Umi Blockchain ekosistēma: tūlītēji pārskaitījumi, viedie līgumi un izdevīga likme

Līdz šim emitēto kriptovalūtu un digitālo žetonu skaits ir pārsniedzis 7 tūkstošus, un šajā kriptogrāfijas projektu okeānā investoriem ir grūti atpazīt daudzsološus pakalpojumus agrīnā attīstības stadijā, tomēr tajā pašā laikā investīcijas šajā posmā maksimāli palielināt peļņu.

UMI ir viens no jaunajiem projektiem, kas izveidots DeFi un digitālo aktīvu tendenču krustpunktā, kas pievērš uzmanību ne tikai ar tā unikālo funkcionalitāti, bet arī ar nākotnes plāniem. UMI ir universāls monetārs instruments, kas lietotājiem ļauj veikt tūlītējus, drošus un bezmaksas finanšu pārskaitījumus, kā arī nopelnīt kriptogrāfiju, ienesīgi iemaksājot. Turklāt UMI ir pilnvērtīga bloku ķēdes platforma, kas spēj izpildīt jebkuras sarežģītības viedus līgumus. Apskatīsim tuvāk UMI iespējas.

Noskatieties video par UMI:

Darījumi

UMI tīkls var izpildīt aptuveni 4500 darījumus sekundē. Tas ievērojami pārsniedz lielākās daļas citu blokķēžu jaudu, ieskaitot tādus fundamentālos kā Bitcoin vai Ethereum.

UMI Mainnet tika palaists 2020. gada vasarā, un tas nepārtraukti uzlabojas. Nākotnē UMI komanda ieviesīs atjauninājumu, kas palielinās pietiekami lielu jaudu, lai izpildītu 10 000 darījumu sekundē. Tas UMI platformu tuvina tādu galveno maksājumu sistēmu kā VISA un MasterCard darījumu vadītspējai. UMI izstrādātājiem ir arī ilgtermiņa mērķis – sasniegt jaudu 1 miljons darījumu sekundē. Lai gan tas izklausās pārāk vērienīgi, pastāv iespēja to sasniegt ilgtermiņā, un šeit ir iemesls.

UMI

Pirmkārt, UMI tīkls darbojas, izmantojot pilnveidotu iestādes apliecinājuma vienprātības versiju (PoA vienprātības raksturojums tiks detalizēti aplūkots vēlāk rakstā). Otrkārt, šādu mērogošanu var panākt, optimizējot programmēšanas valodas un viedos līgumus, kā arī izmantojot tādus rīkus kā Kubernetes. Visbeidzot, UMI tīkla jauninājumus var veikt ātrāk un ar mazākām pūlēm, veicot plānotās izmaiņas ekosistēmas iekšējā arhitektūrā.

Arī cita plānotā UMI ekosistēmas maksājumu pakalpojuma funkcija, šķiet, ir ļoti daudzsološa – darījumi bezsaistē. Citas blokķēdes sistēmas koncentrējas uz darījumiem tikai ar interneta starpniecību, savukārt UMI ekosistēmā darījumu nosūtīšanas procedūru var veikt bez piekļuves globālajam tīmeklim, izmantojot parastās SMS vai citas saziņas metodes. Piemēram, UMI darījuma ilgums ir 150 baiti. Tas ir 1200 bitu informācijas. Standarta īsziņas garums ir 1120 biti (140 baiti), kas nozīmē, ka pārsūtīšanas nosūtīšanai caur UMI blokķēdi ir nepieciešamas tikai 2 īsziņas. Tas ir ērti, ja pārsūtīšana ir jānosūta steidzami, un internets īslaicīgi nav pieejams. Tehniski UMI ekosistēma jau tagad spēj nosūtīt bezsaistes darījumus bez interneta savienojuma, taču pārsūtīšanas uzsākšanas pakalpojums vēl nav palaists. UMI komanda to pašlaik izstrādā.

Lai gan UMI blokķēdes galvenā iezīme nav tīkla jauda, ​​bet nekādu maksu neesamība. To panāca unikālā tehnoloģija, uz kuras balstās ekosistēma, kā arī atšķirīgs ekonomiskais modelis salīdzinājumā ar citām populārām kriptovalūtām.

Tehnoloģija

The UMI blokķēde ir balstīta uz Proof-of-Authority tehnoloģiju, koncepciju, ko izveidojis Ethereum līdzdibinātājs Gavins Vuds.

Atšķirība starp PoA un populārajiem Proof-of-Work algoritmiem (uz kuriem darbojas Bitcoin) vai Proof-of-Stake (Ethereum plāno pāriet uz PoS) ir tā, ka PoA tīklā nav vietas sacensībām starp kalnračiem un viltotājiem par tiesībām ģenerēt bloku un saņemt atlīdzību. Bloku ģenerēšanu un, pats galvenais, to integrāciju blokķēdē pārvalda uzticami mezgli – ‘galvenie mezgli ”. UMI tīklā galvenie mezgli ir lieli autorizēti mezgli, kas atbilst stingrām ātruma prasībām. Šī funkcija ievērojami palielina tīkla jaudu.


Tomēr sākotnējai PoA koncepcijai ir arī trūkumi. Sākotnējais PoA modelis pieņem, ka parastie lietotāji nevar ietekmēt sistēmas darbības mehāniku, un tikai uzticamiem mezgliem ir tiesības apstiprināt darījumus un ierakstīt tos bloku ķēdē, un tie parasti pieder vienai organizācijai vai saistītajiem uzņēmumiem. Šie faktori palielina tīkla centralizācijas risku, kas kriptovalūtai atņem tās galveno vērtību – decentralizāciju – un nedaudz atšķir to no citām jau esošajām tradicionālajām maksājumu sistēmām. Lai izvairītos no tīkla centralizācijas riska, mezgli UMI blokķēdē tiek sadalīti divos veidos – ‘galvenie mezgli ”, kas integrē blokus blokķēdē, unvalidatora mezgli ” kas apstiprina blokus. Tikai galvenie mezgli var kļūt par galvenajiem mezgliem – tie ietver mezglus, kurus palaida gan UMI komanda, gan viņu daudzie partneri no dažādām valstīm, savukārt jebkurš lietotājs var palaist validētāja mezglu. Validatora mezgli uzrauga galveno mezglu darbu, un, ja tiek konstatētas aizdomīgas darbības, negodīgi meistari tiek automātiski atvienoti no sistēmas.

Līdztekus jaudas sadalījumam starp galvenajiem mezgliem un validatoru mezgliem, UMI sistēmā nākotnē plānots ieviest vēl vienu mehānismu, kas paredzēts centralizācijas novēršanai – integrācija ar konsoles vienību ar attiecīgiem pierādījumiem. UMI blokķēde turpinās darboties ar PoA algoritmu, taču, ja rodas kādas problēmas ar galvenajiem mezgliem, sistēma automātiski pārslēgsies uz rezerves PoS vienprātību. Pat ja visi masternodi pēkšņi pārtrauks darboties, UMI tīkla veiktspēja un tā spēja veikt darījumus netiks ietekmēta. Lai darbotos PoS mezglos, nav nepieciešams skaitļošanas aprīkojums, pietiek ar parasto klēpjdatoru. Jebkurš UMI lietotājs, kurš ir instalējis darbvirsmas maku ar validatora mezglu, varēs palaist rezerves PoS mezglu.

Turklāt UMI sistēmā darbojas viedais līgums, kas nozīmē, ka ieinteresētajam nav nepieciešams visu laiku turēt datoru. Pateicoties viedajam līgumam, jūs varat ģenerēt jaunas UMI monētas: līdz pat 40% mēnesī 24 stundu režīmā. Izmantojot tik izdevīgu ekonomisko modeli, UMI mudina lietotājus aktīvi pievienoties sistēmai. Šis modelis ir viena no iezīmēm, kas UMI ļauj izvairīties no komisijas maksām par pārskaitījumiem – ieinteresētie dalībnieki ir ieinteresēti ekosistēmas attīstīšanā bez papildu stimuliem, piemēram, komisijas maksas.

Gudri līgumi

UMI blokķēde ļauj jums izveidot daudzus specializētus daudzfunkcionālus viedos līgumus, tostarp tos, kas piemēroti integrācijai e-komercijas pakalpojumos vai decentralizētu autonomu organizāciju (DAO) darbības uzsākšanai. Tie ietver dažādus decentralizētās finanšu (DeFi) pakalpojumus.

Lietošanas jomas UMI blokķēdes viedajiem līgumiem:

  • Decentralizēta apmaiņa un lietojumprogrammas;
  • DeFi protokoli, ieskaitot ienesīguma lauksaimniecību un kreditēšanu;
  • Tiešsaistes veikali;
  • Kolektīvās finansēšanas platformas;
  • Azartspēļu vietnes;
  • Spēļu platformas;
  • Cashback un bonusa programmas;
  • un daudzi citi pakalpojumi.

Pateicoties lielajai jaudai, UMI tīkls nodrošinās netraucētu lielu DeFi projektu, decentralizētu apmaiņu (DEX) vai decentralizētu lietojumprogrammu (DApps) darbību, un lietotājiem nebūs jāsedz nepieredzēti augstas darījumu maksas, kā tas notika iepriekš ar Ethereum tīklu. Tādējādi UMI balstītu DeFi pakalpojumu ieviešana negatīvi neietekmēs tos, kuri sistēmu izmanto tikai naudas pārskaitījumiem.

Staking sīki

Pašlaik UMI monētas var iegūt divās mietu konstrukcijās (baseinos) – ROY Club un ISP Club. Lai sāktu raktuves, jums jāizveido personāls maciņš UMI blokķēdē un pārsūtiet noteiktu daudzumu UMI monētu uz savu adresi.

UMI

UMI

Pēc seifa adreses papildināšanas jūs varat ievietot savas monētas likšanai divos baseinos. Atšķirībā no citām likmju sistēmām, monētas UMI sistēmā pēc pievienošanās baseinam nesasalst. Tie paliek lietotāja makā, un neviens nevar piekļūt tiem, izņemot īpašnieku. Likmju atlīdzība tiek uzkrāta visu diennakti. Lietotājs tos var izņemt un pārdot jebkurā laikā.

UMI

Jūs varat iegādāties UMI monētas, izmantojot SIGEN.pro tirdzniecības platforma, kurā ietilpst birža, automātiskais siltummainis un p2p platforma. Saskaņā ar statistiku, UMI ikdienas tirdzniecības apjoms svārstās no 250 000 līdz 300 000 USD, un pasūtījumu grāmatas likviditāte monētu pirkšanai jau ir pārsniegusi 3,2 miljonus USD, ņemot vērā platformu p2p. Projektam, kas tika uzsākts tikai pirms četriem mēnešiem, skaitļi izskatās ļoti daudzsološi. Interesi par UMI tirgū netieši pierāda strauji augošais aktīvo lietotāju skaits: viņu skaits pārsniedza 47 000.

Mobilās lietotnes

Pateicoties augstas kvalitātes un ātrām mobilajām lietotnēm, lietotāji var veikt visas galvenās darbības, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru. Lietotnes Android vai iOS var lejupielādēt no Google Play un Aplikāciju veikals, attiecīgi.

UMI mobilās lietotnes piedāvā plašu funkciju sarakstu. Var izveidot un pārvaldīt vienu vai vairākus UMI makus, saņemt un nosūtīt monētas, izveidot savienojumu ar mieta struktūrām, apskatīt darījumu vēsturi un sazināties ar tehnisko atbalstu.

Lietojumprogrammas nodrošina autorizāciju, izmantojot sejas ID, pirkstu nospiedumus vai PIN kodu.

Visu jaunāko informāciju par UMI projektu varat atrast vietnē emuārs.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector