Pašu veidoti miljonāri atklāj savus tirdzniecības paņēmienus

Ienesīgas tiešsaistes tirdzniecības stratēģijas var dot miljoniem dolāru, un tām nav ierobežojumu. Neatkarīgi no tā, vai tās ir akcijas, nākotnes līgumi vai kriptovalūtas, pasaulē ir tūkstošiem veiksmīgu tirgotāju, kuri dzīvo ārpus saviem drosmīgākajiem sapņiem, regulāri izpildot ienesīgas stratēģijas, tirgojoties no sava klēpjdatora un no jebkuras vietas pasaulē..

Tiešsaistes tirdzniecības skaistums ir tas, ka ikviens var kļūt par miljonāru neatkarīgi no izglītības, darba pieredzes, tautības utt.

Kad esat atradis stratēģiju, kas faktiski darbojas, jūs sākat veidot impulsu un to palielināt, atverot lielākas pozīcijas katru reizi, kad rezervējat peļņu – galu galā palielinot ikdienas peļņu līdz desmitiem tūkstošu dolāru. Tā ir katra veiksmīga tirgotāja dabiskā attīstība un virzība.

Bet kāda ir šādas ienesīgas tirdzniecības recepte? Kāda tirdzniecības metode vai stratēģija var padarīt jūs bagātu? Tas ir tieši tas, kas ir jāizprot šajā rakstā.

Pēc rūpīgas izpētes veikšanas, runājot ar vairākiem veiksmīgiem tirgotājiem, mēs esam atklājuši divus veidus, kā tiešsaistē veidot bagātības tirdzniecību, kas patiešām darbojas – HARD veids un EASY (ātrs) veids.

CIETS veids

TIMOTIJA Sykes ir ceļojuma “atkarīgais” un veltnis ar lielu naudas daudzumu, lai zibinātu, taču tas ne vienmēr bija tā. Akciju tirgotājs un skolotājs, kas atrodas Maiami pludmalē, no dažiem tūkstošiem dolāru uzcēla impēriju un tagad ir veltīts tam, lai parādītu citiem, kā dzīvot līdzīgu dzīvesveidu. Viņam tas bija vajadzīgs vairāk nekā 6 gadus apgūt tirdzniecības stratēģiju, kas faktiski darbojas.

“Es neesmu dzimis ar naudu, es sāku ar dažiem tūkstošiem dolāru … Es izaicināju sevi nopelnīt miljonu dolāru, un es to izdarīju,” Sykes kungs teica savā Instagram lapā.

Viņš ir kaislīgs un viņam nav laika ne sliņķim, ne tiem, kas mēģina apšaubīt viņa panākumus. Viņa Instagram konts ir aizraujošs, un tajā ir ietverti tādi paziņojumi kā: “Es dažreiz ievietoju nepatīkamas skaidras naudas fotogrāfijas, lai iedvesmotu jūs smagi mācīties.”

kriptogrāfija

“Es gandrīz katru dienu tirgoju akcijas un nopelnu aptuveni USD 5 000 USD (USD 6500 USD) nedēļā, tirgojoties no jebkuras vietas pasaulē, un tad es arī nopelnu vairāk naudas, mācot citiem arī savu procesu,” skaidroja Sykes kungs..

kriptogrāfija

Tomēr viņam bija vajadzīgi gadi un gadi, lai apgūtu akciju tirdzniecību un izveidotu pietiekami daudz kapitāla, lai gūtu labumu no nelielām cenu kustībām.

Šīs tirdzniecības stratēģijas problēma ir tā, ka dienas laikā akciju cenas daudz nepārvietojas. Krājumi lielākoties svārstās par 1-3%, tas nozīmē, ka, lai nopelnītu naudu par šādām nelielām cenu izmaiņām, jums ir nepieciešams ievērojams kapitāls. Tas arī nozīmē, ka gandrīz neiespējami sasniegt šo mērķi iesācējiem vai cilvēkiem ar nelielu sākuma kapitālu.


“Tas noteikti ir sapņu darbs, bet es to arī daru jau gandrīz 20 gadus, un man jāsaka, ka tas prasa daudz laika un pūļu, lai studētu, pirms tieku līdz šādam ienākumu līmenim,” Tims komentēja.

Bet par laimi ir īsceļš un daudz ātrāks veids, kā gūt peļņu tiešsaistē.

Vienkāršs (ātrs) veids

Atbilde uz vissvarīgāko jautājumu “kā ātri kļūt bagātam?” nav ļoti vienkārši, prasa daudz pētījumu un pētījumu, bet tas noteikti ir tā vērts. Īsā atbildes versija ir šāda: tirgot Bitcoin ar sviru, tādās platformās kā PrimeXBT. Atslēgvārds ir “sviras efekts”, taču arī platformas un aktīvu izvēlei ir vislielākā nozīme.

Kredītplecs (vai maržinālo tirdzniecību), saskaņā ar Investopedia teikto “ir ieguldījumu stratēģija, ko izmanto, lai palielinātu iespējamo ieguldījumu atdevi”. Kredītplecs var būt spēcīgs rīks tirgotājam. Jūs varat to izmantot, lai izmantotu salīdzinoši nelielas cenu kustības priekšrocības, “pielāgotu” savu portfeli lielākam pozīcijas lielumam un lai jūsu kapitāls pieaugtu ātrāk. Kredītplecs ir galvenā novatorisko tirdzniecības platformu, piemēram, PrimeXBT, iezīme.

Tas nozīmē, ka PrimeXBT tirdzniecības platforma ļauj tirgoties ar daudz lielāku kapitālu nekā jūsu sākotnējais atlikums un ir lielāka peļņas iespēja. Piemēram, kad tiek piedāvāts 100x kredītplecs – jūsu depozīts 100 USD apmērā automātiski pārvēršas par 10 000 USD tirdzniecības kapitālu. Tirdzniecības pieauguma procentuālā daļa tiks aprēķināta no jaunā, lielāka tirdzniecības kapitāla, un tagad pat mazākās cenu kustības nodrošinās pārsteidzošas peļņas iespējas ikvienam, kurš izmanto kredītplecu.

Jūs, iespējams, dzirdējāt stāstus par miljonāriem, kuri nopirka Bitcoin agri un veiksmīgi PrimeXBT tirgotāji, kuri 100 USD -300 $ kontus pārvērta miljonos, tirgojoties ar sviras palīdzību.

kriptogrāfija

Ēriks Finmans nav gājis tradicionālo ceļu, kā studenti, kas saistīti ar koledžu, aug Amerikas Savienotajās Valstīs. 2011. gada maijā, būdams 12 gadu vecs, Finmans noslēdza līgumu ar vecākiem, lai varētu izlaist augstskolu, meklējot netradicionālu izglītību, ja vien viņš varētu veiksmīgi ieguldīt. Darījums? Viņam bija jāpārvērš 1000 USD skaidrā naudā, ko vecmāmiņa viņam piešķīra, iespaidīgā 1 miljona ASV dolāru vērtībā.

Vēl viens lielisks veiksmīga Bitcoin tirgotāja piemērs, kurš nelielu sākotnējā sākuma kapitāla daudzumu pārvērta par miljonu vērtu bagātību, ir Robs Greiems. Robs Grehems ir sērijveida uzņēmējs un pašu veidots kriptovalūtu tirgotājs-miljonārs, kurš katru dienu, katru dienu tirgojoties ar Bitcoin, nopelna no USD 10 līdz USD 30 000 PrimeXBT platforma.

kriptogrāfijaAplaupa tirdzniecības nedēļas rezultātus

Viņš izmanto vienkāršu Bitcoin RSI tirdzniecības stratēģiju, par kuru viņš sīki izskaidro viņa personīgā vietne ko viņš sniedz bez maksas visiem, kas interesējas par iemācīšanos tirgoties.

Šeit ir neliela daļa no viņa pakāpeniskā ceļveža:

“Bitcoin, tāpat kā lielākā daļa citu kriptovalūtu, ir ļoti svārstīgas un statistiski tas svārstās VISMAZ 0,3% dienā. 80% gadījumu. Tas nozīmē, ka tas katru dienu padarīs ikdienas svārstības vismaz 0,3% katrā virzienā, kas liek tehniskajam rādītājam, ko sauc par RSI, darboties kā Šveices pulkstenim! (ja jūs nekad neesat dzirdējis par RSI, pirms to pārbaudījāt: https://en.wikipedia.org/wiki/Relative_strength_index

To nevar teikt par forex vai preču tirgiem – tāpēc šī tirdzniecības stratēģija darbojas TIKAI Bitcoin tirdzniecībā! 0,3% nav daudz, bet, izmantojot 100x sviras, jūs varat pārvērst 0,3% cenu pārvietošanos par 30% peļņu!”

Robs nodarbojas tikai ar PrimeXBT tirdzniecības platformu, jo tā ir vienīgā uzticamā platforma, kas ļauj simtkārtīgi piesaistīt BTC un pēc viņa pieredzes piedāvā visas nepieciešamās funkcijas veiksmīgai stratēģijas izpildei..

Viņam nav iebildumu par stratēģijas dalīšanu bez maksas, jo viņš uzskata, ka “ikvienam ir vieta peļņai”.

Roba sekotāji, kuri ir reģistrējušies PrimeXBT un izmēģinājuši viņa stratēģiju, bieži dalās pateicībās savā twitter un facebook, un runāja par to, cik ātri viņi spēja mainīt savu dzīvi un ar tik mazu kapitālu. Roba stratēģijas sasniegumi, pārvēršot jaunus tirgotājus par pašu veidotiem miljonāriem, runā paši par sevi.

Vissvarīgākais solis ir darba sākšana, un, tā kā ir vajadzīgs tik maz kapitāla, pastāv ļoti mazs risks – taču atlīdzības un peļņas potenciāls un iespēja dzīvot ārpus jūsu visdrošākajiem sapņiem ir tik augsta – šī ir iespēja, kurai vajadzētu nedrīkst palaist garām.

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties ilgstošu akciju tirdzniecības apguves veidu vai ātrāku Bitcoin sviras tirdzniecības iespēju, atcerieties, ka, lai gūtu panākumus, abiem ir nepieciešams laiks, centība, pētniecība un konsekvence.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector