MyCointainer apskats: galvenā likmju un Masternode platforma

Darba sākšana ar kriptogrāfisko tirdzniecību var būt nedaudz sarežģīta, it īpaši, ja jums nav tirdzniecības fona no akcijām vai forex tirgus. Ievērojamas peļņas gūšana arī nav pastaiga pa parku. Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai eksperts, jūs varat viegli nopūst savu kontu, jo tajā attēlots lielais svārstīgums kriptovalūtas

Neskatoties uz to, ir arī citi gudri veidi, kā iegūt ievērojamu peļņu kriptovalūtā, izņemot tikai tradicionālo zemo pirkšanu un augsto pārdošanu. Viens no šādiem veidiem, kā gudri nopelnīt, izmantojot kriptogrāfijas tirdzniecību, ir Likmes monētu pierādījums, saukta arī par dividendēm izmaksājošām kriptovalūtām, kas tiek tirgotas POS platformās, piemēram, MyCointainer. Šajā sakarā šajā pārskatā tiks iedziļināts MyCointainer, analizējot tā galvenos jēdzienus.   

MyCointainer pārskats 

MyCointainer ir tiešsaistē automātiski mieta un masternodes platforma kas gūst peļņu kriptogrāfijas tirgotājiem “likmju” veidā. MyCointainer uzskata, ka tas ir vienkāršākais un drošākais veids, kā iegūt un nopelnīt kriptogrāfijas valūtu, kas ir derīga. Platforma ir vienkārša viss vienā platformā, kas ļauj lietotājiem izvēlēties savas PoS monētas un vienlaikus iegūt vairāku kriptogrāfijas aktīvu ieguvumus. Platforma piedāvā arī uzlabotu automātisko likšanu, bet izvēlētiem altkoīniem. 

Kas ir pierādījums par likmju monētām?   

Sāksim vispirms, nosakot akciju pierādījumu (PoS) kriptovalūtās. PoS ir interesants jēdziens, kas ļauj indivīdam rakt vai apstiprināt blokdarījumus, pamatojoties uz viņa vai viņas turētajām monētām. Būtībā tas vienkārši nozīmē, ka kalnračiem, kuriem pieder vairāk kriptogrāfijas monētu, ir lielāka ieguves jauda. PoS tika izveidots kā alternatīva Proof of Work (PoW), kas bija sākotnējais konsensa mehānisms Bitcoin un visā blokķēdes tehnoloģijā. 

PoW problēma ir tā, ka tas prasa, lai kalnračiem būtu milzīgas jaukšanas spējas, ko var panākt tikai ar milzīgu enerģijas daudzumu, kas var būt dārgs, tādējādi samazinot peļņas normu. PoS ir lielisks risinājums milzīgajam enerģijas patēriņam, jo ​​tas dod ieguves jaudu, pamatojoties uz kalnračiem piederošo monētu procentuālo daudzumu. Tāpat Stake Proof (PoS) ir mazāk pakļauts uzlaušanas uzbrukumiem, jo ​​tīkla struktūra padara to gandrīz imūno pret ieguves uzbrukumiem. 

Likmes monētu pierādījums ir balstīts uz PoS vienprātības mehānismu. Vislabāk PoS monētas ir tas, ka tas nodrošina monētu īpašniekiem ilgtspējību un patiesu vērtību, pateicoties dividendēm, kas iegūtas, monētas krājot uz mieta un masternoda baseina platformas, piemēram, MyCointainer.  

Kā darbojas MyCointainer? 

MyCointainer pamatā darbojas no likmēm un masternode skriešanas. Kodols MyCointainer ir akciju fonds, kas ir atlīdzības infrastruktūra, no kuras labumu gūst ikviens lietotājs, kurš ir piesaistījis savas monētas, pat tiem, kuriem ir maz monētu. Platforma spēj automātiski ģenerēt piekļuvi koplietotajiem galvenajiem mezgliem, kad katrs atalgojums, kas tiek novirzīts krautņotājiem, ir pakļauts saliktām interesēm. Parasti peļņa tiek balstīta uz katru monētas vienprātības likumu un parasti svārstās no 1% līdz 149%. Lai gan lielākajai daļai ieguldījumu nav atlīdzības maksas, daži saņem atlīdzību līdz 9%. Visas maksas parasti ir pārredzamas, un lietotāji tās var apskatīt savos informācijas paneļos. 

MyCointainer izceļas ar pārējām mietu un masternode platformām, ka katrs lietotājs gūst labumu pat tiem, kam ir ierobežots monētu daudzums. Arī par katru atlīdzību attiecas salikti procenti, tādējādi, jo ilgāk jūs liksiet monētas, jo vairāk atlīdzības jūs nopelnīsit. Izmantojot šādu sistēmu, digitālo aktīvu īpašnieki var viegli un efektīvi palielināt savu peļņu, neradot lielas grūtības – vienkārši iekļaujoties akciju kopienā.  

Pašlaik MyCointainer atbalsta vairāk nekā 40 dažādu digitālo aktīvu, kuru skaits tuvākajās dienās pieaugs. Daži no atbalstītajiem aktīviem ir Divi Coin, Energi, Rupaya, Polis, BitBay, Monetārā vienība Neblio. Platformā ir integrēta arī kopīgu galveno mezglu tehnoloģija, kas grupē cilvēkus vienā segmentā tā, lai viņi varētu viegli ieguldīt kopā par nodrošinājuma summu.    

Kā nopelnīt atlīdzību, izmantojot MyCointainer? 


Nopelnīt atlīdzību MyCointainer ir vienkārši. Pirmkārt, jūs iesakāt iemaksāt kriptogrāfijas monētu pēc savas izvēles savā MyCointainer izvietošanas adresē. Pēc monētas noguldīšanas likme sākas automātiski. Tā kā ieguldījums notiek automātiski, nākotnes atlīdzības tiek ieskaitītas un pievienotas jūsu bilancei. 

Viss process pasīvi nopelnot izmantojot MyCointainer, ir mērogojams, pārredzams un pārbaudāms. Katram dalībniekam akciju fondā tiek nodrošināta skaidra visu likmju kopija – Id darījumi un atlīdzības. Izstrādātāji arī vēlas sākt risinājumu, kas varētu palīdzēt investoriem atdalīt atlīdzību, pamatojoties uz ieguvumiem, kas nāk no mieta, un no tiem, kas nāk no Masternodes.

MyCointainer priekšrocības 

MyCointainer izmanto Proof of Stake tehnoloģiju, lai lietotāji varētu nopelnīt no monētu likmēm. Lietotāji platformā liek savas monētas kā validatorus un, savukārt, saņem atlīdzību par ieguldījumiem. Platformai ir vairākas tālāk aprakstītās priekšrocības: 

  • Lietotājam draudzīgs interfeiss – MyCointainer piedāvā instinktīvu, lietotājam draudzīgu saskarni, kuru var izmantot gan iesācēji, gan pieredzējuši kriptogrāfijas tirgotāji. Lai pārvaldītu monētas vai ieguldītu, izmantojot platformu, ir vajadzīga liela pieredze 
  • No FIAT uz Crypto gateway – MyCointainer lietotāji var viegli iegādāties kriptogrāfiju ar FIAT.
  • Piekļuve koplietotajiem masternodiem – lietotāji var piekļūt koplietotajiem masternodiem, kas saistīti ar visdažādākajām monētām. Par katru atlīdzību attiecas arī saliktie procenti; tādējādi lietotājiem ir lieliska iespēja palielināt savus ienākumus.    
  • Tieša interese – MyCointainer piedāvā arī tiešu interesi par atlīdzībām, ļaujot lietotājiem gūt lielāku peļņu.  
  • Maksa, kas tiek iekasēta par platformas izmantošanu, tiek piemērota tikai ģenerētajām atlīdzībām, tādējādi ļaujot lietotājiem gūt lielāku peļņu. 
  • MyCointainer Power – Abonēšanas pakalpojumi viedām ieinteresētajām personām, kas vēlas atteikties no maksas, pamatojoties uz ikmēneša abonementu.
  • Automatizēta kraušana – izmantojot MyCointainer, jūs gandrīz neko nedarāt, un jūs varat aizmirst par tirdzniecības stratēģijām vai tirgus analīzes veikšanu. Jums tikai jāiemaksā ieguldījums, jāuztur un jāizņem. Platforma automātiski rīkosies ar visu pārējo. Sēdieties un skatieties, kā jūsu bilance pieaug. 
  • Regulēts – platformu regulē Finanšu izlūkošanas vienība (FIU) un tā ir licencēta (Nr. FVR000557 un FRK000469), lai sniegtu virtuālās valūtas apmaiņas pakalpojumus pret Fiat un seifa pārvaldību. Tas lietotājiem nodrošina viņu monētu drošību. 
  • Priekšrocības kopienas locekļi kas palīdz augošajam MyCointainer.
  • Jūs saņemsiet 20% no katras atlīdzības, kas jūsu ieteikumam ir sistēmā “Atsaukt draugu”.  

Vai jūsu fondi ir SAFU?

MyContainer nodrošina visaugstāko līdzekļu drošības līmeni, kuru lietotāji iemaksā, izmantojot KYC / AML atbilstības struktūru. Pārbaudītie lietotāji var deponēt, izņemt un ievietot platformā visus pieņemamos marķierus, nodrošinot lietotājiem drošu vidi visā pasaulē. MyContainer arī nodrošina lietotājiem visaugstāko drošības līmeni, izmantojot dubultās pārbaudes sistēmu par visiem platformā pabeigtajiem darījumiem. 

Digitālie aktīvi tiek glabāti saldētavās, lai mazinātu hakeru draudus, un monētas tiek pārsūtītas tikai darījumu laikā. Jebkuras ārkārtas situācijas gadījumā MyContainer lietotājus aizsargā SAFU fonds Secure Asset Fund for Users.

Secinājums

MyCointainer misija ir izaugt kriptogrāfijas entuziastu kopiena, lai dotu dalībniekiem iespēju pasīvi nopelnīt stabilus ienākumus, neradot lielas grūtības vai tirdzniecības risku. Par katru atlīdzību attiecas arī saliktie procenti; tādējādi lietotāji var nopelnīt vēl vairāk ienākumu nekā tad, ja viņi varētu piedalīties tikai un vienīgi. MyCointainer ir labākā izvēle kriptogrāfijas tirgotājiem, kuri vēlas pasīvi nopelnīt ienākumus vai palielināt savus digitālos aktīvus bez liela riska. Pierakstieties šodien un ļaujiet savai naudai darboties jūsu labā.    

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector