Nopelniet pasīvos ienākumus ar kriptovalūtu

Ikviens vēlas nopelnīt pasīvus ienākumus. Tā ir viegla nauda, ​​un, pieņemsim to, kurš patiesībā vēlas strādāt par savu naudu, vai ne? Saistīto mārketingu veic daudz dažādu uzņēmumu viena galvenā iemesla dēļ: tas darbojas. Izmantosim piemēru. Fortnite, pasaules mēroga parādība, ir pārņēmusi bērnus, pusaudžus un jaunus pieaugušos. To var spēlēt bez maksas, un daži no lielākajiem interneta straumētājiem / satura veidotājiem to izmanto saturam. Toreiz, kad tas vēl nebija tik populārs kā šodien, Fortnite izstrādātājs Epic Games izmantoja saistīto mārketingu, piedāvājot savām populārākajām straumētāju saistītajām saitēm, lai palīdzētu reklamēt spēli. Izmantojot šo saistīto saiti, straumētāju fani varēja bez maksas reģistrēties, izmantojot minēto saiti. Pēc tam filiāles (vai šajā gadījumā straumētāji) saņemtu kompensāciju par spēles reklamēšanu.

Tas ir diezgan mūsdienīgs piemērs, taču ienirsim tehniskajās lietās.

Kas ir saistītais mārketings?

Pēc definīcijas saistītais mārketings ir “mārketinga vienošanās, ar kuru tiešsaistes mazumtirgotājs maksā komisijas maksu ārējai vietnei par datplūsmu vai pārdošanu, kas radusies no tā novirzīšanas”. Nespeciālistiem runājot, tā ir stratēģija, kurā individuāli partneri ar uzņēmumu, lai veiktu komisijas maksu, atsaucot lasītājus vai apmeklētājus uz konkrētu uzņēmuma produktu vai pakalpojumu. Tā ir viena no populārākajām naudas pelnīšanas metodēm tiešsaistē, un, tiklīdz tā ir izveidota, tā var kalpot par lieliem pasīviem ienākumiem. Lai gan tas šķiet pietiekami vienkārši, tajā ir daudz vairāk.

Šeit ir vēl viens piemērs, pieņemsim, ka esat emuāru autors un vēlaties kļūt par noteikta uzņēmuma filiāli. Jūsu uzdevums būtu ievietot saiti, pogu vai reklāmkarogu emuāra ziņā, lai lasītāji tiktu novirzīti uz šī uzņēmuma produktiem vai pakalpojumiem. Ar to sakot, labs emuāru autors un filiāle satura reklamēšanai izmantos vairākus dažādus mārketinga kanālus.

Saistītās programmas un kriptonauda

Tagad, kad jūs vairāk vai mazāk zināt, kas ir saistītais mārketings, kā tas ir saistīts ar kriptonauda? Nu, tas ir gandrīz tas pats. Lielākās apmaiņas lietotājiem piedāvās noteiktu procentuālo daļu no visiem darījumiem, ko veic saistītie uzņēmumi. Likmes mainās katrā biržā, tāpēc acīmredzami daži darījumi ir labāki nekā citi.

Šīs saistītās programmas ir izstrādātas, lai piesaistītu vairāk cilvēku šīm apmaiņām, tādējādi palīdzot viņiem augt un paplašināt savu biznesu. Šeit ir dažas no pieejamajām saistītajām vai novirzīšanas programmām:

Paxful – saistītā programma (LABĀKAIS IESPĒJAS)

Paxful ir viens no vadošajiem vienādranga bitcoīnu tirgiem pasaulē. Tie piedāvā simtiem veidu, kā pirkt un pārdot bitcoin ar vairāk nekā 300 pieejamiem maksājuma veidiem. The Bīstama filiāļu programma ir neapšaubāmi viena no labākajām programmām, kas pastāv divos līmeņos. 1. līmeņa filiāles ir tās, kas reģistrējas Paxful vietnē, tieši izmantojot jūsu saistīto saiti. No šo saistīto uzņēmumu veiktajiem darījumiem jūs saņemsiet 50% no darījuma nodevas, ko iekasē no Paxful. 2. līmeņa filiāles ir tās, kuras reģistrējas Paxful, izmantojot jūsu 1. līmeņa filiāles saiti. No šo saistīto uzņēmumu veiktajiem darījumiem jūs saņemsiet 10% no darījuma nodevas, ko iekasē no Paxful.

Kā redzat, Paxful lietotājiem dod lielāko iespēju gūt pasīvus ienākumus, kas padara to par vienu no labākajām saistītajām programmām. Joprojām ir jautājumi? Lai uzzinātu vairāk, skatiet Paxful saistīto programmu mācību video.

Changelly – saistītā programma

Čanelija ir kriptovalūtas apmaiņa, kurā cilvēki var mainīt savu fiat plašā kriptovalūtas diapazonā. Tas meklē labāko valūtas kursu, un pēc tam viņi to nopērk jums par šo cenu. Viņu filiāles programma saviem radniecīgajiem uzņēmumiem piedāvā 50% ieņēmumu daļu klienta dzīves laikā, uz kuru jūs atsaucaties. Tas nozīmē, ka jūs saņemat 50% komisiju par minētā lietotāja noslēgtajiem darījumiem. Parasti izmaksas tiek atļautas nākamajā dienā pēc darījuma veikšanas. Izmaksas tiek izsniegtas bitcoin.

Coinbase – novirzīšanas programma

Coinbase ir viena no lielākajām bitcoin apmaiņām pasaulē, tāpēc nav pārsteigums, ka viņiem ir novirzīšanas programma. Lai gan Coinbase novirzīšanas programma atšķiras no saistītās programmas, tā varētu būt kaut kas, ko vēlaties izpētīt. Coinbase piedāvā 10 USD par katru personu, uz kuru atsaucaties, kas 180 dienu laikā pēc reģistrācijas pērk vai pārdod vismaz 100 USD vai vairāk. Gan jūs, gan jūsu nodotais saņems 10 ASV dolārus pēc pirkšanas / pārdošanas. Tas nav tik ienesīgs vai praktisks kā saistītā programma, taču tas joprojām ir veids, kā nopelnīt nedaudz papildu naudas, izmantojot vienu no lielākajām apmaiņas vietām pasaulē.

Lasiet arī: Kriptogrāfijas valūtas tehnoloģijas: kur, kāpēc & Kā students var iekļūt Bitcoin arēnā?

Coinmama – saistītā programma

Coinmama ir bitcoin un Ethereum apmaiņa. Viņi piedāvā 15% komisijas maksu par visiem jūsu novirzīšanas gadījumiem, kurus iegādājaties no savas platformas, izmantojot jūsu personīgo novirzīšanas saiti, ieskaitot mūža ilgākos pirkumus. Viņi arī piedāvā reklāmkarogus, kurus varat ievietot savā vietnē. Viņu saistītās programmas negatīvie ir tādi, ka viņu izmaksa notiek katru mēnesi, līdz katra mēneša beigām, un, lai saņemtu izmaksu, jums ir jābūt trim veiksmīgiem pasūtījumiem, kurus veikuši vismaz trīs lietotāji..

Nopelniet savus pasīvos ienākumus jau šodien!

Ir daudz veidu, kā nopelnīt pasīvus ienākumus ar kriptonauda, ​​bet saistītās programmas ir labākais veids, kā to izdarīt. Apskatiet dažus sniegtos piemērus un izpētiet katru platformu, lai jūs varētu atrast sev piemērotāko. Kad esat to izdarījis, varat sākt pelnīt naudu ar saistīto programmu!

Šis ir apmaksāts pasts. Veiciet pats savus pētījumus saistībā ar reklamēto uzņēmumu vai kādu no tā saistītajiem uzņēmumiem vai pakalpojumiem, kas minēti paziņojumā presei. Coingape.com neuzņemas nekādu atbildību par jūsu bojājumiem vai zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me