Atkal padarot kriptovalūtas lieliskas

Pagājušā gada septembrī lielākais riska kapitālists un vairāku riska kapitāla ieguldījumu līderis tehnoloģiju uzņēmumos to dibināšanas laikā Tims Drapers sacīja, ka nākamajos 15 gados kriptogrāfijas tirgus kopējā kapitalizācija pārsniegs 80 triljonus USD.

“Internets sākās tāpat. Tas nāca ar lieliem viļņiem, pēc tam kaut kā nokrita uz galvas, un tad nākamais vilnis kļuva daudz lielāks. Man ir aizdomas, ka tas pats notiek ar Bitcoin, ”Draper atzīmēja, runājot DealStreetAsia PE-VC 2018 Singapūrā. Pēc paša Drapera teiktā, pašreizējā situācija kriptovalūtu tirgū ir nedaudz līdzīga interneta attīstības laikiem, kad lielākie Voltrītas titāni vēl nesaprata, kāds varētu kļūt globālais tīkls nākotnē.  

No šī gada interneta lietotāju skaits pārsniedz 3 miljardus. Pat ļaudis, kuri nav precīzi nospieduši atsvaidzināšanas pogu visos blokķēdes emuāros, ir sākuši atzinīgi novērtēt kriptonauda viņu realitāti. Tātad šī tendence ir nenoliedzama.

Kas šobrīd notiek kriptotirgū?

Vai esat redzējuši kriptogrāfijas bankomātu vai portālu, kas ļauj ātri apmainīt fiat naudu pret kriptonauda? Ja neesat to darījis, nebrīnieties, ja redzat, ka tie parādās jūsu vietējā tirdzniecības centrā vai iepirkšanās centrā. Jā, dāmas un kungi, kriptogrāfija ir šeit, lai paliktu – tas ir mūsu kabatās un precīzāk viedtālruņos.

Piemēram, izmantojiet Facebook un WhatsApp. Abi plāno ieviest savu kriptovalūtu. Tīklā ir parādījies videoklips par Gramu (Telegram’s cryptocurrency) netīšām vai mārketinga kampaņas ietvaros. Tas viss runā par to, ka sociālo mediju tīkli drīzumā līdzīgi sāks iekļaut kriptogrāfiju savās platformās. Tas viss ir ļoti aizraujoši, it īpaši, ja jūs domājat iegūt. Un uzņēmumiem, kuriem jau ir gan autoritāte, gan milzīga lietotāju bāze, situācija ir kājā.

Tomēr tas var pārsteigt jūs, uzzinot, ka interesēties ir vērts ne tikai par mājsaimniecību nosaukumiem. Tāpēc, dodoties uz kriptonauda ūdeņiem, noteikti apsveriet visas savas iespējas. Jo īpaši, ja jūs nevēlaties uzņemties sešciparu saistības, varat mēģināt iegādāties kriptogrāfijas, kurām nav obligāti daudz satraukuma, bet kurām ir pierādīta stabila pakāpeniska izaugsme..

Kas mūs noved pie nākamā punkta …

Darba sākšana ar kriptovalūtu viedo ceļu

Tātad, ja esat pētījis kriptonauda, ​​jūs, iespējams, pamanījāt, ka vērtība krasi svārstās. 2018. gada sākumā Bitcoin, vispazīstamākā kriptovalūta, uz 5. janvāri tirgojās ar 16 665 dolāriem, liecina Monētu bāze. Tomēr līdz gada beigām BTC vērtība bija tikai 3700 USD. Protams, ikvienam, kas to interesē, tas rada šaubas. Jums var rasties jautājums, vai kriptogrāfija ir pat tā vērts.

Patiesība ir tāda, ka visas kriptovalūtas digitālajā valūtas maiņas sistēmā (DCE) ienāk vienādi. Tas bieži izšķir kritiski, kā viņu vērtība nākotnē vai nu palielināsies, vai samazināsies. Šeit ir piemērs sociālajam tīklam, kuram ir visas iespējas viena gada laikā iekļūt 100 labāko kriptovalūtu skaitā.

All.me, ir pasaulē pirmais digitālais tīkls, kas novatoriskā veidā apvieno sociālo mediju, e-komercijas un satura monetizāciju. All.me sniedz lietotājiem sociālo mediju ērtības ar iespēju gūt peļņu no sociālās aktivitātes. Kamēr lietotāji pavada laiku sociālajā tīklā, viņi nopelna ME Token, kuru var apmainīt pret fiat valūtām vai veikt pirkumus lietojumprogrammas iekšējā tirgū.

Me žetonu apmaiņas saraksts

ME Token tika iekļauts CoinAll vietnē 2019. gada 11. februāris. MonētaViss ir pavisam jauna birža, kas uztur arī ciešu sadarbību ar OKEx. CoinAll sistēma ir pilnībā integrēta OKEx, kas ļauj tās tirgotājiem reģistrēties un tirgoties CoinAll, izmantojot vienu kontu, bez papildu formalitātēm. No šodienas ME var tirgot uz BTC un USDT.

Šeit ir sniegts īss dažu noderīgu skaitļu sadalījums:

  • Žetona cena, ienākot tirgū: 0,014 USD
  • Žetona cena rakstīšanas laikā: 0,10 USD
  • Mazāk nekā divus mēnešus pēc iekļaušanas biržā all.me simboliskā cena pieauga par 1000% un, visticamāk, turpinās pieaugt. Fakts ir tāds, ka ME izmaksas ietekmē ne tikai interese par pašu marķieri, bet arī lietotāju skaits sociālajā tīklā all.me.

Lai to aplūkotu kontekstā, šie ir daži īsi fakti par all.me sociālo tīklu. (Mēs koncentrēsimies tikai uz funkcijām, kas atšķir platformu no citām.)

  • All.me apgalvo, ka tā lietotāji var nopelnīt līdz 50% no reklāmas ieņēmumiem
  • Maksājumi tiek veikti iekšēji, izmantojot ME
  • Ietver tirdzniecības platformu, kas ļauj lietotājiem pirkt un pārdot produktus viens no otra (C2C), kā arī tieši no starptautiskiem zīmoliem (B2C).
  • Piedāvā FinTech risinājumu (mePay), kas apvieno blokķēdes tehnoloģiju, digitālos aktīvus, elektronisko naudu, kā arī klasiskos maksājumu pakalpojumus.
  • Lietotāji var uzglabāt ieņēmumus, izņemt vai noguldīt līdzekļus savā meWallet. Katram kontam ir savs tiešsaistes maks. Izmantojot iekšējo norēķinu sistēmu, darījumus var veikt uzreiz bez komisijas maksas tīklā.

Turklāt lietotājiem ir iespēja savienot savus meWallets ar Etherum maku.

Kāpēc mēs prognozējam, ka žetons palielinās vērtību

Kad Me Token tiks iekļauts vairākās biržās, mēs uzskatām, ka tā vērtība vēl vairāk palielināsies. Ir daži iemesli, kāpēc. Pirmkārt, ME Token nav iespējams iegūt. Ir tikai noteikts žetonu skaits, kurus var iegādāties un pārdot. Tādēļ tirgus risks ir pārpludināts, un pēc tam valūtas vērtības samazināšanās ir maz ticama. Turklāt ME Token ir pilnībā nodrošināts ar likviditāti. Iepriekšpārdošana bija veiksmīga un 24 stundu laikā sasniedza mīksto vāciņu līmeni.

All.me ir sociālais tīkls, kurā cilvēki var nopelnīt, pamatojoties uz viņu sociālo aktivitāti. Reklāmdevējiem ir jāpērk ME žetons reklamēšanai, tādējādi palielinot pieprasījumu pēc valūtas. Tikmēr lietotāji var nopelnīt līdz 50% no reklāmas ieņēmumiem. Ar nopelnīto ME lietotāji var iegādāties platformas pakalpojumus, pirkt un pārdot produktus tīkla tirgū vai apmainīties ar to, kas padara tirdzniecību stabilāku. (Ir vērts atzīmēt, ka all.me tirgū tiks pieņemts tikai ME Token. Tikai tas valūtu saglabā.)

Tā kā tīkls nemanāmi apvieno sociālos medijus, iepirkšanos tiešsaistē un peļņu, mums ir pilnīga pārliecība, ka ME Token arī turpmāk būs aktuāls un vērtīgs tirgū. All.me lietojumprogrammas komanda ir milzīga un turpina pieaugt, un biroju visā pasaulē un vizionāri vada projektu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me