Tuk Tuk Pass: Labāko OTA daļu un sociālā tīkla apvienošana

Tuk Tuk Pass ir tiešsaistes ceļojumu aģentūra un sociālais tīkls. Bet Tuk Tuk Pass ir daudz kas vairāk nekā tikai tā daļu summa. Tuk Tuk Pass spēj apvienot labākās OTA un sociālā tīkla daļas, vienlaikus uzlabojot abas. Apvienojot OTA un sociālo tīklu, Tuk Tuk Pass var visu, kas nepieciešams lietotājiem, nodrošināt vienotā, konsolidētā sistēmā.

Patiesa ceļotāju kopiena uz vienas platformas: Tuk Tuk Pass

Ceļotāji vēlas redzēt ne tikai ērtības. Viņiem jāspēj redzēt atsauksmes un komentārus, uzdot jautājumus un saņemt reālas atbildes no reāliem ceļotājiem. Tur ienāk Tuk Tuk Pass. Izmantojot Tuk Tuk Pass revolucionāri jauno platformu, lietotāji var tieši mijiedarboties, meklējot ceļojumu ieteikumus un noformējot ceļojumu rezervācijas..

Spēja mijiedarboties savā starpā nodrošinās neticami lielu vērtību Tuk Tuk Pass lietotājiem. Lietotāji varēs:

  • Dalieties viesnīcas numuros un citos ceļojumu veidos–Lietotāji var iesaistīties lielapjoma tarifos un dalīties vienā ceļojuma pieredzē, mijiedarbojoties ar kopienu. Vēl labāk, pati kopiena apbalvos aktīvos lietotājus, tādējādi lietotājiem atvieglojot iespēju noteikt, kuri lietotāji, iespējams, ir zinošāki un uzticamāki.
  • Atrodiet citus lietotājus, ar kuriem pusdienot– Vienpusēja ēdināšana padara to tādu, lai lietotāji varētu gatavot ēdienus viens otram eksotiskās vietās vai iet ēst kopā ar otru sev interesējošos restorānos, izveidojot gan sociālās kopienas, gan izmantojot tīkla plašo ēdināšanas partneru sarakstu..
  • Iegūstiet ceļvedi–Lietotāji var sazināties ar vietējiem iedzīvotājiem viņu ceļojuma galamērķī, lai iegūtu padomu un pat rezervētu ekskursijas. Vietējie iedzīvotāji bieži zina labākās vietas, kur doties, un var pārdot paši savus pakalpojumus, saņemot maksājumus, izmantojot Tuk Tuk Pass sistēmu.

Tas viss kopā rada unikālas attiecības starp Tuk Tuk Pass lietotājiem, padarot viņus ne tikai par vienkāršu lietotņu lietotājiem un izveidojot cieši saistītu, pašpietiekamu globālu kopienu. Palielinoties Tuk Tuk Pass, pieejamo pakalpojumu un informācijas apjoms strauji pieaugs.

Lietotāji ne tikai var atrast informāciju un pakalpojumus, bet arī tiek atalgoti par ieguldījumu. Lietotāji, kuri sniedz vērtīgu informāciju, platformā iegūs žetonus, un pēc tam šos žetonus varēs ieslēgt ceļojumu pakalpojumiem. Lietotāji varēs iegūt arī nozīmītes, kas norāda, ko viņi ir paveikuši, un lietas, kas viņus interesē. Visbeidzot, izlozes nodrošinās iesaistītie partneri, lai lietotājiem būtu iespēja izmēģināt jaunus interesantus pakalpojumus un pieredzi.

Mākslīgi inteliģenta ceļojumu aģentūra

Tiešsaistes ceļojumu aģentūras sniegs lietotājiem rezultātus, pamatojoties uz to, ko viņi meklē, taču Tuk Tuk Pass iet soli tālāk. Tā vietā, lai sniegtu lietotājiem tikai neapstrādātus rezultātus, Tuk Tuk Pass izmanto arī savas zināšanas par lietotājiem, lai noskaidrotu, kas viņus visvairāk interesē. Tuk Tuk Pass apkopo lielu datu apjomu, kas pēc tam tiek filtrēts caur mašīnmācīšanās AI. Laika gaitā AI, nosakot lietotāja vajadzības, kļūs vēl precīzāka.

Lietotājam tas padara platformu ievērojami efektīvāku nekā vispārīgāki ceļojumu risinājumi. Lietotājiem nav jāķemmē lapas un rezultātu lapas, lai galu galā atrastu sev interesējošo. Tā vietā sistēma virzīs to, kas viņus, visticamāk, interesēs augšpusē, un lietotāji varēs pārskatīt visu viņi viņus interesē.

Labāki darījumi, izmantojot kriptovalūtu

Kriptogrāfijas valūta un blokķēdes tehnoloģija apvienojas Tuk Tuk Pass, tādējādi sociālajam tīklam ir vieglāk veikt iekšējos darījumus. Ar kriptonauda palīdzību sociālais tīkls spēj atvieglot darījumus, atkārtoti nepārskaitot vairākus valūtas veidus. Vēl labāk – pašai valūtai ir patiesā vērtība. Tuk Tuk Pass kriptonauda tiks piesaistīta reāli ceļojumu pakalpojumi, tādējādi noenkurojot un laika gaitā palielinot tā vērtību.

Tādējādi Tuk Tuk ir izturams ne tikai pilnīgas OTA un sociālā tīkla veicināšanai, bet arī konsolidēto platformu var papildināt ar patiesi vērtīgu valūtas sistēmu, kuras vērtība tikai pieaugs. Ceļotāji nebūs spiesti izmantot mazāk izdevīgus valūtas maiņas kursus un tā vietā varēs iegādāties un samaksāt par visu nepieciešamo vienā platformā. Viņi pat var nopelnīt punktus tieši caur sistēmu, veicot darbu, un pēc tam pārvērst šos punktus ceļojumā.

Tuk Tuk Pass nav tikai patiesi novatorisks jauns ceļojumu risinājums. Tas arī uzlabo esošās ceļojumu platformas, piemēram, sociālos tīklus un tiešsaistes ceļojumu aģentūras. Izmantojot Tukuma ķēdes un kriptovalūtas tehnoloģiju un koncentrējoties uz noderīgas un vienotas lietotāja pieredzes prezentēšanu, Tuk Tuk Pass var visu, ko ceļotāji patiesi vēlas, destilēt vienā ērti lietojamā paketē. Investori un ceļotāji šodien var iesaistīties Tuk Tuk Pass sekošanā un ieguldījumos.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me