Habanero spēļu automātu apskats (2021) – London Hunter, Loony Blox un vēl vairāk!

Habanero ir kazino spēļu programmatūras veidotājs, kas dibināts 2010. gadā. Uzņēmumam ir biroji Ukrainā, Bulgārijā, Dienvidāfrikā un Filipīnās. Habanero laika nišas un aizmugures sistēmas ir sertificējušas BMM Testlabs un iTech Labs kas novērtē tiešsaistes spēļu godīgumu.

Līdz 2016. gada beigām visas Habanero spēles tika pārslēgtas uz HTML5. HTML5 nodrošina vienmērīgu un mūsdienīgu spēli, kas darbojas bez spraudņiem visās ierīcēs, tostarp planšetdatoros un mobilajās ierīcēs.

Londonas mednieku slots no Habanero.

Šī ir Londonas Hunter spēļu automāta spēle no Habanero.

Habanero logotips

Habanero slotu lietotāju vērtējums:

Habanero spēļu automātu iespējas

Šeit ir dažas Habanero spēļu automātu iespējas.

 • Habanero spēļu automātu izlasē šobrīd ir 105 nosaukumi. Ir arī 13 galda spēles, piemēram, blekdžeks, rulete un bakarats, kā arī 10 video pokera spēles.
 • Habanero spēles atbalsta 21 valodu.
 • Spēles darbojas ar modernu HTML5 tehnoloģiju, un lejupielādei nav nepieciešami draiveri vai spraudņi. HTML5 sloti darbojas arī visās ierīcēs, ieskaitot galddatoros, galdos un mobilajos tālruņos.
 • Habanero ir sertifikāti vai licences 16 tirgos: Bulgārijā, Horvātijā, Igaunijā, Menas salā, Latvijā, Maltā, Rumānijā, Zviedrijā, Kolumbijā, Dānijā, Gibraltārā, Itālijā, Lietuvā, Portugālē, Spānijā un Lielbritānijā..
 • Habanero laika nišas ir pārbaudījis BMM Testlabs un iTech Labs par spēles nejaušību un taisnīgumu.
 • Dažām spēlēm ir ļoti augsts RTP (Return to Player) procentuālais daudzums, piemēram, London Hunter (vairāk zemāk) ar 97,94%.
 • Dažus laika nišu informācijas ekrānus ir grūti saprast, un daudzas reizes tie ir jāpārlasa vēlreiz.

Jaunas Habanero laika nišas

Šeit ir dažas no jaunākajām Habanero spēļu automātiem.

1. Loony Bloks

Loony Bloks ir pavisam jauns komiksu stils, kas dibināts 2020. gada februārī.

Loony Blox piedāvā atdzist Rakstura iezīme. Bāzes spēles laikā uz ekrāna ir redzams vai nu Ziloņa, Suņa vai Zaķa raksturs līdz 250 griezieniem. Pēc tam raksturs tiks aizstāts ar citu rakstzīmi.

Habanero Loony Blox slots.

Šī ir Loony Blox spēļu automāta spēle. Šeit Rakstura iezīme ir Suns (vai kāds tas ir?), Kas aktivizēs laimestus, lai maksātu abos veidos.


Šīs ir dažādas rakstzīmju funkcijas:

 • Ja Zilonis ir redzams: jebkurš Wild simbols, kas parādās uzvarētāja kombinācijā, izplešas uz visām pozīcijām uz ruļļa.
 • Ja Suns ir redzams: Uzvaras maksā abos veidos.
 • Ja Zaķītis ir redzams: Jebkuri 2 – 5 ruļļi tiks bloķēti jebkuram nejaušam griešanai un nolaisties ar identiskiem simboliem.

Habanero Loony Blox slots.

Ziloņa raksturs ļaus Wilds simboliem izvērsties visā spolē.

The Kartes iezīme tiek aktivizēts, ja kāds no Rakstzīmju simboliem pamatspēles laikā parādās uzvarētāju kombinācijā. Tad 3 dažādi automašīnas simboli pārvietosies pa 1 punktu katram aktivizējošajam Rakstzīmes simbolam. Ja ir pieejami vairāki virzieni, nejauši izvēlas vienu virzienu.

Habanero Loony Blox slots.

Šī ir kartes funkcija. Ja jūs nospiedīsit kādu no rakstzīmes simboliem (suns, zilonis vai zaķis), automašīna, kas pieder rakstzīmei, pārvietos simbolu daudzumu. Ja automašīna apstājas uz Zaļās vietas, jums tiks piešķirta bonusa spēle ar 12 bezmaksas griezieniem.

Jūs saņemat Bonusa spēle ar 12 bezmaksas griezieniem ja viens no 3 automašīnas simboliem nonāks uz zaļā punkta simbola. Jebkurš automašīnas simbols bonusa spēles laikā aktivizē rakstzīmju simbolus visā bonusa spēles laikā. Bonusa spēles laikā var kombinēt arī vairākas rakstzīmes.

Habanero Loony Blox slots.

Šādi izskatās bonusa spēle.

Kopumā Loony Blox ir patiešām atdzist un īpašas funkcijas, piemēram, Characters un Map Feature. Kopējā sajūta ir patiešām priecīga, un mūzika un grafika ir kā no augstas kvalitātes Disneja multfilmas.

Arī RTP (Return to player) procents ir diezgan labs ar 96.71%. Noteikti ieskatieties šajā slotā, ja domājat par komiksu tēmām.

Spēle izlaista: 2020. gada februāris

RTP (atgriezties pie spēlētāja): 96,71%

Dispersija: Augsts

Izkārtojums: 5 x 3

Derību līnijas / kombinācijas: 243

2. Savvaļas kravas automašīnas

Savvaļas kravas automašīnas ir testosterona sūknēšanas slotu spēle ar foršām kravas automašīnām, galvaskausiem, virzuļiem un dīzeļa dūmiem. Un, protams, vecie labie sarkanvīļu liesmojamie beisbola cepures un izplūdušie kauliņi. Man kā benzīna galvai šī ir spēle!

Wild Trucks slots no Habanero.

Tas ir adrenalīna sūknēšanas slots Wild Trucks no Habanero.

Ja savācat 4 kravas automašīnas, lai uz ruļļiem attiecīgi būtu sarkans – dzeltens – violets – oranžs – zils, jums tiks piešķirts pilnas spoles Wild simbols. Savvaļa notiek nejauši uz jebkura ruļļa.

Wild simbols aizstāj visus simbolus.

Wild Trucks slots no Habanero.

Wilds paplašinās līdz pilnām spolēm.

Ja jūs hit tas pats kravas automašīnas simbols uz 1., 3. un 5. ruļļa, kas izraisa a Bezmaksas griezienu bonusa spēle. Arī Wild simboli šajā gadījumā var aizstāt kravas automašīnas.

Bezmaksas griezienu apjoms ir atkarīgs no kravas automašīnas veida. Nospiežot šīs kravas automašīnas 1., 3., 5. ruļļos, ​​jūs saņemat:

 • Sarkanā kravas automašīna piešķir 25 bezmaksas griezienus.
 • Dzeltenā kravas automašīna piešķir 20 bezmaksas griezienus.
 • Purple truck piešķir 15 bezmaksas griezienus.
 • Orange truck piešķir 12 bezmaksas griezienus.
 • Zilā kravas automašīna piešķir 10 bezmaksas griezienus.

Ir arī milzīgs Bezmaksas griezienu džekpots. Ja jūs nospiedīsit Wild simbolu 1., 3. un 5. ruļļos, ​​jums tiks piešķirta balva 75 bezmaksas griezieni!

Wild Trucks slots no Habanero.

Bezmaksas griezienu bonusa spēle ir ļoti dāsna ar pat 25 vai pat 75 bezmaksas griezieniem!

Bezmaksas griezienu bonusa spēles laikā, ja vienā un tajā pašā rindā parādās 2 vai vairāk viena un tā paša kravas automašīnas simbola, visi simboli starp to pašu kreisāko un labāko kravas simbolu tiks mainīti uz kravas automašīnas simbolu, pirms tiek piešķirti maksājumi. Tas attiecas uz visilgāk un visaugstāk apmaksāto kravas automašīnas simbolu tikai katrai rindai.

Noslēgumā Wild Trucks ir jauna spēļu automāts ar labu benzīna galvu. Arī bonusa funkcijas ir interesantas un uztur plūsmu. Sajūta ir tāda, ka visu laiku kaut kas notiek, tāpēc šajā slotā ir daudz funkciju. Mani ieteikumi Wild Trucks!

Spēle izlaista: 2019. gada jūnijs

RTP (atgriezties pie spēlētāja): 96,71%

Dispersija: Augsts

Izkārtojums: 5 x 3

Derību līnijas / kombinācijas: 15

Populārākās Habanero laika nišas

Šeit ir daži no populārākajiem ieviestajiem Habanero laika nišām.

1. Laimes ceļi

Laimes ceļi ir 5 ruļļu japāņu samuraju tēmas slots ar unikālu ruļļu režģi 3-3-4-4-4. Augšējie 3 simboli uz ruļļiem 3, 4 un 5 vienmēr ir viens un tas pats izlases simbols, izņemot simbolu Zirgs.

Spēlei ir ļoti jauka veco laiku japāņu atmosfēra ar mierīgu mūziku un atdzist animācijām. Sajūta ir visaptveroša un labi izveidota.

Habanero spēles Fortune slots.

Tas ir Habanero slots Fortune Ways.

The Samuraju simbols ir Wild simbols un aizstāj visus simbolus, izņemot zirga simbolu.

The Zirga simbols ir Izkliedes simbols. Ja jūs jebkurā vietā uz ruļļiem nospiedīsit 3, 4 vai 5 zirgu simbolus, jums tiks piešķirti attiecīgi 10, 15 vai 20 bezmaksas griezieni.

Habanero spēles Fortune slots.

Daži no Ways of Fortune spēļu automāta spēles.

Habanero spēles Fortune slots.

Šādi izskatās bezmaksas griezienu bonusa spēle.

Kopumā Ways of Fortune ir diezgan laba slotu spēle ar unikālu ruļļu režģi. Bonusa funkcijas, manuprāt, varētu būt nedaudz aizraujošākas. Tomēr slots kopumā darbojas lieliski, un to ir vērts pārbaudīt katram Samuraju fanam.

Spēle izlaista: 2018. gada jūlijs

RTP (atgriezties pie spēlētāja): 96,64%

Dispersija: Zems

Izkārtojums: 3-3-4-4-4

Derību līnijas: 576. lpp

2. Pārlēkt!

Pārlēkt! ir 5 ruļļu augļu slotu spēle ar interesantu 2-2-3-4-4 ruļļu struktūru. Spoles ir mainīgas un turpina pieaugt rindās par katru piešķirto atelpu.

The Džokera cepures simbols ir aizstājējsimbols un aizstāj visus simbolus. Džokers pamatspēles laikā ekrānā var parādīties tikai vienu reizi.

Pārlēkt! slots no Habanero.

Tas ir Jump! spēļu automāts no Habanero.

Arī jebkurš Džokera simbols apbalvos a atkārtoti griezt. Jebkura uzvara atelpu laikā piešķirs citu atelpu. Spoles paplašināsies katrā atelpā.

Pārlēkt! slots no Habanero.

Pēc katra piešķirtā atkārtotā griešanās spoles paplašināsies rindās.

A bonusa spēle ar 7 bezmaksas griezieniem tiks piešķirta vienu reizi pēc tam, kad veiksmīgi tiks spēlēti 4 atkārtoti griezieni. Bonusa spēlei ir lielāki ruļļi ar pilnu 5 x 4 simbolu režģi.

Džokera simbols pielīp pie ruļļiem atelpas un bonusa spēles laikā un katru griezienu pāriet uz blakus esošo bloku (kur ruļļi ir vienāda izmēra).

Pārlēkt! slots no Habanero.

Šī ir bezmaksas griezienu bonusa spēle, kas tiks spēlēta ar pilniem 5 x 4 ruļļiem.

The Stacked Spin funkcija ir interesanta. Jebkurš laimējošais simbols ekrānā aktivizē atbilstošo simbolu Stacked Spin displejā virs ruļļiem. Kad visi simboli ir aktivizēti, jūs aktivizējat funkciju Stacked Spin.

Šajā funkcijā tā paša nejaušā simbola 5 (izņemot Džokeru) parādīsies jebkurā ekrāna vietā, pirms spoles nolaižas.

Pārlēkt! spēļu automāts bija patīkams pārsteigums. Slots ir diezgan vienkāršs, bet ir aizraujošs ar maināmiem ruļļiem un atvilktnēm. Medības uz sakrauto griezienu turpinās. Ja jūs nodarbojaties ar augļu spēļu automātiem, leciet! ir lielisks ar interesantām funkcijām.

Spēle izlaista: 2018. gada septembris

RTP (atgriezties pie spēlētāja): 96,66%

Dispersija: Augsts

Izkārtojums: 2-2-3-4-4

Derību līnijas: 1024

Augstākās RTP Habanero laika nišas

Šīs ir visaugstākās RTP (Return to player) procentuālās daļas, kuras atradu no Habanero.

1. Londonas mednieks (RTP 97,94%)

Londonas mednieks ir tvaika panku tematiskais 5 ruļļu slots ar senām Viktorijas laikmeta Londonas izjūtām. Ir simboli ar moustached kungiem ar milzīgiem lāzera ieročiem … un, protams, dinozauriem. Tēma ir ļoti interesanta un svaigi pārņem klasisko tēmu.

Londonas mednieku slots no Habanero.

Šī ir Londonas Hunter spēļu automāta spēle no Habanero.

The Dinozauru simbols ir aizstājējsimbols un aizstāj visus simbolus. Tas parādās tikai uz 1. un 5. ruļļa.

Savvaļas paplašināšanās tiek aktivizēts, kad Labā degvielas tvertne pamatspēlē ir piepildīta līdz kapacitātei. Tas tiek deaktivizēts, kad notiek paplašināšanās.

Ko nozīmē savvaļas paplašināšanās? Kad tas ir aktīvs, katrs dinozauru simbols kopā ar ūsu cilvēka simbolu aktivizē dinozaura simbolu 2 × 2 Izmērs.

Arī 2 paplašinājumi var notikt, ja kopā ar 2 dinozauru simboliem parādās 2 ūsu cilvēka simboli.

The Reizinātāja funkcija tiek aktivizēts, kad Kreisā degvielas tvertne pamatspēlē ir piepildīta līdz kapacitātei. Tas tiek deaktivizēts, ja notiek kāda uzvara. Visas uzvaras tiek reizinātas 3x kad aktīvs.

Jums tiek piešķirts a Bonusa spēle ar 10 bezmaksas griezieniem ja uz 1. ruļļa parādās ūsu cilvēka simbols, uz 2. ruļļa parādās lāzera ieroča simbols un uz 5. ruļļa – dinozaura simbols. Bonusa spēlē vienmēr tiek aktivizēts savvaļas ekspansija..

Londonas mednieku slots no Habanero.

Šī ir bezmaksas griezienu bonusa spēle London Hunter.

Bonusa spēle sākas ar reizinātāju x1. Papildu x1 reizinātāji tiek piešķirti, ja kreisās degvielas tvertne ir līdz galam piepildīta. Tiek piešķirti arī +2 papildu bezmaksas griezieni, ja īstā degvielas tvertne ir pilnībā piepildīta.

Abas degvielas tvertnes tiks pilnībā piepildītas 2 – 6 griezienu laikā.

London Hunter ir ļoti forša spēļu automāta spēle ar svaigu tēmu. Arī RTP (Return to player) procentuālais daudzums ir ļoti labs ar 97,94%.

Spēle izlaista: 2017. gada aprīlis

RTP (atgriezties pie spēlētāja): 97,94%

Dispersija: Vidējs

Izkārtojums: 5 x 3

Derību līnijas: 25

Ieteicamie Bitcoin kazino ar Habanero laika nišām

Šie Bitcoin kazino savā izvēlē piedāvā Habanero laika nišas.

CasinoBonusFeaturesPārejiet uz vietni

1. BitStarz kazino

BitStarz logo Japan Level Up Adventure

2 BTC + 180 bezmaksas griezieni

Pirmā depozīta bonuss ir 152% līdz 2 BTC + 180 bezmaksas griezieni. Bonusa kopsumma ir 6 BTC + 180 bezmaksas griezieni. Bez depozīta bonusa: 20 bezmaksas griezieni. Derības: 40x bonuss.

Habanero laika nišas tiek atbalstītas

Uzticams kazino kopš 2014. gada

2600+ kazino spēles

Ātri noguldījumi un izņemšana

BitStarz pārskats

Pievienojies tagad

2. mBit kazino

mBit kazino logotips

2 BTC + 100 bezmaksas griezieni

Pirmā depozīta bonuss ir 150% līdz 2 BTC + 100 bezmaksas griezieni. Bonusa kopsumma ir 6 BTC + 100 bezmaksas griezieni. Bez depozīta bonusa: 50 bezmaksas griezieni. Derības: 40x bonuss.

Habanero laika nišas tiek atbalstītas

Ātra un tekoša vietne

2528 kazino spēles

96 džekpota spēļu automāti

mBit kazino pārskats

Pievienojies tagad

3. 7Bitu kazino

7Bit kazino logotips

1,5 BTC + 100 bezmaksas griezieni

Pirmās iemaksas bonuss ir 100% līdz 1,5 BTC + 100 bezmaksas griezieni. Bonusa kopsumma ir 5 BTC + 100 bezmaksas griezieni. Derības: 40x.

Habanero sloti tiek atbalstīti

Pieredzējis kazino kopš 2014. gada

704 kazino spēles

39 džekpota vietas

7Bit kazino pārskats

Pievienojies tagad

4. King Billy kazino

King Billy Casino logotips

1,5 BTC + 200 bezmaksas griezieni

Pirmā depozīta bonuss ir 155% līdz 1,5 BTC + 200 bezmaksas griezieni Wolf Moon Rising. Bonusa kopsumma ir 5,5 BTC + 200 bezmaksas griezieni. Derības: 30x bonuss.

Habanero sloti tiek atbalstīti

Ekskluzīvs bonuss: 155%

Zema bonusa likme: 30x

3500+ kazino spēles

King Billy pārskats

Pievienojies tagad

5. FortuneJack kazino

FortuneJack kazino logotips

1,5 BTC + 250 bezmaksas griezieni

Pirmās iemaksas bonuss ir 110% līdz 1,5 BTC + 250 bezmaksas griezieniem. Bonusa kopsumma ir 5 BTC + 250 bezmaksas griezieni. Bez depozīta bonusa: 25 bezmaksas griezieni. Derības: 40x bonuss.

Habanero sloti tiek atbalstīti

Lielisks kazino kopumā

1492 kazino spēles

4 savas pierādāmi godīgas spēles

FortuneJack pārskats

Pievienojies tagad

6. Betcoin.ag kazino

Betcoin.ag kazino logotips

1 BTC + 10 bezmaksas griezieni

Pirmās iemaksas bonuss ir 100% līdz 1 BTC + 10 bezmaksas griezieniem. Bonusa kopsumma ir 3 BTC + 12 bezmaksas griezieni. Derības: 50x.

Habanero laika nišas tiek atbalstītas

Ātri noguldījumi un izņemšana

Daudz galda spēļu

Arī dzīvais pokers

Betcoin.ag pārskats

Pievienojies tagad

7. BetChain kazino

BetChain kazino logotips

1 BTC + 200 bezmaksas griezieni

Pirmā depozīta bonuss ir 150% līdz 1 BTC + 200 bezmaksas griezieni. Bonusa kopsumma ir 2 BTC + 200 bezmaksas griezieni. Bez depozīta bonusa: 20 bezmaksas griezieni. Derības: 50x.

Habanero sloti tiek atbalstīti

2346 kazino spēles

210 džekpota sloti

Daudzas pierādāmi godīgas spēles

BetChain apskats

Pievienojies tagad

8. KriptoWild kazino

Cryptowild kazino logotips

1 BTC + 150 bezmaksas griezieni

Pirmā depozīta bonuss ir 200% līdz 1 BTC + 150 bezmaksas griezieni. Bonusa kopsumma ir 4 BTC + 150 bezmaksas griezieni, derības: 60x. Bez depozīta bonusa: 20 bezmaksas griezieni ar bonusa kodu 20FREE, derības 40x.

Habanero sloti tiek atbalstīti

Lielisks 200% ekskluzīvs bonuss

1000+ kazino spēles

67 video pokera spēles

CryptoWild pārskats

Pievienojies tagad

9. Bitcoin pingvīnu kazino

Bitcoin Penguin logotips

0,2 BTC + 40 bezmaksas griezieni

Pirmā depozīta bonuss ir 150% līdz 0,2 BTC + 40 bezmaksas griezieni. Bonusa kopsumma ir 0,4 BTC + 65 bezmaksas griezieni. Derības: 45x.

Habanero sloti tiek atbalstīti

Pieredzējis kazino, kas dibināts 2014. gadā

558 kazino spēles

Bitcoin Penguin apskats

Pievienojies tagad

10. Oši kazino

Oshi kazino logotips

1,25 BTC + 180 bezmaksas griezieni

Pirmā depozīta bonuss ir 100% līdz 1,25 BTC + 180 bezmaksas griezieniem. Bonusa kopsumma ir 5 BTC + 225 bezmaksas griezieni. Derības: 40x.

Habanero sloti tiek atbalstīti

Milzīgs spēļu daudzums

2528 kazino spēles

57 džekpota vietas

Oshi kazino pārskats

Pievienojies tagad

11. Marsa kazino

Marsa kazino logotips

1 BTC + 50 bezmaksas griezieni

Pirmās iemaksas bonuss ir 100% līdz 1 BTC + 50 bezmaksas griezieniem. Bonusa kopsumma ir 2 BTC + 50 bezmaksas griezieni. Derības: 40x.

Habanero sloti tiek atbalstīti

741 kazino spēles

16 džekpota sloti

Mars kazino pārskats

Pievienojies tagad

Lietotāju atsauksmes

Šeit ir Habanero spēļu automātu spēļu kopsavilkuma kopsavilkums:

Kā jums patīk Habanero spēļu automāti? Lūdzu, dalieties savās domās zemāk komentāru formā!

Pēdējās domas

Šis bija mūsu raksts par Habanero laika nišām. Jūtieties brīvi sūtīt pastu, rakstīt ziņojumu, izmantojot kontaktu veidlapu, vai rakstīt savus komentārus vai ieteikumus šeit!

Paldies par lasīšanu!

Šī raksta avoti:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector