Top 3 Bitcoin tirdzniecības roboti

Ja vēl neesat pazīstams ar jēdzienu kriptogrāfijas tirdzniecības roboti, ļaujiet man sīkāk izklāstīt viņu vispārējo mērķi un darbplūsmu. Bitcoin tirdzniecības roboti tiek izmantoti, lai pārņemtu (lielāko daļu) tirgotāju darba apjomu kriptovalūtu tirgos. Tā kā ir daudz dažādu tirdzniecības robotu, ir daudz dažādu paņēmienu ieviešanas, lai sasniegtu automatizētas naudas mašīnas mērķi. 

Dažas programmas pilnībā pārņem tirdzniecību, un lietotājs vienkārši izvēlas pāri, kuru pēc tam izmanto tirdzniecībai ar vienmērīgu programmas algoritmu. Citi pieļauj vēl dažas modifikācijas pieredzējušākiem tirgotājiem, kuriem ir savas idejas un stratēģijas, kuras viņi pēc tam vēlētos automatizēt. 

  Pirms šī raksta rakstīšanas es turpināju un pārbaudīju dažus no galvenajiem tirgū esošajiem bitcoin tirdzniecības robotiem (Haasbot, Gunbot, & ProfitTrailer). Es uzskatu, ka ir kaut kāda sudraba odere, kas viņiem visiem ir kopīga. Ja jūs domājat, ka viena no šiem robotiem pirkšana nozīmē, ka jūs varēsiet neko nedarīt un tikai nopelnīt peļņu, jūs kļūdāties.  

Šīm programmām ir nepieciešami labi iestatījumi un regulāri jāpielāgo, lai pārliecinātos, ka pašreizējā tirgus situācijā tās darbojas tā, kā vēlaties. Vai tas nozīmē, ka robota izmantošana nav tā vērts? Noteikti nē. Kā jau teicu iepriekš, tas palīdzēs tirgotājam automatizēt savus darījumus, pievienos tirdzniecībai dažas funkcijas, kuras manuāli ir gandrīz neiespējamas, un dos viņam iespēju pasīvi pārvaldīt tirdzniecību, bez nepieciešamības skatīties diagrammas visu dienu. 

 Ideāls maisījums? 

 Ja esat regulārs tirgotājs, kuram ir zināšanas par tirgus uzvedību vai ar nolūku to iemācīties, šīs programmas varētu būt kaut kas jums piemērots. Šie Bitcoin tirdzniecības roboti jāuzskata par pagaidu pagarinājumu sev. Kā jūs zināt, tirgus nekad neguļ. No otras puses, jums kā cilvēkam ir jāguļ, jāēd, jāiesaistās saviesīgos pasākumos utt. Ir praktiski neiespējami būt pieejamam visu diennakti visu diennakti, lai izmantotu gaidīto iespēju. Šīs programmas palīdz pārliecināties, ka nepalaid garām šīs iespējas.

Tomēr tas iet tālāk nekā tikai pirkšana vai pārdošana, šie kriptogrāfijas roboti palīdz arī lasīt tirgu utt. Es aicinu jūs izlasīt pārējo rakstu, lai uzzinātu mazliet vairāk par dažādiem robotiem un apskatītu, kuri viens jums der vislabāk, jo tie ir diezgan atšķirīgi. 

Dažādi Bitcoin tirdzniecības roboti:

  Hasbots 

 Sāksim to ar mūsu pirmo tirdzniecības botu: Haasbot. Šī platforma pastāv jau ilgu laiku, un tajā ir liela apmierinātu klientu kopiena (forums & telegrammas tērzēšana). Robotam ir daudz stratēģiju, tirdzniecības signālu un indikatoru, lai pielāgotu tirdzniecību (Bollinger joslas, Fibonacci, Ichimoku mākoņi & daudz vairāk). Viņi piedāvā ne tikai stratēģijas un tirdzniecības signālus, bet arī ‘apdrošināšanu’! Šīs iespējas, kuras nekad nebūtu iespējams realizēt manuāli, var daudz palīdzēt tirgotājam. Tas var liegt jums zaudēt pārāk daudz darījumos vai nopirkt, piemēram, pārāk augstu. Es neiedziļināšos sīkāk, es aicinu jūs pārbaudīt dažādas funkcijas saitē zem raksta.  

Bitcoin Trading bot Haasonline

Kā jau teicu iepriekš, Haasbot piedāvā dažādas stratēģijas un rādītājus, kas varētu patikt pieredzējušākiem tirgotājiem.  

Vai tas nozīmē, ka jūs nevarat izmantot Haasbot kā iesācēju? Noteikti nē. Neskatoties uz daudzajiem iestatījumiem, Haasbot piedāvā virkni ‘stratēģiju’, kuras var izmantot mazāk pieredzējuši tirgotāji. 

Lietotājiem ir normāli jautājumi par viņu tirdzniecības stratēģiju vai iespējamām kļūdām, tāpēc, izvēloties tirdzniecības botu, ir svarīgi nodrošināt lielisku klientu apkalpošanu. Haasbot saviem lietotājiem dod iespēju iesniegt atbalsta biļeti, un problēmu gadījumā sociālajos tīklos ir aktīva kopiena. Par biežāk sastopamajām problēmām ir pieejama wiki un FAQ, kas atrodami viņu vietnē. 

Diemžēl, atšķirībā no citiem bitcoin tirdzniecības robotiem, Haasbot lietotājiem ir jāmaksā abonements, lai turpinātu izmantot programmu. Zinot, ka abonēšana ir diezgan dārga, tas ir galvenais tirdzniecības programmas mīnuss. (Cenas svārstās no 0,04 BTC līdz 0,11 BTC uz 3 mēnešiem vai no 0,12 BTC līdz 0,3 BTC uz vienu gadu) 

 Gunbots 

 Pēc dažādu Bitcoin tirdzniecības robotu vairāku funkciju pārbaudīšanas es iepazīstinu ar savu personīgo izlasi: Gunbots.  

Man kā kaislīgākam tirgotājam bija nepieciešama programma, kas man deva pēc iespējas lielāku brīvību iestatījumos. Gunbot dod lietotājiem iespēju pielāgot savu tirdzniecību tādā līmenī, kādu nevar nodrošināt neviens cits tirdzniecības robots. Gandrīz visas stratēģijas un signāli, ko ikdienas tirgotāji izmanto ikdienā, ir atrodami Gunbot un tiek izmantoti automātiskai tirdzniecībai. Vēl viena pozitīva iezīme par Gunbot ir tā, ka tas ir vienreizējs maksājums, kas nav jāatjauno katru mēnesi (maksājiet vienu reizi un saņemiet visus turpmākos atjauninājumus bez maksas)!  

Bitcoin Trading bot Gunbot

Es gribēju, lai robots man pēc iespējas vairāk piešķir brīvību tirdzniecības stratēģijā, kas arī nozīmē, ka es nevēlos, lai mani izvēlas monētas. Programma atbalsta galvenās biržas, lai jūs varētu tirgoties ar gandrīz visām jums patīkamajām monētām (ir pieejama arī Bitmex ar maržas tirdzniecību!) Un dod iespēju tirgoties vairākās biržās vienlaikus.  

Interfeiss ir lietotājam draudzīgs, lai ikviens to varētu viegli sajust. Tāpat kā Hasbots, arī Gunbots ir piemērots pieredzējušākiem tirgotājiem, kā arī iesācējiem; dažas stratēģijas ir ļoti konfigurējamas, bet citas ir vieglāk izmantojamas. Programma nāk ar daudzām stratēģijām, kuras ir ļoti konfigurējamas, un tajā ietilpst dažāda veida apdrošināšana, lai optimizētu jūsu tirdzniecību, un tie ir izskaidroti vietnē. 

Galvenā Gunbot priekšrocība ir Gunthy monēta – funkcija, ko nepiedāvā neviena cita tirdzniecības platforma. Tas piešķir jūsu licencei tik daudz lielāku vērtību, ļaujiet man paskaidrot: Gunthy monēta ir žetons, kas tiek piedāvāts lietotājiem, pērkot Gunbot, pircējam nosūtīto žetonu skaits tiek iegūts no jūsu iegūtās licences veida. Kāpēc tas ir svarīgi? Iedomājieties, ka tirdzniecība nav domāta jums un vēlaties pārdot savu Gunbot licenci, tas ir iespējams, izmantojot Gunthy žetonus! Tas man deva lielu pārliecību pirms robota iegādes, es zināju, ka varu to pārdot, ja tas nebūs nekas tāds, kā es gaidīju. 

Viens no iemesliem, kāpēc es izvēlējos Gunbot kā savu tirdzniecības programmu, ir izcils viņu piedāvātais atbalsts. Ja jums ir jebkāda veida problēmas ar robota instalēšanu, tirdzniecības stratēģijas izvēli vai jebkādu jautājumu, tie jums nekavējoties palīdzēs. Ir arī milzīga tirgotāju un Gunbot lietotāju kopiena, kas koplieto savus iestatījumus un palīdz viens otram sociālo mediju platformās, kas ir liels plus. 

Kā ar cenu? Kā minēts iepriekš, Gunbot prasa vienreizēju samaksu. Ir pieejamas 4 dažādas licences, sākot no 0,04 BTC līdz 0,3 BTC.  

Pēdējā funkcija, kuru es vēlos īsi apskatīt, ir BitRage. BitRage ir robots, kuru var iegādāties tikai Gunbot īpašnieki, tas NAV iekļauts, pērkot Gunbot. Tas skenē dažādus altkīnus vienā biržā un meklē izdevīgas situācijas dažādu cenu attiecību rezultātā. Es neuzsākšu sīkāku informāciju par BitRage, bet vēlos norādīt, ka ir liela priekšrocība piekļūt šāda veida programmatūrai.  

 Kriptohopers 

 Trešais un pēdējais tirdzniecības robots, par kuru es runāšu šajā rakstā, ir ‘Cryptohopper’. Tirdzniecības platforma nonāca tirgū 2017. gadā un kopš tā laika ir guvusi milzīgus panākumus. Tas darbojas kā tīmekļa risinājums, kuru ir viegli lietot un kuru lietotāji ļoti novērtē. Tāpat kā citi roboti, arī Cryptohopper ietver daudzus tirdzniecības rādītājus un tirdzniecības signālus, lai palīdzētu vienkāršot tirdzniecības procesu. Diemžēl nav daudz informācijas par dažādām stratēģijām, kuras Cryptohoppers var izmantot. Tomēr es izlasīju daudz rakstu par to un uzzināju, ka tajā ir dažas interesantas funkcijas iesācējiem, kuru dēļ es izvēlējos izlikt par šo botu. Var atrast ‘Cryptohopper Marketplace’, kur robota īpašnieki var iegādāties tirdzniecības signālus un pat tos atrast bez maksas. Bez tirgus iesācēji var izmantot “spoguļu tirdzniecību”, lai izmantotu tos pašus iestatījumus kā citi tirgotāji.  

Bitcoin Trading bot Cryptohopper

Galvenie iemesli, kāpēc šī tirdzniecības platforma nav mans robots, ir informācijas trūkums vietnē un cenu noteikšana. Ir pieejami 3 dažādi abonementi, sākot no $ 19 līdz $ 99 mēnesī. Zinot, ka pirmie divi abonementi daudz ierobežo jūsu monētu izvēli un aktivizētājus, man būs jāiegūst vislielākais par 99 ASV dolāriem mēnesī, kas ir liels ieguldījums. 

Secinājums 

Meklējot ‘labāko’ tirdzniecības botu, es salīdzināju šo programmu priekšrocības. Ilustrācijai es izveidoju salīdzināšanas tabulu starp 3 robotiem zemāk esošajā tabulā.    

dažādi Bitcoin tirdzniecības roboti

Pēc 3 dažādu bitcoin tirdzniecības robotu salīdzināšanas es tagad varu jums iepazīstināt ar savu personīgo favorītu: Gunbot. Manuprāt, tas ir vispilnīgākais tirdzniecības robots par labāko cenu. Protams, katram ir savs tirdzniecības veids un savas izvēles, un viņš vienmēr var izmēģināt tikko parādītās tirdzniecības bot alternatīvas, piemēram, Trialitāte.

Jūs varat atrast saites uz 3 bitcoin tirdzniecības robotiem zemāk: 

https://www.haasonline.com 

https://www.cryptodailytrading.com/ 

https://www.cryptohopper.com 

Šis ir apmaksāts pasts. Veiciet pats savus pētījumus saistībā ar reklamēto uzņēmumu vai kādu no tā saistītajiem uzņēmumiem vai pakalpojumiem, kas minēti paziņojumā presei. Coingape.com neuzņemas nekādu atbildību par jūsu bojājumiem vai zaudējumiem.

 

 

 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me