Pēc Bull Run: Kripto nākotne ir Upland’s Virtual Land NFT

Tā kā 2021. gada vēršu skrējiens turpinās vēl aizstājams žetoni (aka Bitcoin, Ethereum uc), aktīvu klase nav aizstājams žetoni (NFT) ir gatavi panākt un vētra pārņemt kriptogrāfisko pasauli. NFT pieaugums sakrīt ar metaversu jeb paralēlo pasaulju pieaugumu, kur cilvēki tērē arvien vairāk sava laika un naudas.

Pazīstams no pirmsblokķēdes laikmeta galvenokārt caur Otrā dzīve, blockchain metaverses ir uzplūdušas uz skatuves. Viens šāds piemērs ir Augstiene, metaverss, kas pēdējo trīs mēnešu laikā ir parādījis strauju izaugsmi un tagad ir viens no top 3 blockchain dapps ikdienas aktīvo lietotāju ziņā. Lai piedalītos, lietotājiem ir jāiegādājas virtuālā zeme, kas paši ir unikāli žetoni, kas nav aizstājami. Tā kā katrs īpašums NFT ir pats 1/1 izdevums, var sagaidīt, ka, pievienojoties vairāk cilvēku, zemes cenas par šiem NFT īpašumiem pieaugs digitālo metaversu iebūvētā trūkuma faktora dēļ.

Pievienojieties Upland, izmantojot šo īpašo saiti, lai iegūtu īpašu reģistrēšanās bonusu (mobilais vai tīmeklis): https://discover.upland.me/coingape_01_2021

Upland ir EOS blokķēdes darbināts metaverss, kas ļauj spēlētājiem piederēt virtuālajiem īpašumiem, kas tiek kartēti reālās pasaules adresēs. Kalnu kalns sāka darbu Sanfrancisko 2019. gadā un nesen paplašinājās līdz Ņujorkai, Ņujorkai un Fresno, Kalifornijai, tuvākajā nākotnē plānojot pievienot jaunas pilsētas. Ņemiet vērā, ka jums nav jāatrodas vienā no šīm pilsētām, lai spēlētu Upland, to var spēlēt no jebkuras vietas pasaulē. Kad kalnājs paplašinās un īpašumi no visas pasaules kļūst marķēti, katram reālajam īpašumam kādu dienu būs virtuālā versija, kas atrodas Augšzemē. Virtuālais īpašums būs tikpat visuresošs un vērtīgs kā īpašums reālajā dzīvē, un Upland vada maksu, lai tas notiktu.

Upland ievēro atvērtas tirgus ekonomikas principus un izmanto blokķēdes tehnoloģiju, lai nodrošinātu digitālo aktīvu patiesu īpašumtiesības: kad esat iegādājies īpašumu, tas jums pieder mūžīgi. Katrs nekustamais īpašums ir unikāls NFT, kuru var nopirkt, pārdot un tirgot peļņas nolūkos, izmantojot spēles valūtu UPX. Upland ir aktīva partnerība ar Tilia Pay (meitasuzņēmums Linden Labs, Second Life veidotāji), kas ļauj spēlētājiem pārdot NFT īpašumus par ASV dolāriem. Kamēr tā pašlaik ir beta versijā, šī funkcija drīz būs pieejama visiem kalniešiem. Tas padara kalnāju par pirmo metaversiju, kas ļauj pārveidot digitālo aktīvu vērtību reālās pasaules vērtības formā, fiat naudu. 

Kā digitālais zemes īpašnieks Augšzemē jūs nopelnāt UPX monētu mēneša ienesīgumu, ko var izmantot, lai iegādātos vairāk īpašumu. Augšzemes produkcijas ceļvedis ir vērsts uz lietotāju virzītu vienģimenes māju, reālu uzņēmumu un kultūras centru, tostarp mākslas galeriju, attīstību un būvniecību uz to NFT īpašuma pakām..

Tā kā pilnvērtīga īpašuma attīstība ir ap stūri, Upland testē savus jaunos 3D celtniecības rīkus ar virkni konkursu ar nosaukumu Smilšu kastes kari, kas veidots ap “īpašuma attīstības smilškasti”, kas ļaus kalnu zemniekiem eksperimentēt ar šīm jaunajām funkcijām. Sandbox Wars pašlaik notiek un turpinās Upland, un jebkurš jauns lietotājs var pievienoties konkurējošai apkaimei.

Tā tas darbojas: Sandbox Wars unikālā stratēģijas spēlē viens pret otru savāc desmit dažādus kalnu rajonus. Spēlētājiem būs jāveido alianses, strādājot pret citām organiski izveidotām apkaimju komandām, abas gūstot punktus savai komandai, uzbrūkot pretinieku punktiem. Apkārtnes iegūst punktus, būvējot tādas konstrukcijas kā daudzdzīvokļu ēkas un mājas, bet var arī stratēģiski būvēt šūnu torņus, lai mazinātu citu apkaimju punktus. Konstrukcija ir iespējama, izmantojot Spud, unikālu spēles iekšējo marķieri, kas tiek “piesaistīts”, būvējot ēku: jo vairāk spoks “piesiets” pret ēku, jo ātrāk tā tiks uzbūvēta. Šis ir priekšskatījums par to, kā nekustamo īpašumu attīstība faktiski kalnos kalnos pēc Upland’s darbības uzsākšanas resursa marķieris Spark 2021. gadā.

Dienas beigās spēlētājiem sava stratēģija būs jāpamato ar līdzsvarotu pieeju būvniecības laikam, gūtajiem punktiem, atņemtajiem punktiem, īpašuma izvietošanai un citam. Nekad nav bijis tik jautri iekļūt Metaverse, un vēl ir laiks pievienoties apkaimes komandai Upland’s Nesaskaņas kanāls.

Pievienojieties Upland, izmantojot šo īpašo saiti, lai iegūtu īpašu reģistrēšanās bonusu (mobilais vai tīmeklis): https://discover.upland.me/coingape_01_2021

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector