Miljardiem iemeslu, lai panāktu finanšu iekļaušanu ar berzes ekosistēmu

Globāli 1.7 miljards pieaugušo paliek bez bankas, tas nozīmē, ka vairāk nekā trešdaļai pasaules iedzīvotāju nav oficiālu finanšu pakalpojumu. Tiek uzskatīts, ka pieaugušo un uzņēmumu bez bankām iekļaušana oficiālajā finanšu platformā bankām varētu radīt aptuveni 380 miljardu USD jaunus ieņēmumus.

LALA World cer izveidot finanšu ekosistēmu visiem, kur zem viena jumta dominē pakalpojumi, tostarp zemu izmaksu pārskaitījumi, bezskaidras naudas maksājumi, peer-to-peer aizdevumi, fiat aizdevumi utt. Tas paver durvis regulētiem finanšu pakalpojumiem, norādot, ka tam ir liels potenciāls pasargāt līdz USD 42 miljardiem no tā, ko tā sauc par “pelēko tirgu”.

LALA World ir redzējums, kā ar blokķēdes palīdzību sasniegt cilvēkus ar ierobežotiem resursiem, bez nepieciešamības izprast pamatā esošo tehnoloģiju.

LALA World apgalvo, ka patlaban starptautiskie darījumi jaunattīstības valstīs ir ārkārtīgi neefektīvi – šo problēmu saasina daudzi migranti, kuri strādā dažādās pasaules malās. Saskaņā ar ANO DESA datiem 3,4% pasaules iedzīvotāju šodien ir starptautiski migranti. Migrantu skaits, kas dzīvo valstīs ar augstiem ienākumiem, pieauga no 9,6% 2000. gadā līdz 14% 2017. gadā.

Tajā teikts, ka maksājumi caur tās ekosistēmu būtu bez robežām un ievērojami lēti. Maksājumi tiktu apstrādāti arī ātri, jo neviens starpnieks nekavē darījumu. Visi darījumi, kas tiek apstrādāti, izmantojot tās ekosistēmu, tiek nemaināmi ierakstīti Blockchain, padarot tos nemaināmus.

Nākamajos mēnešos uzņēmums ir plānojis piedāvāt dažādus pakalpojumus un produktus, no kuriem daži jau darbojas un darbojas. Katrs produkts ir nozīmīgs posms, lai šis tīkls veidotos un kļūtu par ilgtspējīgu finanšu ekosistēmu.                           

Šī mēneša sākumā Indijā maksājumu pakalpojumi ir veiksmīgi uzsākti, izmantojot LALA World App ar

rēķinu apmaksas pakalpojumi, ar kuru starpniecību lietotājs var apmaksāt savus vairāk nekā 25 dažādu komunālo pakalpojumu sniedzēju Indijas tālruņa, gāzes, platjoslas, elektrības un pēcapmaksas mobilo tālruņu rēķinus.

Vēl viens LALA piedāvājums, LALA Kreditēšana, sāka darboties Indijā šīs nedēļas sākumā, jo viņu pirmais aizdevums tika veiksmīgi izmaksāts, izmantojot tās iegādāto Nebanku finanšu uzņēmumu (NBFC) Indijā, kura pieteikums valdes maiņai tiek iesniegts Indijas Rezervju bankā, vadošā iestāde. Izmantojot bezmaksas nodrošinājumu, fiat aizdevumi un LALA maksā LALA pasaules bezrīves finanšu ekosistēmas sapņiem pieskarties daudzām dzīvēm ar saviem dāsnajiem piedāvājumiem un pakalpojumiem.

Sākumā LALA pirmajā posmā piedāvās aizdevumus divos segmentos:

1) Mikro un nanokredīts (MANC) privātpersonām.

2) MSME aizdevumi: mikrouzņēmumiem, maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Indija ir milzīgs tirgus abiem šiem piedāvājumiem. Kā norāda Pasaules Banka, Indijas MSME ir nodarbinājusi vairāk nekā 50 miljonus cilvēku, palielinot ražošanas iespējas, samazinot reģionālās atšķirības, līdzsvarojot bagātības sadalījumu un veicinot IKP-MSME sektoru, veido 8% no IKP. Izmantojot Nano Credit, tas var dot iespēju jauniešiem kļūt par veiksmīgiem uzņēmējiem ar finansiālu atbalstu, ko nevar nodrošināt no tradicionālajām bankām.

LALA World pēta dažādus aspektus, lai sasniegtu maksimāli daudz cilvēku, izmantojot viņu sociālā un biznesa platformas.  

Līdz 2018. gada 23. jūlijam viņi ir plānojuši uzsākt uzlādes pakalpojumus, izmantojot LALA World App no ​​AAE, izmantojot partnerību ar ManGo Point Payment Services L.L.C kas ir Dubaijā, AAE reģistrēts uzņēmums Dubaijas Ekonomikas departamentā, lai pieņemtu un apstrādātu maksājumus AAE. Pēc palaišanas jebkurš migrants AAE varēs papildināt savu LALA World App kontu, izmantojot ManGo kioskus, kas atrodas plkst. 450 atrašanās vietas visā AAE. Pēc veiksmīgas papildināšanas lietotāji var papildināt savu mobilā tālruņa numuru vai jebkuru citu mobilo numuru, kas pieder 10 dažādām valstīm ārpus AAE, tādējādi ietaupot viņus no biežiem kiosku apmeklējumiem..  

Līdz 2020. gadam viņi vēlas mainīt 100 miljonus cilvēku un veidot LALA pieņemamību, padarot šos individuālos startus par atspēriena punktiem megavīzijas virzienā!

Nākotnē LALA World varēs iespējot kripto kripto kreditēšanu vienaudžu (peer-to-peer) starpā. Tas būtu ātrākais kreditēšanas veids un dotu iespēju migrantiem, kuriem steidzami nepieciešams kredīts, kuri varētu aizņemties no tuvākajiem un mīļajiem..

Pieaugot ienākumu līmenim, finanšu iekļaušana tagad ir viena no galvenajām valsts un privāto finanšu institūciju darba kārtībām. Visiem finanšu institūtiem ir īstais laiks ņemt vērā nebanku un nepietiekamu banku tirgu. To var izdarīt, mainot viņu pašreizējo darbības modeli, lai efektīvi apkalpotu šo strauji augošo ienesīgo tirgu. Pašreizējo banku un aizdevumu pakalpojumu izaicinājumiem ir jābūt vienotai risinājuma bāzei, lai visus varētu izmantot vienā platformā, un šķiet, ka LALA World ir spēcīgs potenciāls to sasniegt.

Tādas organizācijas kā LALA World var ievērojami uzlabot valstu gada ieņēmumus:

  • Mazo uzņēmumu kredīta starpības mazināšana pie vidējās aizdevumu starpības un sniedz konservatīvus, uz maksu balstītus pakalpojumus.
  • Pieaugušo pieaugušo iekļaušana oficiālajā finanšu sistēmā un viņu oficiālo finanšu pakalpojumu izdevumu līmeņa paaugstināšana.

Resursi:

(Accenture: https://www.accenture.com/us-en/insight-billion-reasons-bank-inclusively)

(http://www.iamwire.com/2017/09/importance-of-msme-sector-in-india/166912).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me