Ekonomikā noteikti ir noticis bitkoina trakums!

Tā kā kriptovalūtas vērtība pagājušā gada decembrī sasniedza 20 000 ASV dolāru, kas ir visu laiku augstākā vērtība, tā ir izpelnījusies cilvēku uzmanību no visas pasaules. Lai gan bitcoin vērtība ir samazinājusies līdz apmēram USD 9000, visi joprojām vēlas to gabalu.

Pieaugošā trakošana ir izraisījusi valdības iestāžu iejaukšanos, kuras vēlas to regulēt un aplikt ar nodokļiem. Bet tas vēl nav viss, viens no galvenajiem faktoriem šeit ir bitkoīnu uzlaušana un zagšana. Tāpat kā jebkura cita nozare, arī kriptonauda, ​​piemēram, bitcoīns, ir pakļauta pazušanai vai nozagšanai.

Ja jūs visi esat gatavs iekļūt šajā plaukstošajā nozarē vai jau esat daļa no tā, pārliecinieties, ka jums ir priekšstats par tā otro pusi. Pareizi! Iespējams, ka šie uzlaušanas vai zādzības galu galā būs bitcoin nāve starp citām kriptovalūtām. Tas noteikti prasa mērenu pieeju, bet tas ir vēl vienu dienu. Šodien mēs apspriedīsim tos faktorus, kas varētu laupīt jūsu bitcoīnus.

  1. Drošības riski kriptovalūtu biržās  

Mt. Gox apmaiņa ir bijis lielākais uzlaušanas gadījums vēsturē ar nozagtiem bitkoiniem 473 miljonu dolāru vērtībā. Bitstamp ar 5,1 miljonu ASV dolāru, Bitfinex uzlaušana 66 miljonu ASV dolāru apmērā un nesenais Coincheck zaudējums par aptuveni 400 miljonu ASV dolāru vērtībā bitkoiniem iezīmē tikai dažus no visdārgākajiem uzlaušanas gadījumiem, kādi jebkad bijuši..

Šāda veida uzlaušana notiek, kad hakeri nokļūst uzņēmuma bitcoin makos, kuros ir cilvēku līdzekļi. Tas varētu būt pārāk viegli apiet drošības apsvērumu dēļ.

apmaiņas laikā.

Apmaiņas uzlaušana var izrādīties arī krāpšanās. Uzņēmums piedāvā apmaiņas pakalpojumu, kas saistīts ar bitcoin, kur klienti uztur savu bitcoin kontu un tad pēkšņi kādu dienu uzņēmums pazūd. Uzņēmums var apgalvot, ka ir uzlauzts, bet patiesībā viņi tikko izvilka izkrāpšanu.

  1.  ICO pikšķerēšanas krāpšanās

Ir bijuši daži pazīstami ar bitkoinu saistīti uzlaušanas stāsti, kas notika, kad uzņēmumi rīkoja savus sākotnējos monētu piedāvājumus (ICO). ICO ir līdzekļu vākšanas veids, kad investori iegādājas projekta žetonus, maksājot vai nu kriptovalūtā, vai fiat naudu.

Šajos gadījumos hakeri atdarina uzņēmuma vietni ar viltotu vietni. Pēc tam hakeris pārliecina investorus nosūtīt savus līdzekļus citam bitcoin makam. Kad būsiet nosūtījis savus bitkīnus, tos vairs nevarēs atgūt. Tas nozīmē, ka gan investors, gan uzņēmums ir zaudējuši savus bitkoīnus.

Šeit varat pārliecināties, vai vietne, uz kuru sūtāt līdzekļus, ir īsta vietne.

  1. FB, Google un Youtube kanālu izmantošana

Globālo kanālu, piemēram, Facebook, Google un Youtube, atklāšana, kas jāizmanto bitcoin investoru izkrāpšanai, ir nesen, kas FB aizliedza šīs reklāmas, bet kā tieši krāpnieki to sasniedz?

Krāpnieki piedāvā tūlītēju naudu apmaiņā pret bitkoiniem, kas prasa sākotnējo starta maksu ar solījumu dubultot sākotnējo ieguldījumu. Ar plašo sociālo mediju sasniedzamību viņi veiksmīgi pārraidīja savu izkrāpšanu tūkstošiem cilvēku un nozaga bitkoīnus, neturot darījuma otro galu.

Turklāt šie krāpnieki izmanto bitcoin kā ēsmu, lai sajauktu jūsu datoru, lejupielādējot ļaunprātīgu programmatūru, kā arī pikšķerēšanas shēmu, kurā krāpnieki atdarina Bitcoin zīmolu, lai iegūtu upura uzticamību..


Krāpnieki mērķē uz Google meklēšanas reklāmām, izkrāpjot lielākos bitcoin nozares zīmolus, kas parādās kā reklāmas Google meklēšanas lapu augšdaļā. Šīs viltotās reklāmas novirza lietotājus uz līdzīgi izskatāmām lapām, kuras kontrolē krāpnieki, no kurienes viņi nozog upura personisko informāciju..

Nesen hakeri arī izmantoja YouTube, lai iegremdētu kriptonauda lietotāju datoros. Hakeri pamatā izmantoja reklāmas, kas parādās pirms videoklipiem un starp tiem. Acīmredzot šajās reklāmās ir ieguves kods, kas izmanto aptuveni 80% video vērotāja CPU.

Tātad, šāda veida uzlaušana un zagšana ir riski, pret kuriem jūs esat neaizsargāts, strādājot ar bitkoiniem. Šeit galvenās ir pilnīgas zināšanas, sapratne un piesardzība. Ja jums ir kādi jautājumi vai ieteikumi par riskiem, sazinieties ar mani, komentējot tālāk!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector