Kāpēc tirgotāji izmanto Bitsgap pār citiem šifrēšanas robotiem?

Kopš šodienas kriptovalūtu tirdzniecība ir kļuvusi ārkārtīgi populāra, pateicoties zemam ieguldījumu slieksnim un 209% 9 gadu saliktam gada pieauguma tempam ar fundamentāli nulles ilgtermiņa korelāciju ar tradicionālajiem aktīviem. Tirdzniecība 24/7 faktiski ir nogurdinoša un diezgan saspringta kriptovalūtu tirgus svārstību dēļ. Šajā tirgū algoritmiskā tirdzniecība ir risinājums, lai panāktu augstas frekvences tirdzniecību un peļņas maksimizēšanu. Automātiskā darījumu izpilde ir ieprogrammēta, lai ievērotu iepriekš noteiktu tirdzniecības noteikumu kopumu, kas ļauj turēties tālāk no datora, jo vairs nav nepieciešams manuāli iestatīt pasūtījumus. Šajā rakstā mēs salīdzināsim labākos kriptovalūtu automatizētos robotus veiktspējas pārredzamības, izmantojamības, konfigurācijas vienkāršības un kvalitātes ziņā.

Veiktspējas pārredzamība

Tirdzniecībā pārredzamība nozīmē derīgu un izsekojamu sniegumu. Tas ir priekšnoteikums, lai varētu uzraudzīt tirdzniecības un portfeļa pārvaldības dinamiku. Tas ir vienīgais iespējamais veids, kā optimizēt savas stratēģijas, lai sasniegtu labākus rezultātus.

Piemēram, Bitsgap ļauj lietotājiem ne tikai izsekot visām tirdzniecības izpildēm diagrammā un pašlaik aktīvo robotu sadaļā “Pabeigtie pasūtījumi”, bet arī pārbaudīt visu slēgto robotu vēsturiskos rezultātus. Šāda pārredzamība ļauj tirgotājiem pamanīt konkrētas kļūdas, no kurām izvairīties nākotnē, un atklāt labākās stratēģijas, lai turpinātu strādāt.

Piemēram, zemāk redzamā diagramma ir BNB / USDT pāris, kurā ir iestatīti tikai 28 režģa līmeņi. Kā redzat, daudzi pirkšanas limita pasūtījumi tiek atstāti augšup. Ja būtu vairāk nekā 50 režģa līmeņi, šajā gadījumā ierobežotie pasūtījumi tiktu sadalīti šauri, un būtu lielākas izredzes tos izraisīt cenu svārstības.

Bitsgap roboti strādā ar tīkla investīciju sadalījuma loģiku, kas ir proporcionāls kapitāla sadalījums pēc daudziem limita pasūtījumiem. Šī tehniskā pieeja maksimāli palielina augšupejošas tendences, sānu tendences atdevi un samazina zaudējumus, samazinoties tendencei. Vissvarīgākais ir tas, ka Bitsgap ir ieviesis tādus galvenos rādītājus kā “Investīciju maiņa”, lai aplēstu, cik daudz jūs esat ieguldījis robotā un cik liels ir jūsu ieguldījums plus robota peļņa šobrīd, piedāvājuma valūtas veidā..

Metrika “Bot Profit” aprēķina peļņu robota radītajā kotācijas valūtā. Visi Bitsgap rādītāji neietver visas apmaiņas maksas, un zemāk redzamajā ekrānuzņēmumā jūs varat redzēt peļņas ieskaitu sadaļā “Pabeigtie pasūtījumi”:

Citas platformas, piemēram, 3Commas un Bituniverse, aprēķinot peļņu, maksas neņem vērā. Tas nozīmē, ka tie nesniedz tīro peļņu, un līdz ar to jūsu faktiskā atdeve ir daudz mazāka par parādīto vērtību.

(3 piemērs, izņemot komisijas maksu)

Optimizācija un testēšana

 1. Atkārtota pārbaudeBacktesting ir viena no galvenajām jebkuras automatizētās tirdzniecības sastāvdaļām. Ideja ir imitēt tirdzniecības algoritmu, izmantojot vēsturiskos datus, lai analizētu risku un rentabilitāti, pirms riskējat ar reālu kapitālu. Citiem vārdiem sakot, pēcpārbaude atklāj, kā robots darbosies, izmantojot vēsturiskos datus. Kriptovalūtu tirdzniecībā svārstīgums var būt gan bīstams, gan ienesīgs, jo tirgus virzās uz sāniem. Izmantojot backtesting, jūs varat izvēlēties optimālo kriptovalūtu pāru sarakstu, kas atbilst jūsu riska un atdeves preferencēm.

  Izmantosim Bitsgap backtest instrumentu, lai salīdzinātu divus kriptogrāfijas valūtu pārus viena mēneša laikā, sākot no 11. aprīļa līdz 11. maijam: ENJ / BTC un BNB / BUSD. Saskaņā ar atpakaļejošā testa rezultātu ENJ / BTC ir sasniegusi 34,46% botu peļņu ar augšupejošu svārstīgumu 66,76% un 34,35% no lejupvērstās svārstības. Tā kā BNB / BUSD ir sasniegusi 3 reizes zemāku atdevi, 13,37% peļņu no peļņas, divreiz zemākus augšupejošus svārstības – 35,51% un daudz zemākus – 23,4%..

  BNB / BUSD diagramma

Kriptovalūta

Bot peļņa

Negatīvs risks

Augšupvērsts impulss

ENJ / BTC

34,46%

34,35%

66,76%

BNB / BUSD

13,37%

23,4%

35,51%

Atšķirība:

21,09%

10,95%

31,25%

Šeit ir tabula, lai jūs varētu pamanīt atšķirību. ENJ / BTC peļņa ir labāka par 21,09%, taču tā cena ir paaugstināts lejupvērsts risks, kas ir augstāks par 10,95% salīdzinājumā ar BNB / BUSD. Aprēķināsim riska un peļņas attiecību, lai salīdzinātu kriptovalūtas. Mums ir jāsadala Bot peļņa no negatīvā riska. ENJ / BTC attiecība ir 1%, savukārt BNB / BUSD – 0,57%. Skaidrs, ka ENJ / BTC piedāvā labāku atdevi par noteiktu risku nekā BNB / BUSD.

Racionāli tirgotāji un investori meklē ieguldījumus, kuru riska un peļņas attiecība ir lielāka par 1%.

Tādas platformas kā 3Commas un Bituniverse nepārbauda. Lietotājiem nav iespējas pārbaudīt kriptovalūtas pirms stresa uzsākšanas. Tā ir klaja izlaišana.

Cryptohopper ir ierobežots aizmugures testēšanas izvietojums. Tomēr ir pieejamas tikai dažas monētas, un iestatījumi iesācējiem ir diezgan sarežģīti.

 1. Izmēģinājuma periods un Demo tirdzniecība

Daži uzņēmumi joprojām nenovērtē izmēģinājuma periodu nozīmi. Ar ļoti ierobežotu laika periodu produkta pārbaudei var nepietikt, lai lietotāji uzzinātu par galvenajām funkcijām, un tāpēc ir maza varbūtība, ka tās pārveidos par apmaksātiem lietotājiem. Vispārēja izmēģinājuma perioda neesamība, it īpaši, ja runa ir par tik šauru tirgus segmentu kā automatizētā tirdzniecība, ir lielākā kļūda. Risinājums ir nodrošināt lietotājiem optimālu izmēģinājuma periodu ar demonstrācijas režīmu, lai viņi varētu veikt soli pa solim pienācīgu rūpību bez steigas. Demo tirdzniecība ļauj veikt darījumus, neriskējot ar reālu naudu. Tā rezultātā jūs atklājat savu tirdzniecības stilu un pēc tam varat sākt tirdzniecību ar reālu naudu!

Kriptovalūtu tirgū ir ļoti īss saraksts ar uzņēmumiem, kas nodrošina izmēģinājuma periodus, un pat īsāks saraksts, kas piedāvā atbilstošus izmēģinājuma periodus:

3Commas piedāvā tikai 3 dienu izmēģinājuma periodu, lai pārbaudītu visus galvenos un atšķirīgos produktus: GRID botu, nākotnes tirdzniecību, saliktus robotus, vienkāršus robotus, īsos un garos algoritmus, TradingView signālus, tirdzniecības termināli, citus robotus. Tas ir smieklīgi ierobežots laika posms, lai pārbaudītu daudzus sarežģītus produktus. Vienīgais labais ir tas, ka demo tirdzniecība ir izvēles iespēja visos abonēšanas plānos.  

Cryptohopper piedāvā 7 dienu izmēģinājuma periodu, lai pārbaudītu visas tās 5 galvenās funkcijas. Tas izskatās vairāk vai mazāk piemērots izmēģinājuma periods salīdzinājumā ar 3Commas. Turklāt tiek nodrošināts demonstrācijas režīms (papīra tirdzniecība), bet tikai uz ierobežotu laiku.

Bitsgap noteikti izceļas, jo visiem abonēšanas plāniem piedāvā 14 dienu izmēģinājuma periodu. Ievērojiet, ka tiek nodrošināts arī bezmaksas plāns 0 USD mēnesī, kas ir ierobežots tikai ar USD 1000 ikmēneša apjomu. Demo tirdzniecība ir iekļauta jebkurā plānā, tāpat kā Cryptohopper un 3Commas.

Kā mēs minējām demonstrācijas režīmu, tagad salīdzināsim  

Lietojamība un konfigurācijas vienkāršība

Lietotājam draudzīgi konfigurācijas iestatījumi un vienkāršas vadlīnijas ir būtiskas, kad runa ir par produkta ieviešanu. Kurš paliktu, ja produkta konfigurācija ir pārāk sarežģīta un izskatās haotiski nesakārtota? Noteikums ir “Vienkāršība ir vismodernākā” (Leonardo Da Vinči).

Lietojamība nozīmē vieglumu, kādā lietotāji var izpildīt uzdevumus saskarnē, un ātrumu, ar kādu lietotāji var izpildīt uzdevumus, pirmo reizi saskaroties ar to.

Bitsgap platformai ir viena no vienkāršākajām saskarnēm, kas ir viegli saprotama iesācējiem, kuri nekad iepriekš pat nav tirgojušies. Ekrāna pašā augšpusē ir panelis ar visiem pašlaik piedāvātajiem produktiem. Ir iebūvētas gan “Simple”, gan “Advanced” automatizētās robotu konfigurācijas. Uzziniet, kā optimizēt un izveidot robotus ar vienkāršu un automātiski definētu tirdzniecības iestatījumu, pirms pāriet uz sadaļu “Advanced”, kurā ir dažas no augstākā līmeņa tirdzniecības funkcijām, piemēram, “Trailing up”, “Stop Loss”, “Backtesting”. Visas šīs funkcijas ir pieejamas, sākot ar Basic abonementu un 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma periodā.

Salīdzinājumam: BitUniverse, lai iegūtu pilnīgu piekļuvi platformai vai vismaz īsumā ieskatītos tās saskarnē, jums ir burtiski pienākums reģistrācijas sākumā pievienot jebkuras jūsu apmaiņas API. Jūs nevarat izlaist šo posmu. Pretējā gadījumā ļoti pieklājīga kundze uzstās, lai skatītos mācību video par to, kā izveidot API un API slepeno atslēgu, lai izveidotu savienojumu ar apmaiņu.

Eksperimenta labad, lai redzētu atšķirību, mēģināsim palaist automatizētu tirdzniecības botu, kas ir veidots uz režģa tirdzniecības mehānismu, izmantojot tos pašus tirdzniecības iestatījumus BTC / USDT pārī Bitsgap un 3Commas platformās:

Augšējā cena: 9945,45 ASV dolāri

Zemāka cena: $ 8217,12

Režģa daudzums (ierobežoto pasūtījumu summa): 60

Investīcijas vienā tīklā: 0,001373 BTC

Investīcijas: 700 USDT

Stop-Loss: šajā piemērā pieejams tikai vietnē Bitsgap

Trailing Up: šajā piemērā pieejams tikai vietnē Bitsgap

Kā redzat, 3Commas rīcībā ir diezgan sarežģīti “Atvērtie pasūtījumi” un tirdzniecības specifikācijas ilustrācija, kas iesācējiem var būt maldinoša. Turklāt tirdzniecības optimizēšanai nav paredzēti ne Stop-Loss, ne Trailing instrumenti. Režģa līmeņu iestatīšana ir pieejama tikai manuālā režīmā. Diagrammā nevar pielāgot režģa līmeņus, kas būtu daudz vienkāršāk un ātrāk.

Vietnē Bitsgap viss ir vienkārši un viegli saprotams pat iesācējiem tirgotājiem. Noklikšķinot uz pogas “Skatīt”, tiklīdz darījums parādās sadaļā “Aktīvie roboti”, jūs varat iegūt pilnu šobrīd atvērto darījumu spektru (cena, summa, puse, datums). Vissvarīgākais ir tas, ka tirgotājiem tiek nodrošināti gan Stop-Loss, gan Trailing instrumenti, lai kontrolētu risku un peļņas maksimizēšanu. Gadījumā, ja esat aizmirsis ieslēgt Stop-Loss, to vienmēr varat izdarīt vēlāk. Diagrammā attēlotos režģa līmeņus var pielāgot manuāli, vienkārši velkot augšējo un apakšējo robežu cenu līmeni jebkurā vēlamajā virzienā.

Mēs varam arī salīdzināt Bitsgap ar BitUniverse, lai pamanītu atšķirību:

Bitsgap ir 3 robotu pielāgošanas iespējas:

 • Diagrammas manuāla pielāgošana (varat vilkt augšējo un apakšējo cenu līmeni)
 • Manuāla pielāgošana (varat attiecīgi ierakstīt cenu līmeņus)
 • Automatizēta pielāgošana (ja atlikums nav pietiekams, lai palaistu robotu, sistēma var pielāgot tīkla līmeņus, lai nodrošinātu optimālu stratēģiju konkrētai ieguldījumu vērtībai)

Salīdzinājumā ar Bitsgap, Bituniverse ir diezgan primitīva manuāla iestatīšana, kurā jums jāievada numuri bez iebūvētām atbalsta pogām, piemēram, “+”, “-” vai iepriekš iestatītiem numuriem. Tas var būt diezgan laikietilpīgs, un, līdz esat pabeidzis pēdējo ievadi, tirgus cena var mainīties, un jūs, iespējams, vēlreiz pārdomāsiet, vai vēlreiz ievadāt jaunus ievades numurus.

Bitsgap un Cryptohopper izceļ tas, ka abi ir ieteikuši piedāvāt automatizētas tirdzniecības stratēģijas. Piemēram, vietnē Bitsgap ieteiktās stratēģijas var uzreiz atrast sadaļā “Stratēģijas”. Šīs ir stratēģijas, kas piedāvā lielu atdevi par noteiktu riska līmeni. Lietotāji var pārbaudīt jebkuru stratēģiju, kas paredzēta veiktspējas apstiprināšanai.

Kriptohopers izmanto pilnīgi atšķirīgu pieeju. Tā ir izveidojusi automatizētu tirdzniecības stratēģiju tirgu, lai lietotājiem būtu dažādas iespējas, no kurām izvēlēties. Tomēr lielākais trūkums ir tas, ka netiek sniegta tirdzniecības rezultātu statistika. Stratēģijas dinamika ir nepārredzama. To mēs saucam par “kaķi maisā”. Pirmkārt, jums ir jāpērk stratēģija, lai redzētu statistiku. Kā jūs varat nopirkt kaut ko tādu, ko pat nevarat redzēt, lai analizētu un salīdzinātu ar pārējām iespējām?

 • Vizualizēti tirdzniecības izpildījumi
 • Veiktspējas pārredzamība
 • Optimizācija un testēšana (pārbaude atpakaļ, izmēģinājums, demonstrācija)
 • Lietojamība un konfigurēšana (riska pārvaldība, automātiskās un manuālās stratēģijas)

Platforma

Veiktspējas pārredzamība

Optimizācija un testēšana

Lietojamība un konfigurācija

Atkārtota pārbaude

Pārbaudes laiks

Demo tirdzniecība

Riska instrumenti

Ieteicamās stratēģijas

Manuālie iestatījumi

Bitsgap

+

+

+

+

+

+

+

3Komandas

+

+

+

+

BitUniverse

+

+

+

+

Kriptohopers

+

+

+

Ierobežots

+

Tirgus laukums

+

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me