Stratus – viena sociālo mediju ekosistēma, kas pārvalda viņus visus

Sociālo mediju platformas pastāv jau ilgu laiku kā veids, kā mijiedarboties ar indivīdiem globālā mērogā. Tie ir vieni no galvenajiem tīmekļa lietošanas gadījumiem, kad tīmeklis piedāvā piekļuvi digitālajiem medijiem, atvieglo ziņojumapmaiņu un zvanus, iepazīstina cilvēkus ar iespējām, mārketinga iespējām un daudz ko citu.. 

Pašlaik, statistiku liecina, ka vairāk nekā 3,4 miljardi cilvēku aktīvi darbojas sociālajos medijos, un vairāk nekā 95% no šī skaita ir vismaz četrās sociālo mediju platformās. Cilvēki visā pasaulē šādās vietnēs katru dienu pavada vidēji apmēram 3 stundas. Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram un YouTube ir starp visbiežāk izmantotajām sociālajām platformām. Vairāk nekā 90% lietotāju šīm vietnēm piekļūst, izmantojot mobilos tālruņus. Vairāk nekā 90% tirgotāju izmanto šīs iespējas zīmola atpazīstamībai, izmantojot sponsorētās lapas. 

Kādi ir pašreizējo sociālo platformu trūkumi?

Ir tikpat skaidrs kā dienasgaisma, ka sociālo mediju platformas ir šeit, lai paliktu. Blockchain entuziasti visā pasaulē saprot pārmaiņu nepieciešamību, izpētot pašreizējās problēmas, kas skar šīs platformas.

  • Esošās plašsaziņas līdzekļu platformās ir daudz neobjektivitātes, kas vērojama satura raidīšanā un meklēšanas rezultātu sasniegšanā. Caur komplektu algoritmiskā atlase, platformas izvēlas to, ko jūs kā lietotājs skatīsit katrā plūsmā. Tāpēc viņi iepazīstina ar to, ko, pēc viņu domām, jūs vēlaties redzēt, atbilstoši tam, kā viņi jūs vērtē kā personu. Šeit problēma ir tā, ka jums vajadzētu izlemt, kas jums ir labākais, nevis datora algoritmi.
  • Nedrošība ir otrais jautājums, kas jāapsver, jo kibernoziedznieki ir viegli pieejami šīm platformām. Visredzamākie pierādījumi par šo faktoru ir masīvākais Twitter uzbrukums tas notika nesen, kompromitējot finanšu un tehnoloģiju ievērojamāko personu kontus. Bitcoin krāpšanās dēļ īpašnieki cieta lielus zaudējumus. Pakalpojums YouTube arī ir bijis saistīts ar krāpnieciskas reklāmas atļaušanu dažādos kanālos. Šīs nav vienīgās neatbilstības, kas rodas platformās, ciktāl tas attiecas uz drošību.
  • Citi jautājumi ietver informācijas vākšanu no lietotājiem, lai izveidotu viedokļu reklāmu. Tas ir netiešs veids, kā ietekmēt patērētāju lēmumus jautājumos, kas skar cilvēkus visā pasaulē, vai arī izplatīt cilvēkiem nepareizas direktīvas platformu labā.. 

Kas ir Stratus?

Apollo Fintech ir fintech uzņēmums, kurš vada atbilstošu risinājumu izstrādi pašreizējo un turpmāko sāpju novēršanai katrā nozarē. Sociālo mediju platforma Stratus būs visaptverošākā ekosistēma pasaulē, piedāvājot visu pašlaik darbojošos sociālo mediju platformu iespējas. Apkārt esošais jēdziens izklausās sarežģīts, un jūs, iespējams, domājat: “Kā es to visu apeju?” Tas ir vienkārši; Stratus atvieglo lietotājam draudzīgu vidi pieejamības ērtībai.

Kā sociālo mediju platforma, kas izmanto blokķēdi, Stratus izmantos Apollo blokķēdi, lai visiem lietotājiem nodrošinātu nepieciešamās funkcijas. Apollo Fintech izpilddirektors Stīvs Makkula min, ka Stratus platformām būs pieejama caur centrālo vietni un lietotni.

Stratus platformas iezīmes

Apollo cer uzsākt 1. posmu 2020. gada trešajā ceturksnī kā Stratus 1.0. Pirmajā posmā tiks integrēti Facebook, Twitter komponenti, Vidējs, un Paypal. Turklāt sagaidāmās iespējas ir dažādas, piemēram, draugi tuvumā, datu lejupielāde, audio un video zvani, vienādranga darījumi, universālie maki un konti, dienas un nakts režīms, stāsti, forumi, raksti, tirgus, notikumi , lapas, grupas, lietojumprogrammas, tīklene, zilā emblēma, atsauces, pieminējumi, vārdu mākoņu komentāri un daudz kas cits.

Otrajā posmā tiks ieviesta Instagram, Coinbase, Robinhood un YouTube funkcionalitāte. Trešais posms savukārt iepazīstinās ar TikTok, LinkedIn, WhatsApp un Telegram. Visbeidzot, jūs varat sagaidīt Travelocity, Ej tēti, Upwork, un Envato

No iepriekšminētajām plašajām funkcijām Stratus būs centralizēts uz blokķēdi balstīts sociālo mediju tīkls, kas šodien aizstās internetā zināmos. Tas tālāk cer novērst sāpju punktus operatīvo mediju platformās.

Stratus ekosistēmas augšpuses

  • Pirmā un vissvarīgākā Stratus priekšrocība ir ērtības, pateicoties katra pakalpojuma pieejamībai vienuviet. Stratus piedāvā ne tikai sociālo platformu, bet arī citus pakalpojumus, piemēram, finanses un bankas, ceļojumus, iepirkšanās un citus pakalpojumus. Tādēļ lietotāji var pārvietoties pa katru pakalpojumu, izmantojot vienu kontu, informācijas paneli un maku. 
  • Apollo Fintech galvenā prioritāte ir drošība un privātums. Blockchain tehnoloģija atvieglo drošu vidi visu darbību veikšanai, nebaidoties no uzlaušanas, datu zaudēšanas un daudz ko citu. Turklāt tas novērš iespēju pārdot patērētāja datus citām vienībām, saglabājot sistēmas uzticamību. 
  • Sistēmas lietojamība nav apšaubāma. Stratus nodala darbības atbilstoši to dažādajām kategorijām. Katrā grupā lietotājs var izveidot atšķirīgu profilu. Viņi vienādi var piekļūt kopējai plūsmai galvenajā plūsmā. Maksājumiem Stratus atbalsta gan kriptogrāfijas, gan fiat apmaiņu, izmantojot Apollo maks un fiat maku. 
  • Stratus strādā pie brīvas ekosistēmas redzējuma, lai pateiktu visu, kas ir jūsu prātā. Tādā gadījumā tā ir vide, kurā nav cenzūras un kurai ir objektīvi algoritmi. Neskatoties uz to, tas neatļaus nelegālu saturu platformā lietotāju drošībai un normatīvai uzturēšanai. 

Autora piezīme

Tā ir revolucionāra pasaule, kurā mēs dzīvojam, un Apollo Fintech to pierāda. Uzņēmums velta sevi blokķēdes tehnoloģijas virzīšanai uz savu robežu, nodrošinot atbilstošus vārtus dažādiem jautājumiem, kas nomoka sabiedrību. Sociālo mediju platforma Stratus ir centralizēts sociālo mediju tīkls, kas darbojas zem Apollo blokķēdes un cer uzņemt visas pašlaik populāro sociālo centru funkcijas.

Atšķirībā no lielākās daļas vietņu, Stratus mērķis ir radīt uzticamību, drošību un bez cenzūras vidi. Turklāt tas norāda uz citu platformu trūkumiem, paredzot labāku rītdienu internetam, pakalpojumiem un mijiedarbībai. Gaidāms vēl vairāk, jo platforma tiek savlaicīgi modernizēta.


Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector