No Limit City Slots Review (2021) – Thor: Āmura laiks un vēl vairāk!

No Limit City ir kazino spēļu nodrošinātājs ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi. No Limit City komanda atrodas Maltā, Zviedrijā un Indijā.

No Limit City nodrošina arī savu sistēmas platformu, kas darbojas aiz spēļu automātiem. Tas ļauj pilnībā kontrolēt visas īpašās funkcijas, mārketinga kampaņas un tehnoloģisko savietojamību. Visi No Limit City laika niši darbojas visās ierīcēs, tostarp galddatoros, planšetdatoros un mobilajās ierīcēs.

Thor: Hammer laika slots no No Limit City.

Tas ir Thor: Hammer Time slots no No Limit City.

No Limit City logotips

No Limit City laika nišu lietotāja vērtējums:

Jaunas laika nišas No Limit City

Šeit ir dažas no jaunākajām No Limit City spēļu automātu spēlēm.

1. Gēla zelts (publicēts 2020. gada martā)

Gēla zelts ir pavisam jauna 3 x 3 spēļu automāta spēle, kas publicēta 2020. gada martā. Spēlē ir funkcija Nudge Wild un bezmaksas griezienu bonusa spēle ar nosaukumu Rainbow Spins. Varavīksnes griezieniem varat izvēlēties īpašas funkcijas no 9 monētām, kuras varat paņemt nejauši.

Gaelic Gold slots no No Limit City.

Gaelic Gold slots no No Limit City.

Uz 1., 2. un 3. ruļļa ir 3 rindu augsts Wild simbols. Šis Wild vienmēr virzīsies uz pilnībā redzamu. Šo funkciju sauc Virzīt savvaļā. Katrs virziens palielina savvaļas reizinātāju par 1.

Ja iegūstat vairākus savvaļas savācējus, tas palielinās viens otru par kopējo savvaļas savācēju līnijā. Arī Wild reizinātājs tiks reizināts ar uzvaras reizinātāju Rainbow Spins.

Gaelic Gold slots no No Limit City.


Šeit jūs varat redzēt pilnu Wild ruļļu, kas vienmēr virzīsies uz pilnu izmēru. Šim savvaļas dzīvniekam ir x2 reizinātājs, jo tam bija 2 grūdieni.

Ja jūs nolaižaties Zelta pods simbolu vidējā spoles vidējā pozīcijā, jūs iedarbināsiet Varavīksne griežas iezīme. Pirms varavīksnes griezienu sākuma var pievienot papildu modifikatorus – papildu griezienus, pievienotās reizinātāja un varavīksnes līnijas.

Gaelic Gold slots no No Limit City.

Ja jūs nospiedīsit Bonusa simbolu (zelta podu) uz centru, jums tiks piešķirti Varavīksnes griezieni.

Varavīksnes griezienu papildu funkcijas tiks izvēlētas no 9 monētām. Pirms sākuma tiks piešķirta vismaz viena monēta. Šeit ir paskaidrotās funkcijas:

 • Varavīksnes līnijas (2 no 9 monētām) piešķir jums +2 papildu varavīksnes līnijas par katru monētu.
 • Papildu griezieni (3 no 9 monētām) piešķir jums līdz +25 griezieniem vienā monētā.
 • Extra Win reizinātājs (3 no 9 monētām) piešķir monētas reizināšanai ar 5 reizināšanas reizinātājiem.
 • Sākt (1 no 9 monētām) sāks bonusu un vairs nevarēs izvēlēties modifikatorus.

Minimālā summa ir 5 bezmaksas griezieni funkcijā Varavīksnes griezieni. Ja vēlaties, varat iegādāties arī funkciju Varavīksnes griezieni. Cena ir 50x likmju līmenis, kuru izvēlaties.

Gaelic Gold slots no No Limit City.

Šī ir funkcija Pick a Monēta, kas notiek pirms varavīksnes griešanās. Man paveicās un es saņēmu daudz foršu prēmiju bezmaksas griezieniem. Papildu bezmaksas griezieni iet virsū parastajiem 5 bezmaksas griezieniem, tāpēc es saņēmu kopumā 13 bezmaksas griezienus.

Gaelic Gold slots no No Limit City.

Šeit ir bezmaksas griezienu bonusa spēle (varavīksnes griezieni) darbībā!

Gēla zelts ir ļoti forša slotu spēle noslēgumā. Bonusa iespējas nav milzīgas pēc skaita, taču ar tām pilnīgi pietiek. Patiesībā tie ļoti labi atbilst šim mazākajam spoles veidam (3 x 3). Ir patīkami redzēt arī jaunas spēļu automātus ar klasisku 3 x 3 ruļļu struktūru.

Ja jūs domājat par Irish Fantasy tēmu laika nišām, Gaelic Gold ir ļoti lieliska vieta, kur izmēģināt!

Spēle izlaista: 2020. gada marts

RTP (atgriezties pie spēlētāja): 96,15% parastajā spēlē, 96,20%, ja iegādājaties īpašo varavīksnes griezienu funkciju

Dispersija: Vidējs

Izkārtojums: 3 x 3

Derību līnijas / kombinācijas: 5

Maksimālā uzvara: Likme 9837x

2. Punk Rocker (publicēts 2020. gada februārī)

Pankroks ir 5 x 3 slotu spēle ar ļoti foršu britu pankroka adrenalīna sūknēšanas tēmu. Ir arī bonusa spole 6, kuru var atbloķēt īpašo funkciju laikā.

Punk Rocker slots no No Limit City.

Šeit ir No Limit City Punk Rocker slots.

Fona mūzika ir izveidota ļoti labi, jūs dzirdat vienkārši izslēgtu pankroka mūziku – gluži kā tas nāktu no blakus esošā pankroka mūzikas kluba pagrabā. Tātad, pat ja jūs pats nevēlaties priekšroku Punk Rock mūzikai, Punk Rocker slots ir lieliski atskaņojams.

Kad kāda bonusa funkcija ir atbloķēta, mūzika tiek ieslēgta – ļoti foršs triks un labi darbojas, lai uzlabotu spēles sajūtu!

Grafiskais izskats ir ļoti foršs un labi iederas pankroka tēmā. Ir detaļas, kas man atgādina veco 70. gadu Londonu ar metro simboliem un vecajām telefona kastēm.

Punk Rocker slots no No Limit City.

Šeit ir Wild simboli Punk Rocker slotā.

Riot Respin funkcija tiek piešķirta, nokāpjot 2 izkliedes simboli (Simbols, kurā rakstīts Bonuss). Atpūtā Scatter simboli kļūst par Molotov Wilds un bloķē ruļļus.

Priekš 3 izkliedes simboli jums tiks piešķirta balva 8 Anarhijas Freinspins. Anarchy Free griezienus var iegādāties arī atsevišķi kā Feature Buy par cenu 80x likme.

Anarhijas Freespins tādi ir Uzlabotāji ruļļu augšpusē. Uzlabotāji tiek piešķirti 3 lecošajiem savvaļas dzīvniekiem uz ruļļiem. Uzlabotāji ir:

 • Savvaļas reizinātājs no x2 līdz x25
 • Garantēta 4 augsto xWays zeme
 • 1-3 papildus griezieni
 • Visi ruļļi kļūst par 6 augstiem
 • Extra Jumping Wild, kas paliek visu atlikušo Bonusa spēli

Punk Rocker slots no No Limit City.

Šeit ir Anarchy Freespins. Ievērojiet 3 lēkājošos savvaļas dzīvniekus, kas iegūst pastiprinātājus atbilstoši pazemes vilcienam ruļļu augšpusē.

Ja jūs saņemsiet 4 izkliedes simboli, 8 Pilsoņu kara brīvspēles tiks piešķirta. Pilsoņu kara Freespins var iegādāties arī atsevišķi kā Feature Buy par cenu 238x likme.

Visi Izkaisītāji kļūst Lēkā savvaļa Freespins. Arī 6. spole ir atbloķēta, lai iegūtu 729 uzvaras veidus.

Tātad, kāda ir atšķirība starp Anarchy Freespins un Pilsoņu kara Freespins? Pilsoņu kara Freinspins standartā ir 4 Jumping Wilds (salīdzinājumā ar 3), kā arī tiek atvērta 6. spole. Tātad jūsu izredzes uzvarēt ir daudz lielākas. Pretējā gadījumā abas Freespins funkcijas ir vienādas.

Punk Rocker slots no No Limit City.

Lūk, Pilsoņu kara brīvie griezieni ar 4 lēkājošiem savvaļā un atbloķētu 6. ruļļu. Pretējā gadījumā šī bonusa spēle ir tāda pati kā Anarchy Freespins.

Ir arī noslēpumains xWays Mystery simboli. Viņi var turēt 2 līdz 4 vienādus simbolus iekšpusē un paplašināsies līdz ruļļiem. xWays simboli var nokļūt uz visiem ruļļiem un paplašināties līdz 6 simbolu augstumam. Šī funkcija var būt aktīva galvenajā spēlē un Freespins.

Kad xWays galvenajā spēlē tiek paplašināts līdz 4 augstiem, Panku raksturs simbols var kļūt ļoti paplašināts līdz 20 augstiem. xWays Freespins vienmēr paplašināsies līdz 4 augstiem.

Nolimit City piedāvā “Punk Rocker” slotu.

Lūk, xWays Mystery simboli darbībā. Simbols uz 5. ruļļa šoreiz paplašinājās līdz 10x simboliem.

Tur ir arī Savvaļas simboli (Galvaskauss ar W ķiveri). Wilds aizstāj jebkuru simbolu, izņemot Scatter.

Molotovs Vildss pagriezīs visas pozīcijas virs Wilds. Molotovs Vildss var piezemēties pamatspēlē un Riots Respinss.

Punk Rocker slots no No Limit City.

Punk Rocker slotā ir ļoti atdzist animācijas ekrāni ar nelielu Clash mājienu ar frāzi London Calling.

Noslēgumā Punk Rocker ir ļoti jauna slotu spēle ar unikālu motīvu un spēles iezīmēm. Pat ja jums nepatīk pankroka mūzika, šis slots ir lieliski atskaņojams.

Īpašo iespēju daudzums ir milzīgs, un ir pat 2 dažādi bezmaksas griezienu bonusa spēles. RTP (Return to player) likme ir diezgan laba ar 96.01%, un bezmaksas griezienu bonusa spēles to nedaudz veido ar 96.54% un 96.44%. Bezmaksas griezienu bonusa spēles varat iegādāties arī atsevišķi, ja vēlaties.

Ja man būtu jāizvēlas 5 labākās spēļu automāti, es, iespējams, izvēlētos Punk Rocker kā vienu no tām. Tēma, funkcijas, grafika, mūzika – viss vienkārši sader kopā un veido ļoti labu spēļu automātu! Mani ieteikumi!

Spēle izlaista: 2020. gada februāris

RTP (atgriezties pie spēlētāja): 96.01% vai 94.18% (lūdzu, spēļu automāta informācijas ekrānā pārbaudiet, kura ir spēle, kuru jūs spēlējat, ir vienas un tās pašas spēles 2 versijas)

RTP likmes Anarchy Freespin Feature Buy ir 96,54% un Civil War Feature Buy 96,44%.

Dispersija: Augsts

Izkārtojums: 5 x 3 (+ atbloķējama papildu spole 6)

Derību līnijas: Pēc noklusējuma 243 var paplašināties līdz 46656, kad paplašinās xWays Mystery Symbol

Maksimālā uzvara: 15072 x likme

Min. Likme: 0,25 EUR

Maks. Likme: 100 EUR

Visinteresantākie No Limit City sloti

Šeit ir daži no interesantākajiem No Limit City laika nišām, ko atradu no atlases. Viņi visi ir vērts pārbaudīt!

1. Thor: Āmura laiks (publicēts 2019. gada jūlijā)

Tors: Āmura laiks ir 5 ruļļu slotu spēle par Thor leģendu, kas publicēta 2019. gada jūlijā. Spēļu automāts nodrošina augstas kvalitātes grafiku, spēli un daudz īpašu bonusa funkciju. Iedziļināsimies, lai to apskatītu tuvāk!

Thor: Hammer laika slots no No Limit City.

Tas ir Thor: Hammer Time slots no No Limit City.

Wild simbols aizstāj jebkuru simbolu, izņemot Scatter un Bonus simbolus. Thor ir 5 īpašas iezīmes: Āmura laiks.

Ja jūs saņemat Thor’s Lightning Bonus simbols lai spolētu 5, jūs aktivizēsit šo funkciju. Jums tiks piešķirta viena no Thor funkcijām – reizinātājs, izlases veida Sticky Wilds vai Sticky Wild spole. Funkcija ir aktīva, kamēr Tors atrodas uz ruļļiem.

Thor: Hammer laika slots no No Limit City.

Lūk, Thor’s Lightning Bonus darbībā. Tors atrodas 5. ruļļos un šoreiz deva x2 reizinātāju. Bonuss ir aktīvs, kamēr Thor paliek ruļļos.

Rune Haze ir funkcija, kas nejauši tiek aktivizēta jebkurā griezienā. Kad tas tiks aktivizēts, visas rūnas tiks pārvērstas par vienu konkrētu rūnas simbolu.

Āmura laiks tiek aktivizēts arī nejauši jebkurā griezienā. Kad tas tiks aktivizēts, visi simboli ar augstu atdevi (gredzens, kauss, cirvis un ķivere) tiks pārvērsti par Thor’s Hammer simbolu. Kad āmura laiks mani piemeklēja pirmo reizi, es vienkārši nevarēju iedomāties ĪSTS Āmura laiks šeit. (atvainojiet)

Thor: Hammer laika slots no No Limit City.

Šeit tiek aktivizēts Hammer Time bonuss! Visi labi apmaksātie simboli pārvērtīsies par Thor’s Hammer simbolu, kā jūs varat redzēt šeit.

Izkliedējiet enerģiju ir aktivizēts, ja nolaižat 2 vai vairāk Scatter simbolus (violetā akmens simboli). Kamēr uz ruļļa ir kādi izkliedētāji, izkliedētāji noliecas uz leju vienu soli un visus ruļļus atlaidīs bez izkliedētājiem. Jums ir iespēja laimēt Asgard Spins, ja iegūsiet vēl vienu Scatter simbolu.

Thor: Hammer laika slots no No Limit City.

Lūk, Scatter Energy Collect darbībā. Man tagad ir savākti 2 izkliedētāji, un man ir maz griezienu, lai mēģinātu trāpīt trešo, lai aktivizētu Asgard Spins.

Asgards griežas tiks aktivizēts, ja savācat enerģija no 3 izkliedētājiem. Jebkura papildu enerģija jums piešķirs +2 papildu griezienus Asgard Spins.

Asgarda griezienu laikā Thor’s Lightning Bonus tiks aktivizēts biežāk uz 5. ruļļa. Thor Asgard griezienu laikā var piešķirt arī +2 papildu griezienus, reizinātājus, izlases Sticky Wild vai Sticky Wild spoles. Var būt sakrautas arī vairākas funkcijas.

Thor: Hammer laika slots no No Limit City.

Asgard Spins ir aktivizēts! Hurraa!

Thor: Hammer laika slots no No Limit City.

Lūk, Asgard Spins darbībā. Tors ir aktīvāks 5. ruļļos, ​​kā arī vairāki Thora bonusi var būt aktīvi vienlaikus kā šeit.

Noslēgumā Tors: Āmura laiks ir lieliska spēļu automāta spēle ar augstas kvalitātes grafiku un spēlēšanu. Īpaši man patika dāsnās īpašās prēmijas, kuras ir interesanti medīt.

Šeit nav ko sūdzēties, un es varu silti ieteikt Thor: Hammer Time visiem Viking vai Norse Mythology tēmu spēļu automātu faniem!

Spēle izlaista: 2019. gada jūlijs

RTP (atgriezties pie spēlētāja): 96,03%

Dispersija: Vidējs / Augsts

Izkārtojums: 5 x 3

Derību līnijas: 20

Maksimālā uzvara: 2328x likme

Vairāk interesantu slotu – Quick Picks

Šeit ir daži ātrie izvēles veidi no No Limit City slotu izvēles ar īsākiem ievadiem.

Virtuves drāma: BBQ Frenzy slots no No Limit City.

Es nekad neesmu redzējis BBQ grilēšanas tēmas slotu, bet tagad esmu redzējis. Tas ir Virtuves drāma: BBQ neprāts slots. Maksimālā uzvara: 1050x un RTP: 96,70%.

Oktoberfest spēļu automāts no No Limit City.

Pēc BBQ nedaudz garšo vācu alus. Tas ir Oktoberfest slots. Maksimālā uzvara: 2000x likme un RTP: 96,74%.

Traktora stara slots no No Limit City.

Traktora sijas slots apvieno lauksaimniecības dzīvnieku tēmu ar … NLO un traktoru sijām! Maksimālā uzvara ir 3408x likme un RTP: 96.01%.

Dungeon Quest slots no No Limit City.

Dungeon Quest slotam ir zināma lomu spēles izjūta ar interesantu slota simbolu izkārtojumu. Maksimālā uzvara ir 450x un RTP: 96.27%.

Wixx slots no No Limit City.

Wixx slots ir moderns Gem slots ar interesantu 4 x 3 slotu režģi. Maksimālā uzvara ir 2796x likme un RTP: 96,61%.

Augstākās RTP No Limit City laika nišas

Tie ir augstākais RTP (Return to player) procentuālais laika nišu skaits Es atradu no No Limit City. Saraksts ir sakārtots no augstākā RTP līdz zemākajam RTP procentam.

 1. Virtuves drāma: Suši mānija – Izlaists 2017. gada aprīlī – Dispersija: Vidēja – Maksimālā uzvara: 697x likme – RTP: 96,77%
 2. Oktoberfest – Atbrīvots: 2016. gada oktobris – Dispersija: Vidēja / Augsta – Maksimālā uzvara: 500x likme – RTP: 96,75%
 3. Kazino Win Spin – Atbrīvots: 2018. gada janvāris – Dispersija: Vidēja – Maksimālā uzvara: 2000x likme – RTP: 96,74%
 4. Virtuves drāma: BBQ neprāts – Atbrīvots: 2017. gada novembris – Dispersija: Vidēja – Maksimālā uzvara: 1050x – RTP: 96,70%
 5. Tesla Jolt – Atbrīvots: 2018. gada marts – Dispersija: Zema – Maksimālā uzvara: 582x likme – RTP: 96,61%
 6. Wixx – Atbrīvots: 2017. gada oktobris – Dispersija: Augsta – Maksimālā uzvara: 2796x likme – RTP: 96,61%
 7. Pankroks – Atbrīvots: 2020. gada februāris – Dispersija: Augsta – Maksimālā uzvara: 15072x likme – RTP: 96.54%
 8. Laimes monētas – Atbrīvots: 2018. gada jūnijs – Dispersija: Vidēja – Maksimālā uzvara: 6015x likme – RTP: 96,48%
 9. Kosmosa pasāža – Atbrīvots: 2016. gada septembris – Dispersija: Zema – Maksimālā uzvara: 535x likme – RTP: 96,47%
 10. Karsts grūdiens – Atbrīvots: 2018. gada jūlijs – Dispersija: Augsta – Maksimālā uzvara: 2413x likme – RTP: 96,29%
 11. Dungeon Quest – Atbrīvots: 2018. gada oktobris – Dispersija: Vidēja – Maksimālā uzvara: 450x likme – RTP: 96,27%
 12. Augļi – Atbrīvots: 2019. gada janvāris – Dispersija: Vidēja / Augsta – Maksimālā uzvara: 2910x likme – RTP: 96,23%
 13. Pūces – Atbrīvots: 2019. gada februāris. – Dispersija: Vidēja – Maksimālā uzvara: likme 1374 reizes – RTP: 96,22%
 14. Nefertiti kaps – Atbrīvots: 2019. gada oktobris – Dispersija: Vidēja / Augsta – Maksimālā uzvara: 3768x likme – RTP: 96,19%
 15. Zvaigžņu zvaigzne – Atbrīvots: 2019. gada marts – Dispersija: Vidēja / Augsta – Maksimālā uzvara: 1635x likme – 96,19%
 16. Kapakmens – Atbrīvots: 2019. gada aprīlis – Dispersija: Augsta – Maksimālā uzvara: 11000x likme – RTP: 96,18%
 17. Manhetena kļūst savvaļas – Atbrīvots: 2019. gada septembris – Dispersija: Augsta – Maksimālā uzvara: 2025x likme – RTP: 96,16%
 18. Ledus Ledus Jeti – Atbrīvots: 2018. gada novembris – Dispersija: Augsta – Maksimālā uzvara: 8820x likme – RTP: 96,16%
 19. Gēla zelts – Atbrīvots: 2020. gada marts – Dispersija: Vidēja – Maksimālā uzvara: 9837x likme – RTP: 96,15%
 20. Arlekīnu karnevāls – Atbrīvots: 2020. gada aprīlis – Dispersija: Augsta – Maksimālā uzvara: 5861x likme – RTP: 96,14%
 21. Indes Ieva – Atbrīvots: 2019. gada decembris – Dispersija: Augsta – Maksimālā uzvara: 6091x likme – RTP: 96,08%
 22. Rāpojošs karnevāls – Atbrīvots: 2019. gada septembris – Dispersija: Vidēja – Maksimālā likme 1595x – RTP: 96,07%
 23. Barbaru dusmas – Atbrīvots: 2020. gada februāris – Dispersija: Augsta – Maksimālā uzvara: 8785x likme – RTP: 96,06%
 24. Pūķa cilts – Atbrīvots: 2019. gada novembris – Dispersija: Augsta – Maksimālā uzvara: 20736x likme – RTP: 96.06%
 25. Karstā 4 skaidrā nauda – Atbrīvots: 2019. gada augusts – Dispersija: Vidēja / Augsta – Maksimālā uzvara: 2400x likme – RTP: 96,05%
 26. Maiju maģiskais ugunsgrēks – Atbrīvots: 2019. gada jūnijs – Dispersija: Vidēja – Maksimālā uzvara: 2000x likme – RTP: 96,04%
 27. Tors: Āmura laiks – Atbrīvots: 2019. gada jūlijs – Dispersija: Vidēja – Maksimālā uzvara: 15000x likme – RTP: 96,03%
 28. Traktora sijas – Atbrīvots: 2019. gada jūlijs – Dispersija: Vidēja / Augsta – Maksimālā uzvara: 3408x likme – RTP: 96,01%
 29. Pixies Vs Pirāti – Atbrīvots: 2019. gada augusts – Dispersija: Augsta – Maksimālā uzvara: 11907x likme – RTP: 95,91%
 30. Turstugan – Atbrīvots: Nezināms – Dispersija: Nezināms – Maksimālā uzvara: Nezināma – RTP: 95,10%

Ieteicamie Bitcoin kazino ar No Limit City laika nišām

Šie Bitcoin kazino savā izvēlē piedāvā No Limit City laika nišas.

CasinoBonusFeaturesPārejiet uz vietni

1. BitStarz kazino

BitStarz logo Japan Level Up Adventure

2 BTC + 180 bezmaksas griezieni

Pirmā depozīta bonuss ir 152% līdz 2 BTC + 180 bezmaksas griezieni. Bonusa kopsumma ir 6 BTC + 180 bezmaksas griezieni. Bez depozīta bonusa: 20 bezmaksas griezieni. Derības: 40x bonuss.

No Limit City laika nišas netiek atbalstītas

Uzticams kazino kopš 2014. gada

2600+ kazino spēles

Ātri noguldījumi un izņemšana

BitStarz pārskats

Pievienojies tagad

2. mBit kazino

mBit kazino logotips

2 BTC + 100 bezmaksas griezieni

Pirmā depozīta bonuss ir 150% līdz 2 BTC + 100 bezmaksas griezieni. Bonusa kopsumma ir 6 BTC + 100 bezmaksas griezieni. Bez depozīta bonusa: 50 bezmaksas griezieni. Derības: 40x bonuss.

No Limit City laika nišas netiek atbalstītas

Ātra un tekoša vietne

2528 kazino spēles

96 džekpota spēļu automāti

mBit kazino pārskats

Pievienojies tagad

3. King Billy kazino

King Billy Casino logotips

1,5 BTC + 200 bezmaksas griezieni

Pirmā depozīta bonuss ir 155% līdz 1,5 BTC + 200 bezmaksas griezieni Wolf Moon Rising. Bonusa kopsumma ir 5,5 BTC + 200 bezmaksas griezieni. Derības: 30x bonuss.

No Limit City laika nišas netiek atbalstītas

Ekskluzīvs bonuss: 155%

Zema bonusa likme: 30x

3500+ kazino spēles

King Billy pārskats

Pievienojies tagad

4. Bitcoin pingvīnu kazino

Bitcoin Penguin logotips

0,2 BTC + 40 bezmaksas griezieni

Pirmā depozīta bonuss ir 150% līdz 0,2 BTC + 40 bezmaksas griezieni. Bonusa kopsumma ir 0,4 BTC + 65 bezmaksas griezieni. Derības: 45x.

No Limit City laika nišas netiek atbalstītas

Pieredzējis kazino, kas dibināts 2014. gadā

558 kazino spēles

Bitcoin Penguin apskats

Pievienojies tagad

Lietotāju atsauksmes

Šeit ir lietotāja No Limit City spēļu automātu vērtējums:

Kā jums patīk No Limit City? Lūdzu, dalieties savās domās zemāk komentāru formā!

Pēdējās domas

Šis bija mūsu raksts par No Limit City laika nišām. Jūtieties brīvi sūtīt pastu, rakstīt ziņojumu, izmantojot kontaktu veidlapu, vai rakstīt savus komentārus vai ieteikumus šeit!

Paldies par lasīšanu!

Šī raksta avoti:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector