Lielo laika spēļu automātu apskats (2021. gads) – izmēģiniet populāros laika nišus ar Megaways!

Liela laika spēlēšana ir Austrālijas kazino programmatūras izstrādātājs, kas dibināts 2011. gadā. Uzņēmums atrodas Sidnejā.

Pirmo reizi es pamanīju Big Time Gaming, kad daudzi Twitch straumētāji un Youtubers runāja un spēlēja BTG slotu Briesmas augstspriegums. Šķita, ka arī manam draugam šī spēļu spēle ļoti patīk. Danger High Voltage ir tādas spēles reputācija, kurā jūs varat laimēt daudz laika.

Big Time Gaming slots Bīstami augsts spriegums

Šis ir Big Time Gaming populārākais slots: Danger High Voltage. Tas ir visu sajaukums, un rezultāts ir mazliet traks.

Big Time Gaming ir ieguvis arī daudz licenču, lai izveidotu slavenu TV šovu un franšīzes spēļu automātus. Izlasē ir spēļu automāti ar nosaukumiem, piemēram, Kurš vēlas būt miljonārs vai Monopols Megaways.

Tātad Big Time Gaming, šķiet, spēj radīt spēļu automātu hitus. Uzzināsim vairāk par BTG spēļu automātiem!

Big Time Gaming slotu lietotāju vērtējums:

Lielo laika spēļu automātu iespējas

Šeit ir dažas Big Time Gaming spēļu automātu funkcijas.

  • Megaways (TM) sloti piedāvā ļoti daudz dažādu veidu, kā uzvarēt. Ja vēlaties uzzināt vairāk par Megaways, ritiniet nedaudz uz leju līdz pārskatam Kurš vēlas kļūt par miljonāru, kur tas tiek skaidrots sīkāk.
  • Citas Big Time Gaming Megaways sloti ir, piemēram: Bonanza, Extra Chilli, Dragon Horn, Vikings Unleashed, Riches Queen, Džini džekpoti, Temple Tumble, Diamond Mine un Irish Riches.
  • Dažas vecākas laika nišas darbojas ar Adobe Flash “tehnoloģiju”, kas nav vislabākā drošība un kurai ir nepieciešams lejupielādēt neveiklus draiverus. Izvairieties no šīm laika nišām, ja viņi lūdz instalēt Flash, drīzāk izvēlieties kādu citu.
  • Visām spēlēm ir lieliska animāciju un grafikas kvalitāte. Arī lielākajā daļā spēļu ir vismaz pienācīgs skaņu celiņš. Spēļu mehānika daudzās BTG spēlēs ir interesanta ar daudzām funkcijām bonusa spēlēs.

Jaunas spēļu laika nišas Big Time

Šeit ir dažas no jaunākajām Big Time Gaming spēļu automātu spēlēm.

1. Kurš vēlas būt miljonārs megavīrs

Kurš vēlas būt miljonārs megavīrs ir pavisam jauna spēļu automāta spēle, kas tika izlaista 2018. gada beigās un ar slavenās TV viktorīnas oficiālo tēmu. Slots būtībā ir sešu ruļļi ar unikālu Big Time Gaming Megaway struktūru.

Simboli ir arī reaktīvi vai sabrūk. Tas nozīmē, ka uzvarošās līnijas pazūd un no ruļļu augšdaļas nokrīt vairāk simbolu. Tas var izraisīt vairāk uzvaru.


Papildu spole pievieno simbolu ruļļiem 2 – 5.

Kas vēlas būt miljonārs slots

Kas vēlas kļūt par miljonāru, patiešām atbilst oriģinālajai TV pārraidei ar lielisku grafiku, animācijām un, protams, oriģinālo motīvu mūziku!

Big Time Gaming's Megaways paskaidroja

Paskaidrojums, ko nozīmē Megaways (TM). Būtībā blakus esošajiem ruļļiem jums vienkārši ir jābūt vienam simbolam, sākot no kreisās uz labo. Simbola atrašanās vieta uz ruļļa nav svarīga. Tas rada daudz iespēju uzvarēt, 117 649 šajā laika nišā ir specifiski. Šis skaitlis nāk no 7 x 7 x 7 x 7 x 7 x 7 = 117 649, jo katrā spolē šajā slotā var būt līdz 7 simboliem.

Savvaļas simboli aizstāj visus simbolus, izņemot Scatter. Savvaļas dzīvnieki atrodas tikai papildu spolē.

The Miljonāru izkliedes simbols var parādīties jebkurā no sešiem parastajiem ruļļiem. Ja jūs saņemat 3 Scatter simbolus, jūs laimējat 8 bezmaksas griezienus un sākat Spēle Hot Seat Free Spins bonusa spēle.

Katrs papildu izkaisījums virs 3 izkaisījumiem jūs pārvietos augšup pa pakāpienu Hot Seat balvu kāpnēs. Bezmaksas griezienu izkliedes simbols var parādīties papildu spolē bezmaksas griezienu laikā.

Ja bonusa spēlē jūs saņemat 3 vai 4 izkaisījumus bonusa spolē, jums tiks piešķirti attiecīgi 4 vai 8 papildu bezmaksas griezieni.

The Spēle Hot Seat Free Spins dod jums iespēju laimēt līdz pat 50 bezmaksas griezieniem. Azartspēļu balvu kāpnēm ir 12 pakāpieni. Vērtības ir 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 25, 30, 40 un 50 bezmaksas griezieni atkarībā no soļa.

Kas vēlas būt miljonārs slots

Šādi izskatās azartspēle Hot Seat Free Spins. Jums jāizvēlas, cik augstu uz kāpnēm uzdrošināties iet. Dzīves līnijas spēlē iekļaujas automātiski.

Ja jums ir karstais sēdeklis ar 3 izkliedētājiem, jūs sāksit ar 1. darbību. Ja jums ir 4 izkliedētāji, sāksit ar 2. darbību utt..

2. un 7. solis ir drošības tīkla pakāpieni. Sasniedzot šos pakāpienus, tiek garantēti attiecīgi vismaz 10 un 20 bezmaksas griezieni.

Walk Away funkcija: Lai sāktu bezmaksas griezienus bez azartspēlēm, nospiediet Walk Away. Lai spēlētu azartspēlēs, atlasiet atbildi no A, B, C vai D un nospiediet Galīgā atbilde. Veiksmīga azartspēle pavirza jūs augšup pa balvu kāpņu pakāpieniem. Jūs nevarat iet prom no 2. un 7. darbības, jo tās ir bezriska un drošas azartspēles.

Tāpat kā reālajā Kurš vēlas būt miljonārs TV parādiet arī jums Dzīvības līnijas. Tie automātiski tiek izmantoti, lai atvieglotu jūsu izvēli.

Bezmaksas griezienu laikā ir neierobežots laimestu reizinātājs, kas sākas ar 1 un tiek palielināts par 1 pēc katras uzvaras.

Kas vēlas kļūt par miljonāru spēļu automāta bonusa spēli

Šī ir bonusa spēle, kurš vēlas kļūt par miljonāru. Katra uzvara palielinās uzvaru reizinātāju par 1, tagad pārbaudes spēlē tā ir x2.

Noslēgumā slots Kas vēlas būt miljonārs bija liels pārsteigums. Televīzijas šova gars ir lieliski uztverts slotā, un pietrūkst tikai TV vadītāja. Mūzika, grafika un animācijas ir patiešām augstas kvalitātes un labi izgatavotas.

Arī spēļu mehāniķis ir interesants ar Big Time Gaming īpašajiem Megaways. Bonusa spēļu kārtas ir patiesas arī sākotnējam TV šovam ar kāpšanu pa kāpnēm kā īstajā Hot Seat.

Tas ir tikai lielisks slots bez manuprāt trūkumiem.

Spēle izlaista: 2018. gada novembris

RTP (atgriezties pie spēlētāja): 96,24%

Dispersija: Augsts

Izkārtojums: 6 x 7 + papildu spole

Derību līnijas: 117 649 (Megaways)

Populārākās spēļu laika lielākās laika spēles

Šeit ir daži no populārākajiem Big Time Gaming laika nišām.

1. Briesmas augstspriegums

Big Time Gaming’s Briesmas augstspriegums ir nedaudz slotu leģenda. Daudzi spēļu automāti Twitch vai bumbuļi Youtube daudz spēlē šo spēli. Iemesls varētu būt tāds, ka Danger High Voltage ir ļoti atšķirīga, un jūs varat laimēt ārkārtīgi lielus laimestus no bonusa spēles vai pilnas spoles wilds no šī slota.

Briesmas Augstsprieguma slots Big Time Gaming

Danger High Voltage slota spēle no Big Time Gaming.

Spēles tēma man ir nedaudz neskaidra. Slota nosaukums nāk no dziesmas Briesmas! Augstsprieguma no grupas Electric Six.

(Pārbaudiet dziesmu šeit no Youtube, ja vēlaties. Tālāk ir sniegta vairāk informācijas par grupa no Vikipēdijas. Dziesma ir no 2003. gada un ir garāžas, disko un pankroka apvienojums. Smieklīga dziesma tomēr!)

Tātad slotā ir iesaistīta garāžas roka dziesma. Bet ir arī daži meksikāņu stila slotu simboli ar nedaudz Mirušo dienas stilu ar rotātiem un krāsainiem galvaskausiem. Un tako ?! Un tetovējumi, disko bumbiņu simboli un disko gaismas?!

Un augstspriegums stāsta, ka kaut kur ir zināma elektrība un zibens. Tāpēc esmu pilnīgi sajaukts ar tēmu … bet varbūt tas ir šīs slota panākumu atslēga! Neviens nezina, par ko ir runa, bet, ja paveicas, tas var dot milzīgus laimestus. Un tas ir jautri spēlēt. Varbūt ar to pietiek tikai lieliskai vietai!

Kaut kas par spēļu automātu mehāniku šeit. Mežonīgā uguns ir pilnas spoles aizstājēja simbols, kas aizstāj visus simbolus, izņemot Scatter.

Savvaļas elektrība ir arī pilnas spoles aizstājēju simbols, kas darbojas vienādi, bet visi laimesti ir reizināts ar 6 par katru Wild Electric aizstājēju uzvarā. Ja jūs saņemat 2 savvaļas elektrības simbolus, reizinājums notiek divas reizes un ir x36. Šī ir diezgan lieliska funkcija.

Big Time Gaming slots Bīstami augsts spriegums

Šeit jūs varat redzēt divas dažādas savvaļas spoles: savvaļas elektrība kreisajā pusē un savvaļas uguns labajā pusē. Wild Electricity dod jums x6 laimestu par katru uzvarētāja aizstājēju. Jūs varat arī iegūt vairākus x6 Wilds.

Abi šie Wild simboli parādās tikai uz 2. līdz 5. ruļļiem.

Trīs vai vairāk Izkliedētie simboli (Tetovējuma simboli ar tekstu My Desire) izraisa Bonusa spēle. Arī 2 Scatter un bonusa spēle aktivizēs slota motīvu: Danger! Augstsprieguma. Bonus spēle ļauj izvēlēties starp divām funkcijām.

  • 1. izvēle – augsti sprieguma bezmaksas griezieni. Šī opcija piešķir jums 15 bezmaksas griezienus un pilnu ruļļu Augstsprieguma savvaļas dzīvnieki kas var maksāt līdz x66 uz blakus esošajām uzvarām. 15 bezmaksas griezienus var atkārtoti aktivizēt ar trim vai vairāk Scatter. Wild savairo visus maksājumus, izņemot Scatter.
  • 2. izvēle – Elles vārtu bezmaksas griezieni. Šī bonusa spēle nodrošina 7 bezmaksas griezienus. Tiek izvēlēts nejaušs simbols, lai kļūtu par Sticky Wild uz bonusa laiku 2., 3., 4. un 5. ruļļos. Četri Sticky Wilds spolē piešķir 3 papildu bezmaksas griezienus līdz pat 19 bezmaksas griezieniem..

Bonusa spēle bīstamā augstspriegumā.

Šeit ir divas bonusa spēles bīstamā augstspriegumā izvēles iespējas.

Manos testos jūs patiešām varat redzēt, ka šī slota dispersija ir iestatīta ļoti augsta. Bonusa spēles bija patiešām grūti iegūt, taču bonusa spēles deva daudz, kad es tām trāpīju. Pirmā bonusa spēle (Augsta sprieguma bezmaksas griezieni) piešķīra balvu, kas x144 reizes pārsniedza manu likmi.

Danger High Voltage slotu bonusa spēle.

Šeit ir bonusa spēle ar nosaukumu High Sprieguma Bezmaksas Spins ar vērpjošu High Voltage Wild ar reizinājumu x66.

Lai sasniegtu otro bonusa spēli, bija vajadzīgs zināms laiks, bet tajā laikā es izvēlējos Elles vārtu bezmaksas griezieni. Kopējā uzvara bija x87 šoreiz. Man likās, ka pirmā bonusa spēle (Augsta sprieguma bezmaksas griezieni) ir daudz jautrāka ar mainīgo savvaļas spoli, kas var maksāt līdz pat x66 uzvarētāja līnijai.

Danger High Voltage slotu bonusa spēle.

Šī ir otrā bonusa spēle Gates of Hell Free Spins. Šajā spēlē Sticky Wild tiek izvēlēts nejaušs simbols. Šeit es saņēmu 9 kā Sticky Wilds, jau 3 spēlē.

Pēc manas pārbaudes es tagad saprotu, kāpēc Briesmas augstsprieguma slots ir tik populāra spēļu automāta spēle. Tam nav vislabākās grafikas, animācijas vai skaņas. Tas jūtas diezgan sajaukts ar daudzām idejām un tēmām, bet visa pakete vienkārši darbojas.

Danger High Voltage ir kaut kas noslēpumains šarms vai maģija. Jūs varat kaut kā sajust lielu uzvaru “bīstamību” ar patiešām lielu dispersiju. Ja neticat, dodieties un pārbaudiet sevi ar reālu vai spēļu naudu. Kopumā šis slots man ļoti patika!

Spēle izlaista: 2017. gada maijs

RTP (atgriezties pie spēlētāja): 95,97% – 96,22%

Dispersija: Ļoti augstu

Izkārtojums: 6 x 4

Derību līnijas: 4096

2. Bonanza

Big Time Gaming’s Bonanza ir zelta steigas tematiskais slots ar Megaways slota funkciju kā Millionaire slots.

Slotā ir 6 ruļļi, kuros katrā var būt no 2 līdz 7 simboliem. Augšpusē ir arī bonusa ruļļi (Rati), kas simbolus papildina ar ruļļiem 2 – 5.

Bonanza slots no Big Time Gaming.

Tas ir zelta steigas tēma Bonanza no Big Time Gaming.

The Wild simbols aizstājiet katru simbolu, izņemot Scatter. Savvaļas dzīvnieki atrodas tikai papildu spolē (iepriekš minētie ratiņi).

The Izkliedētie simboli var parādīties jebkurā no ruļļiem. Ja jūs saņemat četrus GOLD Scatter, jūs laimējat 12 bezmaksas griezienus bonusa spēlē. Jebkura papildu Scatter papildina bonusa spēli ar 5 bezmaksas griezieniem.

Bonanza bonusa spēle.

Bonusa spēlei nepietiek ar G-O-L, jums ir nepieciešams D!

Iekš Bonusa spēle, Ar 3 Scatter jūs iegūsit 5 papildu bezmaksas griezienus un 4 Scatterers 10 papildu bezmaksas griezienus. Izkliedētāji parādās tikai bonusa spolē (iepriekšējie ratiņi).

Bonanza bonusa spēle.

Bonanza bonusa spēle izskatās šādi.

Bonusa spēles laikā pēc katras uzvaras spolēs reizinātājs palielinās par 1.

Bonanza Bonusa spēle.

Katra uzvara bonusa spēlē palielinās reizinātāju, šeit x3.

Noslēgumā Bonanza bija diezgan interesanta slotu spēle ar foršo Megaways ruļļu struktūru. Bonusa spēle bija diezgan vienkārša ar tikai bezmaksas griezieniem un pieaugošo reizinātāju, taču arī tas bija labi. Bonusa spēli šoreiz bija ļoti grūti iegūt, kas var būt saistīts ar lielo laika nišu dispersiju.

Grafika un animācijas ir ļoti augstā līmenī, tāpat kā visās Big Time Gaming slots. Lauku stila mūzika testa beigās sāka kļūt nedaudz kaitinoša, bet varbūt tas ir gaumes jautājums. Bonanza ir patiešām foršs slots, kuru vērts izmēģināt.

Spēle izlaista: 2016. gada decembris

RTP (atgriezties pie spēlētāja): 95,98%

Dispersija: Augsts

Izkārtojums: 6 x 7 + papildu spole

Derību līnijas: 117 649 (Megaways)

3. Papildu čilli

Papildus čilli ir meksikāņu tematiska čilli slotu spēle, kas izveidota 2018. gada aprīlī. Grafika ir ļoti krāsaina, un fona mūzika ir priecīga ar trompetēm bagāta meksikāņu Mariachi tipa mūzika.

Šajā spēlē ir arī slavenā Big Time Gaming Megaway spēļu mehāniķi ar 117 649 betways. Tātad katrā spolē ir 6 ruļļi ar 2 – 7 simboliem. Plus ir arī bonusa spole zem ruļļiem 2 – 5.

BIg Time Gaming Extra Chilli slots.

Šī ir Big Time Gaming spēļu automāta Extra Chilli spēle. Ar Scatter simboliem H-O-T jūs varat aktivizēt bezmaksas griezienu bonusa spēli.

Simbolu struktūra “sabrūk”, kas nozīmē, ka pēc katras uzvaras uzvarošie simboli pazūd un vairāk simbolu nokritīs no iepriekš minētā. Tas var izraisīt vairāk uzvaru ruļļos.

Savvaļas simboli aizstājiet visus simbolus, izņemot simbolus Scatter un Feature Drop. Savvaļas dzīvnieki atrodas tikai papildu spolē zem 2 – 5 ruļļiem.

Ja jūs saņemsiet 3 karstie izkliedētāji jebkurā pozīcijā jūs aktivizēsit 8 bezmaksas griezienus. Jebkurš papildu Scatter simbols pievienos papildu 4 bezmaksas griezienus.

Bonusa spēlē jūs aizvedīs Bezmaksas griezieni. Šajā funkcijā jums ir iespēja laimēt līdz pat 24 bezmaksas griezieniem. Jūs varat izvēlēties vai nu kolekcionēt, vai spēlēt.

Extra Chilli slotu bonusa spēle.

Bonusa spēlē jūs varat spēlēt vairāk bezmaksas griezienu. Šī ir pirmā kārta: jūs varat savākt 8 bezmaksas griezienus. Vai arī jūs varat spēlēt uz 12 vai bez nulles bezmaksas griezieniem. Matemātiski labākā izvēle ilgtermiņā vienmēr ir savākt 8 bezmaksas griezienus. Bet tas ir azartspēles, tāpēc es pilnīgi saprotu, ja jūs mēģināt medīt 24 bezmaksas griezienus!

Extra Chilli slotu bonusa spēle.

Šeit man izdevās sasniegt maksimālo 24 bezmaksas griezienus Bonus Game Gamble. Tomēr nav ieteicams! Ilgtermiņā vienmēr ir labāk pieturēties pie 8 bezmaksas griezieniem šajā spēļu automātā.

Ja jūs savācat, bezmaksas griezieni sāksies uzreiz. Ja jūs spēlējat, ir riteņa griešanās. Veiksmīga azartspēle jums piešķirs 4 papildu bezmaksas griezienus. Neveiksmīga azartspēle piešķir bezmaksas griezienu skaitu, kas parādīts melnā krāsā. Ja numurs ir melns, funkcija beidzas.

Iekš Bonusa spēles bezmaksas griezieni ir neierobežots reizinātājs, kas sākas ar 1 un tiek palielināts pēc katras uzvaras spolēs.

Extra Chilli slotu bonusa spēle.

Bonusa spēles reizinātājs patiešām ir neierobežots! Šeit man izdevās iegūt x19 reizinātāju manā testēšanā.

Bezmaksas grieziena izkliedes simbols var parādīties papildu spolē un izraisīt vairāk bezmaksas griezienu. Ar 3 Scatters jūs saņemsiet 4 papildus bezmaksas griezienus un ar 4 Scattters 8 papildus bezmaksas griezieniem.

Ar Feature Drop jūs varat iegādāties bonusa spēles, kas sākas uzreiz. Bonusa spēles cena ir 50 reizes lielāka par likmi. Neliela iespēja ir, ja jūs saņemat BTG (Big Time Gaming) simbolus. Viņi ar nelielu palielinājumu samazinās balvu Feature Drop.

Noslēgumā Papildus čilli ir patiešām jautra spēļu automāta spēle ar priecīgu atmosfēru. Arī RTP (Return to Player) procentuālais daudzums ir diezgan augsts ar 96,82%, kas spēlētājiem vienmēr ir laba lieta.

Spēle izlaista: 2018. gada aprīlis

RTP (atgriezties pie spēlētāja): 96,82%

Dispersija: Augsts

Izkārtojums: 6 x 7 + papildu spole

Derību līnijas: 117 649 (Megaways)

Ieteicamie Bitcoin kazino ar lielu laika spēļu automātiem

Pašlaik tikai viens Bitcoin kazino izvēlas Big Time Gaming kazino spēles.

CasinoBonusFeaturesPārejiet uz vietni

1. King Billy kazino

King Billy Casino logotips

1,5 BTC + 200 bezmaksas griezieni

Pirmā depozīta bonuss ir 155% līdz 1,5 BTC + 200 bezmaksas griezieni Wolf Moon Rising. Bonusa kopsumma ir 5,5 BTC + 200 bezmaksas griezieni. Derības: 30x bonuss.

Big Time spēļu sloti tiek atbalstīti

Ekskluzīvs bonuss: 155%

Zema bonusa likme: 30x

3500+ kazino spēles

King Billy pārskats

Pievienojies tagad

Lielu laika spēļu automātu lietotāju atsauksmes

Šeit ir Big Time Gaming spēļu automātu lietotāju vērtējuma kopsavilkums:

Kā jums patīk Big Time Gaming spēļu automāti? Lūdzu, dalieties savās domās zemāk komentāru formā!

Pēdējās domas

Šis bija mūsu raksts par Big Time Gaming laika nišām. Jūtieties brīvi sūtīt pastu, rakstīt ziņojumu, izmantojot kontaktu veidlapu, vai rakstīt savus komentārus vai ieteikumus šeit!

Paldies par lasīšanu!

Šī raksta avoti:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector