NapBots apskats: labākais kripto tirdzniecības robots

Automatizētie tirdzniecības roboti mūsdienās ir aktuāla tēma, un tie uzņem apgriezienus! NapBots ir uz mākoņiem balstīta, algoritmiska tirdzniecības platforma, kurai ir daudz atribūtu un kas atbalsta vissvarīgākās kriptogrāfijas biržas.

NapBots piedāvā dažādas tirdzniecības stratēģijas, kuras var izmantot pro-treideri vai pat kāds, kurš vispār nemāk tirgoties. Visa platforma tika izstrādāta, lai to varētu ērti izmantot. NapBots nodrošina lielisku atbalstu pa e-pastu, tērzēšanas robotiem un Telegram ir ļoti atbalstoša kopiena, kur pat viņa izpilddirektors velta laiku, lai atbildētu un mijiedarbotos ar grupas dalībniekiem..

NapBots pārskata rezultāts 4,5 zvaigznes ★★★★ ✫

NapBots stratēģijas

NapBots ir viss, kas padara tirdzniecību mazāk sarežģītu, un cenšas demokratizēt algoritmisko tirdzniecību, koncentrējoties uz vislikvidākajām kriptovalūtām (BTC, ETH, BCH, XRP, EOS, BNB un LTC).. 

Pašlaik tā nodrošina tiešu un bezriska atmosfēru ar 20 laika algoritmiskām tirdzniecības stratēģijām ar atšķirīgu laika horizontu. Vecākajai tirdzniecības stratēģijai ir vairāk nekā 3 gadi, un pēdējo 12 mēnešu laikā tā ir atgriezusies vairāk nekā 100%. Neskatoties uz pašreizējo satricinājumu tirgos, lielākā daļa NapBots kriptogrāfijas stratēģiju nesen sasniedza jaunus visu laiku augstākos līmeņus.

Ir trīs veidu stratēģijas:

 • Katru nedēļu: zemas frekvences tirdzniecība, katru nedēļu atveriet pozīciju, kas vērsta uz lielo tirgus kustību uztveršanu.
 • Katru dienu: katru dienu atveriet pozīciju, dažām no šīm stratēģijām ir neticami labi rezultāti.
 • Katru stundu: Augstas frekvences tirdzniecība, atveriet pozīciju katru stundu.

Kādas ir atbalstītās kriptogrāfijas apmaiņas?

Platforma atbalsta Binance, Bitstamp, Bitpanda Pro, Bitfinex, OKEx, BitMex, Phemex, Kraken un drīzumā plāno pievienot vairāk apmaiņas. Šādas 8 apmaiņas nodrošina visus nepieciešamos kriptogrāfijas pārus un apjomu. Daži no tiem tika izvēlēti pēc to demonstrētā drošības, citi – pēc likviditātes, kas ir būtiska tirdzniecības funkcija. Napbots sasaiste ar apmaiņu tiek panākta ar vienu vienkāršu darbību. Izvēlētajā biržā jums vienkārši jāizstrādā API + Secret no sava konta un jāaizpilda tas Napbots platformā.

NapBots cenas un izvēles iespējas

napboti

NapBots ir trīs plāni, no kuriem izvēlēties:

 • Sudraba plāns / € 7 mēnesī

“NapBots” sudraba plānā ietilpst iknedēļas tirdzniecības robotu izmantošana ar budžeta ierobežojumu 1k eiro. Tomēr šajā plānā nav iekļauta pielāgota piešķiršana, ne dienas, ne nedēļas roboti.

 • Zelta plāns / € 39 mēnesī

Šajā plānā ir iekļautas nedēļas un dienas stratēģijas ar tādām svarīgām funkcijām kā sviras izmantošana, pielāgota piešķiršana. Tas sastāv arī no budžeta ierobežojuma līdz 3 000 eiro.

 • Platīna plāns / € 99 mēnesī

Šis plāns piešķir piekļuvi visiem pieejamajiem tirdzniecības robotiem un visām platformas funkcijām.


NapBots freemium plāns ļauj simulēt tirdzniecības robotus ar fiktīvu naudu par 0 izmaksām.

Katram plānam ir noteikts budžeta ierobežojums, un, ja vēlaties tirgoties vairāk par ierobežojumu, jums būs jāmaksā papildu maksa.

Napbots

Kā: izveidot kontu ar NapBots

Konta iestatīšana NapBots ir vienkārša. Sākumā izveidojiet kontu sākuma lapā, ievadiet savu vārdu, pēc tam norādiet NapBots e-pasta adresi, kuru vēlaties izmantot pakalpojumam, un izvēlieties paroli.

Kad visa informācija ir ievadīta, jums būs jāpārbauda sava e-pasta iesūtne, lai apstiprinātu kontu. 

Reģistrēšanās kontā

Ja jums ir kādas problēmas vai jūs nesaņemat apstiprinājuma e-pastu, pārbaudiet savu surogātpasta mapi. Turklāt jūs varat sazināties ar NapBots atbalstu, nosūtot e-pastu uz [e-pasts aizsargāts] ja nepieciešams vai pievienojoties mūsu Telegrammu grupa.

Sāciet tirdzniecību ar NapBots

Kad esat atvēris kontu NapBots, jums tas būs jāpievieno savai kriptogrāfijas apmaiņai, izmantojot API. Atcerieties, ka šai API būs tiesības tikai izpildīt pasūtījumus, nevis izņemt līdzekļus, tāpēc jūsu līdzekļi būs jūsu pilnīgā kontrolē.

Izvēlieties laimētos robotus

Pēc kriptogrāfijas apmaiņas savienošanas jums būs jāizvēlas stratēģijas, kuras vēlaties, lai robots kopētu tirdzniecību, piemēram, BTC / ETH / USD AR varētu būt lieliska iespēja. Jūs varat izvēlēties jebkuru stratēģiju, kuru atbalsta jūsu kriptogrāfijas apmaiņa un plāns.

Apstipriniet un samaksājiet

Plāna izvēle būs atkarīga no jūsu izvēlēto tirdzniecības robotu veida. 

Jūs varat maksāt ar kredītkarti / debetkarti vai ar kriptovalūtām.

Pēc maksājuma veikšanas tai nekavējoties jāaktivizē un jākreditē jūsu konts, ja maksājat ar kriptogrāfiju, tas ir lēnāks, jo darījumu veikšana ar Ethereum blokķēdi šajās dienās prasa ilgāku laiku..

Automatizētajai tirdzniecībai ir drausmīgas priekšrocības

Tirgotājiem ir jātiek galā ar lielu stresu, un automatizētās tirdzniecības sistēmas var būt ļoti noderīgas. Papildus tam, ka automatizētie tirdzniecības roboti visu laiku ir aktīvi, emocijas tiek izņemtas no tirdzniecības, kas cilvēkiem ir visizplatītākā kļūda. Neviena tirdzniecības sistēma nav ideāla, un jebkura veida tirdzniecības pieeja var radīt zaudējumus īstermiņā, visa ideja ir tāda, ka ilgtermiņā tā pārspēj bāzes aktīvu.

Boti neguļ; viņi strādā visu diennakti

Nav veselīgi visu dienu atrasties tirdzniecības terminālā. Ne tikai ieguldītājs nonāca nogurumā, bet arī samazinājās iespēja veikt lielus darījumus, jo iestājas stress un trauksme. Lielām finanšu iestādēm ir tirgotāji, kas darbojas katrā tirgū, bet kriptogrāfijas pasaule neguļ, tā darbojas 24/7.

Tirdzniecības roboti var automātiski izsekot tirgū notiekošajam, kā arī nekad nav jāpārtrauc. NapBots paliek mākonī, kas nozīmē, ka viņi ir savienoti ar katru apmaiņu, ko viņi atbalsta reāllaikā.

Samaksāt mazāk nekā tasi kafijas, lai iegūtu pilnas slodzes tirdzniecības palīgu, šķiet labs darījums, pat ja tas tikai veic darījumus ik pēc pāris dienām. Atsaucoties uz konta dimensiju, viens laimests darījums var attaisnot robota cenu katru mēnesi, un ieguldītāja ietaupītais laiks ir milzīgs.

Vai NapBots ir piemērots tieši Jums?

Kriptogrāfijas tirgotājiem un investoriem, kuri vēlas automatizēt savu tirdzniecību, ir daudz alternatīvu. NapBots absolūti paceļ latiņu un aizpilda nišu; arī tas nav ārkārtīgi dārgs.

Vispirms jādomā par to, cik daudz jūs tirgojat, un ja jūs justos ērti, atstājot visu algoritma rokās. NapBots piedāvā vairākkārtējas stratēģijas, tāpēc ir lietderīgi eksperimentēt ar sadalījumu kombināciju, lai mazinātu risku.

Turklāt ir ļoti patīkami redzēt, ka NapBots dod saviem lietotājiem iespēju simulācijā izmantot savu platformu pirms maksāšanas par to. Jebkurā brīdī savā kontā varat ievietot reālu naudu un jaunināt uz apmaksātu abonementu.

Veiciet tirdzniecības risinājumu darbu?

Ir daudz problēmu, kas saistītas ar to, cik efektīvas var būt automatizētās tirdzniecības sistēmas. Jāatceras, ka ir pieejamas vairāku veidu automatizētās tirdzniecības sistēmas, un katrai no tām noteikti būs savas priekšrocības.

NapBots izstrādātā sistēma ir vienkārša un diezgan vienkārša lietošanā, atkārtojot to apmaiņu tieši jūsu kriptogrāfijas centrā. Nozīmīgākais ieguvums ir tas, ka, ja esat pro-treideris, tas var būt lielisks papildinājums jūsu tirdzniecībai vai ja esat noob, tas var palīdzēt jums uzlabot ieguldījumu stratēģiju. Ir arī vērts pieminēt, ka jebkura tirdzniecības sistēma nedarbosies visu laiku, tāpēc pārliecinieties, ka tā tiek regulāri izmantota.

Komanda aiz NapBots ir diezgan stabila, ko apstiprina profesionālu kvantitatīvo tirgotāju komanda ar vairāk nekā 20 gadu R&D izstrādā veiksmīgas tirdzniecības stratēģijas un to ir dibinājuši vairāku miljardu aktīvu pārvaldnieki 1. līmeņa bankās.

NapBots nodrošina sistēmu visiem ieguldītāju veidiem.

Parādās, ka NapBots ir izveidojis neticamu automātisko tirdzniecības sistēmu kriptogrāfijas investoriem. Tirdzniecības saskarnes mēdz būt sarežģītas, taču NapBots izveidoja vieglu un vienkāršu. Jaunajiem lietotājiem nevajadzētu sagādāt grūtības, lai ātrāk izmantotu NapBots platformu un pievienotu to saviem kriptogrāfijas kontiem. Ir arī vērts pieminēt, ka NapBots var nopelnīt naudu gan svārstīgos tirgus apstākļos, gan bullish, gan bullish.

Pēdējās domas

Ja jūs meklējat veidu, kā automatizēt savu šifrēšanas tirdzniecību, iespējams, labākais risinājums ir NapBots. Tas ir viegli lietojams, pilnībā automatizēts, iekšēji izveidotas kriptogrāfijas tirdzniecības stratēģijas, un to var apturēt jebkurā vēlamajā brīdī.

Tirdzniecības algoritmi, kurus NapBots izmanto savā sistēmā, iespējams, ir vieni no visnoderīgākajiem, un to tirdzniecības roboti ir diezgan vienkārši, lai tos ieslēgtu un izslēgtu. 

Kripto tirdzniecības pasaule strauji virzās un paplašinās. Roboti, kurus NapBots ir izveidojis saviem lietotājiem, var palīdzēt mainīt kriptogrāfijas investorus, kā arī palīdzēt viņiem gūt peļņu, neskatoties uz tirgus tendencēm.

NapBots plusi

 • Viegla uzstādīšana un vienkārša saskarne.
 • Mājas signālu tirgus.
 • Saderīgs ar ievērojamu kriptovalūtu apmaiņu.
 • Jūs varat sajaukt visas stratēģijas un izveidot savu piešķīrumu.
 • Pilnīga jūsu līdzekļu kontrole.
 • Diennakts atbalsts
 • Atbalstoša kopiena.
 • Izveidoja pieredzējusi tirgotāju komanda.
 • Mākoņa platforma

NapBots Cons

 • Jauna platforma.
 • Tikai simulatora režīms.
 • sviras līdz 1,5x.

Svarīgas NapBots saites

Vietne: https://www.NapBots.com

Kripto tirdzniecības robots: https://napbots.com/strategies

Telegramma: Telegrammu grupa.

Twitter: https://twitter.com/Napbots

Facebook: https://www.facebook.com/Napbots/

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector