Melbet pārskats – ātri apmaksāts bukmeikers

Melbets ir viena no populārākajām derību vietnēm šodien, neskatoties uz atvēršanu mazāk nekā pirms pieciem gadiem. Platforma piedāvā ienesīgas funkcijas un daudz derību sporta veidu, kas ļauj spēlētājiem piekļūt viņu izvēlētiem sporta pasākumiem. Papildus daudzu sporta notikumu izmantošanai platformā tiek izmantotas jaunākās sporta derībās pieejamās tehnoloģijas, un tas, ko jums pateiks gan pieredzējuši, gan iesācēju spēlētāji, ir ļoti atšķirīgs, cik lielu laimestu var iegūt.

Vietne atbalsta aptuveni 200 dažādus derību pasākumus, sākot no futbola, beisbola, bļodām, grīdas bumbas, pirmās formulas, slēpošanas un hokeja. Melbet rīcībā ir viss, ko var piedāvāt uzticama derību vietne, sākot no ātras un savlaicīgas izmaksas līdz klientu apkalpošanas pakalpojumiem, kas pieejami visu diennakti.

Lietotāja interfeiss

Melbet ir optimizējis savu galveno lapu, lai atvieglotu to lietošanu gan pieredzējušiem, gan jauniem lietotājiem bez lielām grūtībām. Atverot vietni, tiek parādīti visi vietnē piedāvātie tirgi ar attiecīgajām saitēm, kas novirza jūs uz jebkuru konkrētu jūsu izvēlēto spēli. Katrai saitei ir pieejama nolaižamā izvēlne, kas lietotājiem ļauj tieši izvēlēties sadaļu, kas interesē.

Citas funkcijas, piemēram, reģistrēšanās un pieteikšanās poga, atrodas platformas labajā pusē. Kad viņi ir pieteikušies, lietotāji iegūst piekļuvi sporta pasākumiem, lai veiktu derības, sagaidīšanas prēmijas un citas akcijas, kas paredzētas gan jaunu, gan lojālu klientu piesaistīšanai..

Konta izveide

Melbets piedāvājiet lietotājiem trīs iespējas, kuras viņi var izmantot, lai reģistrētu savu kontu. Viņu reģistrācijas iespēju ar vienu klikšķi var veikt, izmantojot:

 1.  Viens klikšķis
 2. E-pasts
 3. Sociālo mediju platformas
 4. tālruni

Kad piekļūstat vietnei no viedtālruņa vai datora pārlūkprogrammas, piekļūstiet reģistrācijas pogai un pieskarieties tai. Izvēlieties reģistrācijas opciju vai nu ar vienu klikšķi pa tālruni, e-pastu vai sociālo mediju. Reģistrācijas process ir ļoti ātrs neatkarīgi no izvēlētās iespējas. Iespaidīgāks ir uznirstošais piedāvājums, kas izmanto tūlītēju palīdzību gadījumā, ja procesa laikā rodas grūtības.

Derību tirgi

Melbet saprot ēdināšanas nozīmi visām viņu klientu vajadzībām, un tāpēc platforma turpina palielināt sporta pasākumu skaitu derībām. Neatkarīgi no tā, vai esat dedzīgs kāda niša sporta veida piekritējs vai kāds no tiem spēlmaņiem, kam patīk eksperimentēt ar dažādām derību iespējām, melbet ir vienas pieturas aģentūra visiem derību veicējiem..

Platforma piedāvā derību tirgu katalogu un piedāvā labākiem spēlētājiem iespēju izvēlēties tos sporta veidus, ar kuriem viņiem ir visērtāk. Tirgi atšķiras atkarībā no izvēlētā sporta veida. Piemēram, futbolā ir kopējie vārti, kopējie pārsniegtie / nepietiekamie, nepāra / pāra, handikapa un kopējie intervāli.

Ja jūs esat vairāk azartisks un mīlat derības, kas nav sporta pasākumi, jums patiks Melbets. Viņi ir ieguvuši derību iespējas par laika apstākļiem, politiku, Lielbritānijas karalisko un uzmini, arī pasaules gals.

Finansiālā drošība

Melbet gadu gaitā ir izdevies uzlabot viņu uzticamību, kas ir uzlabojusi spēlētāju uzticību uzņēmuma drošības sistēmai. Rietumeiropas azartspēļu firmas bieži sastopas ar gadījumiem, kad klēpjdatoru firmas zaudē naudu krāpniecisku derību firmu dēļ vai viņu finanšu informācija nonāk nepareizās rokās. Tomēr Melbet ir saglabājis tīru ierakstu, pastāvīgi šifrējot un atjauninot to sistēmas.


Daudzi derību vedēji, īpaši pieredzējušie, jums pateiks, ka nav viegli iegūt derību firmu, kas pilnībā ievēro laimētās algas. Melbet apņemšanās ievērot laimētās algas neatkarīgi no summas gadu gaitā ir palielinājusies. Firma arī maksā izņemšanu laikā un izmantojot dažādas norēķinu iespējas. 

Bukmeikers pieņem norēķinu iespējas:

 • Bitcoin un altkoīni
 • Skrill
 • Visa
 • MasterCard
 • Qiwi
 • Perfekta nauda
 • WebMoney
 • Netellers
 • Džetons
 • Ecopayz
 • Stick pay

Nesen ieviestā naudas izņemšanas funkcija ir pārsteigusi daudzus spēlētājus, jo nav jāgaida, kamēr spēles būs beigušās, lai viņi saņemtu samaksu. Turklāt šis solis ir palielinājis klientu uzticību platformas apņemšanās ievērot klienta laimētās likmes.

E-sporta funkcija

Esports šobrīd ir visstraujāk augošais derību notikums, un likmju veicēji meklē platformas, kas piedāvā visienesīgākos eSports derību pasākumus.

Papildus plaša e-sporta pasākumu klāsta piedāvāšanai, kurus mīl zīlnieki, melbet ir spēris soli tālāk, lai ieviestu tādas novatoriskas funkcijas kā MelZone, kas būtībā ļauj lietotājiem mijiedarboties ar tiešraidē esportu un iegūt reāllaika rezultātus..

Daži no melbet piedāvātajiem eSporta turnīriem ir Tekken, Quake, Buttlefield un Rugby. Futbola mīlas netiek atstātas aiz muguras. Platforma piedāvā eSoccer, kurā piedalās angļu, Krievijas, Europa, Čempionu līga un Pasaules kausa izcīņa. Katra spēle ilgst 20 minūtes, kas parasti dod iespēju spēlētājiem nopelnīt vairāk īsā laikā.

Melbeta prēmijas

Šodien likmju meklētāji meklē derību platformas, kas ir dāsnas ar saviem bonusiem un veicināšanas piedāvājumiem. Melbet piedāvā ļoti pievilcīgus reģistrēšanās bonusus un citas akcijas reģistrētiem lietotājiem, kuriem pirms izņemšanas ir ļoti maigi nosacījumi, salīdzinot ar citām sava kalibra derību platformām..

Pirmā depozīta bonusi – pirmie termiņnoguldījumi ir ienesīgākie melbet. Reģistrējoties, spēlētājiem tiek piešķirta 130% prēmija līdz maksimāli 130 EUR. Tas vēl nav viss. Melbet piedāvā dažādas bezmaksas likmes, daudz alternatīvu spēļu, no kurām izvēlēties.

Esošie klienti var baudīt akumulatoru akciju. Jautājums ir, kā tas darbojas? Šī ir akcija, kas paredzēta, lai radītu pārliecību par spēlētājiem, kuriem patīk apvienot vairākas izvēles. Tātad jums jāizvēlas tikai vismaz septiņi akumulatori. Gadījumā, ja viena likme akumulatorā zaudē, jūs pilnībā atmaksājat savu likmi.

Vēl vairāk, jūs nopelnīsit 30 EUR bezmaksas likmi, ja izdarīsit likmi Melbet vietnē, nopelnīsit 20 EUR un 10 EUR, ja pirmo liksiet, izmantojot savu mobilo lietotni. Lai jūs pieprasītu bonusu, jums jāiemaksā vismaz 10 EUR un jāveic likme, kas vienāda ar iemaksāto summu.

Klientu apkalpošana

Melbets ir nodrošinājis, ka zvanītājiem ir vislabākā tiešsaistes pieredze, nodrošinot pieejamu klientu apkalpošanas dienestu 24 stundas diennaktī, katru gada dienu. Jebkurš derību slēdzēju jautājums, vai tie būtu reģistrācijas jautājumi, depozīta un izņemšanas jautājumi vai vienkārši izmeklēšana par noteiktu tirgu, par kuru nevar domāt, ir efektīva klientu apkalpošanas komanda, kas ir gatava to risināt.

Interesanti ir tas, ka pakalpojumiem varat piekļūt, izmantojot dažādus kanālus, piemēram, e-pastu, tālruņa zvanu vai īsziņu sūtīšanu. Tiešsaistes tērzēšanas funkcijas ieviešana tomēr bija spēles mainītājs. Izmantojot šo funkciju, jums nav jāgaida stundas, pirms kāds atbild uz jūsu jautājumiem, jums tikai jāuzdod jūsu jautājums, un kāds nekavējoties atbildēs uz jūsu jautājumu.

Secinājums

Melbet ir viens no nedaudzajiem bukmeikeriem, kas saņem iespaidīgas lietotāju atsauksmes. Viņu centieni turpināt uzlabot platformu ir nodrošinājuši klientiem baudīt ārkārtas funkcionalitāti. Viņu unikālās iezīmes, kas ietver derību šķirnes, tiešsaistes spēļu iespējas, kazino un eSports, padara vietni izceļas. Neskatoties uz derību firmu skaita pieaugumu, Melbet ir saglabājusi savu popularitāti, kas noteikti parāda klientu uzticību platformām, joprojām pastāv uzticamība. 

** Lai saņemtu reģistrācijas bonusu, varat izmantot Promocode: COINGAPE.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector