Nominex: vai vēl viens IEO vai revolucionārs žetonu izplatīšanas modelis?

Vienkārši saviem bērniem teicu, ka esmu vecāks par Google, un viņi domā, ka es jokoju. ”Šis joks no labi zināmās El Arroyo zīmju sērijas dabiski nāk kā sākums mūsu diskusijai par ICO, IEO un citiem simboliskiem izvietojumiem vai sadalījumi. Vectēvam vienkārši jāatrodas ērti šūpuļkrēslā, un mēs esam prom …

Dažiem no jums var būt grūti noticēt, taču Ethereum, kriptonauda, ​​ko mēs visi zinām kā viens no digitālās pasaules stūrakmeņiem un vispopulārākā vide uz viedajiem uz līgumiem balstītiem risinājumiem, kādā posmā bija pati ICO. Tās izstrādi finansēja tiešsaistes publiskā pūļa pārdošana 2014. gada vidū, dalībniekiem iepērkoties ar Bitcoins.

Viena ETH marķiera cena tajā laikā bija 0,311 USD un Bitcoin bija kaut kur starp 600-800 USD. Jūs varat veikt matemātiku: fiat valūtā šis ieguldījums izrādījās viens no lielākajiem ienākumiem vēsturē gandrīz 1000x pat par šodienas kritušo cenu, un pat BTC nominētās vērtības joprojām ir nedaudz ap 4x, atstājot malā 2017. gada hype maksimums, kad skaitļi bija sešas reizes lielāki.

Šī vienkāršā ilustrācija parāda, ka pirkšana jaunā kriptovalūtā nav nekas cits kā saprātīga rīcība, jums vienkārši gudri jāizvēlas žetoni. Kā mēs definējam gudras un atdalām labas idejas no sliktām? Nu, tas viss ir saistīts ar žetona un projekta pamatideju un jaunu un daudzsološu koncepciju meklēšanu. Es uzdrošinos ticēt, ka Nominex izvietojums ir kaut kā patiesi laba piemērs, ļaujiet man paskaidrot, kāpēc.

Nominex marķieris

MNX marķieru izplatīšana, par kuru mēs runājam, sākās 22. aprīlī. Īsāk sakot, NMX ir vietējais marķieris, ko izmanto Nominex birža, kas, atšķirībā no daudziem kriptogrāfijas valūtas projektiem, ir tālu aiz sākuma posma (ideja vai MVP). Apmaiņa jau labu laiku darbojas un darbojas nevainojami, un, spriežot pēc tās reģistrācijas numuriem, tā jau ir ieguvusi lielu klientu interesi.

Tomēr šis fakts vien neskan tik daudz zvanu: ir vairāk nekā 200 funkcionējošu kriptogrāfijas biržu. Jūs varat apšaubīt viņu paziņotos apjomus, bet pamata tirdzniecības tehnoloģija tur ir, un konkurence vienkāršā vaniļas tirdzniecībā izskatās diezgan spēcīga. Kas patiešām ir jauns šeit ar Nominex, ir koncepcija.

Nominex ir tiešām nākamais solis apmaiņas attīstībā, pateicoties tās bezprecedenta saistītajai programmai ar neierobežotu skaitu nodošanas līmeņu, no kuriem nopelnīt prēmijas. Un programma ir kaut kas tāds, kas savelk galus – faktiski NMX žetonu izplatīšana ir vairāk programmas degvielas, nevis attīstības līdzekļu vākšanas kampaņa.

DCO paskaidroja vienkārši

SIO vēsturiskā statistika izskatās pietiekami neapmierinoša: 2018. gads pētījums rāda, ka 81 procents no visiem izvietojumiem ir kļuvuši par krāpšanos vai nav devuši manāmus rezultātus. Tāpēc pēckrīzes kriptovalūtu nozare ir pārgājusi uz IEO, un 2019. gadā tie kļuva arvien nozīmīgāki un nozīmīgāki. Ar papildu drošību un drošību IEO projekti viennozīmīgi bija labākais risinājums strauji augošo kibernoziegumu laikā un rekordliels apmaiņas skaits. hacks. Laika gaitā tomēr kļuva skaidrs, ka sarežģītiem draudiem ir nepieciešami sarežģīti risinājumi. 

Lielākā daļa žetonu tirgū ir lietderība, ko apstiprina a pētījums to darīja cienījamā Stenfordas Juridiskā skola. Un šeit tiek izvirzīti galvenie jautājumi: (a) kāda ir konkrētā marķiera lietderība pati par sevi, (b) vai ir kādi lietotāji, kas rada pieprasījumu pēc marķieriem (ti, to izmanto) un (c) kāda veida pārdošanas spiediens būs redzams, kad tas nonāks tirgū? 

Nominex ievieš savu hibrīdo sistēmu ar nosaukumu DCO (pēc pieprasījuma monētu piedāvājums), kas apvieno labāko no visām iepriekšējo sistēmu īpašībām. Hibrīdā sistēma nozīmē, ka daži marķieri tiek pārdoti, un daži tiek izplatīti starp lietotājiem. Tas ir svarīgi, jo, pateicoties aktīvajiem lietotājiem (marķieru īpašniekiem), kad marķieris ienāk biržā, tas, visticamāk, nepiedzīvos cenas kritumu, jo tam ir reāla lietderība un tas jau tiek izmantots.

Tātad tas nav kārtējais izplatīšanas pasākums “nauda par žetonu”. Gluži pretēji, lielākā daļa žetonu nonāk to rokās, kuri cer tos turēt vai izmantot, nevis nokrist spekulatīvā pieaugumā. Papildus tam izplatīšana ir sadalīta septiņās fāzēs, kas kopumā ilgs gadu, padarot to diezgan līdzīgu modeli EOS veiksmīgi darbojās.

Man pašam patīk DCO ideja: pirmkārt, jauns foršs saīsinājums, hahaha. Un jūs zināt, nav nozīmes tam, kādu etiķeti jūs tam uzlīmējat, ja lieta darbojas. Nominex izvietojums patiešām var būt tendence startēt šādiem.


Kas izceļ Nominex 

Cenšos no šīs nodaļas izveidot pilnīgi jaunu stāstu, jo Nominex izteiktais priekšlikums izskatās ārkārtīgi jauki. Komanda nāca klajā ar paradigmas maiņas ideju, kuru viņi sauca par “entertrading”. Būtībā šis veiklais „izklaides” un „tirdzniecības” sajaukums ir pats par sevi saprotams: jaunās biržas paaudzei jāpiedāvā kaut kas vairāk nekā vienkāršs BTC-token tirdzniecības pāri. Klienti vēlas izklaidēties, vairāk iesaistīties un redzēt spēļu elementu. Svarīgi ir arī Kopienas stimuli.

Un Nominex padarīja to par mājasdarbu, veidojot patiesi izcilu kvalitāti šajos aspektos. Viņiem ir bezprecedenta nodošanas programma ar funkcionalitāti, kas izmaksā līdz 50 000 USD nedēļā. Programma ir unikāla kriptogrāfijas nozarei, tā ir binārā koka struktūra, kurai vienkārši nav ierobežojumu dalībnieka līmeņu skaitam. Lai gan konkurence piedāvā ierobežotu līmeni, Nominex nepārsniedz lietotāju ienākumus.

Lai uzskaitītu citas priekšrocības un funkcijas, kas ievieš: komisijas maksas samazināšana, izmantojot NMX žetonu izmantošanu, papildus tam aktīvo tirgotāju atlaižu paketes, ikdienas turnīri ar reālas naudas izmaksām, kas ļauj katram tirgotājam sākt ar 10 000 ASV dolāru, komandas aktivitātes un rādītāji novirzīšanas programmā , un tā tālāk, un tā tālāk.

Kas vēl liek šim izskatīties pamatīgam

Es jūs neapgrūtināšu ar lielu jibber-jabber. Šeit ir kontrolsaraksts par lietām, kas padara marķieru pircējus aizdomīgus, pārbaudot jebkuru marķieru piedāvājumu vai izplatīšanu:

  • MVP vietā: Nominex ir tālu aiz šī posma, apmaiņa ir izveidota un darbojas
  • Papildu marķieru piegāde: nav, emisijas maksimums ir 200 000 000 vienību, netiek kalta
  • dedzināšana: birža plāno katru ceturksni atpirkt žetonus, šim nolūkam izmantojot līdz pat 20% no savas peļņas, un tas labi noderēja Binance, kā mēs to zinām
  • žetonu izplatīšanas proporcijas: tikai 50% iziet tirgū, tādējādi samazinot spiedienu
  • Komandu sadalījums: ārkārtīgi mērens un tikai 10% tiek piešķirti garantēšanas plānam (daudz zemāk par to, ko mēs redzējām vairumā mantkārīgo projektu)
  • bloķēšana: trīs gadu garantēšanas plāns, katru gadu atbrīvojot 25%, atkal kaut kas atbilst nozares augstākajiem standartiem

Tātad, lai to iesaiņotu, tas nav kaut kas jauns, kad tirgū svaiga seja rada kaut ko patiešām vērts apskatīt. Projekts neizskatās pēc krāpniecības, un man maz ticams, ka tāds izrādīsies. Tāpēc paturēsim uzmanību Nominex un redzēsim, kā tas notiek ar DCO un visām novirzīšanas darbībām, kas notiek ar produktu un vai viņu mērķis būs izmest BNB no troņa. Pa to laiku es vienkārši apmeklētu tur tirdzniecību, lai pārbaudītu platformu un nopelnītu simboliskas atlīdzības, un jums arī tā vajadzētu!

Šis ir apmaksāts amats. Veiciet pats savus pētījumus, kas saistīti ar reklamēto uzņēmumu vai kādu no tā saistītajiem uzņēmumiem vai pakalpojumiem, kas minēti rakstā. Coingape.com neuzņemas nekādu atbildību par jūsu bojājumiem vai zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector