Bitcoin 2018. gadā: ko sagaidīt Bitcoin nākamajā gadā

Bitcoin 2018. gadā: ko gaidīt no bitcoīna nākamajā gadā

Dr Julian Hosp, fintech firmas TenX dibinātājs, prognozēja, ka nākamajā gadā Bitcoin redzēs vēl straujāku kāpumu un zemāku kritumu, sakot:

“Es domāju, ka mēs redzēsim, kā Bitcoin sasniedz 60 000 dolāru atzīmi, bet es arī domāju, ka mēs redzēsim, ka Bitcoin sasniedz 5000 dolāru atzīmi. Jautājums tomēr ir: “Kuru tas skars pirmais?” ”

Īstermiņa Bitcoin investori

Tas ir attiecināms uz faktu, ka Blockchain kā Bitcoin pamattehnoloģija ir stabila, novatoriska, uzticama un patiesi revolucionāra. Tam pieder ilgtermiņa perspektīva. Bitcoin ir uzticams, bez šaubām. Bet pēdējo mēnešu laikā tajā ir ieguldīta reāla, liela nauda, ​​galvenokārt ar peļņu nesošiem īstermiņa investoriem, kuri, iespējams, vienkārši gaida īsto laiku, lai izņemtu naudu. Tas padara Bitcoin nepastāvīgu. Tas nozīmē, ka, izņemot gadījuma rakstura korekciju, Bitcoin joprojām ir stabils, radot nelielu risku ilgtermiņa ieguldītājam, kurš patiešām tic tā novatoriskajam spēkam.

Hosp vēl papildina un precizē-

“Es nedomāju, ka tas būs burbulis, kas tikai plīsīsies, un visi zaudēs savu naudu, bet es domāju, ka notiks tā, ka visas monētas un visi aktīvi ar ļoti mazu lietojumu vai vērtību sakārtot. Nauda ieplūst šajos kriptovalūtas telpā esošajos aktīvos, kas patiešām sniedz vērtību, kuriem ir jaunas tehnoloģijas un kurus cilvēki izmanto. ”

Arī saskaņā ar Moas, kurš ir pazīstams ar Bitcoin prognozēm, saka-

“Bitcoin būtu jāpārlēk 20x no vietas, kur tas ir tagad, lai sasniegtu šo vietu pirmajā vietā. Tas ļautu novērtēt aptuveni USD 6 tl, kas ir netālu no tā, kur šobrīd atrodas Zelts un Ķīna. ”

Viņš saka, ka Bitcoin ir uzticamāks par zeltu, jo ir zināms, cik daudz Bitcoin ir pasaulē, kamēr neviens nevar būt drošs par zeltu. Tas ir tehnoloģiski pamatots, ar skaidri definētu un ievērotu vērtību finanšu tirgū.

Peļņas gūšana caur Bitcoin

Tiek uzskatīts, ka tie, kas vienkārši vēlējās nopelnīt nedaudz naudas no Bitcoin, iespējams, jau ir izgājuši no tirgus rezervēšanas peļņas, jo Bitcoin pieauga 2017. gadā, atstājot patiesi tikai tos, kas tic tā vārstiem.

Bitcoin un tirgus

Bitcoin vērtības pieaugums izaicinās banku sistēmu. Viņiem būs jāatrod veidi, kā izdzīvot Bitcoin laikmetā. Tehnikas gigantiem būs jāiegulda daudz līdzekļu R&D, kas saistīts ar Bitcoin un Blockchain, lai neatpaliktu no mainīgā tirgus. Jauni jaunizveidoti uzņēmumi arvien vairāk izpaužas Blockchain tehnoloģijā un pasaules problēmas risina revolucionārā veidā. Forbes arī derības par Bitcoin 2018. gadā.

Bitcoin nākotnes APART no tā cenas

Godīgi sakot, nākotnes Bitcoin cena NAV interesantākā lieta par Bitcoin vai Blockchain. Tas, kas viņiem jāmaina, ir tas, kā tie maina un rada revolucionāru tirgu, ienes tajā jaunus aspektus. Kopējais dolāra apjoms var samazināties, bankas var pārtraukt darbību, Bitcoins var būt ikdienas kabatas maiņa jūsu e-makā, un jūs varat iegādāties pārtikas preces, izmantojot to, valdība var kontrolēt un aplikt ar nodokļiem kriptogrāfijas darījumus, dažas jaunas kriptogrāfijas valūtas var pārsniegt Bitcoin un kas ne . Blockchain un Bitcoin patiesais potenciāls vēl tālu nav realizēts, un tikai debesis ir robeža. Ja mēs turpinām koncentrēties uz cenu, mēs noteikti zaudējam kopainu.

Ir pagājis akadēmiskā dabas aizstāvja laikmets tiem Bitcoin naysayers. Bitcoin ir pacēlies, pateicoties tā revolucionārajai vērtībai, un to nepārtrauc.

Bitcoin 2018. gads?

Bitcoins var notikt vairāk sadalījumu, lai darījumi būtu ātrāki un vieglāk pārvaldāmi. Tas paliks nepastāvīgs, bet galu galā pieaugs. Volstrīta var pievienoties un beidzot iemīlēties Bitcoin, novirzot to uz strauju augstumu. Viens no galvenajiem riskiem ir tas, ka tai vajadzētu pārdzīvot avārijā, ja tāda kādreiz notiktu. Citas bailes ir tādas, ka Ķīna to seko, vai tā to regulēs vēl un vēl vairāk, kas kaitēs Bitcoins nākotnei. Vēl viena liela monēta var pārņemt Bitcoin arī 2018. gadā. Visbeidzot, arī Bitcoin var iegūt vilces spēku kā parasta valūta.

Paziņojiet mums savas domas par bitcoin 2018. gadā zemāk esošajos komentāros vai rakstiet mums vietnē [e-pasts aizsargāts]

Iesniegtais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me