Blockchain projekti, kur jūs faktiski varat nopelnīt kriptonauda? Izpratne par Blockchain pieņemšanu

Tātad pilnīgu kriptogrāfijas pasauli pārpludina ziņas un raksti, kuru centrā ir apkārt kriptovalūtu tirdzniecība. Un kāpēc gan ne, kriptovalūtu tirdzniecība pēdējos 3 gados ir laidusi pasaulē daudz miljonāru. Bet konsultanti neriskē, un daudzi ir zaudējuši arī savu bagātību, krītot krāpniecības un ēnas kriptovalūtas projektu upuriem. Jautājums, kas bieži tiek ignorēts un izraisījis daudzas debates, ir “Cik tālu ir, kad mēs runājam par kriptovalūtas ieviešanu?”. Tāpēc mēs ņēmām izaicinājumu.

Kāpēc šī “īstā” blokķēdes pieņemšana ir izšķiroša?

Lai kriptonauda būtu patiešām mainstream, ir ļoti nepieciešams, lai kriptonauda būtu ikdienas ekonomikas sastāvdaļa un tiktu tirgota ar reālās pasaules pakalpojumiem. Citiem vārdiem sakot, tā vietā, lai kriptovalūtas iegūtu, izmantojot “pirkšanu”, tās būtu jānopelna apmaiņā pret pakalpojumiem. Un tad vajadzētu būt infrastruktūrai, kas ļauj ‘tērēt’ kriptovalūtas apmaiņā pret ikdienas nepieciešamajām lietām.

Tāpēc tas izpēta iespēju, kā nopelnīt kriptogrāfiju un paralēli tos tērēt. Šeit ir īss saraksts ar dažiem populāriem blokķēdes projektiem, kur faktiski jūs varat nopelnīt ievērojamas kriptogrāfijas valūtas.

Blockchain projekti, kuros jūs varat nopelnīt kriptonauda, ​​izmantojot savas prasmes

  1. Steemit

Saraksta augšpusē ir Steemit, nav šaubu, ka zemāk ir tādi gadījumi, kad izdevīgums izrādījies cienīgs izdevējiem. Īsāk sakot, steemit būtībā ir satura publicēšanas tīkls, kurā lietotāji saņem samaksu par savām darbībām, piemēram, par augšupielādēm,

Izņēmuma gadījums ar lielu nopelnīšanu no stemita

The Steem blokķēde konsekventi kaldina jaunus STEEM žetonus un pievieno tos kopienas “atlīdzību fondam”. Pēc tam STEEM tiek piešķirts lietotājiem par viņu ieguldījumu, pamatojoties uz balsīm, ko saņem viņu saturs. Izveidojiet vērtīgu saturu un saņemiet atlīdzību, tāpēc teorija turpinās.

Kā apgalvots, nav viegli nopelnīt par steemit. Autors ziņoja, ka:

“No 230 rakstiem aptuveni 5 bija ievērības cienīgi ienākumi, un neviens no tiem neatlīdzināja to rakstīšanas izmaksas. Viņiem ir arī derīguma termiņš, kamēr čivināt […] Man Steemitam būs jāsniedz “D” satura veidotājiem. ”

Vienā rakstā tiek apgalvots, ka sākotnējais žetonu izplatīšanas process tika viltots un ka Steem patiešām nav decentralizēts tīkls.

  1. LBRY ceļvedis

LBRY ir atvērtā koda un decentralizēta video satura koplietošanas platforma, kas atalgo par satura patēriņu. Jā, jūs lasījāt šīs tiesības. Jūs saņemat atlīdzību ne tikai par satura izveidi, bet arī par satura patēriņu.

Ilgtermiņā LBRY ekonomika var nodrošināt satura veidotāju atalgojuma mehānismu, proti, ar satura lietotāju padomiem lietotnes vietējā LBC marķierī (saīsinājums no LBRY Credit). Lietotnei ir īpašs LBC maks. Citi veidi, kā iegūt LBC, ir ieguldījums LBRY projektā un kalnrūpniecība

Lai izmantotu LBRY, jums jāinstalē lietotne, kas pieejama Linux, MacOS un Windows.

Cik daudz jūs varat nopelnīt, izmantojot LBRY? Šeit ir paskaidrojums, ko atradām LBRY vietnē:


Izmantojot YouTube monetizāciju, satura veidotāji nopelna mainīgu summu, pamatojoties uz skatītāju iesaistīšanos reklāmās. Nav noteiktas formulas, taču esam atraduši saprātīgu viesu novērtējumu aptuveni 2 USD par tūkstoš skatījumiem. Par 5 skatījumiem tas izdodas līdz santīmam. Tātad pakalpojumā LBRY, ja par vienu skatījumu iekasējat tikai vienu santīmu (cenu, kuru jebkurš skatītājs maksātu bez pārdomām), jūs varat saņemt piecreiz lielāku ienākumu par skatījumu, ko jūs uzreiz saņemtu no YouTube! “

Lasiet arī: Top 5 Bitcoin cenu prognozēšana, kas norāda uz lielu Bitcoin 2018. gada izaugsmi

  1. D.Tube

D.tube ir vēl viens projekts, kas tiek būvēts steemit blockchain augšpusē. Lai arī tas nav tik populārs kā steemit, bet tomēr projekts pagājušajā gadā ir pieaudzis.

D.tube projektā tiek izmantoti tādi paši blokķēdes un pamatā esošie ekonomiskie mehānismi kā steemit. Īsumā, D. caurule, decentralizēta video platforma, kuras pamatā ir InterPlanetary File System protokols. D.tube ir YouTube bez reklāmām (un lietotāju bāzes) – tā vietā tā izmanto iebūvēto Steem valūtu, lai atalgotu satura veidotājus. D.skaņa ir vēl viens piemērs, šajā gadījumā audio straumēšanai.

  1. SMS ķēde

Ko darīt, ja lietotne jūs apbalvos par jūsu vienīgo eksistenci – kaut ko tādu parasti nedara tikai jūsu pašu māte, vai man ir taisnība? Tiek saukta lietotne, kas veic tieši to SMSChain. Tās dibinātāji sauc SMSChain par decentralizētu SMS vārteju, un tas būtībā ir tas, kas tas ir.

Ikviens, kurš iegādājas SMSCHAIN ​​marķieri un instalē lietotni, var nopelnīt naudu automātiski, pārdodot savas jaunās īsziņas. Programmas lietotāji papildus sūtāmā satura veidam var iestatīt kopējo ziņojumu skaitu, ko katru dienu nosūta SMSCHAIN ​​(piemērs: darījumu ziņojumi no Google, Facebook, WhatsApp utt.).

Tiek apgalvots, ka jūs varat sākt pārdot savas neizmantotās īsziņas par finansiālu atlīdzību un, iespējams, pēc konta izveidošanas automātiski nopelnīt aptuveni 6000 USD mēnesī no savas mobilās ierīces! Ja jums nav ievērojamu neizmantotu īsziņu vai jūs nevēlaties pārdot daudz ziņojumu, jūs joprojām varat viegli veikt dažus simtus mēnešus, izmantojot lietotni.

  1.  Protams, pērciet un “hodl” tālāk

Tas, iespējams, ir visvienkāršākais veids, kā piedalīties kriptonauda izaugsmē bez pārāk aktīvas aktivitātes. Ja esat skatījies cena Bitcoin, gandrīz desmit gadu pastāvēšanas laikā tas ir ievērojami pieaudzis. Tādējādi cilvēki, kuri ir iegādājušies un turējušies pie savas kriptovalūtas, redz, ka viņi gūst labumu no vērtības pieauguma.

Secinājums

2018. gada janvāra “asinspirts” noveda pie daudzu blokķēdes projektu krišanas. Kaut arī kriptogrāfijas tirgus joprojām ir ļoti tālu no tā, ko var saukt par “pieņemšanu” vai “galveno”. Bet nesenie strīdi par Facebook un lielāko sociālo tīklu vietņu, kā arī Google aizliegums šifrēšanas reklāmām ir pavēris iespējas.

Lietotāji būs vairāk gatavi meklēt alternatīvas, jo šo milžu monopolistiskā uzvedība turpina pieaugt. The blockchain nākotne ir gaišs, un pieaugošais pieprasījums noteikti radīs cienīgākus projektus.

Vai mēs nokavējām svarīgus blokķēdes projektus, kurus izmantojāt, lai nopelnītu kriptogrāfiju? Lūdzu, pieminējiet zemāk esošajos komentāros.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector