Galvenie kriptogrāfijas tirgotāji, kuriem jāseko 2020. gadā

Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā mācīties un gūt peļņu pašreizējā straujajā ritmā kriptovalūtu tirgus ir pieredzējušu tirgotāju zināšanu un prasmju izmantošana. Kriptogrāfijas valūtas tirgus, kas pazīstams ar savu ārkārtīgo svārstīgumu, ir lieliska vieta pieredzējušiem tirgotājiem, lai izmantotu tirgus kustības. Ja jūs meklējat “praktiskas ieskatas”, kas palīdzētu jums pieņemt labākus lēmumus, tad sekošana galvenajiem kriptovalūtu tirgotājiem ir laba metodika, lai panāktu bumbas ripošanu.

Pamatojoties uz ieskatu un analīžu dziļumu un precizitāti, kas attiecas uz kriptovalūtām, mēs esam apkopojuši sarakstu ar galvenajiem kriptogrāfijas tirgotājiem, kuriem jāseko 2020. gadā..

  1. Līdzsvarots prāta stāvoklis ar kriptogrāfisko mūku

Sākot no saraksta ir “The Crypto Monk”, tirgotājs, kurš izstaro zen un disciplīnu. Ļoti svarīgs ir līdzsvarota prāta stāvokļa salīdzinājums ar augstas intensitātes kriptovalūtu tirgu. Kripto mūks to dara bez piepūles, regulāri ieskatoties kriptonauda tirgū, galveno uzmanību pievēršot Bitcoin un cienījamiem gandrīz 70 000 cilvēku sekojumiem. Crypto Monk ir daudz noderīgu resursu, kas koncentrēti ap tehnisko analīzi un vispārējo tirgus perspektīvu, un tas ir populārs resurss, kas jāievēro, it īpaši, ja nozarē esat jauns. Ne tikai tas, ka ieskats dārgmetālu un preču tirgū ir skaidri redzams arī viņa straumē, parādot viņa piemērotību visdažādākajām sfērām. Turklāt Crypto Monk rīko izdevīgu tehniskās analīzes emuāru iesācējiem, kā arī pieredzējušiem tirgotājiem.

  1. Ēnu tirdzniecība ar Crypto101

Augošā zvaigzne lielākajā kriptovalūtas sociālajā tīklā eToro ir ASV tirgotājs, Crypto101_Kevin. Kevins ir sevi pierādījis kā izveicīgu tirgotāju ar labu laimestu darījumu daudzumu, ko jebkurš jauns eToro tirgotājs var viegli atkārtot. eToro ļauj jums ēnot un automātiski kopēt vislabākos kriptovalūtu tirgotājus ar eToro unikālo CopyTrader platformu. Kevins ir aktīvi darbojies kopš 2020. gada sākuma, un viņam izdevās iegūt rentablu nedēļu slavējamo 55% uzvaru līmeni. Drīzāk iespaidīgs ir Kevina rentabilitātes līmenis Bitcoin, kur viņam ir izdevies sasniegt perfektu 100% panākumu līmeni visos ar Bitcoin saistītajos darījumos. Ir svarīgi atzīmēt, ka tikai ASV pilsoņi var kopēt Kevina tirdzniecību, jo viņš ir ASV pilsonis.

  1. NicTrades supersievietes ieskats

Pasaulē, kurā dominē vīrieši, ir atsvaidzinoši dzirdēt domas par sievieti, kas skaitās viena no labākajām tirgotājām, kurai sekot kriptonauda. Ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi zem viņas jostas – pilnveidojot savas tehniskās analīzes prasmes, NicTrades savā sociālo mediju kanālos ir daudz sekotāju, gandrīz 120 000 cilvēku. Viens unikāls NicTrades piedāvājums ir tas, ka viņa bieži rīko tiešsaistes tirdzniecības sesiju, kuru var straumēt savā Youtube kanālā. Vietnē Livestream Nictrades racionāli un objektīvi sniedz analīzi par dažādām kriptovalūtām telpā..

  1. EToro sociālais ieguldītājs

Tā kā miljoniem lietotāju aptver vairāk nekā 140 valstis, eToro ir bijusi mājvieta vairākiem ievērojamiem tirgotājiem, kuri nodarbojas ar kriptonauda. Viens no ievērojamākajiem tirgotājiem pasaulē vadošais sociālās tirdzniecības tīkls ir Social-Investor (vai JS Media GmbH). Gandrīz 3000 cilvēku ir atkārtojuši Social-Investor tirdzniecības stratēģijas, kuru kopējā vērtība pārsniedz USD 2 miljonus, bet vēl vairāki tūkstoši seko viņa plūsmai eToro. No 403 darījumiem ar akcijām un kriptovalūtām viņam gada laikā izdevies nodrošināt 71% lielu rentabilitātes līmeni. Social-Investor ir labs sākumpunkts kriptovalūtu tirgotājiem, kuri vēlas dažādoties, jo viņa piešķīrumi ir vērsti uz divām galvenajām aktīvu klasēm: akcijām un digitālajiem aktīviem. Social-Investor tiek klasificēts kā globāls tirgotājs, un tāpēc jebkurš cilvēks pasaulē, izņemot ASV iedzīvotājus, var kopēt savus darījumus eToro.

  1. Veterānu tirgotāja Pētera Brandta profesionālās atziņas

Tirdzniecības pamatus var piemērot jebkuram publiskajam tirgum dažādās aktīvu klasēs, ieskaitot kriptovalūtu tirgu. Ar vairāk nekā četru gadu desmitu pieredzi tirdzniecībā Pīters Brands ir slavens tirgotājs, kurš nodarbojas ar tirdzniecību kopš nākotnes tirdzniecība Čikāgas preču biržā (CME). Viņš arī publicēja bestselleru ar nosaukumu Profesionāla preču tirgotāja dienasgrāmata. Tāpēc Brandt ir ļoti uzticams resurss, lai uzzinātu vairāk par tradicionālajiem tirdzniecības mehānismiem. Ticīgs Bitcoin, Brandt ir atbalstījis savu ilgtermiņa potenciālu un izveidojis vairākus kriptovalūtām raksturīgus video par Bitcoin tirdzniecību un vispārējām tirgus kustībām.

Kopējiet tirdzniecību, lai automatizētu savu portfeli

Vēl vienkāršāka alternatīva galveno kriptogrāfijas tirgotāju piesaistīšanai ir reģistrēšanās kopēt tirdzniecības platformas, kas ļauj jaunajiem tirgotājiem gūt peļņu, neveicot darījumus, kuru pamatā ir viņu relatīvā nepieredze. Tirdzniecība ar kopēšanu ļauj lietotājiem reāllaikā apskatīt pieredzējušu un zinošu tirgotāju darbības un automātiski izpildīt tirdzniecības stratēģijas, pamatojoties uz to, kam viņi seko. Izmantojot kvalificētu tirgotāju zināšanas, lietotāji var tikt pakļauti ļoti sarežģītām stratēģijām, ar kurām viņiem parasti būtu jārisina pašiem, tādējādi ievērojami palielinot viņu varbūtību gūt finansiālu labumu..

Viena no populārākajām kriptovalūtu kopiju tirdzniecības platformām ir eToro’s CopyTrader, kas lietotājiem ļauj automātiski atkārtot izvēlēto kvalificēto tirgotāju portfeli. Bez pārvaldības maksas vai slēptajām izmaksām, kas saistītas ar procesu, CopyTrader ir lielisks veids, kā sākt savu kriptovalūtas ceļojumu, piesaistot autoritatīvus tirgotājus, kuriem ir pierādīta naudas pelnīšanas pieredze..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector