7 zaļās idejas, kuru mērķis ir pārveidot kriptogrāfijas tirgu

Katru dienu, kas paiet, decentralizētais finanšu sektors ieņem labākas pozīcijas pasaules mērogā. Šī raksta tapšanas laikā visu kriptovalūtu tirgus kapitalizācija ir 353 164 662 453 USD, liecina Coinmarketcap dati.

Šie panākumi galvenokārt ir tāpēc, ka šo tirgu pārstāv alternatīva finanšu tehnoloģija, kurai raksturīgi vislabākie ieguvumi saviem klientiem. Starp šiem ieguvumiem ir decentralizētas individuālās ekonomikas brīvība, labākas darījumu maksas, lielāks ātrums, universāla pieņemšana, konvertēšanas vieglums, daudzpusība, privātums un anonimitāte.

Pārbaudiet to Iesācēja ceļvedis & Pamata stratēģijas priekš Tirdzniecība ar kriptovalūtu.

Bet, neskatoties uz visiem šiem panākumiem, ir kāds segments, kas ir kļuvis par spoku, kas vajā kriptogrāfijas tirgu. Mēs runājam par milzīgajām elektrības izmaksām. Lai gan decentralizēto finanšu sektora galvenā vērtība ir tehnoloģija, nepieciešamie ceļi ekoloģijas jomā nav sasniegti, ko nozares kritiķi ļoti labi izmantoja kriptotirgus stigmatizēšanai.

Tāpēc kā tas ir, ka finanšu nozare, kuras galvenais pīlārs ir tehnoloģija, nav spējis atrisināt šo problēmu?

Nu, izrādās, ka pamazām šī situācija mainās, jo tieši šajā brīdī tiek veiktas mazas un lielas iniciatīvas, lai kriptotirgu padarītu videi draudzīgāku. Tiek īstenotas idejas, kas cenšas pārveidot kriptotirgu negatīvo ietekmi uz vidi. Mēs pārskatīsim septiņus ekoloģiskos izgudrojumus, kas ir vērsti uz kriptogrāfijas tirgus pārveidošanu par videi draudzīgu tirgu. 

  1. SolarCoin (SLR)

Tā ir platforma un kriptonauda, ​​kas īpaši izstrādāta, lai veicinātu elektroenerģijas ražošanu, izmantojot fotoelementu saules enerģiju, tīrāku un pat efektīvāku nekā jebkura fosilā degviela. Dinamika sastāv no stimulējošiem fotoelementu enerģijas ražotājiem, kuri saņems 1 SLR žetonu par katru tā sniegto megavatstundu (MWh). Lai to izdarītu, ir nepieciešams tikai bez maksas atvērt portfeli un nosūtīt elektrības ražošanas dokumentus uz SolarCoin fondu. Prasītāji var ietaupīt, tirgot vai tērēt SLR, kā viņi vēlas, un nākamo 20 līdz 30 gadu laikā var saņemt pastāvīgas dotācijas enerģijas ražošanai.

  1. EcoCoin

Tā ir digitālā valūta, kas atalgo cilvēku labu izturēšanos pret vidi, kā teikts tās oficiālajā portālā:

Ēdot maltītes bez gaļas, pārslēgties uz zaļās enerģijas piegādātāju vai braukt ar velosipēdu uz darbu, var radīt ECO, ko varat tērēt mūsu jaunajā ilgtspējīgajā tirgū, lai iegādātos videi draudzīgas preces, pakalpojumus un pieredzi. Tas ir jauns veids, kā izsekot, novērtēt un apbalvot ilgtspēju, lai tagad jūs varētu darīt labu un saņemt algu ”.

Lai gan mēs runājam par centralizētu digitālo valūtu, mēs nolēmām to iekļaut ekoloģisko ideju sarakstā, jo to pārstāvošais fonds (ecocoin.com) plāno to pārveidot decentralizētā kriptovalūtā, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju.

Mūsu nākamais solis ir izveidot globālu kriptovalūtu, lai decentralizētu ECO monētu un atbalstītu to ar ilgtspējīgiem aktīviem, sākot ar kokiem. ”


  1. CryptoSolarTech (CST)

Būtībā tā ir kriptovalūtas ieguves saimniecība, kas izmanto atjaunojamo enerģiju, kas atrodas Spānijas dienvidos. Šī projekta galvenais ir izmantot šīs valsts klimatu, kas parasti ir karsts visu gadu. Tas ir tas, kā šī kriptovalūtas kalnrūpniecības saimniecība no fotogalvaniskajām iekārtām iegūst bagātīgu enerģiju, kas tiks izmantota, lai kalnrūpniecība būtu rentabla. Sākotnēji šī saimniecība tiks aprīkota ar 3000 kalnračiem. 

Izlasiet rakstu par Kriptogrāfijas valūtas ieguve vs pirkšana: kas dod labāku peļņu?

Šī projekta misija to visu atstāj kā pierādījumu:

Mūsu misija ir atbildīgā veidā demokratizēt piekļuvi kriptovalūtas ieguvei. Tāpēc mēs esam izveidojuši CST marķieri, kas ļauj lietotājiem piedalīties mūsu CST Mining platformā, kur viņi var ilgtspējīgi raktuves“.

  1. Raža

Tas ir prototips, ka ieguve tiek panākta, izmantojot vēja enerģiju. Tas izmanto 700 W vēja turbīnu, lai darbinātu pasaulslavenās kriptovalūtas “Zcash” ZEC raktuves..

Starp galvenajiem ekoloģiskās ierīces tehniskajiem raksturlielumiem ir: dators ar Core i3 procesoru ar 4 GB RAM un 256 GB cieto disku, GeForce GTX 1080 Ti karte, kā arī ūdensizturīgs korpuss un kontrolleris jaudas slodzes regulēšanai. ieejot no turbīnas.

Ieņēmumi no prototipa tiks izmantoti, lai tieši finansētu pētījumus par klimata pārmaiņām un to mazināšanas iespējām.

Pēc tā radītāja, inženiera domām Džulians Olivers:

Paredzams, ka simtiem šo HARVEST mezglu varētu izvietot vējainākajās pasaules daļās, radot lielas papildu finansējuma summas klimata pārmaiņu nevalstiskajām organizācijām laikā, kad pati klimata zinātne ir aplenkta no valdības un korporāciju fosilajām interesēm. ”

  1. Toba

Tas ir angļu uzņēmuma “50cycles” ražots elektriskais velosipēds, ar kuru var iegūt kriptovalūtas.

Skots Snaits, 50cycles dibinātājs un izpilddirektors medijiem teica, ka:

Šis ir ne tikai pirmais šāda veida elektriskais velosipēds, bet arī pirmais produkts, kas tiks marķēts un par kuru tiks piešķirta atlīdzība.”

Jāatzīmē, ka šis Toba velosipēda modelis neizrakt nevienu populāru kriptovalūtu. Pagaidām tas iegūs tikai Loyalcoin marķieri, kuru var apmainīt pret vienu no uzņēmuma produktiem, 50cikliem vai citām Loyaltycoin Exchange kriptotirgus galvenajām kriptovalūtām..

Mēs vēlējāmies iekļaut šo ideju sarakstā, jo šī iniciatīva veicina divas pozitīvas un lielas pārmaiņas vides labā. Pirmkārt, tas veicina velosipēdus, kas var palīdzēt samazināt iekšdedzes transportlīdzekļu izmantošanu, un, otrkārt, tas veicina ekoloģisko izmantošanu un izpratni par digitālo ieguvi kriptovalūtās.

Pašlaik mēs strādājam ar Loyalcoin, lai atalgotu klientus, taču galu galā Toba velosipēdiem būs sava digitālā valūta, kas kļūs par vienu no tūkstošiem nākotnes valūtu, un Toba ļaus pasažieriem kļūt par daļu no tā neatņemama sastāvdaļa. tā izaugsme.”

Skots Snaits, 50ciklu dibinātājs.

  1. Tangle

Mēs runājam par protokolu, kura pamatā ir DAG (Direct Acyclic Graph) algoritms, kas atbalsta izplatīto virsgrāmatu, kas pazīstama kā IOTA, futūristiska platforma, kas tā vietā, lai strādātu ar blokķēdes tehnoloģiju, ir piedāvājusi savu operētājsistēmu, kas labāk pazīstama kā; Tangle.

Uzziniet, kā Blockchain lietojumprogramma ietekmē lietu internetu (IoT Blockchain Future).

Lai operācija tiktu veikta, izmantojot Bitcoin, Ethereum un Litecoin protokolu Proof of Work, kalnračiem ir jākonkurē savā starpā, lai atrisinātu sarežģīto matemātisko problēmu. Mīnētājs, kas atrisina problēmu, iegūst tiesības rakt bloku bloku ķēdes tīklā. 

Šī procedūra parasti ir tā, kas rada lielu enerģijas patēriņu. Darba pierādījumā milzīgs daudzums iekārtu ar lielu skaitļošanas jaudu un enerģijas patēriņu sacenšas, lai atrisinātu katru darījumu starp katru darījumu. Tā rezultātā notiek milzīga nevajadzīgas elektroenerģijas izšķērdēšana, jo no simtiem vai tūkstošiem komandu, kas vienlaikus strādā pēc iespējas vairāk, tikai daži pabeidz darījumu. Tas ir izdevumu problēmas cēlonis pārmērīgai enerģijai, kas pašlaik tiek attiecināta uz globālo kriptogrāfisko kopienu.

Izmantojot IOTA Tangle tehnoloģiju, tā vairs nav problēma. Pateicoties tā vienkāršajam protokolam, kas prasa jums sadarboties, lai apstiprinātu divus darījumus, pirms darījumu var apstiprināt tīklā. Tādā veidā jūs nopelnāt tiesības veikt pārskaitījumu bez maksas, un tikai dažu sekunžu laikā, tas ir, šajā procesā netiek tērēta enerģija. Tomēr katra enerģija no viedtālruņa vai datora tiek izmantota maksimāli. Un it kā ar to būtu par maz, IOTA nes sevī daudzus ieguvumus, piemēram, bezgalīgi pielāgojamu un bezmaksas tehnoloģiju un drošības sistēmu, kas sola pasargāt pat no iespējamiem kvantu skaitļošanas DDoS uzbrukumiem. IOTA skaidri norāda, ka šie drošības līmeņi tiks sasniegti, tiklīdz tīkls sasniegs kritiskās masas pieņemšanu. Jo vairāk lietotāju pievienosies, jo drošāks būs IOTA tīkls.

Atbildība pret apkārtējo vidi ir viena no IOTA pīlāru vērtībām, darbība, kuru tā veic, izmantojot Tangle balstīto tehnoloģiju, tāpēc mēs to esam iekļāvuši šajā kriptogrāfijas visietekmīgāko ekoloģisko ideju saraksta otrajā vietā. cosmo. 

Mūsu tehnoloģija spēj uzlabot dzīvi, dot iespēju cilvēkiem un pārveidot nozari. Mēs uzmanīgi novērtējam mūsu rīcības ietekmi uz sabiedrību un vidi ”.

  1. Likmes pierādījums

Tas ir vienprātības protokols, kura galvenais mērķis ir pārvaldīt, pārvaldīt un aizsargāt konkrētas kriptovalūtas blokķēdes tīklu..

Šis protokols tika izveidots, lai optimizētu darba pierādījuma drošību un uzlabotu bloku ķēdes tīkla mērogojamību lielākajai daļai projektu, kas izmanto darba pierādījumu un šajā ziņā ir ierobežoti..

Bet viens no nozīmīgākajiem izmaiņu priekšlikumiem ir tas, ka likmes apliecinājums pilnībā izskauž pārmērīgus enerģijas izdevumus. Kalnračiem ar augstas veiktspējas aprīkojumu un skaitļošanas jaudu šeit nav vajadzīgas, nedz arī par elektrības pakalpojumu maksu augstajām izmaksām. Nepieciešams tikai parasts vienkārša viedtālruņa vai kopēja datora patēriņš.

Ir svarīgi atzīmēt, ka šajā konsensa modelī nav nepieciešams atrisināt sarežģītu matemātisku problēmu, kā tas ir darba pierādījuma gadījumā. Tāpēc kalnračus sauc par validatoriem, jo ​​viņi nekad nav manējie (šeit nav grūtību atrisināt matemātikas problēmas), viņi tikai apstiprina.

Likmes pierādījums ir veidots tā, lai pārbaudītājiem ar vislielāko kapitālu attiecīgajā kriptovalūtā (un tiem, kuriem ir visilgākā dalība tīklā) ir lielāka varbūtība, ka tos izvēlas nejauši, lai apstiprinātu darījumus un iegūtu atlīdzību. Tādējādi, lai to izdarītu, viņiem ir jāuzņemas summa minētajā kriptovalūtā. Jo lielāks šis kapitāls, jo lielākas iespējas viņiem būs būt par validatoru un iegūt atlīdzību.

Pašlaik daudzas svarīgas kriptovalūtas, kas ir starp 20 kriptovalūtām ar vislielāko tirgus kapitalizāciju, saskaņā ar Coinmarketcap datiem izmanto šo videi draudzīgāko vienprātības protokolu, no kura izceļas: Cardano, NEO, Tezos un Tron, lai nosauktu visietekmīgākais.

Šī tieši vai netieši ilgtspējīgā un videi draudzīgā ideja ieņem mūsu saraksta pirmo pozīciju, jo tā ir bijusi visietekmīgākā zaļā ideja kriptogrāfijas nišā. 

Vitāliks Buterins, Ethereum dibinātājs Ethereum tīklā jau izpilda likmes protokola pierādījumu, un viņš par to saka:

Es justos ļoti skumji, ja mans galvenais ieguldījums pasaulē būtu Kipras elektroenerģijas patēriņa ekvivalenta pievienošana globālajai sasilšanai. ”

Lasiet visu par Ethereum 2.0, jaunākais Ethereum blokķēdes izstrādājums.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector