5 galvenie žetoni 2020. gada spēlēšanai

Visa kriptovalūtu sfēra rada jauninājumus ar jaunām koncepcijām, kas ļauj labāk piekļūt kriptovalūtām. Turklāt šie jēdzieni ļauj lietotājiem iegūt maksimālu peļņu no viņu kriptovalūtas aktīviem. Kaut arī DeFi un ražas audzēšana ir viena no tām, vēl viena populāra kļuvusi koncepcija ir dažādu kriptonauda. 

Staking ir jēdziens, kas attiecas uz Proof of Stake (PoS) bloku ķēdes tīkliem, un tas atvieglo pasīvo ienākumu gūšanu kriptovalūtās. Šajā rakstā mēs aplūkojam likšanas pamatus, kas ir monētas likšana un kuras ir labākās monētas 2020. gadā. 

Kas ir Staking?

Ieguldīšana kriptovalūtās ir mehānisms, kurā kriptogrāfijas lietotāji bloķē savas monētas uz noteiktu laiku. Pretī lietotāji saņem atlīdzību kriptovalūtas marķiera veidā. Līdzīgi tam, kā bankas jums piešķir procentu procentus par naudas bloķēšanu bankas kontā. 

Šis likmes process atvieglo darbības blokķēdes tīklā. Tas tiek veikts tā, lai atbalstītu Proof of Stake (PoS) bloku ķēdes tīklus. Ar darba pierādījumu (PoW), tādām blokķēdēm kā Bitcoin, vienprātīgs darījuma mehānisms tiek panākts, izmantojot kalnrūpniecību. Tomēr PoW tīkliem ir nepieciešama ievērojama skaitļošanas jauda un tādējādi ierobežots mērogojamības faktors. 

Turpretim mehānisma pierādīšanas mehānisms izvēlas īpašu validatoru, lai veicinātu vienprātību un apstiprinātu bloku. Vairumā gadījumu apstiprināšanai tiek izvēlēts lietotājs, kuram ir konkrētās blokķēdes maksimālās monētas. Kaut arī PoS mehānisms samazina decentralizācijas faktoru salīdzinājumā ar PoW mehānismu, tas veicina zemāku aprēķina jaudu un labāku mērogojamību. 

Lietotāji bloķē līdzekļus, lai atvieglotu PoS blokķēdes darbību. Apmaiņā pret kriptogrāfijas ievietošanu lietotājiem tiek apmaksāti attiecīgā blokķēdes tīkla marķieri. Procentu ienesīgums apmaiņā pret jūsu kriptogrāfijas žetonu bloķēšanu ir padarījis šo koncepciju populāru īpaši pēdējā laikā.

Labākās monētas

Gadu gaitā monētu saraksts Proof of Stake ir ievērojami palielinājies, pateicoties pieaugošajai likmju koncepcijas popularitātei. Apskatīsim dažas no labākajām PoS monētām, kas pieejamas 2020. gadā. 

TAGAD žetons (TAGAD)

TAGAD žetons ir vietējais digitālais aktīvs vienā no ievērojamākajām kriptovalūtu biržām ChangeNOW. Marķieris lietotājiem atvieglo piekļuvi neskaitāmiem iekšējiem produktiem, kas pieejami NOW ekosistēmā. Gadu gaitā, pieaugot tā produktu popularitātei un pieņemšanai, NOW marķiera vērtība ir ievērojami pieaugusi. 

Platforma tagad ļauj lietotājiem izmantot savu kriptovalūtu un saņemt ikgadēju atlīdzību saskaņā ar ilgumu, kādā jūs izmantojat NOW marķieri. Jo ilgāk jūs liksiet tā žetonu, jo lielāku atlīdzību jūs saņemsiet. Lietotājs var sākt ar 10 NOW žetoniem un iesaldēt darījumu ar nodrošinātie rīki: BEPTools žetonu saldētava vai Guarda Wallet likmes mehānisms. Pēc tam tā protokols automātiski aprēķinās un katru nedēļu dos atlīdzību. NOW žetona novērtējums, zemāki šķēršļi likšanai, lielāks procentu procents un iknedēļas atlīdzība ir iemesli, kas ir viens no galvenajiem monētu monētu pierādījumiem mūsu monētu sarakstā. 

Tezos (XTZ)

Nākamais mūsu monētu sarakstā ir Tezos, blokķēdes tīkls, kas darbojas ar Proof of Stake mehānismu. Tas ir formalizējis sev raksturīgo pārvaldības procesu, ļaujot ieinteresētajām personām balsot par tīkla izmaiņām. 

Tezos vietējais kriptovalūtas marķieris ir XTZ. Lietotāji nopelna XTZ žetonu, izmantojot likšanu, kas šajā konkrētajā bloku ķēdes tīklā ir pazīstama kā ‘cepšana’. Maiznieki apstiprina darījumus un apstiprina blokus, lai saņemtu XTZ marķieri pretī. Jo vairāk ieinteresēto personu pieder XTZ marķieris, viņiem pēc tam ir teikšana Tezos tīkla ķēdes pārvaldībā. XTZ ir kļuvis arī par vienu no populārākajām monētām, kas deleģējamas validatoriem. Validatori uzņemas atbildību par darījumu apstiprināšanu un XTZ marķiera ievietošanu. Pretī viņi iekasē maksu par darbību veikšanu. Tezos ieguvēji apbalvo lietotājus ar 5–6% gada ienesīgumu. 

Kosmoss (ATOM)

Vēl viens bloku ķēdes tīkls ir mūsu monētu monētu sarakstā Cosmos. Tā ir platforma, kas ļauj izstrādāt dažādas blokķēdes lietojumprogrammas un atvieglo dažādu tīklu sadarbspēju. Izlaists 2019. gadā, Cosmos darbojas Tendermint protokolā un ietver PoS mehānismu. 

Cosmos ATOM var nopelnīt, ievietojot monētu. Lietotāji var piekļūt Cosmos, deleģējot vai palaižot validatora mezglu. Deleģēšanas gadījumā jūs deleģējat atbildību apstiprinātāja mezglam, kas darbojas jūsu vārdā. Pretī validētāja mezgls iekasē noteiktu procentu par pakalpojumu sniegšanu. Lietotāji, kas izmanto validatora mezglu vai deleģēšanu, var gūt gada peļņu par 8–10%. 

Decred (DCR)

Palaists 2016. gadā, Decred ir balstīts uz unikālu modeli, kurā apvienoti gan darba pierādījumi (PoW), gan pierādījumi par likmēm (PoS). Hibrīdais mehānisms atvieglo labāku drošību, izmantojot PoW decentralizāciju, un PoS nodrošina ķēdes pārvaldību. 

Izmantojot PoW, kalnrači var arī piedalīties Decred protokolā kā darījumu apstrādē un apstiprināšanā. Izmantojot PoS, lietotāji var likt savus esošos DCR marķierus, kurus var izmantot arī ķēdes pārvaldības priekšlikumiem. PoW kalnrači saņem 60% no bloku atlīdzības, savukārt PoS īpašnieki saņem 30%. Lietotāji var piedalīties blokķēdes tīklā vai nu balsojot, vai arī deleģējot. Ieinteresētās personas var deleģēt apstiprināšanas pilnvaras ieinteresētajām pusēm. Gada atdeve par DCR marķiera ievietošanu pašlaik ir aptuveni 6%, bet lietotājiem ir jāiegulda vismaz 138 DCR žetoni. 

Algoranda (ALGO)

Algorand ir blokķēdes tīkls, kas atrisina nenovēršamus jautājumus, ar kuriem saskaras mērogojamības, drošības un decentralizācijas blokķēdes ekosistēmā. Blokķēdes tīkls darbojas ar Pure Proof of Stake (PPoS) mehānismu. 

Lietotāji var piekļūt Algorand vietējam kriptovalūtas marķierim ALGO, izmantojot stabu. Atšķirībā no mūsu iepriekšējiem piemēriem, šis tīkls neveicina deleģēšanu citiem mezgliem. Tādējādi tas ļauj decentralizēt, jo tas izslēdz iespēju, ka lietotāju kopumam ir maksimāla balsstiesība. Tajā ir samērā vienkāršs likšanas process. Lietotājiem ALGO kriptovalūtas marķieris ir jāglabā ar brīvības atņemšanu nesaistītā makā. Turot vismaz 1 ALGO, lietotāji automātiski varēs nopelnīt atlīdzību, izmantojot likmes. Pašlaik tiek iegūta 5-6% gada atlīdzība, glabājot šo kriptovalūtas žetonu. 

Nobeiguma piezīmes

Kriptovalūtu industrija veic jauninājumus ar jaunām metodēm, lai piekļūtu ienākumiem kriptovalūtās. Staking ir viens no tiem. Mūsu sarakstā ar lielāko monētu sarakstu mēs esam pārskatījuši bloku ķēdes sistēmas un to turpmākās monētas. Turklāt mēs esam pārbaudījuši arī gada ienesīgumu, ko lietotājs var sagaidīt no dažādu žetonu ievietošanas. Šīs kriptovalūtas ir viens no labākajiem monētu likmju pierādījumiem 2020. gadā un veicina pasīvos ienākumus kriptogrāfijas nozarē.

Atruna: Šis ir apmaksāts amats, un to nevajadzētu uzskatīt par jaunumiem / padomiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me