Pandēmiskā panika: 5 veidi, kā Bitcoin tirgotāji var izvairīties no riska un palikt rentabli ar PrimeXBT

Nevar izvairīties no fakta, ka COVID-19 uzliesmojums ir ietekmējis gandrīz visus pasaules ikdienas aspektus. Sākot no cilvēku kustībām līdz viņu sociālajām sanāksmēm, līdz slodzei slimnīcās un pat pasaules tirgos – nekas nav pasargāts no krīzes, pat ne Bitcoin. 

Iespējams, ka COVID-19 uzliesmojums pat ir izraisījis globālu lejupslīdi un labu gadu laikā atcēlis iepriekš labi darbojošos akciju tirgu.. 

Lai gan šokējoši un ātri rīkojas, tirgotājiem vajadzētu ņemt vērā to, ko COVID-19 uzliesmojums patiesībā nozīmē tirgiem. 

Bailes un nenoteiktība, kas rodas lejupslīdes laikā, rada ļoti svārstīgus tirgus, kas ir lieliska iespēja tirgotājiem gūt peļņu.

Ja tirgotāji ievēros piecus zemāk minētos jautājumus par to, kā rīkoties tirgus briesmu laikā, viņi ātri redzēs, ka tas viss vēl nav drūms un liktenīgs, un patiesībā tā varētu būt dzīves iespēja. 

1) Rīkojieties gudri

Kaut arī pasaule ir panikā, jo daudzu dažādu aktīvu vērtība ir stipri kritusies, un vēlas pārdot un iegūt pēc iespējas lielāku peļņu, ir plašas iespējas nopelnīt lētus aktīvus. 

Šis ir grūts laiks ienākšanai tirgos, jo šādas ārkārtējas bailes izraisa COVID-19. Bet kā saka viena no veiksmīgākajiem tirgotājiem Vorena Bufeta slavenais citāts:

“Esiet bailīgi, kad citi ir alkatīgi un alkatīgi, kad citi ir bailīgi.”

Bailīgi laiki nekad nepastāv, un tieši gudrie investori ir spējīgi gūt peļņu, kad lietas sāk griezties, jo viņi bija pietiekami drosmīgi, lai rīkotos agri un savlaicīgi novestu tirgū pilnīgi. 

Šobrīd ir vairāki ļoti noraizējušies aktīvi. Nafta ir cenu kara vidū, un tā tiek pārspīlēta. 

Protams, akcijas un tirgus indeksi ir uz leju, taču parasti tie ir aktīvi ar augstu veiktspēju, un, kad vīrusa ietekme mazinās, tie noteikti palielinās, un tas pats attiecas uz ārvalstu valūtām. 

2) Lai iegūtu labus tirdzniecības instrumentus

Protams, viena lieta ir saprast, ka šajā panikas laikā ir iespējas, taču tirgotājiem arī jābūt aprīkotiem ar pareizajiem instrumentiem, lai efektīvi un efektīvi tirgotos, lai maksimāli izmantotu šīs retās reizes tirgos.. 


Jautājums ir tāds, it īpaši tādos topošajos tirgos kā Bitcoin, ka panikas laiki var izraisīt dīvainas darbības. Bitcoin apmaiņa ir parādījusi, ka tie bieži nav pietiekami izturīgi vai pietiekami pieredzējuši, lai tiktu galā ar tik ārkārtīgu svārstīgumu, un tas noved pie dīkstāves – pat uzlaušanas un jautājumiem, kas ietekmē klienta naudu un viņu iespējas tirgoties. 

Šādā laikā lietotājiem ir obligāti jāmeklē labi izveidotas un cienītas tirdzniecības platformas, kas piedāvā ne tikai drošību un mieru, bet arī daudzus dažādus tirdzniecības rīkus un aktīvus, lai vislabāk apkalpotu lietotājus, kuri vēlas tirgoties gudri.. 

Līdz šīm beigām, PrimeXBT ir viena no šādām platformām, kurā tiek izmantota gadu desmitiem ilga tradicionālā tirgus pieredze un tā tiek izmantota jaunākajām tehnoloģijām un inovācijām, kas apņem kriptonauda. PrimeXBT piedāvā tirgotājiem rīkus, kurus profesionāļi ir gaidījuši, piemēram, spēju ieņemt garas un īsas pozīcijas vai līdz pat 1000x lielāku kredītplecu forex, precēs, akciju indeksos un kriptovalūtās..

ADVFN godalgotā platforma nodrošina uzticamu tirdzniecības dzinēju ar līdz pat 99,9% darbspēju un ietver veidus, kā mazināt risku un palielināt rentabilitāti, atzīst rekordlielu svārstīgumu.

Turklāt platforma apbalvo aktīvākos tirgotājus, aizņemot vairākas pozīcijas dažādos aktīvos, piedāvājot progresīvu atlaižu sistēmu. Un ar tik daudziem aktīviem tirgotāji var izveidot ļoti daudzveidīgu portfeli, lai vēl vairāk samazinātu risku un palielinātu peļņas potenciālu. 

Lai gan daži var dot priekšroku tradicionālajiem brokeriem, piemēram, Saxo Bank, tiem, kas vēlas iegūt stabilāku un novatoriskāku pieredzi, nav jāmeklē tālāk par PrimeXBT tirdzniecības platformu.

3) Analizējiet vēsturi

Daļa rīkoties gudri un apbruņoties ar pareizajiem panākumu instrumentiem ietver arī atskatīšanos uz līdzīgu situāciju vēsturi, no kurām tirgus neizbēgami ir iznācis un kļuvis spēcīgāks. COVID-19 uzliesmojums var šķist nepieredzēts gadījums, un daudzos aspektos tas tā ir, taču iepriekš ir bijušas globālas pandēmijas, un tirgi ar tām jau ir tikuši galā. 

Viena no visnāvējošākajām pandēmijām, kādu pasaule jebkad ir redzējusi, bija Spānijas gripa 20. gadsimta sākumā. Bet, atskatoties uz to, kā tas notika, un kā reaģēja tirgi, jau ir pierādījumi par paralēlēm, kuras var vilkt, un par tirgus atveseļošanos. 

Great Hill Capital pārstāvis Tomass Hejs ir izpētījis, kā Spānijas gripas pandēmijā norisinājās tirgi, un pamanījis dažas interesantas tendenču līnijas. Pēc Hejasa teiktā, tirgi faktiski sāka atkopties, pirms bija nonācis vissliktākais Spānijas gripa, un tas varētu notikt arī ar COVID-19. 

“Tātad, lai gan vissliktākais bija priekšā Spānijas gripai 1917. gada decembrī, vissliktākais tika darīts akciju tirgum pēc 33% krituma,” rakstīja Hejs. “Tagad atšķirība ir tā, ka mums ir labākas zāles, metodes un pieredze, lai mazinātu rezultātu. Pamatojoties uz pašreizējo kritumu, tirgus jau ir samazinājis daudz sāpju, ”viņš teica. “Tikpat ātri būs iespējams atlaist atgūšanu, tiklīdz sākotnējais šoks mazināsies.”

Turklāt, lai arī mums var būt vēl viena recesija, tomēr ir vērts veikt pētījumus par recesijas ietekmi uz IKP, jo ir norādes, ka tā ietekme var nebūt tik slikta, kā daudzi iedomājas, un lielākajai daļai pandēmiju to ietekme ir tikai ilgstoša. ne vairāk kā divas ceturtdaļas. 

Agrāk katru reizi, kad melnā gulbja notikuma, piemēram, pandēmijas, dēļ tirgū ir bijis liels trieciens, vienmēr sekoja V veida atlabšana. Šim vēsturiskajam marķierim jāparāda tirgotājiem, ka labākais laiks tirdzniecībai ir V apakšdaļā, kas pēc Spānijas gripas piemēra var būt pirms sliktākā laika beigām. 

4) Turiet galvu vēsu

Protams, šajos baiļu un nenoteiktības laikos būs gan iespējas, gan paaugstināta riska iespējamība augstāka svārstīguma līmeņa dēļ. Mēs esam redzējuši nestabilitāti Bitcoin tirgū gan uz augšu, gan uz leju, un pat parasti mierīgie aktīvi pārvietojas vairāk, nekā viņi ir pieraduši.

Šādos laikos ir obligāti jāievēro savas riska pārvaldības stratēģijas un neļauj noskaņojumam, bailēm vai alkatībai diktēt, kā jūs tirgojaties. Tirdzniecības plāna izveide ir pirmais solis jebkuram labam tirgotājam, taču šāda rīcība ir obligāta. Ir pat vērts atjaunināt savu plānu, lai jūs varētu stingri turēties pie tā.

Būtu jāievieš citas rūpīgas stratēģijas, jo īpaši, lai mazinātu lielus zaudējumus un likvidācijas, izmantojiet tādus rīkus kā apturēt zaudējumu pozīcijas un ņemt peļņu tur, kur tie tiek piedāvāti. Alkatība ir laba baiļu laikā, kā saka Bufete, taču neļaujiet alkatībai jūs apsteigt un atstāt garām izredzes un zaudēt lielu. 

PrimeXBT nodrošina tirgotājus ar iebūvētiem kartēšanas rīkiem, lai rūpīgi plānotu tirdzniecības stratēģijas pirms pozīcijas ieņemšanas. Sviras un rūpīgi izvietotu stop orderu kombinācija var nodrošināt, ka tirdzniecība nekad nav pārāk riskanta jebkurā situācijā.

Tirdzniecības atslēga šajā laikā ir pieturēšanās pie plānotas stratēģijas, un šī stratēģija saglabās jūsu galvu vēsu un nodrošinās, ka jūs nopelnīsit naudu, kā arī ietaupīsit naudu laikā, kad ir daudz zaudējumu..

5) Palieciet drošībā. Uzlabot prasmes

Ir arī vērts pieminēt, ka šis COVID-19 uzliesmojums ir reāla iespēja nopelnīt naudu, ja ievērojat iepriekš minētos padomus un pārdomājat izvēlētās iespējas un platformu, taču tas ir arī kritisks laiks veselībai un drošībai. . Globuss ir lūgts palikt mājās, apturēt šī vīrusa izplatīšanos un atbalstīt neaizsargātos.

Daudziem viņi mājās jutīsies iesprostoti un iesprostoti, bet daudz svarīgāk ir darīt visu, palikt mājās un palikt drošībā. Tirdzniecība ir viena nozare, kuru var veikt no mājām, un tai ir tik daudz aspektu, ka nekad nebūs ko iemācīties. 

Kāpēc neizmantot šo laiku, lai reģistrētos jaunai tirdzniecības platformai un eksperimentētu un uzzinātu vairāk par tirdzniecību vai uzlabotu savas tirdzniecības prasmes? Labāks laiks nekad nebūs, jo tirgos notiek tik daudz, ka varat uzlabot savas zināšanas par fundamentālām analīzēm, izpētīt tirgus un to noskaņojumu pret vīrusu, kā arī nestabilitāti, lai tiešām pirktu laiku ar zemu, augstu pārdotu. , prasmes.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector