Viena no 2020. gada populārākajām kriptogrāfijas debetkartēm: BlockCard

Kriptovalūtas debetkartes uzņem apgriezienus 2020. gadā. Šīs kartes ir noderīgs tilts starp kriptogrāfisko Visumu un tradicionālo finanšu pasauli, strādājot pie VISA vai Mastercard. Pastāv daudzas kriptogrāfijas debetkartes iespējas, ļaujot īpašniekiem lidot, apmainīt Bitcoin, Ethereum vai citus kriptogrāfijas aktīvus pret iztērējamu fiat valūtu. Izmantojot tik daudz iespēju, var būt pārliecinoši zināt, kura no tām ir viena, bet viena karte kļūst par skaidru uzvarētāju. 

BlockCard izgatavo Ternio, ASV bāzēta fintech kompānija.  Ternio, kas sākās 2018. gadā, ir izveidojis bagātīgu kartīti, kas konkurē ar dažām ilgstošajām karšu iespējām. Tas atbalsta 13 kriptovalūtas un piedāvā virtuālās un plastikāta kartes iespējas. Citu vienprātība šifrēšanas karšu vietnes, patērētāju atsauksmju vietnes un lietotāji sociālo mediju platformās ir bijuši pozitīvi.

Mums sanāca intervēt @terniotoken Izpilddirektors @ danielgouldman1 viņu galvenajā mītnē @TourDeCrypto ar vienu no pirmajiem #Blockcard darījumi…

Kafija ☕️?

Sanāca arī iepazīties ar COO of $ TERN vēlāk @IamIanKane ekskursijas laikā !!! Lieliski puiši, lielisks projekts & komanda ?? https://t.co/U6hH6J3JTp pic.twitter.com/rDZIVyv8oa

– Džeisons Erlins (@mrjberlin) 2020. gada 15. maijs

BlockCard funkcijas, kas mums patīk:

  • Lietotāji iegūst divas kartes (plastmasas un virtuālās) ar diviem unikāliem karšu numuriem
  • Tiek atbalstītas 13 kriptovalūtas, tostarp dažas unikālas, piemēram, XLM un BAT
  • Apple + Samsung + Google Pay tiek atbalstīts pulkstenim vai tālrunim
  • Noguldiet kriptogrāfiju kartē vai nogādājiet to Walmart vai 7-11 un kriptovalūtai uzreiz pievienojiet skaidru naudu
  • Reģistrēšanās un KYC apstiprināšana ir gandrīz tūlītēja, kas ir laba iekāpšanas pieredze.
  • Tīrs lietotāja interfeiss un viegli orientējams, kas labi darbojas galddatoros un mobilajās ierīcēs
  • 6,38% Crypto Rewards, kas ir neierobežoti

Crypto Back Rewards vietnē BlockCard

Kriptogrāfijas atlīdzības funkcija 6,38% pats par sevi BlockCard ir vienīgā kriptogrāfiskā debetkarte, kuru jums vajadzētu izmantot. Tas ir augstāks nekā jebkura cita tirgū esošā karte, un tā ir neierobežota. BlockCard lietotājs kriptogrāfijā varētu iztērēt 50 000 USD un nopelnīt 3 190 USD. Vietne BlockCard saka:

“BlockCard izmantošana ir vērtīga pieredze burtiskā nozīmē. Jo vairāk jūs iztērējat, jo vairāk jūs atgriežaties. Pateicoties TERN zīmēšanas programmai, BlockCard piedāvā vienu no konkurētspējīgākajām likmēm nozarē. ”

Lai iegūtu atlīdzību, jums ir jāuzņemas TERN.  TERN ir Ternio kriptovalūta kas tiek izmantots BlockCard. Atkarībā no TERN summas, kuru esat ieguvis, jūs varat pretendēt uz 1% līdz 6% atlīdzību. Pārējie 0,38% nāk no TERN tērēšanas BlockCard, kur tiek palielinātas jūsu atlīdzības.  

1% 2% 3% 4% 5% 6%
30 000 TERN 57 500 TERN 82 000 TERN 105 000 TERN 120 000 TERN 145 000 TERN

TERN patlaban tirgo biržās par aptuveni 0,01 USD, kas padara TERN izvietošanu salīdzinoši lētu, ņemot vērā iegūtās atlīdzības. Tomēr pieaugot TERN vērtībai, atlīdzības nopelnīšanas izmaksas kļūs arvien dārgākas.

TERN kriptogrāfijas ekonomika


Saskaņā ar CoinGecko teikto – “TERN apgrozībā ir 430 miljoni monētu un maksimums 1 miljards monētu. BitMart ir pašreiz visaktīvākais tirgus, kas to tirgo. Lai izpētītu adreses un darījumus, varat izmantot bloku pētniekus, piemēram, stellar.expert. ” TERN ir zvaigžņu aktīvs. Kopējais TERN tirgus ierobežojums ir mazs, sasniedzot 3 000 000 USD, taču TERN apgrozībā esošais piedāvājums ir salīdzinoši mazs, un tajā ir pieejams tikai 1 miljards.  

Saskaņā ar vietni BlockCard. “Katrā BlockCard Visa kartē TERN tiek izmantots kā noklusējuma iztērējamais aktīvs. Visi depozīti, kas nav TERN, piemēram, Bitcoin, tiek konvertēti uz TERN, kad tie tiek noguldīti BlockCard Visa Card informācijas panelī. TERN vērtība ir saistīta ar BlockCard Visa Card ekosistēmas izmantošanu. Lietotājiem veicot iemaksu BlockCard Visa kartē, TERN vērtība palielinās. Cilvēkiem tērējot, vērtība samazinās. Mēs esam cītīgi strādājuši, lai TERN izmantotu BlockCard Visa kartes funkcionalitātē. ”

TERN izmantošanas gadījums ir spēcīgs, tāpēc būs interesanti uzzināt, kāds varētu būt nākotnes tirgus ierobežojums, pieņemot, ka apgrozībā esošais piedāvājums joprojām ir līdzīgs.

5 miljoni ASV dolāru 10 miljoni ASV dolāru 20 miljoni ASV dolāru 50 miljoni ASV dolāru 100 miljoni ASV dolāru 200 miljoni ASV dolāru
0,011 USD TERN 0,022 USD TERN 0,044 USD TERN 0,11 USD TERN 0,22 USD TERN 0,44 USD TERN

Kas ir nepieciešams BlockCard

Kopumā BlockCard ir lieliska karte, un to vajadzētu izmantot katram kriptogrāfijas īpašniekam, taču tirgus iekarošanai ir nepieciešamas dažas lietas. 

  • BlockCard ir atļauts tikai ASV iedzīvotājiem. Tīmekļa vietnē teikts, ka Eiropas klienti drīz varēs pieteikties kartei, taču ārpus tās ir daudzas valstis, pie kurām vēl jāpiestrādā.
  • Būtu jauka mobilā aplikācija. Lai gan vietne mobilajām ierīcēm darbojās labi, lielākā daļa lielāko karšu lietotņu piedāvā mobilo lietotni operētājsistēmām Android un iOS.
  • Lietotāju vērtība paliek kartē TERN, un šī cena var krasi mainīties līdz ar kriptovalūtu tirgu. USDT vai USD piesaistīta monēta būtu laba izvēle lietotājiem, kuri nevēlas redzēt cenu svārstības. 

Secinājums

Kopumā BlockCard ir gada galvenā kriptogrāfiskā debetkarte. Tas ir bagāts ar funkcijām un piedāvā patērētājiem daudz funkcionalitātes (ja viņi to var iegūt). Lai gan tas attiecas tikai uz ASV un ES rezidentiem (drīz), tā piedāvāšana plašākam klientu lokam visā pasaulē var palīdzēt uzlabot viņu TERN marķiera vērtību. Ja jūs plānojat izmantot BlockCard, tad TERN izmantošana ir obligāta, it īpaši tā pašreizējā cenu līmenī. Ja Ternio var turpināt jaunu bloku izveides un pieejamības tempu, tad ir liela varbūtība nākotnē kļūt par vadošo kriptovalūtu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector