Kur ieguldīt 2020. gadā? Top 5 virzieni

Kur šogad ieguldīt naudu tiešsaistē vai bezsaistē, kā “nopirkt laiku” un saņemt procentus pat tad, kad nestrādājat? Kur ieguldīt 2020. gadā, lai saņemtu ikmēneša ienākumus, kā to vislabāk izdarīt, kā arī vairāki svarīgi profesionāļu ieteikumi šajā sakarā.

1. Kriptovalūtas

Ieguldījumi kriptovalūtās ir visspēcīgākā tendence pasaulē pēdējo 50 gadu laikā. Mūsdienās daudzi cilvēki salīdzina šo aktīvu ar zeltu (zelta drudzis), un saskaņā ar aptauju vairāk nekā 50% investoru labāk izvēlētos ieguldīt Bitcoin, nevis zeltā. Vairāk nekā 76% kriptonauda īpašnieku ir pārliecināti par vaļu prognozēm, ka bitkoina izmaksas nākamajos gados sasniegs 250 000 USD par 1 BTC.

Paši kriptovalūtu veidotāji un daudzi investori miljardieri tos dēvē par burbuli, tomēr neviens nevar apturēt tā izaugsmi. Pat valstīm ir jāpielāgojas lavīnu tendencei un jāattīsta savas valūtas, pamatojoties uz blokķēdes decentralizācijas sistēmu.

Ir grūti runāt par nākotni, taču šobrīd pat vecmāmiņas zina par Bitcoin, un jaunās naudas cena turpina pieaugt. Ja jūs nevēlaties iegādāties elektroniskos makus, iedziļināties jauno tehnoloģiju būtībā, ja jums tas ir grūti, varat vienkārši ieguldīt dažādās kriptovalūtās, izmantojot maiņas brokerus, jo tas ir ļoti pieņemams un neprasa lielus izdevumus. Turklāt brokeri piedāvā sviras, kas palielinās jūsu peļņu.

Papildus brokeriem 2019. gadā sāka parādīties pilnībā automatizētas platformas, kuru pamatā ir neironu tīkli. Tas ir, monētu likmju, diagrammu, ICO / IEO analīzi veic nevis brokeri, bet gan mākslīgais intelekts.

Pirmkārt, atšķirībā no cilvēkiem, neironu tīkla kļūdu iespējamība ir nulle.

Otrkārt, bloku ķēdē balstīts neironu tīkls, atšķirībā no tirgotāja, nespēs tevi apmānīt.

Gadījuma izpēte: bitsmax.ltd

Platforma ir angļu miljardiera – Deivida Hardinga ideja.

Jūs varētu pilnībā nesaprast kriptonauda, ​​vienkārši veiciet depozītu un saņemiet no 2 līdz 5% dienā šajā pasīvajā režīmā! Piekrītiet, ka bankas noguldījumi uz šādu ienākumu fona šķiet smieklīgi.

Platforma neparādījās sen, tomēr platformā jau ir ieguldīti vairāk nekā 300 000 USD, un summa katru dienu reizinās. Tas nav pārsteidzoši, jo visi vēlas saņemt pasīvus ienākumus ar šādiem procentiem, ieguldot daudzsološākajā virzienā.

Platforma attīstās, un katru dienu pieņemto kriptovalūtu un maksājumu sistēmu skaits pieaug. Uzņēmums arī efektīvi izmanto tīkla mārketingu, lai piesaistītu investorus, tas ir, jūs varat nopelnīt naudu platformā pat neieguldot naudu, bet tikai uzaicinot draugus. Platformas priekšrocība ir tā, ka investīciju limits ir ierobežots tikai līdz 50 000 USD, lai gan līgumus var atvērt tik daudz, cik vēlaties, kā arī platformā var ieguldīt jebkurš planētas iedzīvotājs. Tāpat, atšķirībā no citām platformām, jūs nesaņemat naudu investīciju perioda beigās, bet katru gadu saņemat uzkrājumus, un jūs varat nekavējoties izņemt naudu vai atkal ieguldīt no jauna.


2. Vērtspapīri

Vērtspapīri jau sen ir bijis kopīgs ieguldījumu avots. Daudzi cilvēki sapņo par Apple, Microsoft vai Gazprom līdzīpašniekiem, kas viņiem ļauj veidot akciju tirgu. Pietiek nopirkt kāda no šiem uzņēmumiem akciju, un jums jau pieder neliela tā daļa un no tā saņemat dividendes. Akciju vērtības pieauguma gadījumā tās var pārdot un reģistrēt labu peļņu.

Ikviens var ieguldīt rentablās akcijās. Darbību algoritms ir vienkāršs (nav sarežģītāks nekā zobu pastas iegāde veikalā), un pēc ducis operāciju jebkurš viegli orientēsies darījumos akciju tirgū. Kā piemēru ņemiet vērā Amazon krājumus:

Pēdējā gada laikā vērtspapīri ir palielinājuši gandrīz 100% cenu, un šāda dinamika nav pirmais gads. Ja jums tas šķiet atsevišķs gadījums, tad ieskatieties Tesla, Google un citās labi zināmās kompānijās.

3. Riska fondi

Ieguldījumi riska projektos ir gan ārkārtīgi izdevīgi, gan arī ļoti riskanti. Vispirms mēs atzīmēsim, ka riska fonds ir investīciju projekts, kura mērķis ir ieviest jauninājumus jaunizveidotajos vai esošajos uzņēmumos.

Riska fondu darba shēma: personas var būt dalībnieki un investori, kā arī uzņēmumi un banku struktūras; ieguldījumi tiek veikti ne tikai naudā, bet arī kā saistības (pienākums ieguldīt naudas summu, kad tā būs nepieciešama); daļu līdzekļu iegulda arī riska fonda dibinātāji; tad fonds sadala naudu portfeļa uzņēmumiem un tos attīsta noteiktajā laika posmā, parasti 5-10 gadu laikā.

4. Nekustamais īpašums

Varbūt tradicionālākais ienākumu gūšanas veids ir nekustamā īpašuma iegāde. Šajā jomā izcelt kaut ko jaunu ir ārkārtīgi grūti. Neskatoties uz to, mēs atzīmēsim galvenos aspektus, piemēram, ienākumi no nekustamā īpašuma var būt divu veidu: īres maksājumi; nekustamā īpašuma objekta tālākpārdošana par augstākām izmaksām. Visizplatītākā ir pirmā iespēja. Daudzi cilvēki pērk dzīvokļus un tos izīrē, lai saņemtu stabilus maksājumus.

Var iegādāties ne tikai dzīvojamos, bet arī komerciālos objektus. Pēdējie ir daudzkārt dārgāki nekā dzīvokļi, un tiem ir nepieciešama īpaša pieeja izvēlei, jo tie ir paredzēti uzņēmējdarbībai. Visbiežāk šāda iespēja ir piemērota cilvēkiem, kuri nevēlas ievērojami palielināt savu kapitālu, bet gan tikai to ietaupīt, jo dzīvoklis par 40 tūkstošiem dolāru (ārpus kapitāla) var dot 200 dolārus mēnesī, savukārt akciju tirgū tas pats summa varētu dot 10 reizes vairāk, un, pārvaldot uzticību valūtas tirgū, tā pat varētu atmaksāties gada laikā.

Galvenā investīciju problēma nekustamajā īpašumā ir sākuma kapitāls, tam vajadzētu būt diezgan lielam. Piemēram, komerciālajam nekustamajam īpašumam Maskavā vidējās izmaksas ir 1 kvadrāts. m. ir 407 700 rubļu (saskaņā ar Domofond.ru pētījumu projektu). Ņemot vērā, ka standarta objekta platība būs aptuveni 100 kvadrātmetri. m., jums būs nepieciešama summa 1 miljons USD. Potenciālie ienākumi no ieguldījumiem nekustamajā īpašumā: No nomas maksas – komercobjektiem būs aptuveni 10-15% gadā, bet dzīvojamiem – apmēram 5-8%.

Tālākpārdošana – pērkot jaunu ēku, tā var sasniegt 30–40%, kopumā visiem objektiem gada pieaugums ir aptuveni 5–10%.

5. Jaunuzņēmumi

Iesācējuzņēmumi jau sen ir investīciju uzmanības centrā. Šis virziens laika gaitā var dot diezgan lielu peļņu, par ko liecina stāsti par Facebook, Microsoft un citiem. Viņu investori pēc divpadsmit gadiem guva tūkstošiem procentu peļņu.

Ja jūs domājat, ka biržas starta dalībnieka IPO ir laba iespēja ieguldīt nelielu naudas summu, tad jūs varat kļūdīties.

Pirmkārt, IPO jau nozīmē ļoti lielu naudas plūsmu uzņēmumā, kas nozīmē, ka pirms IPO jums ir jāinvestē jaunajos uzņēmumos, ļoti agrīnā stadijā.

Otrkārt, IPO negarantē krājumu pieaugumu, gluži pretēji, pirmajā gadā pēc IPO vairumā uzņēmumu akcijas krītas.

Startupā nopelnāmā summa ir simtos, un dažreiz tūkstošos procentu. No otras puses, ieguldīt jaunos uzņēmumos ir riskanti, jo tie var nebūt veiksmīgi beigās un radīt zaudējumus.

Ieguldījumi jaunizveidotajos ir vislabākie tematiskajās biržās:

https://www.crowdcube.com 

https://www.indiegogo.com

https://circleup.com

Secinājums

Katru gadu investīciju virzienu ir arvien vairāk.

Katram ieguldītājam, ja viņš vēlas gūt peļņu un kļūt par profesionāli, jāievēro vairāki vienkārši noteikumi – diversifikācija, riska aprēķināšana un citi. Ar visu to neaizmirstiet to veiksmīgo investoru ieteikumus un padomus, kuri savas prasmes jau ir pierādījuši praksē.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector