BitMart misija X: Pirmajā dienā finansēts vairāk nekā 7 miljoni BMX

BitMart Exchange sākās oficiālā ES darbības uzsākšana Misija X: Kopienas saraksta tirgus – jauna programma, kas rosinās inovācijas bloku ķēdes nozarē, pievienojoties 9 projektiem un 4 jau kvalificējoties iekļaušanai sarakstā pirmajā dienā.

Savvaļas kriptogrāfija (WILD) ir viens no projektiem, kas jau ir kvalificēts iekļaušanai BMX tirgū

Pēc 1 miljona BMX sasniegšanas pirmajā dienā Investīciju laboratorijā Wild Crypto (WILD) tiks iekļauts BMX tirgū līdz 1. augustam. Wild Crypto (WILD) ir vietne, kurā lietotāji var spēlēt azartspēles un piedalīties loterijas izlozēs, iegādājoties tiešsaistes biļeti, lai derētu par savvaļas kriptogrāfijas loterijas iznākumu vai spēlētu ekrānā Instant Win spēles, lai iegūtu naudas balvas. Šis projekts nāk no Wild Crypto B.V., kas ir privāts un pārvaldīts uzņēmums, kas reģistrēts Kaya Richard J. Beacon Z / N, Vilemstadā, Kirasao. Šis pakalpojums darbojas saskaņā ar licenci Nr. 1668 / JAZ, kas izsniegta Kiurasao eGaming, kuru ir apstiprinājusi un kuru regulē Kiurasao valdība.

Citi projekti, kas pretendē uz iekļaušanu sarakstā pirmajā dienā, ir OASES (OAS), Sancoj (SANC) un ZRX (0x).

BitMart misija X piedāvā priekšrocības gan projektiem, gan tirgotājiem

Bitmarts

Tradicionāli investori meklē projektus savā ICO posmā, cerot, ka projekts turpinās gūt panākumus un dot viņiem lielu ieguldījumu atdevi. Tomēr daudzos gadījumos šie projekti netiek iekļauti nozīmīgā biržā un nekad ieguldītājiem nesniedz meklēto peļņu. Neviens no tiem nenozīmē, ka ICO kriptovalūtas un blokķēdes pasaulei nav svarīgi, taču tas norāda uz nepieciešamību pēc risinājuma. Tāpēc BitMart ir izstrādājis jaunu veidu, kā gan projektiem, gan investoriem gūt labumu no Mission X: Kopienas saraksta tirgus.

Rezumējot, projekti varēs piesaistīt naudu, kas nepieciešama iekļaušanai Investīciju laboratorijā BitMart žetona BMX formā. Kad kopējais projekta ieguldījums sasniegs 1 miljonu BMX, šis projekts tiks iekļauts BMX tirgū kā BMX tirdzniecības pāris. Turklāt tirdzniecības pāriem BMX tirgū būs 0,1% tirdzniecības maksa, kas katru dienu tiks apbalvota investoriem. BitMart arī paaugstinās investīciju ierobežojumu līdz 5 miljoniem BMX projektiem katra mēneša pirmajās 3 dienās pēc iekļaušanas BMX tirgū, ļaujot lietotājiem kapitalizēt notikumu pēc viņu ieguldījumu atdeves.

BitMart Coin Listing Review komanda arī pārskatīs katru projektu BitMart galvenajiem tirdzniecības tirgiem. Lai uzzinātu vairāk par šo akciju šeit.

Šī programma lietotājiem dod iespēju izlemt, kurus projektus lietotāji vēlas iekļaut biržā, izveidojot pašregulējamu tirgu, ”sacīja Šeldons Sja, BitMart dibinātājs un izpilddirektors. “Tas arī ļauj projektiem, kas tikko nonākuši ICO stadijā, jau sākotnējā attīstības posmā iegūt iekļaušanu galvenajā biržā, veicinot izaugsmi un inovācijas blokķēdes tehnoloģijai.

Kas ir BMX?

BitMart marķieris (BMX) ir uz ERC-20 balstīts marķieris, ko izdevusi BitMart Exchange un kura kopējais apjoms ir 1 000 000 000 žetonu. BMX piedāvā arī atpirkšanas mehānismu, kurā BitMart komanda katru mēnesi izņems 20% no ienākumiem, kas nopelnīti no tirdzniecības maksām, lai atpirktu BMX. Tad visi pārpirktie BMX tiks iznīcināti, un BitMart nekavējoties izlaidīs atpirkšanas ierakstus, lai nodrošinātu pārskatāmību. Šis mehānisms turpināsies, līdz būs palikuši tikai 500 miljoni BMX. Pirmā BMX sadedzināšana ir beigusies jūlija beigās, un nākamā kārta notiks augusta beigās.

13. jūlijā BMX tika iekļauts CoinMarketCap (CMC) sarakstā ar cenu 0,0542 USD, kas ievērojami uzlaboja BMX iedarbību. Rakstot, BMX cena pieauga līdz 0,055967 dolāriem. Var paredzēt, ka BMX vērtība tuvākajā nākotnē būs daudz augstāka, nekā paredzēts.

Par BitMart

BitMart mērķis ir izveidot pašregulētu tirgu un decentralizētu režīmu, kas izriet no tā gēna un redzējuma. BitMart Exchange ir izcila globālā digitālo aktīvu tirdzniecības platforma kriptovalūtu tirgū, kurā ir vairāk nekā 450 000 lietotāju visā pasaulē un 40 labākās vietas CoinMarketCap. Pašlaik tas piedāvā tikai kriptogrāfijas – kriptogrāfijas tirdzniecību tikai ar monētām un lietderības žetoniem. BitMart ir globāla komanda ar plašu nozares pieredzi no visas pasaules, ieskaitot ASV, Krieviju, Dienvidkoreju, Singapūru, Japānu un Honkongu. Kopš tirdzniecības uzsākšanas martā BitMart kopējais tirdzniecības apjoms pārsniedz USD 894 000 000 USD un vidējais dienas tirdzniecības apjoms ir no USD 30 000 000 līdz USD 40 000 000 USD. Pašlaik BitMart piedāvā 53 tirdzniecības pāri BTC, ETH, USDT, XLM, EOS, VEN, NEO, OMG, ZRX, IOST, ABT, AE, AISI, BBK, BTM, DPST, EFX, GNT, HYDRO, KAN, MKR, ONT, RHOC, XRR, ZIL , MOBI un BMX.

Visi projekti, kurus interesē BitMart kopienu saraksta tirgus, var iesniegt pieteikumus, aizpildot šo Google veidlapu: https://goo.gl/forms/pn3d84NPNlJYKCyL2.

Lai uzzinātu vairāk par BitMart, apmeklējiet viņu vietni Vietne, Twitter vai pievienoties viņiem Telegramma.

Šis ir iesniegtais sponsorētais stāsts. Coingape mudina lasītājus pašiem veikt pētījumu, rūpīgi pārbaudot uzņēmumu, produktu vai pakalpojumu, kas minēts zemāk esošajā saturā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me