Vai Facebook’s Past Haunting Libra’s Future ir nākotne? Zini šeit!

Vai ir kāds, kurš aizmirsa Facebook Cambridge Analytica skandāla lieta par datu konfidencialitāti? Ja vēl neesat, Senāta komiteja joprojām pēta šo lietu.!

Kā mēs visi zinām, Facebook gadiem ilgi skandāli skāra – dažkārt par iejaukšanos vēlēšanās, bet citreiz bažas par privātumu. Neskatoties uz visu, Facebook nolēma izlaist savu kriptovalūtu, Svaru monētu, ko likumdevēji nesagremoja.

Attiecīgi likumdevēji joprojām nav gatavi pieņemt faktu, ka Facebook plāno pārveidot pašreizējo naudas formu un cer atvieglot atvērtu banku iespēju bankām un bankām, kurām nav banku.

Tagad ir grūti uzticēties Facebook!

The dzirdi tika iestatīts 2019. gada 16. jūlijā Capitol Hill, Vašingtonā, DC, kur Calibra izpilddirektors Deivids Markuss iepazīstināja, lai apliecinātu Facebook plānu par gaidāmo kriptonauda, ​​Svari, attiecīgais privātums un daudzi citi saistītie aspekti. Lai tikai atgādinātu, Svari ir stabila monēta, ko atbalsta tādu uzņēmumu konsorcijs kā PayPal, MasterCard, eBay, Visa, Vodafone un citi – turpretī Calibra ir digitālais maks, kas ļauj uzglabāt, pārsūtīt un iegādāties Svaru monētas.

Saskaņā ar liecības dokumentu, ko Markuss iesniedza pirms Senāta sēdes, Facebook Inc. nav saistīts ar Svaru finansiālo aspektu – tas pats tika apspriests tiesas sēdē. Mr Markuss uzstāja, ka lietotāja finanšu dati būs pieejami tikai Calibra makā un Facebook nav piekļuves lietotāja datiem vai finanšu informācijai – turklāt tas piebilst, ka Facebook Inc. tāpat kā citi būs tikai viens no Svaru asociāciju biedriem. privātie spēlētāji; eBay, Vodafone utt. Tiem, kas nezina, Svaru asociācija ir bezpeļņas organizācija, kas paredzēta Svariem un kuru atbalsta vairāki privāti uzņēmumi no dažādām nozarēm, tostarp telekomunikāciju, finanšu, apdrošināšanas, plašsaziņas līdzekļiem un citiem..

Senāta 1. uzklausīšanas diena atklāj privātuma problēmu

Pirmās uzklausīšanas dienas laikā Larss Seiers Kristensens, kurš ir pasaulē pirmā ID / KYC gatavā biznesa blokķēdes tīkla Concordium priekšsēdētājs, paziņo, ka viens no galvenajiem jautājumiem, kas balstās uz neuzticēšanos Svariem, ir “drošība”, kas svārstās no nacionālās drošības līdz pat ieguldītāju aizsardzība.

Līdzīgi bažas pauda senators Šerrods Brauns;

Uzņēmums “caur skandālu pēc skandāla parādīja, ka tas nav pelnījis mūsu uzticību”.

Nepārtrauktās sarunās M.Brown paziņo, ka būtu “maldīgi” domāt, ja indivīds var uzticēties sociālo mediju firmai ar savu “grūti nopelnīto” naudu. Kaut arī Facebook redzēja, kā palīdzēt nepietiekamu banku bankā, Mr.Brown to norāda;

“Mēs būtu traki, lai dotu viņiem iespēju ļaut viņiem eksperimentēt ar cilvēku bankas kontiem.”

Facebook iepriekšējās rētas joprojām ir redzamas. Sliktākā atmiņa par Cambridge Analytica privātumu vietnē Facebook ir pārāk grūti noberzt, kā rezultātā cits senators nodeva skarbus komentārus. Republikāņu senatore Marta Maksalija pauda bažas kā – “Es jums neuzticos, puiši”. Viņa teica;

“Tā vietā, lai sakoptu savu māju, jūs sākat jaunu uzņēmējdarbības modeli.”


Mr Markuss mēģināja izskaidrot, kā Facebook tur viņa sociālo tīklu malā ar Svariem. Viņš teica: “Facebook būs tikai viena balss”.

“Tas, kā mēs to veidojām, ir nodalīt sociālos un finanšu datus, jo mēs esam skaļi un skaidri dzirdējuši, ka viņi nevēlas, lai šie divu veidu datu straumi būtu savienoti, tāpēc šādi tiek veidota sistēma”

Lai kāds arī būtu gadījums – visa uzklausīšana izvirzīja dilemmu Facebook Svariem. Saskaņā ar tiesas sēdes piezīmēm Markuss kungs sekoja savam signālam, izskaidrojot Svarus kā atvērtā koda un kriptovalūtas platformu. No otras puses, Calibra ir digitālais seifs, bet tikmēr Facebook produkts ir neapšaubāmi visspēcīgākais sociālais tīkls. Kāds senators norādīja uz Markusu, sakot, ka “jūs to nedarāt prieka pēc”.

Lai gan Facebook uzsāka šo plānu Amerikas Savienotajās Valstīs, tas saņem apsveicamu soli arī no citām valstīm, piemēram, Šveices. Tas ir pilnīgi taisnība, redzot Markus kunga liecību, kas to definēja šādi;

Es lepojos, ka Facebook ir uzsācis šos centienus šeit, ASV, raksta Markuss. Es uzskatu, ka, ja Amerika nevedīs jauninājumus digitālās valūtas un maksājumu jomā, citi to darīs.

Facebook saskaras ar naudas sodu USD 5 miljardu apmērā

Turklāt ir vērts atzīmēt, ka ziņojumos, kas izceļ “Federālo tirdzniecības komisiju (FTC)”, Facebook ir apstiprināta soda nauda aptuveni 5 miljardu ASV dolāru apmērā par Kembridžas analītisko privātuma pārkāpumiem. Saistībā ar to Rodas salas demokrāts pārstāvis Deivids Cicilīns apgalvo, ka; “FTC tikko uzdāvināja Facebook Ziemassvētku dāvanu piecu mēnešu grafam”.

“Tas ir ļoti neapmierinoši, ka tik milzīgi spēcīgs uzņēmums, kas nodarbojas ar tik nopietniem pārkāpumiem, sita plaukstu.”

Attiecībā uz šo skandāla jautājumu, kas tika izvirzīts otrdienas, 2019. gada 16. jūlija, uzklausīšanā, Markuss kungs atbildēja, ka “Mēs zinām, ka mums ir jāvelta laiks, lai šīs tiesības iegūtu,” – viņš trešdien atkal sniegs liecības Palātas Finanšu dienesta komitejā. (2019. gada 17. jūlijs) par 2. dienu.

Apvienojot jauktos apgalvojumus no dzirdes – gan no tehnoloģiju smadzenēm, gan no tiem, kas nežēlīgi pauda savu tiešo neuzticību Facebook, tā aizraujošajam gaidīšanai un aizturēšanai nākamās dienas uzklausīšanā un tās iznākumā.

Ko tālāk?

Lai gan MrMarkus centās visu iespējamo, lai izskaidrotu, kā Facebook vispār nav saistīts ar Svariem un Kalibru, ciktāl tas attiecas uz lietotāja datiem, ir diezgan grūti ticēt facebook, redzot tā iepriekšējo ierakstu. Faktiski jūlija sākumā M. Markuss paziņoja, ka “lietotājam nav jāuzticas Facebook, lai izmantotu Svarus”.

‘Apakšējā līnija: Lai izmantotu Svaru priekšrocības, jums nebūs jāuzticas Facebook. Un Facebook nebūs īpaša atbildība par Svaru tīklu, ”sacīja Markuss. ‘Bet mēs ceram, ka cilvēki labvēlīgi reaģēs uz Calibra maku. Mums ir bijusi skaidra pieeja finanšu datu nošķiršanai, un mēs izpildīsim savas saistības un cītīgi strādāsim, lai nodrošinātu reālu lietderību. ”

Tomēr tas, vai Facebook gūs panākumus ASV, joprojām ir laika jautājums. Nesen analītiķis Brents Thils no Jefferies paziņo, ka “nav svarīgi, vai Facebook Svari neizdodas. Mr.Till norāda to

“Viņš neuzskata, ka Facebook Svariem būs daudz panākumu Amerikas Savienotajās Valstīs, jo 80% ASV Facebook lietotāju neinteresē digitālā valūta.”

Paturot prātā, ka Facebook nav tīras privātuma informācijas par lietotāja datiem, kāda, jūsuprāt, ir Svaru nākamā nodaļa.? Vai jūs domājat, ka tā saņems pozitīvas piezīmes no ASV regulatoriem vai smagu kritiku, kas lika Facebook izlemt par nākamo soli.? Paziņojiet mums savu viedokli zemāk esošajā komentārā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector