Patiesība aiz nesenā “Bitcoin cenu sadalījuma”

Vai tā ir bitkoina korekcija? Vai cilvēki gūst peļņu pirms Ziemassvētkiem? Vai arī tā ir tikai beigu pazīme!

Tas, kurš dzīvo kriptonauda pasaulē, precīzi zina, kurš vada pašreizējo kriptovalūtas tirgu. Bija laiks, kad Bitcoin cena pieauga līdz 1000 ASV dolāriem no 100 ASV dolāriem un pēc dienām sabruka vai tika koriģēta līdz 200 ASV dolāriem. Kopš tā laika, kad valūtas karalis ir braucis uz šosejas, 80% kritums nav apstājies vienu reizi, dažreiz tas notiek ar pārtraukumiem un pēc tam vēl vienu augstu.

Bitcoin ir diezgan nepastāvīgs, par to nav šaubu. Jauni pircēji un ienākšana regulētās biržās ir tikai sākums, ko mēs skatāmies, ir saullēkts, nevis rīts.

Bitcoin cenu sadalījums

Kā redzat iepriekš redzamajā diagrammā, Bitcoin bullish tirgus nevarēja izturēt pārdošanu no ieguldītāja, kurš meklē peļņu tiem, kuri ir iekļuvuši USD 10 K.

Cena ir stipri pazeminājusies 15.16% Bitcoin kopš tā augstā līmeņa 20 000 tikai pirms 2 nedēļām. Tagad mēs redzam spēcīgu turpinājuma trīsstūra modeli, kas liecina, ka cena varētu vēl vairāk samazināties. Mūsu galvenais atbalsts ir 13434 (Fibonacci retracement, horizontāls šūpoles zemais balsts, trijstūra veidošanās), un šī līmeņa pārtraukums varētu nospiest cenu līdz 11172 atbalstam (Fibonacci pagarinājums, horizontāls šūpoles zems atbalsts). Mūsu nākamais lielākais pretestības līmenis ir 14757 (Fibonacci retracement, horizontāla šūpoles augsta pretestība).

No otras puses, cenas palielinājās, radot bullish modeli, kas pārtrauca 13434 pretestību, un tagad tas ir USD 15 K.

Pēc mūsu pētījuma mēs uzzinājām šādus iespējamos gadījumus, kas varētu būt noveduši pie neseniem bojājumiem.

Bitcoin naudas mānija

Ikviens zina, kas ir bitcoin? taču lielākajai daļai lietotāju, kas nav tehnikas speciālisti, nav ne jausmas, ka viņu izmantotā Bitcoin valūta vairs nav vienāda. Bitcoin nauda ir reālā ekonomika, kā aprakstījis nezināms dibinātājs “Satoshi Nakamoto”, kā apgalvo Bitcoin cash, ka tie ir uzticamāki un mazāk maksas tīklā, kas ir taisnība arī salīdzinājumā ar Bitcoin cash, jums vidējā maksa ir aptuveni $ .9 līdz .10 USD, bet bitcoīna gadījumā jūs nevarat pārvietoties mazāk par 100 USD.

Nesen uzlaušana apmaiņas, nicehash, bitfinex un dažādas mazas apmaiņas ir uzlauztas, pateicoties viņu vadīto pakalpojumu centrālajam raksturam. Piekļuve viņu serveriem var beigties ēst visiem bitcoīnus.

Īssavienojums

nākotnes tirgū nesen ir sācies, kur galvenās regulētās biržas ir apvienojušās, lai nodrošinātu drošu vidi tirdzniecībai ar reāliem un profesionāliem tirgus spēlētājiem, kas varētu būt veltīgi bitcoinam.

Monētu bāze

Coinbase, kas iepazīstina ar Bitcoin cash teorētiķi, liek domāt, ka tad, kad tika ieviesta Bitcoin nauda, ​​bija cenu kāpumi, un kāds no iekšpuses nopludināja informāciju par tirdzniecības laiku. Coinbase tagad tiek vainots par to, ka palīdzēja bitkoina naudai iegūt sūkni tirgū.

Vēl viens svarīgs iemesls sekot Bitcoin nodevas tiek veikti līdz 100 līdz 1000 ASV dolāriem, lai veiktu darījumus, tirgotāji tagad pāriet uz Bitcoin skaidru naudu, kuru ir lētāk izmantot un ar mazāku maksu.

Bitfinex kļūstot par nākamo Mt Gox. Cilvēki sāk par to kliegt.

Pumpēšana un negodīga spēle

Mākslīga tirgus pumpēšana var būtiski mainīt vērtības, kas kopā var destabilizēt tirgu. Ikviens, kurš pārzina 2007. – 2009. Gada finanšu krīzi, labi zina glābšanas pasākumus. Triljoni tika izdrukāti no gaisa, lai atbalstītu ASV ekonomiku. BTC atbalsta Tether ?. Vai 6% līdz 17% + no ikdienas BTC tirdzniecības apjoma ir pietiekami, lai mainītu tā cenu? Šis ieraksts nav par to, ka Bether ir vai nav atbalstīts Tether. Tas ir tikai par viltotu naudu, kas tiek izmantota likumīgu vērtīgu kriptovalūtu pirkšanai, kuras var pārvērst USD vai izmantot reālu preču un pakalpojumu iegādei.

Cietas dakšas

Ticiet vai nē, šogad gandrīz visi dara savu cieto dakšiņu, kas ir labs konkurences radīšanai, bet parāda integritātes trūkumu Bitcoin kopienā. Bija tik daudz dakšu, no kurām dažas neizdevās, dažas izrādījās krāpnieciskas un dažas atpalika. Jaunpienācējs ir neizpratnē, ar kuru valūtu strādāt.

Eksperimentālais risks

Bitcoin izstrādātāji veicina, ka bitcoin ir izstrādes fāzē un netiek izlaista pat 1. versija. Šāda veida beta testēšana ir pārtraukta.

Tā sauktā korekcija!

Bitcoin šobrīd ir nepastāvīgs un joprojām ir labs ieguldījums, ko varat veikt. Bitcoin ir programmatūra, kas cilvēces vēsturē ir pārvērtēta. Nezināmais Bitcoin dibinātājs vēlējās, lai visi mikro Bitcoin darījumiem izmantotu bitcoin. Tirgus atkārtojas, psiholoģija ir vienkārša tirgus virzīšana uz leju, lai vairāk varētu nopirkt, ko sauc par korekciju.

Saglabājiet HODL!

Paziņojiet mums, ko jūs domājat, komentāros zemāk vai rakstiet mums [e-pasts aizsargāts]

Tas ir tikai autora viedoklis, un tas ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me