Kurp mēs dodamies ar Bitcoin 2018. gadā?

Bitcoin statuss

Bitcoin nenoteiktais pieaugums izskatās tāds, ka es kādreiz nomainīšu zeltu. Indiāņi mīl zeltu nevis spīdīgas dabas dēļ, bet tam piemīt raksturīgas īpašības, kas padara to par vērtības krātuvi. Aizdevēji savas naudas nodrošināšanai izmanto zeltu kā nodrošinājumu. Vēl viens akmens cilvēciskās vērtības ir vērstas uz tā saglabāšanu mūžīgi un paaudžu nodošanu tālāk.

Zelta, protams, nav maz, taču kalnrūpniecība ir saistīta ar izmaksām, kas ierobežo tā piegādi. Tas pats ir ar bitcoin. Indieši mēdz domāt un asociēt bitkoinu kā jaunu zeltu. Bitcoin nāk ar unikālām īpašībām, kuras zeltam nevar būt

  1. Viegli pārvietojams.
  2. Nav uzturēšanas izmaksu.

Kāpēc Bitcoin kā zelts? Labāka zelta forma ?

Zeltu iegūst, izmantojot mašīnas, un ogļraktuvēs šīs raktuves pieder valdībai un to kontrolē, kad zelts nonāk tirgū, ieskaitot visas iespējamās tā ražošanas izmaksas, tirgū iegūst jaunu cenu.

Bitcoin darbojas līdzīgi, lai to saprastu, mums jāpieņem matērija un enerģija ir līdzvērtīga, kas ir taisnība. Bitcoīnu ieguve prasa milzīgu enerģijas daudzumu aptuveni 37,15 TerraWatt stundās.

Saskaņā ar einšteinu e = mc2 mēs varam vienkārši aprēķināt iepriekš minētās enerģijas radīto masu.

Konvertējot 37,15 TWH džoulos, kas ir 1,3374 × 1017 .

Tagad sadalīsim iepriekš minēto skaitli ar gaismas ātrumu, kas ir 1,3347x 1017 / (3 x 108m / s) 2, kas dos 1,5 kg masu. Tagad piemēro to pašu vienādojumu bitcoin.

Pašlaik ik pēc 10 minūtēm jums ir 1 bloks, kas satur noteiktus darījumus par katru gadu, mums ir 52 560 bloki ar atlīdzību 12,5 BTC par katru izrakto bloku, katru gadu tiks ģenerēts 657000 Bitcoin. Pēc pašreizējās cenas 16 159 USD kopējā vērtība gadā ir 10 miljardi (tas ir daudz naudas), un, sadalot to ar 1,5 kg masas, mums būs 7077642000 dolāru par 30 gramiem.

Indiāņi darīs visu, lai ņemtu šāda veida zeltu, ne tikai tas ir dārgs, bet tam ir savs status quo.

Juridiskais statuss

Saskaņā ar dažādiem ziņu rakstiem tiek plaši ziņots, ka centrālo banku uzraudzībā notiek apmaiņa, tie, kas darbojas Indijā, viņiem ir lūgts pēc iespējas stingrāk uzturēt KYC un AML procesu un, ja biržas redz ļaunprātīgas darbības paziņojumu, RBI nekavējoties.

Pašlaik nav juridiska statusa attiecībā uz bitkoinu vai kriptovalūtu kā tādu, taču saskaņā ar avotiem ziņojums un normatīvais regulējums ir paredzēts līdz 30. decembrim. Var sagaidīt, ka RBI palaidīs garām lielu nodokļu iespēju, ja viņi pasludinās kriptonauda par nelikumīgu.

Indijā darbojas dažādas apmaiņas, piemēram, Koinex, Unocoin, lai gan šīs apmaiņas pakalpojumi ir pāragri un ziņo par sliktu klientu apkalpošanā. Indijas klienti pērk bitcoīnus no tādām vietnēm kā vietējie bitkoīni, kas ir droši un ar labu cenu starpību.

Tūkstošgade

Ir pagājušas dienas, kad vecākais cilvēks konsultē jūs par uzkrājumiem, Indijas tūkstošgade vecumā no 20 līdz 30 gadiem pāriet uz bitkoinu un citu kriptovalūtu kā uzkrājumu veidu, jo bankas nenodrošina šādu atdevi tik īsā laika periodā. Vēl viens iemesls varētu būt finanšu satricinājums, ko radījušas bankas, kuras vēl nav atstājušas pēdas jauniešu atmiņā, jo Indija ienāk tūkstošgades iedzīvotāju izredzes ir lielas, ka mēs drīz pārcelsimies uz kriptovalūtu.

Jaunuzņēmumi

Neatkarīgi no monētu juridiskā statusa Indijā, ir daudz iesācēju, kas strādā kriptogrāfiskajā zemē

  1. Coinsecure ir Deli balstīts jaunuzņēmums, kas piedāvā Bitcoin tirdzniecības platformu
  2. Zebpay, unocoin, koinex, kas darbojas kā seifa pakalpojumu sniedzējs, kā arī apmaiņas.

Ir ieradušies vairāk nekā 10 jaunizveidoti uzņēmumi, kas nodrošina seifa un apmaiņas pakalpojumus.

Naudas pārvedumi

Bitcoin sola sūtīt naudu globāli, neiesaistot nevienu starpnieku vai neejot uz banku. Ticiet vai nē, tirgus kapitāla un norēķinu ziņā bitcoin ir nākamais pēc rietumu savienības.

Indieši izmanto Bitcoin kā globālu naudu, tagad, ja vēlaties nopelnīt savai meitai vai dēlam, kas dzīvo ārpus valsts, vienkārši bez grūtībām sūtiet Bitcoin, izmantojot maku.

Pārskaitījumi joprojām ir liela problēma Indijā, kur SWIFT aizņem dažas stundas dienā, bitcoīna darījums var notikt uzreiz atkarībā no samaksātajām maksām.

Ietekme Demonetizācija

Kad modi valdība nolēma atcelt 500 un 1000 konkursa izmaiņas, jo Indija ir valsts, kas pazīstama ar uzkrājumiem, kur cilvēki bija spiesti likt naudu bankā, no otras puses, tas bija laiks, kad Indija sāka pirkt bitkoīnus un kriptovalūtu, un apjomi pieauga, un ka bija laiks, kad bitkoīns ieguva Āzijas uzticību vērtības uzkrāšanas ziņā. Tas noveda pie liela Bitcoin cenu pieauguma, un vairāk cilvēku piesaistīja, lai iegādātos Bitcoin un izmantotu kā uzkrājumus.

Secinājums

Ideja par kriptovalūtas piederību Indijā darbojas kā pastmarku kolekcionēšana vai vērtīga vērtība, ko var izmantot kā status quo, kas ir zelts. Bitcoin ir interneta nauda, ​​taču tā ir droša ar matemātikas noteikumiem, un neviena vienība to nepārvalda. Attālinoties no tradicionālajiem uzkrājumu un noguldījumu avotiem, indiāņiem ir vajadzīgs laiks, lai ieviestu kriptonauda. Indiešu labākajai valūtai jābūt tādai, kas nemet tehniskus žargonus šur tur un vienkārši lietojama.

Paziņojiet mums savas domas par bitcoin 2018. gadā zemāk esošajos komentāros vai rakstiet mums uz [email protected]

Iesniegtais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me