Iepazīšanās ar nodokļiem un kriptogrāfiju

Saskaņā ar HMRC veco saukli nodokļiem nav jāmaksā nodokļi, un, kamēr jūs zināt noteikumus, kurus tas var piemērot arī kriptogrāfijas ieguldījumiem.

Vērojot, kā Bitcoin, litecoin un citi aktīvi palielinās un samazinās, kriptogrāfijas ieguldījumi padara aizraujošu un potenciāli izdevīgu laiku. Bet, tāpat kā lielākajā daļā lietu dzīvē, arī tad, ja jūs nopelnāt naudu, jums ir jāmaksā daļa no tās taksistam.

Lai palīdzētu jums saprast, vai jūs varētu būt parādā nodokļus, mēģiniet eToro nodokļu kalkulators – vienkārši pievienojiet savus šifrēšanas darījumus, kā arī peļņu no citiem aktīviem, un kalkulators darbosies, ja jūs varētu būt parādā nodokļus. Varat arī lejupielādēt failu, lai to parādītu nodokļu konsultantam vai nodokļu speciālistam.

kriptogrāfijas kalkulators

Varat arī klausīties eToro UK, HMRC, Deloitte un ICAEW vebinārs par kriptogrāfijas nodokli, pašreizējā kriptogrāfijas ainava un kriptogrāfijas nākotne. Vai arī pārbaudiet mūsu viegli saprotamo kriptogrāfijas nodokļu infografika

Šeit mēs iziesim dažus no galvenajiem veidiem, kā jūs varat nonākt ar nodokļu rēķinu, bet arī to, kā jūs varat kompensēt arī dažus no tiem. Šis nav pilnīgs saraksts, taču tā mērķis ir izcelt dažus galvenos aspektus, kas jums jāņem vērā.

Ienākuma nodoklis

Mēs visi esam pieraduši, ka visu nedēļu smagi strādājam, lai redzētu, kā taksists paņem daļu no mūsu algas. Ieguldot kriptogrāfiju, jums var nākties ciest tāpat.

Lai gan pieskaršanās pogai “pirkt” vai “pārdot” nav tas pats, kas vilkt 12 stundu maiņu, dažos gadījumos HMRC var klasificēt jūsu darbības kā ienākumu gūšanu.

Ja nodokļu maksātājam ir aizdomas, ka jūsu pirkšanas un pārdošanas darbība ir “tirdzniecība”, viņš var iespiest jums rēķinu par jūsu nopelnītajiem ienākumiem.

Tomēr tirdzniecība, vismaz attiecībā uz finanšu tirgiem, ir pilna laika karjera, tāpēc jums vajadzētu veikt ievērojamu skaitu darījumu, lai piesaistītu taksometra intereses.

Pagaidām nav publicēti ierobežojumi attiecībā uz to, ko varētu izraisīt “tirdzniecība”, taču ir vērts to apzināties.

Kalnrūpniecība var piesaistīt ienākuma nodokli, jo to var uztvert kā darbu. Neskatoties uz to, ka tas ir dators, kas stundām ilgi veic sarežģītus aprēķinus, lai izvietotu pārejas uz blokķēdi, jūs taksometrs uzskata par ieguvumu.

Līdz šim HMRC nav publicējis beznodokļu ieguves augšējo robežu, bet, ja jums ir pagrabs, kas pilns ar virpuļojošiem cietajiem diskiem, kas tiek iegūti dienu un nakti, taksometra zvans pie durvīm varētu būt kaut kas jāapsver.


Kapitāla pieauguma nodoklis

CGT ir viens no pieaugušo dzīves faktiem, kas var šķist nedaudz negodīgs.

Automašīnu bagāžnieku tirdzniecībā jūs iegādājaties ierakstu, kas izrādās pēdējais Elvisa ieraksts – HMRC vēlas peļņas daļu. Kāds tev iedod mazu čupiņu kamīna gabaliņu, kas izrādās galvenā relikvija no Krievijas revolūcijas – taksometrs vēlas, lai viņa daļa no tā, par ko tu to pārdod Maskavā.

Tā tas ir arī ar kriptogrāfiju. Ja pārdodat aktīvu par augstāku cenu, nekā esat par to samaksājis, iespējams, esat atbildīgs par CGT. Neskatoties uz to, ka ir vērts ieguldīt jebkurā aktīvā, HMRC vēlas daļu no darbības.

kapitāla pieauguma nodoklis

CGT noteikums ir spēkā neatkarīgi no tā, vai jūs iegādājāties žetonus pirms gadiem, kad dzirdējāt, ka kāds autobusā pieminēja bitkoinu, aizmirsāt, pēc tam pārdeva 2017. gada maksimumā vai pat vienkārši pērk pirmdien un pārdod piektdien.

Tas attiecas arī uz gadījumiem, kad kāds dāvina jums žetonus vai apmaiņā pret kaut ko citu.

Bet atcerieties, ka atbildība nav jūsu saņemšanas process, bet HMRC rūpēšanās par peļņu.

Ieskaite

Tomēr ir dažas labas ziņas.

Tāpat kā ar visiem nodokļiem, ir arī veidi, kā ieskaitīt rēķinu. Ar ienākuma nodokli, tāpat kā ar ikdienas algu, izdevumi, ko jūs izrakstījāt, lai varētu veikt darbu, var kompensēt atbildību.

Lai nopirktu žetonus, jums, iespējams, nav vajadzīgi darba zābaki, cepure vai MBA, taču ir daži priekšmeti, kas jums likumīgi varētu būt nepieciešami, lai tirgotu kriptogrāfiju un gūtu no tā ienākumus..

CGT piedāvā arī dažas noderīgas kompensācijas iespējas, kuras ir vērts izpētīt. Piemēram, katru gadu jūs varat nopelnīt 12 000 sterliņu mārciņu šajos uztvertajos negadījumos pirms CGT sākuma. Summa tiek koriģēta (parasti palielinās) katru gadu, tāpēc esiet par to informēts..

Turklāt jūs varat atlīdzināt izdevumus no nodokļu saistībām par visu nepieciešamo, lai uzlabotu, uzturētu vai pat pirktu un pārdotu aktīvu, kas jums ir guvis peļņu..

Fizisko aktīvu pasaulē tas varētu attiekties uz klasiskās automašīnas noliktavu vai mājas atjaunošanu, bet kriptolandē tas varētu nozīmēt samaksu par drošiem seifiem vai reklamēšanu jūsu žetonu pircējiem / pārdevējiem..

Šeit ir vērts veikt pētījumu, jo tas varētu būt veids, kā izvairīties no peļņas iznīcināšanas, un jūs varat kompensēt savu CGT līdz pat četriem gadiem.

Atkarīgs no tevis

Ar šo visu ir jāatceras viena galvenā lieta – atbildība par to visu gulstas uz jums.

Jums jādeklarē HMRC visi ieguvumi, ieņēmumi un ieskaitījumi – un tas jādara savlaicīgi. Tāpat kā jums katru gadu ir jāaizpilda nodokļu deklarācija – vai arī jālūdz darba devējam to izdarīt jūsu vietā – tāpat kā ar kriptogrāfiju.

Ja taksometrs ierodas zvanot (vai, visticamāk, nosūta jums vēstuli), nezināšana nav aizsardzība. Jūsu ziņā ir informēt.

Un nedomājiet, ka arī HMRC nezina, ko jūs darāt. Visi brokeri, kurus regulē Lielbritānijas finanšu uzvedības pārvalde, katru gadu ziņo HMRC par visiem viņu platformā veiktajiem darījumiem.

Atcerieties arī, ka nodokļu maksātājam ir plašas pilnvaras ieskaitīt bankas kontos un apskatīt, ko mēs visi darījām … un viņš dod priekšroku, ja tiek turēts lokā, nevis jānoskaidro pašam..

Visbeidzot, HMRC ir nepieciešams, lai jūs ziņotu parādā Lielbritānijas oficiālajā valūtā, nevis USD, kas parasti ir kriptogrāfijas vērtība. Ir daudz tiešsaistes kalkulatoru, kas var jums palīdzēt to izdarīt, un dati ir atgriezušies gadu atpakaļ, lai jūs var precīzi redzēt, ko esi izgatavojis (vai pazaudējis).

Tas viss var likties apgrūtinoši, bet dažreiz tā ir dzīve. Labāk palieciet taksometra labajā pusē – viņš pat var kļūt par draugu.

Kripto kasetes ir nestabili instrumenti, kas var ļoti svārstīties ļoti īsā laika posmā, un tāpēc tie nav piemēroti visiem investoriem. Kriptogrāfijas aktīvu tirdzniecība, izņemot CFD, netiek regulēta, un tāpēc to neuzrauga neviens ES normatīvais regulējums. Jūsu kapitāls ir apdraudēts.

eToro nepārstāv nevienu valdības struktūru. Ja maksājat pareizo nodokļa summu, sazinieties ar nodokļu speciālistu vai HMRC.

Attiecas tikai uz Apvienotās Karalistes nodokļu maksātājiem.

 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector