Kā Tuk Tuk Pass izmanto Blockchain tehnoloģiju, lai atalgotu ceļotājus

Blockchain neapšaubāmi ir jaunais modes vārds šodien, ko praktiski izmanto visās nozarēs, lai apzīmētu, cik novatorisks ir uzņēmums. Bet Tuk Tuk Pass (TTP) blokķēdē redzēja ne tikai iespēju būt modernam – šīs platformas komanda redzēja iespēju revolucionizēt tūrisma nozari. Tuk Tuk Pass dod gan viesnīcām, gan ceļotājiem reālus iemeslus izmantot savu pakalpojumu, apvienojot ērtus rezervēšanas rīkus ar datiem pamatotiem ieteikumiem un ieteikumiem. Viņiem ir prioritāte nodrošināt ceļotājiem stimulus, kas viņiem nepieciešami, lai koplietotu informāciju, kā arī resursus, lai turpinātu rezervēt savus ceļojuma pakalpojumus, izmantojot platformu..

Ceļojumu dilemma

Lai gan 2017. gadā visā pasaulē tika gūti 8,3 triljonu ASV dolāru ieņēmumi, ceļotāji joprojām ir pakļauti grūtībām, ja ceļojuma plānošanai ir jākonsultējas ar vairākiem avotiem. Ar nelielu blokķēdes palīdzību Tuk Tuk Pass dod ceļotājiem jaunu veidu, kā pilnveidot savus plānus, lai viņi varētu koncentrēties uz labu laiku. Šis iecerētais uzņēmums izveido sociālo ceļojumu platformu, kas apvieno mašīnmācīšanos un lietotāju veidotu informāciju, lai ceļotāji varētu gan rezervēt ceļojuma plānus, gan dalīties savās sajūtās. Šķērsojot tiešsaistes ceļojumu aģentu (OTA) un sociālo tīklu vietni, platformu nodrošina unikāla kriptonauda, ​​ko var izmantot pakalpojumiem, ieskatiem un ceļojumu padomiem..

Kā darbojas pieredze

Iedomājieties ceļotāju, kurš apmeklē tādu masveida pilsētu kā Bangkoka. Viņa ir veikusi dažus pētījumus, taču noteikti varētu izmantot dažus papildu ieteikumus par kvalitatīvu avotu, lai aizpildītu visas nepilnības. Viņa var izmantot lietotni Tuk Tuk Pass, lai saņemtu ne tikai ieteikumus par to, kurp doties un ko ēst, bet arī bez grūtībām piekļūt kartēm un atsauksmēm, kas viņai jādodas no viena galamērķa uz nākamo. Kad viņa ir rezervējusi (un apmaksājusi) savas ekskursijas, viņa var atgriezties lietotnē, lai sniegtu atsauksmes par to, kā viss notika. Par savu laiku un pūlēm viņa no lietotnes saņem simboliskas atlīdzības, kuras pēc tam var izmantot nākamajā ceļojumā. Tādā veidā viņa tiek apbalvota, tāpat kā visi citi lietotnes lietotāji, kuri varētu vēlēties doties tur, kur viņa devās.

TTP Blockchain kiosks

TTP Smart Concierge kioski dod ceļotājiem vienu mašīnu, ar kuru viņi var konsultēties par praktiski visu, kas saistīts ar viņu ceļojumu. Biznesa modeļa pirmajā posmā Tuk Tuk Pass savus kioskus izvietos četrās dažādās valstīs (Taizemē, Ķīnā, Singapūrā un Japānā), lai apkalpotu nedaudz mazāk nekā 110 miljonus tūristu. Viņi paredz, ka šīs mašīnas tiks izmantotas gan kā preču un pakalpojumu reklāmas portāls, gan arī kā fiziska veikala vieta, kur ceļotāji var rezervēt ekskursijas, rezervēt galdiņu restorānā vai norunāt tikšanās ar vietējiem dienestiem. Tuk Tuk Pass aktīvs vai kriptovalūta, ko ceļotāji var izmantot, lai darbinātu savus kontus, tiek palaists Ethereum blokķēdē.

Ethereum Blockchain priekšrocības

Viens no lielākajiem iemesliem, kāpēc Ethereum kriptogrāfijas pasaulē radīja tik lielu šļakatām, ir saistīts ar tā spēju mērogot. Bitcoin varēja būt izrāviena valūta, taču tas izrādījās neefektīvs, ja cilvēki vēlējās to izmantot kā galveno globālo valūtu. Ja TTP apbalvos miljonus klientu, kurus plānojat sasniegt, lietotnei ir nepieciešama tehnoloģija, kas sekundē spēj sekot līdzi potenciāli simtiem darījumu. Dažas lietas ceļotājiem ir sliktākas nekā trāpīšana, kad viņi mēģina atpūsties. TTP bloķēšanas ķēdes izmantošana nodrošina ceļotājiem vienmērīgus darījumus no sākuma līdz beigām. Un vēl vairāk, blokķēde ir drošākais naudas pārsūtīšanas veids – tāpēc ceļotājiem nav jāuztraucas par to, ka viņu kredītkarte tiek nozagta vai uzlauzta, atrodoties ārzemēs..

Nākotnes plāni

TTP vēlas darīt vairāk nekā vienkārši padarīt lietas klientiem vienkāršas viņu mašīnās; viņi meklē veidus, kā konvertēt savu valūtu vietējā valūtā. Viņi to darītu vai nu skaidrā naudā, vai arī ar priekšapmaksas kartēm, kuras ceļotāji varētu izmantot visur, kur dodas. Jo taustāmāka atlīdzība kļūst par klientiem, jo ​​lielāka iespējamība, ka viņi to tiešām izmantos un ieteiks pazīstamiem cilvēkiem. Kad cilvēki pievieno savus viedokļus un padomus centralizētai lietojumprogrammai, Tuk Tuk Pass kļūs par galveno resursu ikvienam ceļotājam, kurš nevēlas tērēt savu laiku pēc trušu cauruma pēc trušu cauruma katru reizi, kad vēlas ceļojumā izmēģināt jaunu restorānu..

Tuk Tuk Pass tradicionālos ceļojumus aizved daudz modernākā telpā – pasākumā, kuru ceļotāji ir gaidījuši daudzus gadus. Neskatoties uz parasto tiešsaistes ceļojumu aģentūru vieglumu, ceļotāji zina, ka ir jābūt labākam veidam, kā saskaņot viņu plānus. Tagad viņiem būs iespēja iegūt visas savas pīles pēc kārtas dažu minūšu, nevis stundu laikā, un viņi tiks apbalvoti ar reālu valūtu, ko viņi varēs izmantot nākamajā izbraukumā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me