Bitcoin un dolāra reverss septembrī, bet tendence, visticamāk, turpināsies

2020. gada septembrī Bitcoin saruka, samazinoties gandrīz par 9%, dolāram pieaugot. Neskatoties uz ASV kases ienesīguma kritumu, dolārs guva labumu no izvairīšanās no riska un riskantāku aktīvu gūšanas no peļņas. Bitcoīna tehniskie dati salīdzinājumā ar zaļo banknošu atspoguļo konsolidāciju, bet, investoriem sākot uzkrāt pozīcijas, pastāv iespēja, ka BTC / USD atkal pieaugs līdz svaigiem 2020. gada augstākajiem punktiem.

Dolārs vada Bitcoin zaudējumus

Bitkoīna līmeņa samazināšanos septembrī noteica ASV dolāra pieaugums un riskantāku aktīvu samazināšanās. Tirgotāji septembrī ņēma peļņu no riskantākiem aktīviem, samazinot akciju cenas kopā ar bitcoin. Septembra laikā kapitāla vērtspapīri un bitcoin bija ļoti saistīti, pārvietojoties tandēmā. Korelācija starp S&P 500 indekss un bitcoin septembrī sasniedza 80%, kas nozīmē, ka 80% no BTC / USD kustības bija saistīti ar kustību S&P 500 indekss. Lai kompensētu riskantāka aktīva zaudējumus, tirgotāji pārcēlās uz drošiem aktīviem, piemēram, ASV dolāru. Kopš 2020. gada maija dolāra kurss ir zaudējis aptuveni 6%, bet septembrī atkal pieauga nedaudz vairāk par 2%.

Aktīvu pārvaldnieki joprojām ir īss dolārs

Dolāra pieaugums nav atturējis aktīvu pārvaldītājus, kuri joprojām nav īstermiņa. Saskaņā ar jaunāko tirgotāju apņemšanās ziņojumu, kas publicēts par datumu, kas beidzas 22. septembrī, aktīvu pārvaldnieki joprojām ir ļoti ilgi eiro un īsā dolāra vērtība. Aktīvu pārvaldnieku atklātā interese parāda, ka viņi ir ilgi 446K līgumi salīdzinot ar īsiem tikai 15 000 līgumiem. Uzskats, ka aktīvu pārvaldnieki ir pārliecināti, ka dolāra vērtspapīri var turpināt virzīties zemāk, būs noderīgi Bitcoin buļļiem.

Bitcoin Reverss turpina krist

Bitcoin rezerves biržās krītas, kas atspoguļo to, ka privātie ieguldītāji varētu uzkrāt bitcoīnu. Saskaņā ar datiem no CryptoQuant, visas biržas rezerves samazinājās līdz 2,4 miljoniem BTC, kas ir ekvivalents 25 miljardiem USD. Tas salīdzināms ar apgrieztajiem līmeņiem, kas tika novēroti 2019. gada oktobrī, kur visām biržām bija aptuveni 2,8 miljoni BTC, kuru vērtība šobrīd ir 30 miljardi USD. BTC reversā kritums ir aptuveni 5 miljardi.

Bitkoina rezerves biržās palielinās, kad investori nogulda Bitcoin biržā, un samazinās, kad tos iegādājas ārpus biržas. Bitcoin noguldījumi biržās atspoguļo pārdošanas spiedienu, jo investori pērk valsts valūtu un pārdod BTC. Tas notiek tāpēc, ka tirgotājiem ir jānosūta BTC uz biržām, lai pārdotu kriptonauda. Tātad, kad BTC valūtas ieplūde sāk samazināties un rezerves sāk kristies, tas raksturo situāciju, kad ieguldītājus mazāk interesē BTC pārdošana. Saskaņā ar CryptoQuant datiem, pēdējo 8 nedēļu laikā neto ieplūde ir samazinājusies par aptuveni 20 000 BTC mēnesī. Neto ieplūde strauji samazinājās, jo BTC strauji atjaunojās.

Tehniskā analīze

Tehniskie dati liecina, ka BTC / USD konsolidējas tieši zem pretestības, tuvojoties 10 nedēļu slīdošajam vidējam rādītājam pie 11 100. Atbalsts ir redzams netālu no 50 nedēļu slīdošā vidējā rādītāja – 8919. 10 nedēļu slīdošais vidējais rādītājs pārsniedza 50 nedēļu slīdošo vidējo, kas nozīmē, ka ir vidēja termiņa augšupejošā tendence. Svārstīgums ir samazinājies un tagad ir tuvu zemākajam līmenim, kāds novērots 2020. gadā. Bollingera joslas platums ir sarucis, kas nozīmē, ka svārstīgums bitcoin tirdzniecībā ir ievērojami samazinājies.

Īstermiņa impulss ir kļuvis pozitīvs, jo ātrais stohastiskais radīja krosovera pirkšanas signālu. Ātrais stohastiskais ir impulsa oscilators, kas mēra paātrinošu un palēninošu impulsu. Tas arī mēra pārpirkto un pārdoto līmeni. Pašreizējais ātrās stohastikas rādījums ir 53, neitrālā diapazona vidū, kas atspoguļo konsolidāciju.

Vidēja termiņa impulss ir kļuvis negatīvs, jo MACD (mainīgā vidējā konverģences divergence) indekss radīja pārrobežu pārdošanas signālu. Tas notiek, kad MACD līnija (12 nedēļu slīdošais vidējais mīnus 26 nedēļu slīdošais vidējais) šķērso zem MACD signāla līnijas (MACD līnijas 9 nedēļu slīdošais vidējais). MACD histogramma ir radījusi arī krosovera pārdošanas signālu, kas virzās zem nulles indeksa līnijas. MACD histogramma drukā sarkanā krāsā ar lejupejošu trajektoriju, kas norāda uz zemākām cenām.

Apakšējā līnija

Rezultāts ir tāds, ka investori, šķiet, ir lācīgi ASV dolāri un uzkrāj bitcoin. Tirgotāju CFTC saistības liecina, ka aktīvu pārvaldnieki turpina derēt, ka dolārs samazināsies, un rezerves biržās samazinās, kas liecina, ka investori iegādājas bitkoinu un tagad pārdod atpakaļ biržām. Riskantāku aktīvu samazināšanās septembra laikā ir ietekmējusi bitcoin un ir palīdzējusi palielināt ASV dolāru, kas ir darbojies kā drošs patvērums. Tehniskie dati parāda, ka BTC / USD tendence ir pozitīva, jo nesen notika vidēji slīdošs krustojums, bet impulss ir negatīvs, jo MACD nesen radīja krosovera pārdošanas signālu. Šis scenārijs, iespējams, norāda uz turpinātu īstermiņa konsolidāciju.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me