Blokķēde enerģētikas nozarē?

Kopš Bitcoin cenas eksplozijas saruna par blokķēdi un enerģiju ir vērsta uz darba pierādījumu. Lauvas daļa Bitcoin ieguves rūpniecības atrodas Ķīnā, jo tiek stipri subsidēta enerģētikas sistēma un plaši tiek izmantotas aukstās elektrostacijas. Tas jau sen ir devis sliktu reputāciju bloku ķēdes nozarei, ņemot vērā vides aizstāvju grupu spiedienu uz videi draudzīgāku tirgu.

Tomēr nozares eksperti jau sen ir sapratuši, ka blokķēdes faktiski varētu padarīt enerģētikas nozari efektīvāku. Tirgus pēc savas būtības ir sadalīts vairākās pusēs visā piegādes ķēdē, piemēram, izpētes komandas, ekstraktori, izplatītāji, infrastruktūra un daudz kas cits. Tas ir identificēts kā potenciāls traucējumu lauks blokķēdes uzņēmumiem, kas vēlas uzlabot loģistiku un sarežģītas piegādes sistēmas izsekošanu. Ir daudz saikņu, kur tas varētu notikt, sākot ar enerģijas preču tirdzniecību, izsekošanu un transportēšanu uz vienaudžu elektroenerģijas tirgu.

Kāds ir enerģijas tirgus stāvoklis?

enerģija

Enerģētikas nozare pēdējos četrdesmit gados būtībā ir strādājusi vienādi. Tam ir trīs daļas, pirmkārt, sākotnējie piegādātāji, kas izejvielas pārstrādā enerģijā, gāzē, eļļā, saulē, vējā utt. Tad mums ir piegādātāji, kuri paņem enerģiju un tuvina tās patērētājiem. Visbeidzot, mums ir pakārtoti ražotāji, kuriem enerģija jāsadala mazumtirdzniecības patērētājiem. Sadalot trīs vienkāršās daļās, nozare šķiet ļoti vienkārša, taču tas nebūt nav taisnība.

Galīgais patērētājs nekad nepērk no enerģijas ražotāja, lielākajā daļā rietumu pasaules primārais ražotājs pārdod uzņēmumus, kuriem pieder elektrotīkls, kuri pēc tam piegādā enerģiju vietējam sadales uzņēmumam. Pēc tam izplatīšanas uzņēmums izmanto citus meitasuzņēmumus, kas sadala tirgu štatos, pilsētās, pat apkaimēs. Rezultāts ir neliels cenas pieaugums katrai pusei, kas veic samazinājumu, un milzīgs sarežģītības līmenis, kas noved pie izšķērdēšanas un neefektivitātes. Papildus tam primārais enerģijas ražotājs ir saikne enerģijas preču piegādes ķēdē. Nafta, dabasgāze, ogles utt., Ko tā izmanto, tiek piegādāta arī enerģētikai no kaut kurienes ar papildu izmaksām un sarežģījumiem.

Lielākā daļa enerģijas preču ražošanai nāk no valstīm, kas patērē daudz enerģijas. Nafta un gāze ceļo simtiem kilometru pa jūru, lai sasniegtu ostas desmitiem valstu. Tikai nedaudzi no tiem ir pašpietiekami un izejvielu iegādei ir jāpaļaujas uz plašu kuģniecības uzņēmumu un preču tirgotāju nozari..

Visbeidzot, pastāv sarežģīts nodokļu, stimulu un valdības subsīdiju tīkls, kas nosaka galīgo cenu. Ģimenes vidējais rēķins par elektrību ir citādāks nekā rūpniecības zonā vai mazumtirdzniecības centrā. Blockchain var uzlabot pārvaldību ne tikai šajā aspektā, bet arī daudzos citos veidos.

Šis rakstu satur pilnīgu informāciju par to, kā blokķēde pozitīvi ietekmē tautu valdību.

Visas iepriekš minētās saites enerģijas piegādes ķēdē ir nobriedušas blokķēdes traucējumiem. Jau sen ir bijusi izpratne, ka piegādes ķēdes ir viens no daudzsološākajiem blokķēdes lietošanas gadījumiem pasaulē. Izplatītā virsgrāmata ir lieliski piemērota vairākām pusēm, kurām nepieciešams izsekot preces lielos attālumos, un viedie līgumi spēj automatizēt rēķinu piedziņu, ieviešot labāku papildu politiku svarīgākajām nozarēm.

Lai iegūtu pilnīgu skaidrojumu par kriptogrāfijas ieguvi un tās izmaksām, izlasiet šo rakstu.

Kā līdz šim blokķēde ir ietekmējusi nozari?

Šobrīd blokķēdes pasaulē ir vairāk nekā simts četrdesmit projektu, kas tieši pievēršas enerģētikas nozarei. Viņi abi tiek veidoti publiskos tīklos, piemēram, Etehreum, vai dažādu nozaru ciešā blokķēdē.

Šajos projektos galvenā uzmanība tiek pievērsta tādām lietām kā norēķinu un norēķinu sistēmas, žetonu izmantošana ieguldījumiem, enerģijas preču tirdzniecība, oglekļa dioksīda emisiju sertifikātu tirgus piesārņotājiem, elektrotīkla pārvaldība, piegādes ķēdes izsekošana, zaļās enerģijas sertifikācija un vēl daudzas citas lietas..


Nozare ir ņēmusi vērā, un šie projekti saņem gan rūpniecības, gan valdības atbalstu, jo viņu solītās pārmaiņas ir pozitīvas pozitīvas visām iesaistītajām pusēm. Tirgus ir izšķirošajā brīdī, jo klimata pārmaiņu ārējais spiediens liek mums mainīt praksi un uzlabot enerģijas ražošanu.

Ko tagad dara blockchain?

Preču tirdzniecība ir viena no pirmajām jomām, kurā blockchain ietekmē. Pastāv liels enerģijas preču tirgus, kuru monopolizē nedaudzas lielas tirdzniecības firmas. Šeit blokķēde var radīt jaunu pārredzamību un likviditāti ekonomikas nozarē, kas bieži ir aizsegta un grūti saprotama. Ir arī iespēja tirgot oglekļa kredītus un zaļos sertifikātus, kas tiek validēti, izmantojot blokķēdi.

Piegādes ķēžu pilnveidošana ir vēl viena lieliska iespēja. Tas, ko izmanto ION marķieris, ERC-20 standarts, kas paredzēts izmantošanai Katalonijas Spānijas reģionā. Šis simbols stimulēs vietējo enerģijas ražošanas nozari, vienlaikus nodrošinot efektīvāku piegādes un izplatīšanas ķēdi vietējiem iedzīvotājiem.

Vienaudžu enerģijas tirgus ir viens no lielākajiem blokķēdes solījumiem. Enerģijas patēriņš dažādās iedzīvotāju grupās nav vienāds. Sezonāli noteiktas nozares un patērētāji piedzīvo lejupslīdes enerģijas vajadzību pieaugumu. Parasti centrālā sistēma mēģina tikt galā, taču tajā ir daudz atkritumu. Electrify Asia ir vienādranga elektroenerģijas tirgus, kurā dalībnieki var pārdot savu lieko enerģiju un nopirkt to pārredzamā sekundārajā tirgū. Singapūrā bāzētais uzņēmums ICO laikā 2018. gadā piesaistīja lielu uzmanību, un tam jau ir darba platforma APAC reģionam.

Enerģētikas nozare ir gatava izjaukt blokķēdes nozari. Iespējams, ka šī ir viena no nozarēm, kas šajā ekonomikā tiks pārveidota visvairāk un izraisīs plašu kriptonomikas izmantošanu. Tas šķiet gandrīz piemērots, jo kalnrūpniecība vienmēr ir bijusi strīdīgs jautājums kritiķu apgalvojumiem, kas ir izšķērdīga sistēma. Priekšrocības, ko blokķēde ienāks tirgū, izpirks to sabiedrības acīs.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector