PrimeBit apskats: jauns veids, kā tirgot kriptogrāfiju

Ievērojams ieguvums kriptogrāfisko ieguldījumu biznesā nav obligāti atkarīgs no tā, vai esat tirgojies gadiem ilgi, vai tas ir jūsu pirmais darījums. Uzticamas kriptogrāfijas apmaiņas platformas izvēle un savienojums ar informācijas avotu, kas sniedz savlaicīgus atjauninājumus par to, kas ir tendence kriptogrāfisko investīciju pasaulē, aizkavē jūs ganāmpulka priekšā.

PrimeBit ir viens no tiem strauji augošajiem P2P kriptogrāfijas apmaiņas uzņēmumiem, kas lietotājiem piedāvā platformu, lai tirgotos ar mūžīgiem līgumiem. Birža tika uzsākta 2019. gadā, pateicoties šīm unikālajām īpašībām:

 • Tā ir iesācējiem piemērota platforma
 • Metatrader 5 integrēts
 • Fiksētā punkta vērtība
 • Zema pārredzama maksa

PrimeBit reģistrēšanās process

 PrimeBit ļauj gandrīz ikvienam piekļūt savai platformai un tirgoties ar to. Tīmekļa vietnē ir arī ērti lietojama lietotāja saskarne, kas ir ērta gan jauniem, gan pieredzējušiem lietotājiem. Konta izveide ir vienkārša un ātra. Šeit ir galvenie soļi, kas jāievēro.

1. solis

Neskatoties uz sarežģītu programmu integrēšanu, kas palīdz vietnei efektīvi darboties, saskarne ir viena no lietotājam draudzīgākajām, ar kādām jūs jebkad saskaraties. Vienreiz noklikšķinot uz saites “pierakstīties / pieteikties”, tiek novirzīts uz izvēlni, kurā tiks pieprasīta jūsu informācija, piemēram, vārds, tālruņa numurs, e-pasts un parole..

2. solis

Aizpildiet savu novirzīšanas kodu, ja jums tāds ir, un pēc tam gaidiet, kamēr reģistrēsieties jums nosūtīto aktivizācijas e-pastu. Tas prasīs tikai dažas minūtes.

3. solis

Pārbaudiet un noklikšķiniet uz aktivizācijas e-pasta, kas jums nosūtīts. Jums tiks nosūtīta sešciparu parole. Jums tas būs jāmaina un jāiestata parole, kas ir viegli iegaumējama, bet kuru ikvienam ir grūti atkārtot.

Tagad jūsu PrimeBit konts ir iestatīts. Bet pirms ienirstat kriptogrāfiskās tirdzniecības pasaulē, šeit ir dažas lietas, kas jūs varētu interesēt par PrimeBit, kuras citi nozares konkurenti vēl nav sasnieguši.

 • Metatrader 5
 • Saistītā programma
 • Liels sviras efekts līdz 200x
 • Profesionālās diagrammas
 • Labvēlīgas maksas


Atjaunināti Web Trader un New Tether konti

Gadījumā, ja jūs to nokavējāt, PrimeBit ir svaigi izstrādāta Web Trader lietotne, kas tika palaista pagājušā gada martā. To var apstiprināt, apmeklējot vietni app.primebit.com un piesakoties savā kontā, izmantojot esošo informāciju. 

Tas nozīmē, ka jaunā platforma ir drošāka, ātrāka un vairāk aprīkota ar uzlabotām tirdzniecības funkcijām. Daži no jaunajiem rīkiem ir:

 • Pielāgojams diagrammas izkārtojums ar ekrānuzņēmuma funkciju
 • Priekšskatījuma funkcija tirgus dziļuma pārbaudei 
 • Jaunākie darījumi
 • Pasūtījumu grāmata visiem jūsu darījumiem
 • Visaptveroša piekļuves zona visām PrimeBit funkcijām

Pēc tam, kad savam WebTrader bija piešķirts jauns izskats, PrimeBit arī pievienoja Tether atbalstīto altkoīnu sarakstam. Turklāt jūs varat noguldīt un izņemt savus līdzekļus, izmantojot Tether, lai iegūtu šādas priekšrocības:

 • Lai pasargātu savus līdzekļus no nestabiliem tirgiem
 • Ērtībām
 • Ātri maksājumi, izmantojot Omni un ERC-20 Tether protokolus

Pagaidām PrimeBit ir trīs Tether tirdzniecības pāri: BTC, ETH un LTC. Tas turpinās atjaunināt sarakstu ar laiku. Bet tikmēr šie ir pārīši, ko izmantot.

PrimeBit sviras tirdzniecība

Bez iepriekšminētajām funkcijām PrimeBit piedāvā ienesīgāko tirdzniecību ar piesaistītajiem līdzekļiem līdz 200x. Tas nozīmē, ka tirgotāji var iegādāties līgumus, kuru vērtība ir līdz 200x vairāk nekā viena fonda vērtība. Tas vienkārši nozīmē, ka, izmantojot PrimeBit, jūs esat pārliecināts par lielāku pakļaušanu dažādu kriptonauda cenu pieaugumam vai samazinājumam, bez obligāti nepieciešamajiem aktīviem.

Primebit drošība

Kripto investīciju bizness ir ļoti jutīgs pret drošības jautājumiem saistīto risku dēļ. PrimeBit piedāvā drošu un ērtu platformu, kas līdz šim ir saglabājusi ilgu un tīru tirdzniecības vēsturi kopš tās izlaišanas.

PrimeBit izmanto vienu no novatoriskākajām drošības sistēmām, kas mūsdienās ir pieejama tirgū. Piemēram, 99% lietotāju noguldījumu tiek glabāti aukstā maciņā, kas ir drošākā mūsdienu metode, kā nodrošināt līdzekļus no nesankcionētas piekļuves. Aukstais maks ir izrādījies hack-proof, ja vien tiešsaistes hack netiek papildināts ar fizisku uzbrukumu, kas ir gandrīz neiespējams.

Papildus tam PrimeBit integrē divfaktoru autentifikāciju, kas papildina papildu drošības līmeni. Dažos gadījumos PrimeBit tirgotāji maina savas galvenās ierīces, iespējams, no android uz iPhone ierīcēm. Divu faktoru autentifikācija nodrošina, ka tirgotāja konts paliek drošs, un neviens nevar piekļūt kontam bez abām verifikācijas detaļām.

PrimeBit maksas un līgumi

PrimeBit tiek uzskatīts par diezgan dāsnu ar savām nodevām. Vietnes depozīti ir pilnīgi bez maksas, savukārt par izņemšanu tiek iekasēta standarta maksa 0,0001 BTC. Turklāt tirdzniecība ar atvasinātajiem instrumentiem ietver tirgus piesaistītāja un tirgus veidotāja maksu.

Maksa par ražotāju– tirgotāju, kurš veic pasūtījumu uzdevumu grāmatā, sauc par tirgus veidotāju. Tā kā veidotāji veicina visu likviditāti, PrimeBit maksā veidotājiem 0,025% par pasūtījumu veikšanu, kas tiek izmantoti saņēmējiem.

Taker maksa– pircēji ir tirgotāji, kuri izņem no tirgus veidotāju izvietoto likviditāti, veicot pasūtījumus, kas atbilst ražotāja norādītajai pieprasītajai cenai.

Neatkarīgi no maksas PrimeBit līgumiem nav noteikts termiņš, kas nozīmē, ka tirgotāji var brīvi slēgt līgumus tik ilgi, cik viņi vēlas, kamēr viņi var samaksāt finansēšanas maksu.

PrimeBit saistītā programma

Uzņēmumam ir ienesīga saistīto programmu programma, kas galvenokārt paredzēta, lai apbalvotu savus klientus ar 20% ieņēmumu daļu par katru nodošanu. Šeit ir sadalījums par programmas darbību.

 1. Iegūstiet novirzīšanas saiti

Katram PrimeBit tirgotājam ir piekļuve novirzīšanas saitei, kuru viņi var kopīgot ar draugiem vai savās sociālo tīklu platformās, lai piesaistītu jaunus tirgotājus..

2. Veidojiet tīklu

Lai tirgotājs gūtu labumu no programmas, ir jāizveido labs jaunu tirgotāju tīkls, kuru viens ir izveidojis PrimeBit vietnē. Interesanti ir tas, ka jūs varat netieši nopelnīt no filiālēm, kuras jūsu filiāles ir izveidojušas PrimeBit. Jūsu nopelnītā atlīdzība ir 20% no filiāles maksas. Tas nozīmē, jo vairāk jūsu filiāles rada, jo vairāk ienākumu jūs saņemat.

Atbalstītā valūta

Platforma nepārtraukti pievieno vairāk kriptogrāfijas platformā pieņemto kriptovalūtu sarakstam. Pašlaik platforma pieņem Bitcoin kā vienīgo maksājumu iespēju, kas vietni ievieto kā ekskluzīvu kriptogrāfisko atvasinājumu tirdzniecības platformu. Tomēr tirdzniecību var veikt ar BTC / USD, LTC / USD un ETH / USD, kas tiek tirgoti kā pastāvīgie līgumi.

Metatrader 5 (MT5)

PrimeBit integrē novatorisko MT5 tehnoloģiju, ko parasti izmanto forex tirdzniecībā. MT5 nodrošina viegli lietojamu platformu, kas standartizē platformu pasaules klases līmenī. Dažas no specifikācijām, kuras MT5 platforma nodrošina PrimeBit tirgotājiem, ir:

 • Pielāgotas diagrammas-platforma nodrošina noderīgus rīkus, kas nodrošina uzlabotu kartēšanu. Interesantākais ir tas, ka jūs varat pielāgot laika grafiku un diagrammas veidu, lai tas atbilstu lietotāja vēlmēm. Šī noteikti ir noderīga lietojumprogramma kriptogrāfijas tirgotājiem.
 • Izkārtojumi – tirgotājiem, kuri varētu vēlēties pielāgot sava interfeisa izskatu, MTF5 ir daudz iespēju. Piemēram, var pielāgot tirgus diagrammas, ar kurām viņi tirgo, lielākām par citām. Informācijas lodziņa simbolus var arī pielāgot, lai tie atbilstu lietotāja vēlmēm.
 • Pasūtījumu veidi – izmantojot MT5 platformu, varat pielāgot pasūtījuma veidu. Iesācējiem varat iestatīt sekojošus rīkojumus un ierobežojumus. Priekšrocība ar aizkavēšanos ir tā, ka tā rada zaudējumu orderus, kas ļauj tirgotājiem gūt peļņu ātri mainīgā tirgū.

Klientu atbalsts

Platforma piedāvā visu diennakti klientu apkalpošanas pakalpojumus. Jūs varat sazināties ar viņiem pa e-pastu, twitter vai Facebook platformu. Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar PrimeBit klientu atbalsta aģentiem. Varat arī iet caur sadaļu BUJ platformā, lai saņemtu atbildes uz visiem iespējamiem jautājumiem.

Papildus informācija

PrimeBit piedāvā būtiskus rādītājus, kas izrādās noderīgi tehniskajai analīzei. Šādi rādītāji ietver mainīgos vidējos rādītājus, Bollinger joslas un Ichimoku. Turklāt platforma piedāvā riska pārvaldības rīkus, kas ir noderīgi tirdzniecības zaudējumu ierobežošanā. Šādi rīki ietver peļņas pasūtījumu pieņemšanu un zaudējumu apturēšanu. Neatkarīgi no tā, vai esat tirgotājs iesācējs vai eksperts, šādi rīki brīdina PrimeBit tirgotājus no ārkārtējiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector