Platipus spēļu automātu apskats (2021) – Jackpot Lab, Rhino Mania un vēl vairāk!

Platips ir spēļu izstrādes studija, kas atrodas Lielbritānijā. Uzņēmums tika dibināts 2010. gadā, un kopš tā laika uzņēmums ir veidojis augstas kvalitātes spēļu automātus tiešsaistes spēļu industrijai.

Pašlaik Platipus izvēlē ir tikai spēļu automāti, bet 2020. gadā vajadzētu būt arī HTML5 galda spēlēm, kas publicētas atbilstoši Platipa vietne. Lielākā daļa spēļu automātu tiek veidoti arī ar modernu HTML5, kas ļauj spēlēt visās ierīcēs.

Platipus laika nišu nejaušo skaitļu ģeneratoru licencē un pārbauda iTechLabs, kas ir neatkarīgs verificētāja uzņēmums. Tas nozīmē, ka jūs varat uzticēties tam, ka laika nišas un spēles ir taisnīgas un spēļu notikumi ir 100% nejauši.

Jackpot Lab slots no Platipa.

Šis ir Jackpot Lab slots, ko izveidojis Platips.

Platipa logotips

Platipus slotu lietotāju vērtējums:

Platipus spēļu automātu iespējas

Šeit ir dažas Platipus spēļu automātu iespējas.

 • Spēļu spēļu izvēlē ir 42 sloti un 5 galda spēles.
 • Lielākā daļa Platipus spēļu ir veidotas ar modernu HTML5 tehnoloģiju, kas ļauj spēlēt spēles uz visām platformām: darbvirsmā, planšetdatoros un mobilajās ierīcēs.
 • Valodas izvēle sastāv no 15 valodām.
 • RTP (Return to player) procentuālās daļas daudzās Platipus spēlēs ir zemas, jo tās bieži ir aptuveni 95%. Parasti labi vai ļoti labi procenti pārsniedz 96% vai pat 97%.

Jauni Platipus sloti

Šeit ir dažas no jaunākajām Platipus spēļu automātu iespējām.

1. Pirātu karte (publicēta 2020. gada decembrī)

Pirātu karte ir karikatūra, 5 ruļļu slotu spēle ar Pirate tēmu. Šis slots ir pavisam jauns Platipus slots, kas izlaists 2020. gada februārī.

Platipus Pirate's Map slots.

Vieta Pirate’s Map piedāvā daudzveidīgu Pirate darbību.


Slotā ir šie īpašie simboli un funkcijas. Wild simbols (Pirāts) aizstāj visus simbolus, izņemot simbolus Scatter, Money un Collect. Wild parādās uz ruļļiem 2, 3, 4 un 5 kā sakrauts simbols.

Izkliedes simbols (Melnā galvaskausa karogs) parādās tikai uz 2., 3. un 4. ruļļa. Ja jūs saņemsiet 3 izkliedes simboli jebkur uz ruļļiem tas aktivizē funkciju Free Spins ar 8 bezmaksas griezieni. Bonusa spēles laikā jūs varat arī atkārtoti izmantot bezmaksas griezienus.

Platipus Pirate's Map slots.

Tas ir veids, kā aktivizēt bezmaksas griezienu bonusa spēli ar trim Scatteriem (melnie karogi).

Viena liela iezīme ir Savāc bonusu.

Ja viens vai vairāki Naudas simboli (Krūškurvis) trāpīja jebkur uz ruļļiem un a Savākt simbolu (The Map) hits uz ruļļa 5, jūs laimēsiet visas naudas simbola naudas vērtības, kas saskaitītas kopā. Katrā Naudas simbolā ir vai nu naudas balva, vai arī 1 no 4 dažādām Jackpot balvām.

Platipus Pirate's Map slots.

Notiek bezmaksas griezienu bonusa spēle!

Naudas simboli svārstās no 25 līdz 875 likmēm par katru laimestu. Ņemiet vērā, ka šīs ir likmes uz līniju, nevis kopējā likme, kā daudzās laika nišās. The Džekpots izmēri ir šādi:

 • Grand Jackpot – 25 000 likmes uz līniju.
 • Galvenais džekpots – 12 500 likmes uz līniju.
 • Neliels džekpots – 2 500 likmes uz līniju.
 • Mini džekpots – 1 250 likmes uz līniju.

Naudas simbols parādās 1., 2., 3. un 4. ruļļos kā sakrauts simbols. Kolekcijas simbols parādās tikai uz 5. ruļļa.

Platipus Pirate's Map slots.

Šeit ir piemērs, kā aktivizēt kolekcijas bonusu. Jūs varat iekasēt naudu visos naudas simbolos ruļļos, ​​ja 5. rullī nospiedīsit vienu simbolu Collect.

Noslēgumā Pirate’s Map ir diezgan izklaidējoša spēļu automāta spēle. Grafika ir diezgan jauka, taču uzvarošajos efektos un animācijās citi slotu nodrošinātāji ir mazliet priekšā.

Ir fona mūzika, bet skaļums ir tik zems, ka jūs to tik tikko dzirdat. Skaņas sastāv tikai no dažām slotu skaņām, jūras skaņām un dažiem uzvarošajiem džingliem. Labs audio slots ļautu vēl vairāk iedziļināties un spēlēt.

RTP (Return to player) procentuālais daudzums ir ļoti zems – tikai 95%.

Tātad Pirātu karte ir tikai vēl viena “ok” spēļu spēle no Platipus. Es personīgi vēlētos novatoriskākas bonusa iespējas, spēļu automātu izkārtojumus vai labākas skaņas, lai tiktu uz priekšu smagajā spēļu automātu konkursā. Bet, ja Pirātu karte izskatās interesanta, dodieties apskatīt!

Spēle izlaista: 2020. gada februāris

RTP (atgriezties pie spēlētāja): 95,0%

Dispersija: Nezināms

Izkārtojums: 5 x 3

Derību līnijas: 25

2. Jackpot Lab (Publicēts 2019. gada janvārī)

Džekpota laboratorija ir pavisam jauna Platipus spēļu automāta spēle, kas tika publicēta 2019. gada decembrī.

Ir diezgan standarta 5 x 3 slotu dēlis ar galvenajiem (pudeles) un nelielajiem (kristāli) simboliem. Pudeles simboli var parādīties ar 1 – 3 pudelēm. Džekpota laboratorijā ir arī Wild simboli, Scatter simboli, kas aktivizē funkciju Bezmaksas griezieni, un Bonusa simboli, kas aktivizē Bonusa spoles funkciju ar džekpotiem.

Ja vienā un tajā pašā izmaksu līnijā jūs saņemat 5 x 3 pudeles simbolus, tas dos vislabāko izmaksu. Jūs varat arī apvienot vienas krāsas pudeles ar 1 – 3 pudeles simboliem.

Jackpot Lab slots no Platipa.

Šis ir Jackpot Lab slots, ko izveidojis Platips.

Jackpot Lab funkcijas ietver Savvaļas simboli (Zilā vedņa simbols), kas aizstāj visus simbolus, izņemot Scatter un Bonus simbolus.

Izkliedētie simboli (Grāmatas simbols) parādās tikai uz 1., 3. un 5. ruļļa. Ja jūs saņemsiet 3 izkliedes simboli, Bezmaksas griezienu funkcija tiks aktivizēts.

Jackpot Lab slots no Platipa.

Trīs Scatter simboli (šeit esošās grāmatas) piešķirs jums bezmaksas griezienu funkciju.

Bezmaksas griezieni ietvers 8 bezmaksas griezienus. Bezmaksas griezienu funkcija ir tāpat kā parastā spēle. Vismaz slotu informācijas ekrānā es nepamanīju atšķirības vai pieminējumus. Dažas īpašas iezīmes bonusa spēlē ir tā lieta, kuru parasti vēlaties vajāt, tāpēc tas bija neliels vilšanās.

Jackpot Lab slots no Platipa.

Jackpot Lab spēles spēle šeit.

The Bonusa simbols (Purpura burvju katla simbols) parādās tikai uz 2., 3. un 4. ruļļa. Ja jūs saņemsiet 3 Bonusa simboli jebkur uz ruļļiem, Bonusa spoles funkcija tiks aktivizēts.

Jackpot Lab slots no Platipa.

Ja jūs saņemsiet trīs bonusa simbolus (piemēram, šeit), jums tiks piešķirta bonusa spoles funkcija. Īpašā spole 6 sāk griezties un piešķirs jums dažādus džekpotus.

The Bonusa spoles funkcija notiek uz īpašā 6. ruļļa. Spineris norādīs jūsu naudas balvu no 160 līdz 720 x likmēm katrā rindā. Ir arī Jackpots, kas jāuzvar, kā norāda spēles nosaukums:

 • Grand Jackpot – 40 000 x likmes uz līniju.
 • Galvenais džekpots – 10 000 x likmes uz līniju.
 • Neliels džekpots – 4 000 x likmes uz līniju.
 • Mini džekpots – 1 000 x likmes uz līniju.

Ņemiet vērā, ka reizinātāji ir likmes katrā rindā, nevis kopējā likme kā daudzās citās laika nišās.

Jackpot Lab slots no Platipa.

Šeit jūs varat redzēt, kā parastie simboli darbojas spēlē. Varat arī kombinēt dažādus 1 – 3 tādas pašas krāsas pudeles simbolus kā šeit.

Noslēgumā Jackpot Lab ir diezgan vidēja slotu spēle. Tas labi darbojas ar animācijām un spēli. Ir daži piemaksu elementi, kas ir jauki, bet es vēlētos vēl dažas darbības vai jauninājumus bonusa spēlēs. Grafika tomēr ir ļoti kraukšķīga un krāsaina, un man tās patiešām patika.

Skaņas ir nedaudz maigas, jo parastajā spēlē nav mūzikas. Tikai funkciju Free Spins fonā ir kāda mūzika, bet tas arī viss.

RTP (Return to player) procents ir zemākajā pusē ar 95,2%.

Džekpota laboratorija ir spēļu automāts, kurā nekas nepareizs. Tam vienkārši trūkst satraukuma un iespēju, un tas, iespējams, pazudīs citu labāku slotu jūrā.

Spēle izlaista: 2019. gada decembris

RTP (atgriezties pie spēlētāja): 95,2%

Dispersija: Nezināms

Izkārtojums: 5 x 3

Derību līnijas / kombinācijas: 40

Populārākās Platipus laika nišas

Šeit ir daži no populārākajiem ieviestajiem Platipus laika nišām.

1. Degunradžu mānija

Rhino Mania ir 6 ruļļu slotu spēle ar iecienītāko Āfrikas savvaļas dzīvnieku tēmu.

Ir 4096 uzvarošās līnijas. Uzvarošās līnijas tiek skaitītas, ja iegūstat blakus esošos simbolus no kreisās uz labo pusi bez atstarpēm no 3 līdz 6 simboliem. Tātad vertikālajai pozīcijai ruļļos nav nozīmes.

Rhino Mania slots ar Platipu.

Šis ir Rhino Mania slots no Platipa.

Wild simbols (Rhino) aizstāj visus simbolus, izņemot Scatter simbolus. Wilds parādās uz 2., 3., 4. un 5. ruļļa.

Ja jūs saņemsiet 3 vai vairāk Scatter simboli jebkurā pozīcijā tas izraisa Bonusa spēles funkcija. Šeit ir dažādas bezmaksas griezienu summas atkarībā no Scatter summām:

 • 3 izkaisītie simboli – 8 bezmaksas griezieni + 2 x kopējā likmes balva.
 • 4 Scatter simboli – 15 bezmaksas griezieni + 10 x kopējā likmes balva.
 • 5 Scatter simboli – 20 bezmaksas griezieni + 50 x kopējā likmes balva.
 • 6 Scatter simboli – 50 bezmaksas griezieni + 1000 x kopējā likmes balva.

Bonusa spēles laikā Wild simboli darbojas kā Reizinātāja aizstājējzīmes tajā pašā laikā. Reizinātāji ir vai nu x2, vai x3. Uzvaras var arī reizināt ar daudziem Wilds, un maksimālais reizinātājs ir x81.

Rhino Mania slots ar Platipu.

Šī ir bezmaksas griezienu bonusa spēle ar multiplikatora Wild simboliem, kas neparādās parastajā spēlē. Varat arī atkārtoti izmantot bezmaksas griezienus ar 2 Scatter simboliem.

Bezmaksas griezienus var atkārtoti izmantot Bonusa spēles laikā. Papildus bezmaksas griezienu summām Bonusa spēlē 2 izkliedes simboli izraisīs 5 papildus bezmaksas griezieni.

Ir arī Ultimate Bonus funkcija. Ja jūs spēlējat ar maksimāli laimīgām līnijām, bezmaksas griezienu bonusa spēlē jums tiks piešķirts vismaz 1x kopējais likmes laimests.

Rhino Mania slots ar Platipu.

Šeit ir Rhino Mania un savvaļas un Scatter simboli, kas parādīti uz ruļļiem.

Rhino Mania ir labi izveidota slotu spēle ar pienācīgām bonusa funkcijām ar bezmaksas griezienu bonusa spēli ar papildu Wild Multiplier simboliem. Grafika ir laba, un skaņu celiņš arī ar Āfrikas tēmu mūziku.

Salīdzinot ar citām Rhino tematikas spēlēm (to ir daudz!), Rhino Mania darbojas labi, taču žanrā tas neatnes neko jaunu.

Bet, salīdzinot RTP (Return to player) procentus, Rhino Mania neveicas tikai ar 95.0% (Low). Citām Rhino tēmas laika nišām kopumā būs labāks RTP.

Piemēram Lielais degunradzis vai Lielais degunradzis no Pragmatic Play ir labāks RTP – attiecīgi 96,53% vai 96,48%. Varenā Āfrika: 4096 veidi no Playson ir arī diezgan zems RTP, piemēram, Rhino Mania ar 95.10%.

Visā visumā Rhino Mania noteikti atrodas Platipus spēļu automātu labākajā pusē, un ir vērts pamēģināt.

Spēle izlaista: 2019. gada jūlijs

RTP (atgriezties pie spēlētāja): 95,0%

Dispersija: Nezināms

Izkārtojums: 6 x 4

Derību līnijas: 4096

2. Laimīgais kaķis

Laimīgais Kaķis ir spēļu automāts, kura pamatā ir Lucky Cat simboli, kas ir kaķu statujas, kas vicina ar vienu roku.

Laimīgos kaķus japāņu valodā sauc par Maneki Neko (tas nozīmē: vilinošs kaķis), un tie ir ļoti populāri ķīniešu un japāņu kultūrās. Šeit jūs varat atrast vairāk informācijas par Lucky Cat figūrām, ja jūs interesē.

Bet tagad apskatīsim Lucky Cat spēļu automātu.

Slotu dēlis sastāv no parastā 5 x 3 simbolu režģa.

Wild simbols aizstāj visus simbolus, izņemot Scatter un Bonusa simbolus. Wilds parādās tikai uz ruļļiem 2 – 5.

Platipus Lucky Cat slots.

Šī ir Platipus Lucky Cat spēļu automāta spēle.

The Izkliedes simbols reizinās uzvaru ar kopējo likmi. Ja jūs saņemsiet 3, 4 vai 5 izkliedes simboli, reizinātāji ir 2x, 50x un 200x Kopā derības.

Manā diezgan garajā testēšanas sesijā es vispār nevarēju iegūt 3 vai vairāk Scatter simbolus, taču mans pieņēmums ir tāds, ka 3 vai vairāk Scatter izplatīs citus tā paša grieziena laimestus ar šo reizinātāju. Lucky Cat slota informācijas ekrāna teksts bija diezgan grūti interpretējams, ko reizinātājs patiesībā dara. Bet tas ir mans minējums tagad.

The Bonusa simboli parādās uz ruļļiem ar 2 vai 3 simbolu kaudzēm. Bonusa simbolu vērtības var svārstīties no 50 līdz 250. Jebkura kombinācija ar 6 vai vairāk bonusa simboli aktivizēs Respin funkcija.

Respin funkcija nozīmē, ka laimesti tiek aprēķināti, summējot balvas, kas norādītas uz katra Bonusa simbola.

Platipus Lucky Cat slots.

Šī ir funkcija Respin, kurā jums jāizdzen naudas balvas un džekpoti no Bonusa simboliem.

Sākumā jūs saņemsiet 3 Respins. Ja uz ruļļiem parādās vismaz 1 papildu bonusa simbols, Respins atkal tiks atiestatīts uz 3. Visi Bonusa simboli ir lipīgi līdz bonusa beigām.

Jūs uzvarēsiet Lielais džekpots (100 000x likmes uz līniju), ja visas simbolu pozīcijas ir aizpildītas ar Bonusa simbolu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Jackpot reizinātājs ir reizes likmes uz līniju, nav reizes derības, kā parasti par spēļu automātiem.

Platipus Lucky Cat slots.

Spēlē Lucky Cat slots un Scatter un Wild simboli.

Noslēgumā Lucky Cat ir ļoti krāsaina spēļu automāta spēle ar raitu spēli. Slota sajūtai noderētu skaņu celiņš, jo nebija nekādas fona mūzikas. Arī skaņas ir diezgan vienkāršas.

Slotu funkcijām arī kaut kā trūkst. Es vispār nevarēju pārbaudīt Scatter funkciju, jo visas pārbaudes laikā es nevarēju noķert 3 vai vairāk Scatter.

Respin funkcija notika dažas reizes, un tas bija labi. Manuprāt, funkcijām varētu būt nepieciešams kaut kas vairāk, lai slots pēc kāda laika būtu interesantāks.

RTP (Return to player) procents ir patiešām zems – 95,0%.

Laimīgais Kaķis ir laba slotu spēle ar ļoti nedaudzām funkcijām. Ja godīgi, tas nebija mans favorīts un pēc neilga laika kļuva garlaicīgs.

Spēle izlaista: 2019. gada maijs

RTP (atgriezties pie spēlētāja): 95,0%

Dispersija: Nezināms

Izkārtojums: 5 x 3

Derību līnijas: 20

Augstākās RTP Platipus laika nišas

Tie ir augstākais RTP (Return to player) procentuālais laika nišu skaits Atradu no Platipa. Parasti Platipus laika nišu vidējais RTP procentuālais daudzums ir aptuveni 95%, ko var uzskatīt par diezgan zemu. Parasti citiem laika nišu nodrošinātājiem RTP ir aptuveni 96% vai pat vairāk nekā 97%.

Tātad šeit ir visas laika nišas no Platipa, kas sakārtotas no augsts RTP līdz zems RTP. Esmu pievienojis arī izlaišanas datumus un dispersijas (ja tādas ir atrastas), lai jūs būtu vieglāk izvēlēties slotu.

 • Jackpot Lab – Atbrīvots 2019. gada decembrī – Dispersija: Nezināms – RTP: 95,2%
 • Lielais okeāns – izlaists 2018. gada oktobrī – dispersija: nezināms – RTP: 95,09%
 • Augļu septiņnieki – izlaists 2017. gada oktobrī – dispersija: vidēja – RTP: 95,09%
 • Fiery Planet – izlaists 2017. gada oktobrī – dispersija: vidēja – RTP: 95,09%
 • Lucky Money – izlaists 2017. gada oktobrī – dispersija: vidēja – RTP: 95,09%
 • Arābu pasakas – izlaists 2017. gada oktobrī – dispersija: augsta – RTP: 95,03%
 • Poseidona jauda – izlaists 2018. gada marts – Dispersija: Nezināma – RTP: 95,03%
 • Crystal Sevens – izlaists 2018. gada maijā – dispersija: nezināms – RTP: 95,03%
 • Faraona impērija – izlaists 2019. gada aprīlī – dispersija: nezināms – RTP: 95,02%
 • Safari Adventures – izlaists 2017. gada oktobrī – dispersija: augsta – RTP: 95,02%
 • Putnu princese – izlaista 2017. gada oktobrī – Dispersija: Nezināma – RTP: 95,02%
 • Maģiskais spogulis – izlaists 2017. gada oktobrī – dispersija: vidēja – RTP: 95,02%
 • Juicy Spins – izlaists 2017. gada oktobrī – dispersija: augsta – RTP: 95,02%
 • Webby Heroes – izlaists 2019. gada jūnijā – dispersija: nezināms – RTP: 95,01%
 • Legend of Atlantis – izlaists 2018. gada jūlijā – dispersija: zema – RTP: 95,01%
 • Pirātu karte – izlaists 2020. gada februārī – Dispersija: Nezināma – RTP: 95,0%
 • Jade Valley – izlaists 2019. gada janvārī – dispersija: vidēja – RTP: 95,0%
 • Lucky Cat – izlaists 2019. gada maijā – dispersija: nezināms – RTP: 95,0%
 • Rhino Mania – izlaists 2019. gada jūlijā – dispersija: nezināms – RTP: 95,0%
 • Acteku monētas – izlaista 2019. gada novembrī – Dispersija: Nezināma – RTP: 95,0%
 • Ķīniešu tīģeri – izlaists 2019. gada septembrī – dispersija: nezināms – RTP: 95,0%
 • Pelnrušķīte – izlaista 2018. gada aprīlī – dispersija: nezināma – RTP: 95,0%
 • Jungle Spin – izlaists 2017. gada oktobrī – dispersija: augsta – RTP: 95,0%
 • Neon Classic – izlaists 2019. gada janvārī – dispersija: nezināms – RTP: 95,0%
 • Crazy Jelly – izlaists 2017. gada oktobrī – dispersija: augsta – RTP: 95,0%
 • Bison Trail – izlaists 2019. gada februārī – dispersija: nezināms – RTP: 94,99%
 • Cleo’s Gold – izlaists 2017. gada oktobrī – dispersija: vidēja – RTP: 94,99%
 • Lucky Dolphin – izlaists 2017. gada oktobrī – dispersija: augsta – RTP: 94,99%
 • Mega Drago – izlaists 2018. gada augustā – dispersija: vidēja – RTP: 94,99%
 • Ēģiptes grāmata – izlaista 2017. gada oktobrī – dispersija: augsta – RTP: 94,98%
 • Triple Dragon – izlaists 2018. gada janvārī – dispersija: augsta – RTP: 94,98%
 • Richy Witchy – izlaists 2017. gada oktobrī – dispersija: augsta – RTP: 95,0%
 • Burvju vilks – izlaists 2017. gada oktobrī – dispersija: augsta – RTP: 94,99%
 • Dievu spēks – izlaists 2017. gada oktobrī – dispersija: vidēja – RTP: 94,99%
 • Monkey’s Journey – izlaists 2017. gada oktobrī – dispersija: vidēja – RTP: 94,99%
 • Pasaku mežs – izlaists 2017. gada oktobrī – dispersija: zema – RTP: 94,99%
 • Amazon kundze – izlaista 2017. gada oktobrī – dispersija: augsta – RTP: 94,98%
 • Mīlestība ir – izlaista 2017. gada oktobrī – dispersija: augsta – RTP: 94,98%
 • Crocoman – izlaists 2017. gada oktobrī – dispersija: augsta – RTP: 94,98%
 • Jewel Bang – izlaists 2017. gada oktobrī – dispersija: zema – RTP: 94,98%
 • Acteku templis – izlaists 2017. gada maijā – Dispersija: Augsta – RTP: 94,97%
 • Sakura Wind – izlaists 2017. gada oktobrī – dispersija: nezināms – RTP: 94,96%

Ieteicamie Bitcoin kazino ar Platipus laika nišām

Šie Bitcoin kazino savā izvēlē piedāvā Platipus laika nišas.

CasinoBonusFeaturesPārejiet uz vietni

1. BitStarz kazino

BitStarz logo Japan Level Up Adventure

2 BTC + 180 bezmaksas griezieni

Pirmā depozīta bonuss ir 152% līdz 2 BTC + 180 bezmaksas griezieni. Bonusa kopsumma ir 6 BTC + 180 bezmaksas griezieni. Bez depozīta bonusa: 20 bezmaksas griezieni. Derības: 40x bonuss.

Platipusa sloti tiek atbalstīti

Uzticams kazino kopš 2014. gada

2600+ kazino spēles

Ātri noguldījumi un izņemšana

BitStarz pārskats

Pievienojies tagad

2. mBit kazino

mBit kazino logotips

2 BTC + 100 bezmaksas griezieni

Pirmā depozīta bonuss ir 150% līdz 2 BTC + 100 bezmaksas griezieni. Bonusa kopsumma ir 6 BTC + 100 bezmaksas griezieni. Bez depozīta bonusa: 50 bezmaksas griezieni. Derības: 40x bonuss.

Platipusa sloti tiek atbalstīti

Ātra un tekoša vietne

2528 kazino spēles

96 džekpota spēļu automāti

mBit kazino pārskats

Pievienojies tagad

3. 7Bitu kazino

7Bit kazino logotips

1,5 BTC + 100 bezmaksas griezieni

Pirmās iemaksas bonuss ir 157% līdz 1,5 BTC + 100 bezmaksas griezieniem. Bonusa kopsumma ir 5 BTC + 100 bezmaksas griezieni. Derības: 40x.

Platipusa sloti tiek atbalstīti

Pieredzējis kazino kopš 2014. gada

704 kazino spēles

39 džekpota vietas

7Bit kazino pārskats

Pievienojies tagad

4. Bitcoin pingvīnu kazino

Bitcoin Penguin logotips

0,2 BTC + 40 bezmaksas griezieni

Pirmā depozīta bonuss ir 150% līdz 0,2 BTC + 40 bezmaksas griezieni. Bonusa kopsumma ir 0,4 BTC + 65 bezmaksas griezieni. Derības: 45x.

Platipusa sloti tiek atbalstīti

Pieredzējis kazino, kas dibināts 2014. gadā

558 kazino spēles

Bitcoin Penguin apskats

Pievienojies tagad

5. Oši kazino

Oshi kazino logotips

1,25 BTC + 180 bezmaksas griezieni

Pirmā depozīta bonuss ir 100% līdz 1,25 BTC + 180 bezmaksas griezieniem. Bonusa kopsumma ir 5 BTC + 225 bezmaksas griezieni. Derības: 40x.

Platipusa sloti tiek atbalstīti

Milzīgs spēļu daudzums

2528 kazino spēles

57 džekpota vietas

Oshi kazino pārskats

Pievienojies tagad

6. Marsa kazino

Marsa kazino logotips

1 BTC + 50 bezmaksas griezieni

Pirmās iemaksas bonuss ir 100% līdz 1 BTC + 50 bezmaksas griezieniem. Bonusa kopsumma ir 2 BTC + 50 bezmaksas griezieni. Derības: 40x.

Platipusa sloti tiek atbalstīti

741 kazino spēles

16 džekpota sloti

Mars kazino pārskats

Pievienojies tagad

Lietotāju atsauksmes

Šis ir Platipus spēļu automātu lietotāju vērtējuma kopsavilkums:

Kā jums patīk Platipus spēļu automāti? Lūdzu, dalieties savās domās zemāk komentāru formā!

Pēdējās domas

Šis bija mūsu raksts par Platipus laika nišām. Jūtieties brīvi sūtīt pastu, rakstīt ziņojumu, izmantojot kontaktu veidlapu, vai rakstīt savus komentārus vai ieteikumus šeit!

Paldies par lasīšanu!

Šī raksta avoti:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector