Blokķēde, nevis kriptonauda? Hedera, Hyperledger, Telegrams ’TON Defy the Claim

Kamēr kriptotirgotāji turpina apslāpēt labāko blokķēdi un kriptogrāfiju telpā, lielie tehnoloģiju uzņēmumi tajā iefiltrējas ātrāk, nekā tirgus uztver.

Ja šajā jomā esat jauns, varat apsvērt iespēju izlasīt kas ir blokķēdes tehnoloģija & zināt pamatus, kas noved pie milzīgas nozares izaugsmes kopumā.

Pēc 2017. gada kriptogrāfiskā burbuļa regulatori visā pasaulē mēģināja izbeigt ICO. The SEC (Vērtspapīru biržas komisija) sekoja dažiem populārākajiem 2017. gada ICO, piemēram, Kik, Veritaseum utt. Pagaidām ICO mānija tiek uzskatīta par mirušu.

Tomēr pat tad, ja ICO praktiski nepastāv, jaunāki bloku ķēdes projekti joprojām nonāk tirgū. Šoreiz to atbalsta lieli tehnoloģiju uzņēmumi vai profesionāli investori.

Hedera, Hyperledger, Telegrams ’TON un citi

Kā ziņots, Telegram sāks publiski pārbaudīt savu bloku ķēdes platformu – TON (Telegram Network) 2019. gada 1. septembrī. Uzņēmums ir paātrinājis savu plānu izpildīt 31. oktobra termiņu. Ja bloku ķēde līdz tam laikam netiks palaista, saskaņā ar SAFT (vienkāršā vienošanās par nākotnes žetoniem) ieguldītāji var pieprasīt savu naudu atpakaļ.

NYTimes nesen ziņots ka GRAMs kriptovalūtas seifs būs pieejams 200-300 miljoniem Telegram lietotāju. Turklāt tas arī uzsvēra nenoteiktību ar ziņojumapmaiņas lietotni, kurā darbojas kriptogrāfijas valūta. Tomēr tajā ir vairāk nekā redzams.

Lasiet arī: Telegramma ICO žetoni, kuru vērtība ir 1,7 miljardi USD, cirkulē melnajā tirgū?

Telegram ir piesardzīga pieeja, “koncentrējoties uz privātumu, nevis noteikumiem,” Mati Greenspans sacīja CoinGape komentārā pa e-pastu. Viņš uzskata, ka projekta uzsākšana notiks.

Nesen, Hedera Hašgrāfa arī paziņoja par savas bloku ķēdes platformas beta palaišanu septembrī. To atbalsta IBM, Tata Communications, Nomura un tā tālāk. Arī projektu lietderība, pārvaldība un ieguldījumu modelis ir līdzīgi. Viņi ir sadarbojušies ar akreditētiem ieguldītājiem, pamatojoties uz SAFT līgumu.

Hyperledger arī gūst ievērojamus panākumus, nosakot standartu blokķēdes lietojumprogrammām. Nesen korporācijas, kas atradās Hyperledger aizmugurē, uzsāka Ethereum klientu integrāciju.

Tādējādi drīzumā tiks uzsākts blockchain projekts. Tikai informācija par kriptogrāfijas žetonu dzīvotspēju maksājumu telpā nav skaidra.

Vai privāti iegulda jauno tehniku?

Šī gada maija sākumā Bitfinex pabeidza privātu pārdošanu ar valūtas maiņas marķieri LEO UNUS LED. Tā kā tas jau saskārās ar ievērojamām problēmām ar Ņujorkas ģenerālprokuroru, sākumā šis projekts šķita aizliegts. Tomēr privātā pārdošana ienesa aptuveni 1 miljardu ASV dolāru, kas drīz sāka tirdzniecību mazāk nekā desmit dienu laikā.

Arī Hedera un Telegram ir izstrādājuši līdzīgu moduli. Tā vietā, lai veiktu ICO, kas varētu būt nereģistrēta vērtspapīra pārziņā, viņi attīsta tīklu, izmantojot profesionāļu ieguldījumus.. Mati Grīnspens atzīmēts par TON tīklu normatīvo šķēršļu pārvarēšanā. Viņš saka, ka tas viņus nesatiktu, jo,

Pirmais ir tas, ka viņi nepiedāvāja sabiedrībai savu ICO. Tas bija paredzēts tikai akreditētiem un profesionāliem investoriem. Tas dod viņiem daudz rīcības brīvības, jo lielākā daļa regulatoru koncentrējas uz mazumtirgotāju aizsardzību un profesionāļiem ir daudz lielāka brīvība veikt savus pētījumus.

Blokķēde, nevis Bitcoin vai kriptonauda – saskrāpējiet to

Telegram un Hedera piedāvātajos projektos tajā ir iekļauta kriptovalūtas sastāvdaļa – attiecīgi Grams un Hbar. Tas asi pretrunā kritikai par kriptovalūtu lietderību. Sabiedrībai bez atļaujas tīkls, kas rada labu uzvedību, ir būtisks aspekts, kuru nevar ignorēt.

Paredzams, ka Hedera blokķēdes kriptovalūtas sadalījums ilgs 15 gadus. Telegram ir ieplānojusi arī savu Gram Token izplatīšanu ilgtermiņā.

Turklāt abas šīs organizācijas efektīvi veido platformu viedajam līgumam un Dapps. Tādas platformas kā Ethereum, EOS, Cardano (ADA), Tron un citas jau vada ieviešanu kosmosā. Tomēr lielākā daļa šo platformu tika uzsāktas, izmantojot ICO.

ICO vai SAFT (vienkāršs līgums par nākotnes žetoniem), pašlaik lielākā daļa šo platformu nav pilnībā decentralizētas. Joprojām nav skaidrs, kā regulatori tos vērtēs nākotnē.

Pagaidām tie izskatās kā finanšu vērtspapīri. Viņu pāreja uz valūtu un iestāžu apstiprināšana, visticamāk, prasīs ilgāku laiku.

Grama žetona izmantošana ar 200-300 miljoniem visā pasaulē radīs jautājumus arī par drošības likumiem. Turklāt TON maksājumu aspektam varētu būt pretēja reakcija, kas līdzīga Facebook svari. Bet tas ir nākotnei, jo marķieru izplatīšanas process tiek izplatīts ilgākā laika posmā.

Kurš no šiem blokķēdes projektiem būs iespēja darboties visā pasaulē apstiprinātā valūtā? Lūdzu, dalieties ar mums savos uzskatos. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me