ICO projekti, kas izdzīvoja un uzplauks 2021. gadā

Dedzīgajiem kriptovalūtas sekotājiem mēs visi atceramies 2017. gada ICO traku. ICO tajā gadā bija visu kriptogrāfiju priekšgalā. Lai gūtu priekšstatu par to, cik milzīgas SIO bija 2017. gadā, SIO 2016. gadā savāca tikai 225 miljonus dolāru. Tas ir ļoti pundurīgs ar 2017. gadā savākto summu, kas bija gandrīz 6 miljardi dolāru. SIO bija ļoti ietekmīgi, mainot kriptovalūtu stāstījumus par pieņemšanu un piesaistot jaunus investorus nozarei.

Neskatoties uz milzīgo iespaidu, ko ICO atstāja kriptogrāfijas pasaulē, ne katrs projekts izrādījās veiksmīgs. Piemēram, veiksmīgie projekti, kas iznāca no 2017. gada ICO, nebija līdz pusei no kopējā SIO skaita. Daudzi projekti neizdevās, un pat daži, kas pacēlās, galu galā nomira. Neskatoties uz to, joprojām ir daži, kas uzsāka darbību un uzplauks 2021. gadā.

Ciešāks ieskats ICOs Bull Run 2017. gadā

SIO neuzsāka 2017. gadā, bet tajā gadā kripto nozarei daudz mainījās sākotnējo monētu piedāvājumu ziņā. Tas mainīja pūļa finansējumu ar vietējiem marķieriem, nodrošinot jaunu līdzekļu piesaistīšanas veidu, izmantojot fiat vai kriptogrāfijas, piemēram, bitcoin un ethereum. SIO bija veidi, kā kriptogrāfijas jaunie uzņēmumi piedāvāja paši savu kriptovalūtu. Statistika parādīja, ka šie jaunie uzņēmumi visu 2017. gadu spēja piesaistīt miljardiem dolāru.

Šo kriptogrāfiju iegāde nebija garantija, ka šie projekti būs veiksmīgi vai pat turpināsies, jo pircēji nav daudz ietekmējuši projektu virzienu. Turklāt pārvaldes iestādes trūkums tirgus uzraudzībai nozīmē, ka šos projektus nevar saukt pie atbildības. Daudz ICO vadīja krāpnieki, kas vēlējās ātri nopelnīt naudu, un vairāk nekā 80% vada krāpnieki. Neskatoties uz to, joprojām bija patiesi projekti, kas tika veiksmīgi īstenoti. Pētījumi atklāja, ka 70% no līdzekļu piesaistīšanas, izmantojot simbolisku pārdošanu, tika ieguldīti patiesos projektos.

Iet garām Deadcoins ziņojums, vairāk nekā tūkstotis monētu ir spārdījušas spaini. Tas norāda uz milzīgo kriptogrāfijas projektu skaitu, kas neizpildīja viņu ICO solījumus. Ir arī īsti projekti, kas nodrošināja labu produktu, bet galu galā nespēja nodrošināt labu ieguldījumu atdevi. Arī nākamā 2018. gada tirgus apstākļi tam nepalīdzēja. 2018. gada tirgus palīdzēja normalizēt nozari, kas izbeidza 2017. gada ICO trakumu. Krāpšanās monētas tika pakāpeniski filtrētas, tāpēc projekti bija slikti. 

Projekti, kas izdzīvoja SIO un uzplauks 2021. gadā

TRON (TRX)

TRON parādījās spēcīgs ICO posmā, kas notika 2017. gada septembris. Tas ātri sasniedz cieto vāciņu 70 miljonu ASV dolāru apmērā, un tas norāda, cik augstu tas tiek novērtēts ar ieguldītājiem. Tas palīdzēs uzzināt, ka dibinātājs Džastins Suns ir Džeka Ma protežē. Pats projekts piedāvā vērtību, kas investoriem šķiet pievilcīga kā starptautiska decentralizēta digitālā satura platforma, kuras pamatā ir izplatītās glabāšanas tehnoloģija. Kopš tā vietējā marķiera TRX bija pieejams pārdošanai, marķiera vērtība ir palielinājusies no USD 0,001091 2017. gadā līdz 2020. gadā 0,024252 ASV dolāri, 2018. gadā sasniedzot visu laiku augstāko līmeni – 0,300363 USD.

Pēdējā laikā TRON ir gājusi augšupejošu trajektoriju, un tiek prognozēts, ka līdz gada beigām vai 2021. gada sākumam tas sasniegs 0.03 dolāru atzīmi. tirdzniecības zvēri, TRON prognoze joprojām ir augsta 2021. gadā.

Kodolsintēze (FSN)

Kodolsintēzes projekts uzsāka savu ICO 2017. gada februārī, gatavojoties uzkrāt aptuveni 42,2 miljonus ASV dolāru simbolisku pārdošanu pēc ICO. Projekts tika veidots, domājot par blokķēdes savietojamību, lai lietotāji varētu veikt darījumus dažādās blokķēdēs. Tas ļāva vairākiem DApps gūt labumu no kodolsintēzes ķēdes veidošanas. Papildus starpķēžu darījumiem Fusion platforma piedāvā arī datu pārraides un organizēšanas pakalpojumus, izmantojot viedos līgumus. Viena no lietām, kas, iespējams, piesaistīja investorus projektam, ir arī drošība ar platformu, izmantojot Izplatīta vadības tiesību pārvaldība (DCRM) aktīvu drošībai.

Prognozes nāk no tirdzniecības zvēri uzrāda pozitīvu Fusion pieaugumu 2021. gadā. Paredzams, ka cena pieaugs no pašreizējās cenas USD 0,2390486, sasniedzot pat USD 0,4661077 ar vidēji USD 0,3889518. Vēl viena projekcija no digitālās monētas rāda, ka kodolsintēze 2021. gadā var sasniegt pat 0,60629471 USD. Abas prognozes norāda, ka FSN var uzplaukt 2021. gadā un varētu būt cienīgs ieguldījums, dodot jums ievērojamu ieguldījumu atdevi.. 

Pamata uzmanības marķieris (BAT)

Brendans Eihs, kurš ir arī Firefox / Mozilla līdzdibinātājs, izveidoja LPTP marķieris. Mērķis ir pārveidot digitālās reklāmas, izmantojot blokķēdi, izveidojot decentralizētu tirgu, lai saistītu lietotājus, izdevējus un reklāmdevējus. BAT ir uz ethereum balstīts marķieris, un tas ir Brave pārlūka vietējais marķieris. Tas ļauj lietotājiem gūt peļņu no savas reklāmas pieredzes un novērst nevajadzīgus reklāmas izdevumus. Kad BAT 2017. gadā uzsāka savu ICO, tas uzkrāja satriecoši 35 miljoni ASV dolāru tikai 30 sekundēs. Tas izraisīja zināmas diskusijas par ICO procesu – 5 lietotāji iegādājās pusi no marķiera piegādes.

BAT marķiera prognoze ir sagaidīt, ka tam būs pozitīvs lādiņš Paredzams, ka simboliskā cena pieaugs no pašreizējās cenas 0,1784180 USD un līdz nākamā gada novembrim sasniegs 0,32222797 USD. Paredzams, ka marķiera vidējā cena noslīdēs ap USD 0,2603704 2021. gadā.

EOS

Līdzīgi kā Ethereum, EOS ir blokķēde, kas izveidota resursdators DApps ar spēju katru sekundi uzņemt tūkstoš darījumus, atskaitot ķēdes maksu par šiem darījumiem. EOS blokķēde ļauj horizontāli un vertikāli mērogot DApps. Blokķēdē ir EOS lietderības marķieris un EOS.IO, kas darbojas līdzīgi kā datora OS. Lai izveidotu DApps uz blokķēdes, izstrādātājam vienkārši jāuztur EOS marķieris. Marķiera ICO tika palaists 2017. gada 25. jūnijā, beidzot nākamo gadu 8. jūnijā. Izmantojot šo unikālo gadu ilgās ICO metodi, tika savākti aptuveni 4 197 956 135 USD..

Pašlaik EOS marķieris ir aptuveni USD 2,33 par marķieri un tas tiek projicēts pieaugt līdz vidēji 2,49 USD 2021. gadā, un vislielākais pieaugums ir aptuveni 3,05 USD. IA ir maza, salīdzinot ar citām līdz šim apspriestajām monētām. Tomēr tas joprojām ir starp monētām, kurām vajadzētu uzplaukt 2021. gadā.

0x (ZRX)

0x projekts ir a decentralizēta apmaiņa izveidots, lai ļautu peer2peer apmainīties ar ethereum balstītām monētām. DEX pati par sevi ir balstīta uz ethereum, un lietotāji, izmantojot žetonus, var apmainīties ar dažāda veida aktīviem, piemēram, nekustamo īpašumu, akcijām un daudz ko citu. Protokola mērķis ir veicināt DApps savietojamību. 0x platformas marķieri sauc par ZRX, un tas darbojas divos galvenajos veidos. Pirmā galvenā funkcija ir piešķirt lietotājiem pilnvaras pārvaldīt protokolu izstrādi. Jūsu autoritātes līmeni nosaka jūsu rīcībā esošā žetona daudzums. Otra galvenā funkcija ir izmantot žetonu tirdzniecības maksu samaksai Relayers par sniegto pakalpojumu.

Marķieris ICO sākās 2017. gada augustā un beidzās tajā pašā mēnesī, palielinot marķieru pārdošanu USD 24 miljonu apmērā. The IA kopš ICO USD ir bijis 6,54x, ETH – 4,96x un BTC – 2,01x. Ejot pa prognoze no tirdzniecbas zvriem, Paredzams, ka cena pieaugs no pašreizējās USD 0,3105097, līdz 2021. gada beigām sasniegs vidēji USD 0,4272899..

ChainLink (saite)

Ķēdes saite ir a uz blockchain balstīts orākulu tīkls uzdevums ar tiešo datu nodrošināšanu viedajiem līgumiem. Chainlink decentralizētais orākulu tīkls ir vērsts uz to, lai nodrošinātu blokķēdes mezgliem pieejamo datu pareizību un pārliecinātos, ka šie mezgli darbojas atbilstoši. Chainlink vietējais marķieris tiek saukts par LINK, un tas ir maksājuma veids, kas pieejams pakalpojumu apmaksai tīklā. Protokols organizēja savu SIO 2017. gadā un tas virzīja projektu sabiedrībai, piesaistot ievērojamu summu 32 miljonu ASV dolāru apmērā.

The Chainlink projekcija 2021. gadam izskatās daudzsološi, un tiek prognozēts, ka marķieris vidēji gadā sasniegs 11.138 USD no pašreizējās cenas 10.160 USD. Paredzams, ka līdz 2021. gada decembrim tā sasniegs 14,137 USD.

Punktains

Šis projekts tiek reklamēts kā nākamās paaudzes blokķēdes tīkls kas ļauj lietotājiem izveidot savienojumu vairākos atšķirīgos blokķēdēs, izmantojot vienu tīklu. Tā ir veidota, lai uzlabotu savietojamību un izjauktu interneta monopolus, vienlaikus nodrošinot uzlabotu mērogojamību, optimizāciju un pašpārvaldi. Tās vietējo marķieri sauc par DOT. Žetons ICO tika izpārdots līdz 3. dienai, kas bija ļoti veiksmīga ICO, kas palielināja pērienu 144 630 000 USD. Tomēr tas nav bez daži strīdi jo ieguldītais fonds bija slēgts uz 2 gadiem pēc ICO.

Jūs varat sagaidīt, ka monēta uzplauks arī 2021. gadā projekcijas parādot, ka simboliskā cena pieaugs no pašreizējās cenas 3,94000 USD līdz nākamā gada decembrim sasniegs 4,92857 USD.

Secinājums

Kriptogrāfijas tirgus ir pakļauts daudzām augšup un lejup virzītām kustībām, un šīs prognozes balstās uz vēsturiskiem datiem apvienojumā ar AI algoritmiem, lai veiktu prognozes. Cenu prognozes nav drošas, bet gan indikatīvās cenas iespējamās kustības rādītājs nākamajā gadā.

Piezīme. Visi šajā rakstā sniegtie finanšu un paredzamie dati ir tikai informatīvi, un tos nevar izmantot kā finanšu vai ieguldījumu ieteikumus. Autors neuzņemas nekādu atbildību par ieguldījumu rezultātiem, pamatojoties uz rakstu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me