VectraCoin – Bitcoin slepkava vai vienkārši kārtējā manekena ICO?

Ja jūs kādu dienu nolemjat ieguldīt kriptovalūtā, vispirms jums vajadzētu izvēlēties, ko jūs pērkat. Protams, jums vajadzētu zināt blokķēdes tehnoloģijas pamatus, spēt izveidot kriptogrāfijas makus un pareizi izpildīt darījumus. Bet tomēr galvenais ir izdomāt, ka šī kriptonauda ir rentabla un vēlāk to var pārdot dārgāk. Nav skaidras atbildes uz jautājumu: “Kurā kriptovalūtā ieguldīt?” Pirms ieguldāt naudu, jums vajadzētu izpētīt tirgu un analizēt konkrētā projekta perspektīvas. Pievērsiet uzmanību šādiem jautājumiem:

  1. A) Popularitātes pakāpe blokķēdes kopienā. Ja šīs kriptogrāfijas monētas tirdzniecības zīmi var atrast lielākajā daļā izcilāko biržu un ziņu, kas saistītas ar tās vienādranga tīklu, publicē autoritatīvi blokķēdes izdevēji, tad tas nozīmē, ka tā ir viena no ienesīgākajām kriptovalūtām. . Šī tīkla žetonus var viegli pārdot, un, ja jūs ieguldīsit naudu šajā projektā, visticamāk, jūs necietīsit zaudējumus neatkarīgi no tā iznākuma.
  2. B) Darījumu veikšanas vienkāršība. Autoritatīvi blokķēdes uzņēmumi ražo vairāku veidu makus, un bez to monētām atbalsta daudzi trešo pušu vairāku valūtu krātuvju izstrādātāji. Investoram ir ļoti svarīgi, lai būtu uzticams kriptovalūtas maks (ideālā gadījumā aparatūras maks)..
  3. C) Drošība. Pamatojoties uz iepriekš minēto, mēs varam izdarīt secinājumu, ka daudzsološs tīkls ir rūpīgi jāaizsargā no hakeriem. Labākajām kriptovalūtām, kas darbojas POW, vajadzētu būt diezgan jaudīgam tīklam, lai samazinātu uzbrukuma iespēju līdz 51%. Un, ja jūsu izvēlētajā projektā tiek izmantots alternatīvs konsensa algoritms, tam vajadzētu būt pārdomātai aizsardzības shēmai pret negodīgiem validatoriem..

Tad kāpēc VectraCoin?

1) Daudzlīmeņu blokķēde

VectraCoin ir izstrādāts daudzlīmeņu blokķēdē. Ko tas nozīmē? Tas ļauj jums apvienot monētu īpašības, kuras no pirmā acu uzmetiena nav saderīgas. Piemēram, VectraCoin tie ir gudri līgumi (kas nozīmē publicitāti) un pilnīgu anonimitāti, izmantojot Monero analoģiju ar vienreizēja signāla palīdzību. Šī ir vissvarīgākā Vectra īpašība, kuras dēļ visi prognozē, ka VectraCoin 2021. gadā ieņems likumīgo vietu 10 labāko monētu tirgus vāciņā..

2) Darījuma ātrums

Bitcoin tīkls apstrādā 7 operācijas sekundē, un Ethereum apstrādā 15 operācijas sekundē. Revolucionārā tīkla, ko sauc par VectraNetwork, ātrums ir līdz 1000 operācijām sekundē, kas ļauj tam konkurēt ne tikai ar konkurentiem kriptogrāfijas tirgū, bet arī ar fiat naudu, kā arī ar Visa un MasterCard.

3) Drošība un anonimitāte

Pateicoties CryptoNote algoritma integrācijai, nav iespējams saistīt sūtītāju un saņēmēju ar jebkuru konkrētu personu. Pateicoties vienreizējam zvana parakstam, tīkls un tā darījumi ir pilnīgi anonīmi. Protams, Vectra ir arī decentralizēta sistēma. Neviens centrs neregulē VectraCoin, kas ļauj veikt darījumus tieši bez valdības vai citas kontroles.

4) Atbalsts viedajiem līgumiem.

Pietiek apskatīt Ethereum un saprast, kā šī īpašība ir palīdzējusi ETH ieņemt cienīgu otro vietu kapitalizācijas ziņā starp visām kriptovalūtām. Puses paraksta viedo līgumu, izmantojot metodes, kas līdzīgas naudas nosūtīšanas parakstīšanai esošajos kriptovalūtas tīklos. Pēc pušu parakstīšanas līgums tiek saglabāts blokķēdē un stājas spēkā, un nevienam no darījuma dalībniekiem nav šaubu, ka darījums ir izdarīts.

5) Pirms ICO posms

Nav labāka laika nekā tagad ieguldījumiem Vectra. Monētu tehniskā ieviešana ir gandrīz pabeigta, projekta komanda ir gandrīz pabeigusi darbu pie tās, un bez Vectra žetoniem tagad tiek pārdoti 100 USD par žetonu. Monētas izlaišanas laikā 2021. gadā pat pēc konservatīvākajām aplēsēm cena būtu ne mazāka kā 1000 USD par vienu žetonu, un pēc ienākšanas tirgū cena var sasniegt 5000 USD.

Apkopojiet

Izvēloties kriptovalūtu ieguldījumiem, neapstājieties pie viena projekta, lai arī cik pievilcīgs tas būtu, negaidiet, ka rīt cena dubultosies, un nelieciet paniku pie pirmās valūtas kursa izņemšanas. Papildus iepriekš minētajam startam uzmanība ir pelnījusi arī tādas konfidenciālas kriptovalūtas kā Zcash, Dash un Monero. Kā arī jaunas daudzsološas digitālās monētas MibleWimble protokolā un virkne citu altkoīnu.


Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector