Pteria apskats: izklaides un spēļu ekosistēmas pārveidošana, izmantojot DAO

Decentralizētās ekonomikas pieaugums visā kriptovalūtu ekosistēmā rada pamatu šīm kopienām sākt pārvaldīt sevi – spēles ir viena no galvenajām jomām. Pterija, Decentralizēta autonomā organizācija (DAO), kas izveidota virs Ethereum bloku ķēdes, ir paredzēta, lai pilnībā decentralizētu NFT tirgu, kas tika uzsākts tikai pirms dažām dienām.

Pteria savā tīmekļa vietnē ir aprakstīta kā:

“Pārvaldības marķieris DAO, kas tiek pārvaldīts, izmantojot Aragonas protokolu, un izveidots virs Ethereum, kur visi darījumi notiek ķēdē.”

Platformas mērķis ir izveidot decentralizētu pārvaldības sistēmu, kurā Pteria žetonu lietotāji var izvirzīt priekšlikumus un balsot par ekonomiskiem lēmumiem, kas viņus ietekmē..

Pteria DAO: jaunu decentralizētu kopienu veidošana

Kā jau minēts iepriekš, Pteria, kuru pārvalda Aragonas protokols, ir salīdzinoši jauna Ethereum balstīta platforma, kas DAO ietvaros izmanto žetonu. DAO sāka darboties pirms divām nedēļām, ļaujot lietotājiem piedalīties lēmumu pieņemšanas procesā un izvirzīt priekšlikumus par DAO attīstību.

Lietotāji, kuru maciņos ir vismaz 1000 PTERIA (~ 200 USD, rakstot), var balsot par priekšlikumiem ar 1 žetonu, kas pārstāv 1 balsi.

DAO ir izveidota kā neatkarīga platforma jebkurai trešai pusei, integrējot PTERIA marķieri. DAO sniedz ieguldījumu decentralizētajā spēļu industrijā, izmantojot savu vietējo marķieri Pteria (PTERIA), radot jaunu veidu, kā lietotāji var īsumā iegūt monetizāciju ar nepārvietojamiem marķieriem..

Pteria spēļu industrijā

Pteria DAO ir veidots, koncentrējoties uz spēļu nozari – īpaši mobilo spēļu nozari. Neskatoties uz uzsākšanu tikai pirms divām nedēļām, Pteria komanda jau ir izveidojusi globālu ietekmētāju tīmekli, lai ar PTERIA žetona palīdzību panāktu decentralizētu pārvaldību spēļu nozarē..

PTERIA marķieris ir paredzēts integrēšanai trešo personu spēļu lietojumprogrammā “kā funkcionāls lietderības marķieris”. DAO, kas kontrolē trešās puses projektu, izmantojot PTERIA marķieri, būs tiesības balsot un pieņemt lēmumus par budžeta piešķiršanu jauniem projektiem.

Saskaņā ar oficiālo vietni DAO atlasīs projektus, pamatojoties uz trim galvenajiem raksturlielumiem, proti:

“Projekti, kuriem (1) ir liela marķēšanas spēja, (2) pieder izklaides pasaulei (priekšroka tiek dota projektiem, kas attiecas uz mobilajām spēlēm) un (3) tiem ir iepriekš izveidota aktīvā lietotāju bāze.”

Spēļu tirgus mērķis ir gūt labumu no PTERIA marķiera likviditātes, tiklīdz tirgus pieaugs. Pteria tam gatavojas ar jaunu veidu, kā lietotāji gūst peļņu no spēles decentralizētajiem žetoniem, NFT.


Pteria marķiera palaišana un izplatīšana

Lai atbalstītu Pteria DAO un trešo personu projektus, PTERIA sāka piedāvāt 21 miljonu ERC 20 žetonu. Marķieris darbojas kā funkcionāls lietderības marķieris trešo personu projektiem un kā pārvaldības marķieris, kas ļauj lietotājiem turpmāk pieņemt ekonomiskus lēmumus par Pteria DAO.

Kā jau minēts iepriekš, DAO balso par simboliskā budžeta piešķiršanu gaisa pilieniem un trešo personu projektiem, priekšroku dodot izklaides (mobilo spēļu) un finanšu projektiem. No 21 miljons PTERIA žetonu, 13,8 miljoni žetonu tiek turēti bloķēšanas un nodošanas periodā, 3 miljoni žetonu rezervēti trešo personu projektiem, 2,2 miljoni rezervēti Wallem līgumam (paskaidrots turpmāk), 1 miljons žetonu tehniskajam atbalstam un vēl viens miljons fondu likviditātei un mārketingam.

Dedzināšanas process

Pteria nedaudz sadedzina daļu no 21 miljona PTERIA žetonu, lai samazinātu piegādi un palielinātu atlikušo žetonu vērtību. Kā paskaidrots zemāk, Wallem spēļu projekts ir galvenā Pteria dedzināšanas platforma, ko izmanto, lai pievienotos platformas notikumiem, un tiks sadedzināti arī visi trešo pušu neizmantotie NFT.

Kopā rakstīšanas laikā Wallem pasākumu nodevas un Pewdiepie NFT pārdošanas apjomi (arī paskaidrots tālāk) ir sadedzināti 70 626 PTERIA..

Volemas līgums

Wallem ir pirmā trešā puse, kas integrējusi PTERIA žetonus savā ekosistēmā. Šī ir mobilā lietojumprogramma, kas pieejama gan iOS, gan Android viedtālruņos, kas lietotājiem ļauj iekļūt pasākumos, kas dod viņiem iespēju laimēt reālus produktus, piemēram, dāvanu kartes, tālruņus, spēles iekšējos pirkumus utt. Projektu nesen reklamēja YouTube superzvaigzne Pewdiepie, kurš lepojas ar vairāk nekā 107 miljoniem sekotāju, šajā laikā uzsākot Pewdiepie NFT.

DAO ir ziedojusi Wallem 2,2 miljonus PTERIA žetonu, piedāvājot lietderību kā kolekcionējamu žetonu spēļu platformā. Papildinātās realitātes spēle ļauj lietotājiem meklēt un savākt žetonus visā viņu GPS kartē. Žetoni, ko izmanto, lai pievienotos spēlei, tiek savākti spēlē un tiek sadedzināti, samazinot trešās puses projekta piedāvājumu.

“Kad ziedotais Pteria krājums beigsies, Wallem būs jāpērk vairāk Pteria tirgū, lai papildinātu tā piedāvājumu.” – Pteria oficil vietne

Stacking process

Pteria DAO arī ļauj lietotājiem likt savus žetonus, piešķirot gada procentu atdevi 24% apmērā, ja tie ir iesaistīti vismaz 12 mēnešus un viņi piedalās balsošanas procesos. Pēc iesaistīšanās lietotāji saņems savus žetonus un procentus nākamajā gadā “ar procentiem, kas maksājami 3., 6., 9. un 12. mēnesī”.

Likmes mehānisms stimulē lietotājus turēt savas monētas procentus nesošos kontos, tādējādi samazinot apgrozībā esošo daudzumu un, savukārt, palielinot žetona vērtību.

Secinājums

Pteria DAO un marķieris ļauj spēļu nozarei jaunu veidu, kā pieņemt pārvaldības lēmumus un stimulēt lietotājus izmantot platformu. Tā kā Wallem un Pewdiepie vada marķiera integrāciju, ir jāievēro vairāk spēļu platformu, samazinot cirkulējošo piegādi, izmantojot darījumu “pastāvīgu marķieru sadedzināšanu normālas plūsmas laikā”.

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector