SwC Poker – Patiesa, tikai pokera spēle Bitcoin

Kamēr kriptos joprojām mēģina atrast savas kājas citās nozarēs, tiešsaistes azartspēļu nozare abām rokām ir pieņēmusi jauno naudas veidu. Tas ir novedis pie tā, ka daudzas esošās un gaidāmās azartspēļu vietnes ievieš kriptonauda kā depozīta / izņemšanas metodi, un tikai dažas tās pilnībā apzīmē. Šeit izceļas SwC Poker, jo tas piedāvā pokera faniem bagātinošu tiešsaistes pokera pieredzi, bet ar “No Banking, Only Bitcoin”.

SwC Poker kopsavilkums

SwC Poker ir tīra Bitcoin pokera vietne, kas tika atvērta 2015. gada martā pēc tam, kad SealsWithClubs ētiski tika slēgta. Lietotājvārdi un krilu summas tika saglabātas. Jaunās vietnes ētika bija līdzīga vecajai, uzsverot anonīmus kontus, zemu grābekli un ātru naudas izņemšanu. Interneta organizācija ar ģeogrāfiski izplatītiem serveriem un darbiniekiem SwC Poker lēnām iegūst popularitāti pēc 2018. gada novembra “Bitcoin Poker 3.0” atsākšanas. Kopš jauninātās programmatūras ieviešanas tiešsaistē spēlētāji ir izbaudījuši stabilu tiešsaistes pokera pieredzi četrās klientu versijās: Windows, Mac, Android un HTML5. SwC Poker pieņem spēlētājus visā pasaulē, ieskaitot ASV spēlētājus visās valstīs.

Jauna programmatūra: sasveicinieties ar Bitcoin Poker 3.0

Tā kā iepriekšējās spēles versijas nepiedāvāja spēlētājiem stabilu, izcilu tiešsaistes pokera pieredzi, kuru viņi pieprasīja, SwC komanda nolēma atjaunot visu platformu un jauno versiju nosaukt par “Bitcoin Poker 3.0”. Bitcoin pokeru SwC tagad var spēlēt, lejupielādējot vietējās lietotnes Android, Mac un Windows, vai arī to var spēlēt HTML5 klienta pārlūkprogrammā, sniedzot spēlētājiem ātru un ērtu veidu, kā sākt. Spēlējot spēli pārlūkprogrammā, tiek noņemtas grūtības ar lejupielādi, klienta lejupielāde ļauj lietotājam iegūt lielisku vairāku tabulu pārvaldību flīžu vai kaskādes izkārtojumos. Kaut arī datora un MAC saskarnes ir diezgan tīras, ļaujot nopietniem spēlētājiem spēlēt vairākus galdus, tā Android lietotņu dizains nodrošina pieredzi kustībā.

Reģistrācija

Lai nodrošinātu anonīmu pieredzi, reģistrācija SwC Poker kontā ir ātra un vienkārša. Reģistrācijas procesā tā neprasa nekādu personisku informāciju, tādējādi tiešsaistes azartspēlētājiem dodot iespēju izbaudīt spēlēšanu, neatklājot viņu identitāti. Lai reģistrētos, ir nepieciešama tikai e-pasta adrese.

Grābeklis un tabulu klāsts

SwC Poker ir viszemākais rake šajā nozarē, kas ir iespējams, tikai izmantojot Bitcoin, tādējādi neuzņemoties nekādas bankas maksas, kas var būt vairāk nekā 30% no katra depozīta par fiat balstītas tiešsaistes pokera vietnēm. Pašlaik SwC Poker ir krāpis 0% -2,5% no naudas spēlēm ar zemu ierobežojumu un 2% -5% turnīriem ar iespēju 50% Rakeback, izmantojot savu Krill lojalitātes programmu. Šis “negodīgi lētais” grābeklis padara SwC piedāvāto darījumu nepārspējamu jebkur tiešsaistes pokera telpā. 

Kaut arī grābekļi ir zemi, tas nemazina spēļu pieredzi, jo vietne piedāvā pilnu spēļu veidu klāstu, kas ietver:

  • Hold’em: bez limita, fiksēta limita un banku limita.
  • Pot limit Omaha: Augsts / zems, 5 kārtis un 5 kāršu augsts / zems.
  • Stud: fiksēta robeža.
  • Ķīniešu pokers, ieskaitot OFC un OFC 2-7.
  • Izloze: fiksēts limits.
  • Īss klājs: nav ierobežojumu.
  • Jaukts: ZIRGS, 8 spēles, 11 spēles un Lowball.

Turnīri, 24/7 Freerolls, & Bad Beat Jackpot ieviests

Vietne cenšas nodrošināt spēlētājiem draudzīgas funkcijas un reklāmas. Tas nesen ieviesa The Bad Beat Jackpot, kas ir bez ierobežojuma hold’em naudas spēļu galdi, kas veido džekpota fondu, neiekasējot papildu grābekli virs normālās summas. Kvalifikācija, lai sasniegtu BBJ SwC Poker, ir desmitiem vai labāk pārspēta dūža, un abi spēlētāji izmanto abas caurumu kārtis. Tas rada biežus BBJ sitienus, vidēji 1 no katriem 50 000 rokiem.

Turnīra spēlētājiem BIG BTC ir vietnes vadošais turnīrs, un bieži vien ir bezmaksas vai lēti veidi, kā iegūt dalību. Ja kāds pārbauda turnīra vestibilu, viņi atradīs visus dažādos veidus, kā iekļūt. Iegāde ir 10 000 žetonu vai 0,01 bitcoin, un balvu fonds sākas ar 1 000 000 žetonu vai 1 bitcoin.


Vietne piedāvā arī Freeroll turnīrus, kas notiek 24/7/365. Vēlā reģistrācijā vai nepietiekamā reģistrācijā 30 minūšu laikā pēc sākuma vienmēr notiek bezmaksas turnīrs, tāpēc jaunie spēlētāji var pārbaudīt programmatūru, neveicot iemaksu, vai vienkārši spēlēt bez maksas, kad vien vēlas. Kad freeroll spēlētājs uzvar nelielu skaitu žetonu, viņiem ir dalības maksa “No rake micro stakes” tabulām, kurās ņem 0 grābekļus. Šie mikroklimata galdi piedāvā vietnes zemākā līmeņa spēlētājiem fantastisku vidi, lai pārbaudītu stratēģijas vai spēlētu pokeru ar gandrīz nekādu risku. Galvenais SwC mērķis ir radīt veselīgu pokera ekonomiku no zemākajām līdz augstākajām likmēm. 

Privātums, klientu apkalpošana un drošība

Lai gan vietne darbojas pilnīgā anonimitātē, vietne piedāvā divu faktoru autentifikāciju svarīgām konta darbībām, piemēram, pieteikšanās vai naudas izņemšana. Bez tam, kad runa ir par bitkoīnu nodrošināšanu, SwC izmanto sistēmu, kas atdala visu spēlētāju līdzekļus vairākos makos ar dažādu pieejamību. Spēlētājiem tiek garantēts arī tas, ka pretinieki viņus neapkrāpīs. Bitcoin Poker 3.0 jauninājums nāk ar uzlabotiem sadursmju noteikšanas rīkiem.

Klientu apkalpošanai vietne ir izvietojusi oficiālo atbalsta kanālu E-pasts, taču lietotāji var saņemt pamata palīdzību visas vietnes tērzēšanas kastē un Twitter. Atbildes ātrums parasti ir dažas stundas, un precizitāte ir gandrīz ideāla.

Secinājums

Būdams tikai Bitcoin, SwC pokers nodrošina brīnišķīgu un vienlaikus profesionālu kriptogrāfijas pokera pieredzi. Tās spēcīgās programmatūras trīsvienība, zemie grābekļi un lielākā Bitcoin pokera vietne padara to par vienu no labākajiem nozarē.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector