ICO Market Watch: Galvenie noteikumi un valstis, kas jāņem vērā pirms ICO darbības uzsākšanas

ICO Market Watch – labi! Tātad jūs esat nolēmis sākt ICO, taču nesenā SEC radītā panika, aizliegšana Ķīnā utt., Padara jūs skeptiskus.

Nu šis raksts, ja jums. Vispirms mēs izskatīsim galvenos noteikumus, ko nosaka Govt. un iepazīstieties ar dažu valstu viedokļiem, kuras ir publiski sniegušas publisku paziņojumu par pašreizējo ICO statusu.

Tikai neliels ICO apkopojums, lai visi nonāktu vienā un tajā pašā lapā!

Kas ir ICO’S- ICO Market Watch:

Sākotnējie monētu piedāvājumi vai ICO’S ir līdzīgi IPO vai pūļa finansēšana piesaistīt līdzekļus, kas nepieciešami uzņēmējdarbības uzsākšanai. Tāpat kā kriptovalūtas, tās nav reglamentētas un tiek veiktas, lai savāktu naudu jaunam kriptovalūtas projektam, tāpat kā jūs dibinātu ģimenes uzņēmumu un lūgtu savus radiniekus sadarboties ar naudu apmaiņā pret iespējamo nākotnes atdevi. Tipiskā ICO kampaņā procentuālā daļa jaunās kriptovalūtas tiek piešķirta projekta agrīnajiem atbalstītājiem apmaiņā pret naudu vai citām kriptovalūtām, bet parasti pret Bitcoin.

Kāpēc ieguldītājs iegulda ICO?

Tie, kas iegulda operācijas sākumā, ir motivēti ieguldīt jaunajā kriptovalūtā, cerot, ka plāns kļūs veiksmīgs un ienesīgs pēc tā palaišanas, kas varētu pārvērst lielāku kriptonauda vērtību nekā tas, ko viņi tajā ieguldīja projekta uzsākšanas laikā. Viens veiksmīga ICO projekta gadījums, kas bija ienesīgs agrīnajiem investoriem, ir Ethereum, kura crpto monētas ir Ethers. 2014. gadā Ethereum tika uzsākta, un tā ICO savāca Bitcoins 18 miljonus USD ar likmi 0,40 USD par ēteri. Projekts sāka darboties 2015. gadā, un 2016. gadā tam bija ētera vērtība, kas sasniedza 14 USD ar kapitalizāciju vairāk nekā 1 miljards USD, padarot daudzus miljonārus.

Kāpēc jums jābūt piesardzīgam?

  • Krāpšana ICO’s

Lai gan ir bijis daudz veiksmīgu ICO, un nākamajos laikos tie ir iecerēti kā graujoši inovācijas rīki, dažas ICO kampaņas ir krāpnieciskas. Tā kā šīs līdzekļu vākšanas kampaņas neregulē nekādi finanšu noteikumi, šo krāpšanu rezultātā zaudētie līdzekļi nekad netiek atgūti.

  • ICO ir aizliegusi Ķīna un S. Koreja

Pēc dažiem šādiem krāpnieciskas ICO gadījumiem viedokļi par tiem ir kļuvuši stingrāki, ņemot vērā riskus, kas saistīti ar šo ieguldījumu iespēju. Kaut arī Bitcoin cena turpina labot rekordus, kad katru dienu dzirdat arvien vairāk draugu, kas naudu iegulda Bitcoins, Ķīna un Dienvidkoreja ir aizliegusi ICO un Japānas viedokli mainīt viedokli par šiem altkoīniem noved pie tā, ka citas lielākās ekonomikas arī ieņem agresīvu nostāju brīdinot savus pilsoņus pasargāt viņus no šādiem apšaubāmiem ieguldījumiem.

  • SIO noteikumi

Arī ICO ir sākušas pašregulācijas. Lai sāktu pašregulāciju, Blockchain platformas viļņi ir sadarbojušies ar tādiem tirgus dalībniekiem kā Deloitte, Ethereum kompetenču centru un ICO pārvaldes fondu. Šī pašregulācija aptvertu tādas likumības kā nodokļi, grāmatvedība, klienta vai KYC pazīšana un cita veida pienācīga rūpība krāpšanas mazināšanai, kas ir ICO, kas nav nekas cits kā regulatīvs risinājums, kā meklēt zemas summas no sabiedrības bez tradicionālā IPO noteikumiem un noteikumiem..

  • Kā dažādas valstis izturas pret ICO?

Eiropas Savienība atļauj ICO, ja viņi ievēro naudas atmazgāšanas apkarošanu, KYC politiku un citus ICO uzņēmējdarbības noteikumus un licences. Kanāda izskata IPO katrā gadījumā atsevišķi, Ķīna un Dienvidkoreja ir aizliegušas SIO kopā ar Ķīnu, pieprasot visu ICO savākto naudu atmaksāt pilnībā. Amerikā ICO jābūt reģistrētam un licencētam federālajā aģentūrā SEC tāpat kā tad, ja viņi nebūtu ICO. Dažām valstīm ir noteikti papildu ierobežojumi, kas ietver pat prasību veikt noguldījumus pie viņiem ar tādu pašu vai lielāku vērtību nekā ICO. Lielbritānija ir izsludinājusi investoru brīdinājumus pret ICO, bet pagaidām tos atļauj. Šveice atļauj SIO, bet Šveices Finanšu tirgus uzraudzības iestāde vai FANMA izskata SIO attiecībā uz iespējamiem likumu pārkāpumiem.

Avots: https://www.linkedin.com/pulse/asiapacific-crypto-currency-ico-legislation-heatmap-xie/?articleId=6348357279833817088

Singapūra atļauj ICO, bet nākotnē ir iespējami ierobežojumi, tajā teikts, ka visus kapitāla tirgus produktus, tostarp altkīnus, var regulēt MAS. Japāna izstrādā noteikumus, lai tos regulētu, un jau izsludina investoru brīdinājumus. Izraēla arī atļauj SIO, taču viņu Vērtspapīru pārvalde lemj par ICO regulēšanu vai nē. Vācija atļauj ICO, bet brīdina ieguldītājus par risku, kā arī sagaida, ka ICO ievēros pašreizējos banku, ieguldījumu un tirdzniecības noteikumus. Taizeme, Honkonga un Filipīnas arī ir atļāvušas ICO norādīt, ka tās var tikt regulētas nākotnē Austrālija ir pirmā valsts, kas oficiāli regulē SIO. Viņi pieprasa ICO ievērot korporāciju darbību.


Pieaugot kriptovalūtu tirgum, nebrīnieties, ja lielākajā daļā lielo ekonomiku ICO tiek ierobežoti gandrīz tāpat kā IPO.

Ko jūs domājat par ICO nākotni, informējiet mūs par komentāriem zemāk.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector