Kopēt tirdzniecības stratēģijas

Kopēt tirdzniecības stratēģijas

Lai arī kopiju tirdzniecība šķiet, ka tas sastāv no tirdzniecības lēmumu nodošanas citiem tirgotājiem, tas tomēr atstāj daudz iespēju stratēģiskai izvēlei, izvēloties tirgotājus, kurus vēlaties kopēt, nosakot katram kopētam tirgotājam piešķiramā kapitāla daudzumu, izvietojot pieturas, zinot, kad jāpārtrauc tirgotāja kopēšana utt. Tāpēc ir prātīgi savā arsenālā iekļūt kopiju tirdzniecības arēnā, kas apbruņota ar dažām eksemplāru tirdzniecības stratēģijām, izmantot, ja un kad rodas noteiktas situācijas..

Streiks, kad gludeklis ir karsts

Līdzīgi kā jebkura cita veida tirdzniecībā, veiksmīgas kopiju tirdzniecības stratēģijas atslēga ir zināšana, kad jāiestājas kopiju attiecībās un kad no tām jāiziet. Tāpat kā dažādos finanšu tirgos, tirgotāji piedzīvo augšupeju un lejupslīdi, un jūs vēlaties pārliecināties, ka sākat tos kopēt pirmā, nevis otrā sākumā.

Streiks, kad gludeklis ir karsts

Kā jūs varat pateikt, kādā posmā atrodas tirgotājs? Ar pilnu pārliecību nevar zināt, jo tirgotāji ir tikpat neparedzami kā tirgi, kuros viņi tirgojas, taču ir dažas indikatoru zīmes. Laba vieta, kur sākt meklēt šīs zīmes, ir tirgotāja atvērto darījumu sarakstā. Daudzas reizes tirgotāja profila statistika atspoguļos tikai viņu sniegumu, pamatojoties uz veiktajiem darījumiem, bet neņem vērā pašreizējās pozīcijas.

Ja tirgotājam ir daudz šādu pozīciju, it īpaši, ja daudzi no tiem ir sarkanā krāsā un kādu laiku ir bijuši, liedzot pēkšņam tirgus apgriezienam, šis tirgotājs dodas uz kritienu. To kopēšana tagad nav noderīga. Bet, iespējams, vēlēsities viņus paturēt acīs nākotnē, jo pēc zaudējušo darījumu noslēgšanas tirgotājs var būt gatavs jaunai augšupejas fāzei.

Un otrādi, tirgotājs, kurš nesen piedzīvoja dažus neizdevīgus kritumus, bet kuram ir labs kopējo sniegumu rekords un maz atklātu darījumu, ir nogatavojies ar potenciālu labi darboties tagad, kad viņu šīferis ir notīrīts. Atcerieties, ka laba kopiju tirdzniecības stratēģija ietver ne tikai pagātnes sniegumu, bet arī tirgotāja pašreizējās situācijas izpēti, galveno uzmanību pievēršot nākotnei.

Ziniet, kad atlaist

Tikpat svarīgi kā zināt, kad jāsāk tirgotāja kopēšana, ir arī zināt, kad jāpārtrauc. Dažādu iesaistīto psiholoģisko faktoru dēļ tas var būt grūtāk, nekā jūs domājat. Papildus nogrimušajām izmaksu kļūdām, kas nomoka katru finanšu tirgotāju (jo vairāk naudas jūs iegremdējat ieguldījumā, jo grūtāk no tā atteikties), ar kopiju tirdzniecību cilvēki mēdz emocionāli pieķerties tirgotājiem, kurus viņi kopē. Un laba iemesla dēļ: lielākajai daļai būs vismaz bijusi kāda veida mijiedarbība ar šiem tirgotājiem, varbūt pat iepazīta ar viņiem personīgā līmenī.

ziniet, kad atlaist

Tomēr, lai turpinātu kopēt tirgotāju, kas zaudē naudu, vienkārši nav jēgas kā kopiju tirdzniecības stratēģijai. Tāpēc vienīgais loģiskais solis, kad tirgotājs nokļūst lejup pa trajektoriju, ir ļaut viņiem iet. Labs veids, kā kontrolēt sevi un pārliecināties, vai lojalitāte tirgotājam nenogurdina jūsu ieguldījumu, ir izmantot rīku Copy Stop Loss, ko daži sociālā tirdzniecība platformas nodrošina. Tādā veidā jūs iepriekš nosakāt, cik daudz naudas esat gatavs zaudēt par noteiktām kopiju attiecībām, un jūsu emocionālie pārtraukumi netraucēs stabilu ieguldījumu pārvaldību.

Daudzveidība ir galvenais

Tirdzniecība ar kopijām var būt būtiski atšķirīga no tradicionālās tirgus tirdzniecības, taču dažas lietas joprojām atbilst patiesībai jebkurai finanšu tirdzniecības stratēģijai, proti, fakts, ka portfeļa diversifikācija ir drošākais veids, kā samazināt risku un nodrošināt ilgtermiņa rentabilitāti. Tomēr, izmantojot kopiju tirdzniecību, daudzveidības sasniegšana var prasīt mazliet vairāk pētījumu un rūpīgu stratēģēšanu nekā tradicionālā tirgus tirdzniecība, kur daudzveidība ir diezgan pašsaprotama.

Lai to parādītu, apskatīsim piemēru tam, cik viegli var nonākt nediferencētā kopiju tirdzniecības portfelī. Pieņemsim, ka jūs esat sācis tirdzniecību ar jaunu sociālās tirdzniecības platformu, un, ciktāl tas attiecas uz kopiju tirdzniecības stratēģijām, jūs nevarētu iedomāties neko oriģinālāku kā kopēt piecus tīklā esošus tirgotājus, kuri ir uzrādījuši lielāko peļņas procentu pagājušajā gadā. Tomēr, tiklīdz jūsu kopiju attiecības ir nodibinātas, izrādās, ka visi pieci no šiem tirgotājiem tirgo tikai EUR / USD tirgū. Tādējādi, kaut arī šķietami esat ieguldījis piecos dažādos tirgotājos, jums ir ļoti nesabalansēts portfelis vai, lietojot sarunvalodu, visas olas vienā grozā.

Dažādība ir atslēga

Lai nenonāktu līdz šādam murgainam scenārijam, kopiju tirdzniecības stratēģijai ir rūpīgi jāpārbauda tirgotāju portfeļi, kurus plānojat kopēt. Drošākais ceļš ir izvēlēties tirgotājus, kuru ieguldījumi aptver dažādas instrumentu klases – t.i., akcijas, indeksus, valūtas, preces utt..

Protams, ņemiet vērā, ka tirgotāji var mainīt tirdzniecības stratēģijas, kamēr jūs tos kopējat. Galu galā viņiem nav pienākuma palikt konsekventiem, izvēloties ieguldījumus, un viņi var izvēlēties paplašināties tirgos, kurus viņi iepriekš neuzskatīja. Tāpēc ir ļoti ieteicams uzmanīgi sekot kopiju portfelim kopumā, lai pārliecinātos, ka neviens iepriekš “saderīgs” tirgotājs – ti, tirgotājs, kura ieguldījumi veido līdzsvarotu portfeli – nesāk sadursmi vai ka jūs nekļūstat pārāk smagi ieguldīti jebkurā vienā instrumentā. Šādā gadījumā ieteicams pārtraukt kopēt vienu no tirgotājiem, kas izsit jūsu portfeļa atlikumu un atrast tirgotāju, kas labāk atbilst jūsu kopiju tirdzniecības stratēģijai..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me