Uzticamais kapitāls: nopelniet līdz 3% dienas ienesīgumu, izmantojot vismodernāko ieguldījumu algoritmu!

Uzņēmums, kas ļauj lietotājiem gūt garantētus ienākumus finanšu un valūtas tirgos, izmantojot dividendes, kas izmaksātas, izmantojot RJV12 algoritmu.

Šajā rakstā mēs apspriežam Lielbritānijas galvenās mītnes digitālo aktīvu ieguldījumu firmas Trust Capital pieaugumu un tās unikālo RJV12 algoritmu, kas prognozē tirgus ar aptuveni 98% pareizību. Mēs turpinām pievērsties plašajām platformā pieejamajām funkcijām, tostarp tās ieguldījumu programmai, trasta trasta kapitāla kontiem un lietotāju novirzīšanas programmai..

Par Trust Capital

2019. gada vasarā Oksfordas universitātes studentu grupa, izmantojot mākslīgā intelekta (AI) izpēti, uzsāka universālu algoritmu, lai prognozētu aktīvu izmaksu prognozes, tādējādi parādot skaidru cenu kustības virzienu. Pēc daudziem un intensīviem testiem uz tā, skolēni uzsāka RJV12 algoritmu, sasniedzot pārspīlētus rezultātus ar precizitāti līdz 97,6%. 

Uzticības kapitāls ir slēgta sabiedrība ar ierobežotu atbildību, kas reģistrēta Lielbritānijā, bet savu uzņēmējdarbību veic starptautiski. Firmas biroja galvenā mītne atrodas adresē Unit 2 Popin Business Center, South Way, Wembley, Middexex, HA9 0HB. Uzņēmums tika dibināts 2000. gadā, uzsākot virkni algoritmu, līdz 2017. gadā parādījās pirmā “veiksmīgā” algoritma versija RJV11, kuras precizitāte bija 80%..

Saskaņā ar galveno vietni, Trust Capital Ltd. ieguldījumi ļauj lietotājiem gūt garantētus ienākumus, izmantojot dividendes, kas izmaksātas, izmantojot algoritmu RJV12, kas gūst peļņu finanšu un valūtas tirgos. Pašlaik sistēma izmanto algoritmu vairākās interesējošās jomās, tostarp finanšu ieguldījumos, medicīnā, bioinženierijā, inženierzinātnēs, ekoloģijā un dabaszinātnēs..

Kopš darbības uzsākšanas, agrāk 2020. gadā, uzņēmums jau ir saņēmis USD 13 miljonus ieguldījumu fondos no vairāk nekā 8000 lietotājiem. Uzņēmumam pieder 50% no sava kapitāla ieguldījumu fondos.  

Kāpēc Trust Capital Limited?

“Gandrīz precīzs” algoritms ir Lielbritānijā reģistrētās firmas galvenais pārdošanas punkts, kas piedāvā milzīgas priekšrocības salīdzinājumā ar citām ieguldījumu sabiedrībām. Tomēr Trust Trust Ltd. saviem klientiem piedāvā citas priekšrocības, tostarp:

 • Ātra izmaksu sistēma

Uzņēmumā tiek izmantotas vismodernākās darījumu apstrādes sistēmas, kas klientiem ļauj uzreiz saņemt izmaksas. 

 • Visā pasaulē patentēts algoritms

RJV12 ir globāli patentēts un plaši atpazīstams algoritms, kas ļauj iedzīvotājiem no dažādām pasaules daļām to izmantot. 

 • Uzticama datu drošība

Uzņēmums par prioritāti izvirza lietotāja datu un līdzekļu drošību, uzņēmuma serverus pasargājot no ārējiem uzbrukumiem ar mūsdienīgu šifrēšanu.. 

 • Progresīvie procenti

Viena no Trust Capital piedāvātajām konkurences priekšrocībām ir tā papildu procenti par noguldījumiem, kas veikti saskaņā ar lietotāju dalības laiku fondā.

 • Plaša Investīciju tarifu plānu izvēle

Kā sīkāk paskaidrots turpmāk, uzņēmuma ieguldījumu plāni piedāvā plašu tarifu plānu klāstu, lai lietotājiem sniegtu attiecīgi dažādus labākos piedāvājumus. 


 • Vairākas norēķinu iespējas

Trust Capital piedāvā arī plašu depozīta un izņemšanas iespēju klāstu, tostarp Perfect Money, Payeer, Skrill un kriptogrāfiskās norēķinu iespējas, tostarp Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) un Litecoin (LTC). 

 • Minimālā depozīta maksa

Minimālais depozīts Trust Capital Ltd. fondā ir 50 USD bez maksas.

Uzticamie kapitāla konti 

Kā minēts iepriekš, ieguldījumu sabiedrība piedāvā statistikas un matemātiski pārbaudītu pieeju ieguldījumiem, nodrošinot līdz 3% dienas procentu par kopējām izmaksām. Trust Capital izstrādāja trīspakāpju tarifu programmu, lai ikviens lietotājs varētu gūt “garantētus ienākumus”. (Uzmanieties, Trust Capital izmantotais modelis izskatās kā Ponzi).

Standarta

Standarta tarifu modelis, lai ievadītu baseinu, lietotājam maksā no 50 līdz 300 ASV dolāriem. Ieguldītājam tiek garantēta ikdienas ieguldījumu atdeve 1% apmērā bez depozīta atmaksas. 

Plus

Otrais tarifu līmenis maksā no 301 USD līdz 1000 USD gadā ar ikdienas 2% peļņu no ieguldījuma. Lietotājiem nav tiesības uz depozīta atmaksu.  

Pro

Trešais un augstākais tarifu līmenis ir rezervēts pieredzējušiem tirgotājiem un ieguldījumu speciālistiem ar maksu no 1000 līdz 50 000 ASV dolāriem ar garantētu ikdienas atdevi 3% apmērā. Tomēr šis līmenis nepiedāvā arī depozīta atmaksu. 

Papildus iespējas

 • Novirzīšanas programma 

Uzticamības kapitāls lietotājiem piedāvā arī iespēju gūt papildu aktīvus ienākumus, izmantojot trīs posmu nodošanas plānus. Bonusi tiek izmaksāti skaidrā naudā lietotāju kontos par katru platformā piesaistīto investoru. 1. līmeņa filiāle izmaksā 7%, savukārt nākamie filiāļu līmeņi piedāvā attiecīgi 3% un 1%. 

 • Noguldījumu apdrošināšana

Trust Capital Ltd. ir arī noguldījumu apdrošināšana ar visiem noguldījumiem uzņēmumā, kas apdrošināti ar USD 1 000 000 un rezerves attīstības fondu USD 800 000 apmērā.. 

 • Diennakts klientu atbalsts

Uzņēmumā strādā speciālistu un tehnisko konsultantu komplekts, kas ir pieejams visu diennakti, lai atbildētu uz lietotāju jautājumiem septiņas dienas nedēļā. 

 • Demonstrācijas konts

Ja jūs joprojām esat amatieris ieguldījumu jomā, Trust Capital piedāvā demonstrācijas kontu, lai izmēģinātu ieguldījumu stratēģijas, kas vislabāk optimizē jūsu līdzekļus.

Secinājums

Kā redzams iepriekš, RJV12 algoritms apgalvo, ka piedāvā vislabāko ieguldījumu ienesīgumu, izmantojot 97,6% precīzu matemātisko modeli. Tomēr Coingape aicina lietotājus izpētīt dziļāk savus ieguldījumus, pirms izsniedzat jūsu grūti nopelnīto naudu. 

Sazinieties ar Trust Capital Limited

Uzņēmuma vietne piedāvā uzņēmuma biroja adresi Vemblijā, Midlekseksā. Lai sazinātos ar klientu atbalsta e-pastu: [e-pasts aizsargāts] un finanšu speciālisti: [e-pasts aizsargāts]. Uzņēmums ir klāt arī YouTube un Telegramma.

Bieži uzdotie jautājumi

 • Kāda minimālā summa ir piemērota ieguldījumiem?

Uzticības kapitāls nosaka minimālo depozītu un tirdzniecības summu 50 USD. 

 • Kas var piedalīties projekta Trust Capital Invest nodošanas programmā?

Trīspakāpju nodošanas programma ir pieejama reģistrētiem Trust Capital Ltd. lietotājiem ar depozīta atlikumu platformā.

 • Kāds ir Trust Capital maksimālais noguldījumu limits?

Šobrīd uzņēmumā nav noteikts maksimālais noguldījumu limits, kas lietotājiem ļautu veikt pēc iespējas vairāk depozītu. 

 • Vai Trust Capital ir krāpšanās?

Jauna investīciju platforma, piemēram, Trust Capital, kas katru dienu piedāvā tik augstas likmes, būtu jātirgo uzmanīgi. Pāris lietotāji iepriekš ir izvirzījuši problēmas ar platformu.

 • Cik labi aizsargāti fondi un Trust Capital Ltd vietne?

Vietne ir aizsargāta ar visjaunākajām šifrēšanas un datu glabāšanas metodēm, visi darījumi tiek veikti, izmantojot drošu korporatīvo serveri, tādējādi jūs būsiet droši aizsargāts pret jebkāda veida nesankcionētu piekļuvi saviem datiem un / vai trešajām pusēm darījumiem.

 • Kāds ir minimālais atsaukums?

Minimālais BTC izmaksa ir 0,001, ETH un LTC ir 0,1, un, visbeidzot, lietotāji var izņemt vismaz USD 10, izmantojot savus PM / Payeer kontus.

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector