BitMart iekļauj ERC20 žetonu EBCoin (EBC), labāko dāvanu ceļotājiem

BitMart Exchange, vadošā globālā digitālo aktīvu tirdzniecības platforma, nesen paziņoja par EBCoin (EBC) savā tirdzniecības platformā pagājušajā pirmdienā. EBC / ETH un EBC / BTC tirdzniecības pāri būs pieejami tirdzniecībai, sākot no 15. augusta, un izņemšana būs pieejama 18. augustā..

Par EBCoin

EBCoin projekta mērķis ir izveidot ekosistēmu, kas revolucionizēs beznodokļu / tūrisma nodokļu atmaksas tirgu, kura pašreizējā vērtība tiek lēsta 60 miljardu ASV dolāru gadā. EBCoin darbosies kā ERC20 marķieris, kas standartizēts Ethereum blokķēdē, un to papildinās pilnīgs e-maka risinājums. Izmantojot EBCoin platformu, patērētāji atmaksu saņems uzreiz un ieņēmumus var izmantot kā digitālo valūtu. Izmantojot EBCoin, nodokļu atmaksa būs pārredzama, kā rezultātā nodokļu iestādes gūs lielāku efektivitāti. Mazumtirgotājiem EBCoin ievērojami samazinās augstās izmaksas, kas saistītas ar pašlaik neefektīvajām sistēmām. Tas arī palīdzēs veicināt lielākus tūristu izdevumus iesaistītajos beznodokļu mazumtirgotājos, kur patērētāji varēs uzrādīt maksājumu, izmantojot izvēles maksājuma veidu, izmantojot savu EBCoin maku..

EBCoin patents un nesenās partnerattiecības

EBCoin platformas funkcijas patentēta tehnoloģija (Patenta reģistrācijas Nr. 1018862830000) datorlasāmam datu nesējam nodokļu deklarāciju sniegšanai, izmantojot uz ķēdi balstītu kriptovalūtu.

EBCoin ir parakstījis arī partnerattiecības ar NICE TCM, kas pašlaik pārvalda vairāk nekā 8000 banku bankomātus un vairāk nekā 7000 skaidras naudas izsniegšanas aparātus visā Korejā. NICE TCM sadarbosies ar EBCoin, lai izveidotu bankomātu kioskus, lai ceļotāji varētu apmainīt EBCoin uz vietējo valūtu.

Turklāt EBCoin nesen iegādājās nodokļu atmaksas uzņēmumu Global Insight (etaxfree.com). Pašlaik vietnē Global Insight ir pieejami aptuveni 200 tirgotāji ar nodokļu atmaksas pakalpojumiem, kas pieejami lielākajās Korejas lidostās un ostās (Inčhonas Starptautiskā lidosta, Čedžu Starptautiskā lidosta, Inčhonas osta utt.). Iegādes rezultātā EBCoin tagad ir nodrošinājusi nodokļu atmaksas uzņēmējdarbības licenci, ko apstiprinājusi Korejas Nacionālais nodokļu dienests.

EBC depozīta bonuss & tirdzniecības konkurence

Lai atzīmētu EBCoin iekļaušanu sarakstā, BitMart Exchange rīko EBC depozīta bonusu & Tirdzniecības konkurss balvās 22 500 000 EBC vērtībā.

  1. Depozīta bonuss

Pirmie 2000 lietotāji, kuri veic noguldījumus vietnē BitMart.com un kuri atbilst šādiem nosacījumiem, būs tiesīgi saņemt vai nu 2000 EBC, vai 7500 EBC:

  • 1. līmeņa bonuss: lietotāji, kuri veic darījumu, kas ir lielāks vai vienāds ar 1 ETH, bet mazāks par 5 ETH, ir tiesīgi saņemt 2000 EBC.
  • 2. līmeņa bonuss: lietotāji, kuri veic darījumu, kas ir lielāks vai vienāds ar 5 ETH, ir tiesīgi saņemt 7500 EBC.
  1. 5 900 000 EBC tirdzniecības sacensības

Lietotāji tiks sarindoti pēc kopējā EBC apjoma, kas tika tirgots, izmantojot viņu BitMart kontu (ieskaitot gan pirkšanas, gan pārdošanas rīkojumus) visos EBC tirdzniecības pāros konkursa periodā..

  • 1.: 2 000 000 EBC
  • 2. vieta: 1 500 000 EBC
  • 3. vieta: 1 000 000 EBC
  • 4.-10. Vieta: sadaliet 1 400 000 EBC vienmērīgi
  1. 1 600 000 EBC tirdzniecības loterija

Piedalīties varēs lietotāji, kuru tirdzniecības apjoms (ieskaitot gan pirkšanas, gan pārdošanas rīkojumus) ir vismaz 200 000 EBC. Lietotāji ar reitinga numuru, kas beidzas ar 6 un 8 (piem., 16,18, 26 utt.), Tiks atlasīti, lai vienādi sadalītu 1 600 000 EBC.

Par BitMart

BitMart Exchange ir vadošā globālā digitālo aktīvu tirdzniecības platforma kriptovalūtu tirgū, kurā ir vairāk nekā 490 000 lietotāju visā pasaulē un 30 labākās vietas CoinMarketCap. Pašlaik BitMart piedāvā 78 tirdzniecības pārus ar vienu no zemākajām tirdzniecības cenām tirgū. TBitMart ikdienas tirdzniecības apjoms svārstās no USD 30 000 000 līdz USD 40 000 000 USD, un kopš tirdzniecības uzsākšanas marta kopējais tirdzniecības apjoms ir sasniedzis vairāk nekā USD 1 000 000 000.

BitMart nesen ar to atvēra jaunu tirgu savam lietderības marķierim BMX Misija X programmu. Īsts kopienas saraksta tirgus, projekti, kas piedalās Mission X, var iegūt ieguldījumus no atbalstītājiem BMX formā un izmantot tos, lai uzskaitītu savus marķierus BitMart BMX Market kā BMX tirdzniecības pāri. 100% no BMX Market darījumu maksas iet tieši lietotājiem, kuri atbalstīja projektu. Kad projekts ir izrādījies veiksmīgs BMX tirgū, tas tiks pārskatīts iekļaušanai BitMart galvenajos tirdzniecības tirgos.

Lai uzzinātu vairāk par BitMart, apmeklējiet viņu vietni Vietne, Twitter vai pievienoties viņiem Telegramma.  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me