecības pārus biržā, dodot tirgotājiem ātru saskari ar viņu izvēlēto kriptovalūtu.

Mūsdienu kriptovalūtu vienkāršību un pieejamību neapšaubāmi vislabāk parāda nesen uzsāktā Norvēģijas bloku apmaiņa, vai NBX. Atšķirībā no daudzām citām biržām, NBX piedāvā bezmaksas fiat depozītus un vienotu, zemu tirdzniecības maksu, dodot tirgotājiem mazāk šķēršļu, lai pārietu. Tam ir arī ļoti intuitīvs, vienkāršots lietotāja interfeiss, kas padara to ideāli piemērotu tiem, kuriem ir ierobežota tirdzniecības pieredze.

Neskatoties uz atrašanās vietu Norvēģijā, NBX ir globāla kriptovalūtas apmaiņas platforma, tā piedāvā savus pakalpojumus Eiropas un starptautiskajiem klientiem, kuriem visiem ir piekļuve bezmaksas Fiat noguldījumiem.

Kriptovalūtas kā alternatīvu ieguldījumu klase

Atšķirībā no tradicionālajiem vērtspapīriem, lai tirgotu kriptovalūtas, jums nav jābūt akreditētam brokerim, un gandrīz noteikti nevajadzēs algot brokeri. Tāpēc ieguldījumi kriptovalūtās ir pieejami ikdienas ieguldītājiem, ļaujot praktiski ikvienam iegūt pakļaušanu vienai no visizdevīgākajām aktīvu klasēm jaunākajā vēsturē.

Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka, lai gan kriptonauda vēsturiski ir guvusi lielisku atdevi investoriem, tās ir īpaši nestabilas, kas atkarībā no jūsu perspektīvas var būt vai nu lāsts, vai svētība. Kriptovalūtu nepastāvība padara tos par lieliskiem aktīviem īstermiņa tirgotājiem, ieskaitot dienas un šūpoles tirgotāji, kas iegūst peļņu no pārejošām cenu izmaiņām.

Galu galā Bitcoin (BTC) 60 dienu vidējais svārstīgums ir 1,9%, dodot tirgotājiem iespēju vienā dienā iegūt 1,9% vai lielāku pieaugumu. Šis svārstīgums ir redzams arī lielākajā daļā citu kriptovalūtu, tostarp Ethereum (ETH), kura 60 dienu vidējā svārstība ir 4,4%, un Litecoin (LTC) ar satriecošu 8,4% nepastāvību..

Kā jūs varētu iedomāties, šīs radikālās cenu svārstības padara kriptonauda arī potenciāli ienesīgus tirdzniecības instrumentus šķīrējtiesneši kuri iegūst gandrīz garantētu peļņu, izmantojot aktīvu cenu atšķirības dažādās apmaiņas platformās.

Iespaidīgs jaunākais sniegums

Lai gan daudzu Eiropas valstu ekonomiskā situācija pēdējos mēnešos ir notikusi sliktākajā virzienā ar koronavīrusu saistītu bloķēšanas rezultātā, kriptovalūtu tirgus līdz šim ir pierādījis ārkārtēju sniegumu 2020. gadā.

Neskatoties uz martā piedzīvoto kritumu, kopš gada sākuma kopējais kriptovalūtu tirgus apjoms ir pieaudzis par vairāk nekā 50%. Visu kriptogrāfijas valūtu kopējā tirgus kapitalizācija tagad ir 288 miljardi ASV dolāru pēc tam, kad gadu mijā tā bija pieaugusi no tikai 191,5 miljardiem dolāru. Tajā pašā laikā populārākās kriptovalūtas kopš gada sākuma ir piedzīvojušas meteoroloģisko pieaugumu, savukārt daudzas ir sasniegušas augstāko vērtību 2020. gadā jūlijā.

Tā rezultātā kopš gada sākuma Bitcoin ir ieguvis vairāk nekā 33%, savukārt Ethereum un Tezos (XTZ) ir attiecīgi par 119% un 129%. Šī izaugsme ir vērojama arī starp vidēja kapitāla, maza kapitāla, kā arī mikrokapitāla kriptovalūtām, no kurām dažas ir izdevies novērtēt vairāk nekā par 1000% YTD, ieskaitot Orion Protocol (ORN) un Aleph (ALEPH).

Salīdzinoši Dow Jones Industrial Average (DOW), Nikkei 225 (NI225), S&P 500 (IND) un lielākā daļa citu galveno akciju indeksu tajā pašā periodā ir ievērojami sarukuši.

Šo pārsteidzošo ienesīgumu dēļ arvien vairāk cilvēku pievēršas kriptovalūtu ieguldījumiem, lai dažādotu savu portfeli un ierobežotu savas likmes pret tradicionālajiem aktīviem, piemēram, akcijām, akcijām un precēm..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me